Setari Cookie-uri

.......

voi ce stiti despre barbatul taur?

este un tip in sc....unul dintre cei mai frumosi din liceu(dar nu prea popular,e mai inchis in el...nu prea vb cu oricine..e shi putin cu nasul pe sus),de cateva saptamani..ma priveste insistent...in pauze..pe croidoare....se mai intampla sa facem ore inpreuna cu clasa lui...in continuu se uta la mine....s-a intamplat odata sa tot la un curs impreuna cu clasa lui..sa o intreb pe o colega cat e ceasul..shi mi-a raspuns el....dar faza e ca noi nu vb deloc...nu se cunoastem...nici macar nu ne salutam.......

voi ce ziceti?.......oare ii place de mine?pe me sincer...tipul ma atrage destul de mult

shi in vacanta asta chiar m-am gandit destul de mult la el:(:(:(.....parca deja imi era dor sa imi arunce shi o simpla privire:(:(:(.......imi e frika de un singur lucru.....DE DEZAMAGIRE....imi e frica sa nu fie totul doar in mintea mea:(....imi e frica sa nu ajung ca la varstra de 17 ani deja sa fie dezamagita din acest punct de vedere sml-sad0116: ma ajuta shi pe me cineva?

vyewstar
Postat pe 21 Aprilie 2009 10:38
Gianna_on_Kudika
Postat pe 21 Aprilie 2009 18:54
nu risti nu castigi.........pana la urma ce ai de pierdut? auzi dezamagire daca nu faci nimic o sa iti para rau mai incolo ca nu ai facut-o
no regrets right?
Adi_Zu_
Postat pe 21 Aprilie 2009 22:47

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
ma enerveaza.... 26 De la: mitura 22 Noiembrie 2009 20:09
bolnav psihic neindreptatit, chinuit si umilit :( 22 De la: AvocatCuculis 6 August 2015 12:09
Marirea sanilor 12 De la: kudika_972424 19 August 2014 02:35
" Cantec de lebada" 7 De la: alina02 3 Septembrie 2010 22:16
ajutooooorrrrrrrrrrrr 7 De la: nicusor 27 Martie 2009 19:56