Setari Cookie-uri

Nu mai inteleg nimic.....

Buna dimineata si bine v-am gasit.
De un an si trei luni am o relatie cu un barbat mai mare ca mine cu 10 ani, dar nu asta e buba.Totul a fost super ok pana cand a intervenit o a treia persoana cunoscuta de el pe net si cu care converseaza si pe telefon.Am gasit(naiba m-a pus sa caut)smsuri in care ii declara ca o iubeste si semna al tau sot.Cand l-am luat la intrebari a tipat ac un nebun si a motivat ca ce ca face si el misto.
Bine, bine eu inteleg face misto dar pe net nu sa si consume banii de pe telefon, facand misto. Precizez faptul ca tipa este de peste Prut.
Chestia grava e ca de cate ori eu incerc sa ma lamuresc ,discutand cu el, este imposibil sa discut deoarece incepe sa tipe si sa ameninte.
Offffff.
alexia30
Postat pe 23 Decembrie 2008 08:53
si ce mai cauti langa el?nu mai sta la discutii...omul e clar k are alte planuri!gandeste te in primul rand la tine...
angel_in_disguise
Postat pe 23 Decembrie 2008 09:19
Ciudat, ai incercat sa vb cu el? de ce semneaza al tau sot???
EmilyB
Postat pe 23 Decembrie 2008 09:21
Ce explicatii sa mai ceara ? Nu este totul clar ? L-a prins cu mata-n sac, de vorbit nu vrea sa vorbeasca, sa dea explicatii...asa ca lucrurile sunt foarte clare, dar nu vrei sa le vezi clare...

Postat pe 23 Decembrie 2008 09:34
Spune ca face misto de ea si ca nu e nimic. Asta este explicatia lui care mi s epare destul de puerila pt un om de 41 ani.
alexia30
Postat pe 23 Decembrie 2008 10:52
Am uitat sa mentionez ca locuim impreuna.
alexia30
Postat pe 23 Decembrie 2008 10:54
da tu ce simti pt el?eu i as scoate ochii dak mi ar face asa...
angel_in_disguise
Postat pe 23 Decembrie 2008 11:00
De la: alexia30, la data 2008-12-23 10:54:06Am uitat sa mentionez ca locuim impreuna.
sa stii ca e o rivala veritabila,femeile de peSTE PRUT sunt ambitioase,cam obitn ce isi doresc,vb din propria experienta
nor_pufos
Postat pe 23 Decembrie 2008 11:01
Da, nor_pufos, sunt vai mama lor ,foamea din ele, sunt sarace lipite pamantului si ar face orice sa iasa de acolo.
Daca nu sunt prea indiscreta imi poti spune la tine cum a fost?
Nu stiu daca pe acest forum este si optiunea de mesaj privat, daca este imi poti spune acolo.
alexia30
Postat pe 23 Decembrie 2008 11:14
Run forest!!!
eryykka
Postat pe 29 Decembrie 2008 23:07
Am o idee

Salvezi numarul de telefon al lui cu un alt nume ( sau al unei prietene daca doresti ) si intr-o seara te duci frumos la baie cu telefonul lui si lasi telefonul tau la vedere.
Iti trimiti singura un sms de dragoste care se termina cu ,,noapte buna iubita mea '' si speri sa fie suficient de curios incat sa se uite la mesaj ....daca nu se uita , te asiguri ca se va uita .

Citesti sms-ul primit , zambesti pe sub mustata si apoi te duci sa-ti faci un ceai/cafea......
In mod sigur nu se va uita si la nr

Mai departe ....cred ca ai prins ideea deja
iris_4_ever
Postat pe 30 Decembrie 2008 00:08
De la: iris_4_ever, la data 2008-12-30 00:08:28Am o idee

Salvezi numarul de telefon al lui cu un alt nume ( sau al unei prietene daca doresti ) si intr-o seara te duci frumos la baie cu telefonul lui si lasi telefonul tau la vedere.
Iti trimiti singura un sms de dragoste care se termina cu ,,noapte buna iubita mea '' si speri sa fie suficient de curios incat sa se uite la mesaj ....daca nu se uita , te asiguri ca se va uita .

Citesti sms-ul primit , zambesti pe sub mustata si apoi te duci sa-ti faci un ceai/cafea......
In mod sigur nu se va uita si la nr

Mai departe ....cred ca ai prins ideea deja
sarutama
Postat pe 30 Decembrie 2008 00:15
Buna idee, Iris, multumesc.
Vada ca de cateva zile s-a mai potolit asta de cand pustoaica a indraznit iar sa il sune si la tupeul obraznic pe care ila re insista , eram in baie, am iesit si i-am spus clar raspunde-i si zi-i clar ca tu esti cu o femeie de un an si ceva si daca nu ii spui tu ii spun eu si iese mai urat dupa care o terminam.. Ei nu stiu ce a facut ca pustoaica nu a mia sunat nici beep nici sms, nimic, iar el s-a potolit.
Sper ca de tot.
alexia30
Postat pe 30 Decembrie 2008 17:52
De la: alexia30, la data 2008-12-30 17:52:46Buna idee, Iris, multumesc.
Vada ca de cateva zile s-a mai potolit asta de cand pustoaica a indraznit iar sa il sune si la tupeul obraznic pe care ila re insista , eram in baie, am iesit si i-am spus clar raspunde-i si zi-i clar ca tu esti cu o femeie de un an si ceva si daca nu ii spui tu ii spun eu si iese mai urat dupa care o terminam.. Ei nu stiu ce a facut ca pustoaica nu a mia sunat nici beep nici sms, nimic, iar el s-a potolit.
Sper ca de tot.


Eu totusi as pune-o in practica ,nu cred ca stai tot timpul cu el sa vezi cand este sau nu sunat ....macar de dragul de a-i plati cu aceasi moneda si tot as face-o
iris_4_ever
Postat pe 30 Decembrie 2008 19:36
Din moment ce nu da explicatii si s-a enervat,e clar ca e ceva mai serios pt ca altfel ti-ar spune ce si cum.si daca e o gluma pe net,pai de ce sa nu radeti impreuna.eu cred ca e mai serioasa treaba.
ai grija de tine,poate e timpul de o schimbare.
faza cu sms -ul fa-o,doar de curioasa sa vezi reactia lui.
Marina_20
Postat pe 30 Decembrie 2008 19:47
Inainte era foaret curios in tot ce fac si ami ales daca imi suna telefonul si din astea, dar acum ...nu si mi-e ca ma agit degeaba.
Oricum sfarsitul de an a venit cu vesti proaste. Aici unde stam i s-a comunicat chiar azi ca de pe 15 nu se mai poate sa locuim aici si el va pleca in alta localitate ca numai acolo poate sta fara chirie iar eu ma mut inapoi unde am stat.

VA DOREC UN AN NOU PLIN DE BUCURII SI CARDURI PLINE.
LA MULTI ANI1
alexia30
Postat pe 31 Decembrie 2008 19:29
De la: alexia30, la data 2008-12-23 08:53:53Buna dimineata si bine v-am gasit.
De un an si trei luni am o relatie cu un barbat mai mare ca mine cu 10 ani, dar nu asta e buba.Totul a fost super ok pana cand a intervenit o a treia persoana cunoscuta de el pe net si cu care converseaza si pe telefon.Am gasit(naiba m-a pus sa caut)smsuri in care ii declara ca o iubeste si semna al tau sot.Cand l-am luat la intrebari a tipat ac un nebun si a motivat ca ce ca face si el misto.
Bine, bine eu inteleg face misto dar pe net nu sa si consume banii de pe telefon, facand misto. Precizez faptul ca tipa este de peste Prut.
Chestia grava e ca de cate ori eu incerc sa ma lamuresc ,discutand cu el, este imposibil sa discut deoarece incepe sa tipe si sa ameninte.
Offffff.

imi pari ingrozitor de disperata si in acelasi timp oarba in ceea ce priveste realitatea.
E normal sa suferi dupa un barbat pe care il iubesti, dar DESCHIDE OCHII, el se pare ca se cam joaca de-a chatul sau de-a baba oarba si cam toate vorbele lui au fost lasate la "vedere" pe telefon cu prea mare usurinta . Cauta un tip "necombinat" (chiar si asa virtual)si lasa-l pe dumnelui sa-si vada de povestiri de peste Prut. Eventual intreaba-l de ce te face "geloasa"?!
aqnana
Postat pe 1 Ianuarie 2009 03:04
LA MULTI ANI!
Aqnana, nu sunt disperata ar vrea el.
Exact azi noapte si tocmai in seara de revelion am luat decizia sa plec azi mi-am facut bagajul, maine vine cineva sa ma ia cu o masina.
NU ADMIT SA IMI FIE CALCATA DEMNITATEA IN PICIOARE.
Am un an nou cam trist dar E UN NOU INCEPUT SI ASTA E BINE.
alexia30
Postat pe 1 Ianuarie 2009 16:14
Am inceput anul in mare tromba, ASEARA M-AM SI MUTAT.
NU ADMIT SA IMI FIE CALCATA DEMNITATEA IN PICIOARE
MI-AM FACUT BAGAJELELE SI IN MAXIMUM O ORA ERAM IN TAXI.
alexia30
Postat pe 2 Ianuarie 2009 11:28
bravoooooo!!!felicitari!!!e o lume asa de mare in jurul tau...ca nu vad de ce te-ai ori la unul...
stravaro
Postat pe 2 Ianuarie 2009 11:33
Stravaro, nu sunt genul care sa schimb barbatii ca pe ciorapi, dar cand e vorba de demnitatea mea de femeie sunt capabila sa calc si pe cadavre.
alexia30
Postat pe 2 Ianuarie 2009 11:42
De la: alexia30, la data 2009-01-02 11:28:28Am inceput anul in mare tromba, ASEARA M-AM SI MUTAT.
NU ADMIT SA IMI FIE CALCATA DEMNITATEA IN PICIOARE
MI-AM FACUT BAGAJELELE SI IN MAXIMUM O ORA ERAM IN TAXI.

Bravo! Nu uita ca lumea are multe de oferit, invata din experienta ta si fii selectiva o meriti crede-ma! Un an mai bun cu de toate sa ai!
Pupici cu lipici
aqnana
Postat pe 8 Ianuarie 2009 23:10
Si ce bine ma simt , ma simt mai linistita.
Pupici
alexia30
Postat pe 10 Ianuarie 2009 13:53
De la: alexia30, la data 2009-01-10 13:53:00Si ce bine ma simt , ma simt mai linistita.
Pupici

Bravo tie, si multa bafta,viata merge inainte.
Marina_20
Postat pe 10 Ianuarie 2009 22:51
De la: alexia30, la data 2009-01-10 13:53:00Si ce bine ma simt , ma simt mai linistita.
Pupici
mai esti singurik???nu vrei sa te combini???
silviu_m74
Postat pe 5 Februarie 2009 14:28
mai bn lasa-l

Postat pe 11 Aprilie 2009 19:07
De la: ninuta20, la data 2009-01-10 22:51:38
De la: alexia30, la data 2009-01-10 13:53:00Si ce bine ma simt , ma simt mai linistita.
Pupici

Bravo tie, si multa bafta,viata merge inainte.


bravo asta ar trebui sa faca absolut toate femeile carora li-se intampla asta...
everything_for_you
Postat pe 5 Iunie 2009 20:14
De la: alexia30, la data 2008-12-23 08:53:53Buna dimineata si bine v-am gasit.
De un an si trei luni am o relatie cu un barbat mai mare ca mine cu 10 ani, dar nu asta e buba.Totul a fost super ok pana cand a intervenit o a treia persoana cunoscuta de el pe net si cu care converseaza si pe telefon.Am gasit(naiba m-a pus sa caut)smsuri in care ii declara ca o iubeste si semna al tau sot.Cand l-am luat la intrebari a tipat ac un nebun si a motivat ca ce ca face si el misto.
Bine, bine eu inteleg face misto dar pe net nu sa si consume banii de pe telefon, facand misto. Precizez faptul ca tipa este de peste Prut.
Chestia grava e ca de cate ori eu incerc sa ma lamuresc ,discutand cu el, este imposibil sa discut deoarece incepe sa tipe si sa ameninte.
Offffff.

Dar nu stiu de ce ii permiti sa tipe la tine... ...Eu i-as freca una!... sa nu mai tipe... sa ne putem intelege ca oamenii...
nicoleta4856
Postat pe 6 Iunie 2009 18:48
De la: alexia30, la data 2009-01-02 11:28:28Am inceput anul in mare tromba, ASEARA M-AM SI MUTAT.
NU ADMIT SA IMI FIE CALCATA DEMNITATEA IN PICIOARE
MI-AM FACUT BAGAJELELE SI IN MAXIMUM O ORA ERAM IN TAXI.


Aaaaaaaa... BRAVO!!!
nicoleta4856
Postat pe 6 Iunie 2009 18:49
Revin cu ultimele detalii in acest topic. M-am despartit de acel barbat, aducandu-l la disperarea la care ma adusese el incat a ajuns sa ma caute si la serviciu fara succes.
Va pup si multumesc pentru sfaturi.
alexia30
Postat pe 27 Iulie 2009 11:30

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
casnicie sau fericire??? 3 De la: FRANNNCE 16 Noiembrie 2009 10:24
Cateva sfaturi de bun simt pe care o femeie ar trebui sa le urmeze ca sa-si pastreze onoarea nepatata 112 De la: mika76 2 Septembrie 2011 11:32
fostul meu prieten e disperat sau mi se pare mie?!?http://www.kudika.ro/comunitate/forum/new_topic/4.html# 22 De la: panterutza_roooz 9 Noiembrie 2009 19:50
Sechestrata in casa de parintii mei !!! 21 De la: kudika_16468 30 Octombrie 2012 21:31
Nu stiu cum sa il ajut..... 10 De la: ilovethisgame 18 Martie 2010 16:31