Setari Cookie-uri

mam umilit pentru ea si imi plang de mila

Vreau si eu o declaratie sa o fac si eu sa sufere este care~va poet bun care poate sa ma ajute Eu am stat cu cam mult timp si ma trisat dar asta sa intamplat de mult nu acum acum am aflat si am o durere mare dar asta este ca nu nu mai o data a facut vreau o declaratie frumoasa din partea unui poet bun sa io trimit sa o doara sufletu sa simta ce inseamna sa suferi sa stie ce este suferinta sa planga cum am plans si eu asa sunt unele femei ,,ms,,
nicola08_08
Postat pe 23 Aprilie 2009 12:31
De la: nicola08_08, la data 2009-04-23 12:31:45Vreau si eu o declaratie sa o fac si eu sa sufere este care~va poet bun care poate sa ma ajute Eu am stat cu cam mult timp si ma trisat dar asta sa intamplat de mult nu acum acum am aflat si am o durere mare dar asta este ca nu nu mai o data a facut vreau o declaratie frumoasa din partea unui poet bun sa io trimit sa o doara sufletu sa simta ce inseamna sa suferi sa stie ce este suferinta sa planga cum am plans si eu asa sunt unele femei ,,ms,,


pana la urma sa intzelegem ca te-ai despartzit de ea?
donttouch
Postat pe 23 Aprilie 2009 12:35
De la: nicola08_08, la data 2009-04-23 12:31:45Vreau si eu o declaratie sa o fac si eu sa sufere este care~va poet bun care poate sa ma ajute Eu am stat cu cam mult timp si ma trisat dar asta sa intamplat de mult nu acum acum am aflat si am o durere mare dar asta este ca nu nu mai o data a facut vreau o declaratie frumoasa din partea unui poet bun sa io trimit sa o doara sufletu sa simta ce inseamna sa suferi sa stie ce este suferinta sa planga cum am plans si eu asa sunt unele femei ,,ms,,


egal ce am scrie noi aici...va vedea fata ca nu e scris de tine

Cauta pe:

http://www.e-dragoste.ro/texte-de-dragoste/Declaratii-de-dragoste/
un text care iti convine

Din solidaritate pentru inima ta parasita si trisata incep si eu sa bocesc pentru tine
Full_Metal_Jacket
Postat pe 23 Aprilie 2009 12:55
eu cred ca nu te-ai impacat cu ideea ca s-a terminat..si apoi razbunarea asta nu-i sanatoasa nici pt tine...
impaca-te cu ideea si nu te mai gandi cum sa o faci pe ea sa sufere...parerea mea
coffeeta
Postat pe 23 Aprilie 2009 12:58
De la: coffeeta, la data 2009-04-23 12:58:57eu cred ca nu te-ai impacat cu ideea ca s-a terminat..si apoi razbunarea asta nu-i sanatoasa nici pt tine...
impacate cu ideea si nu te mai gandi cum sa o faci pe ea sa sufere...parerea mea


cam greu coffy dupa 11 ani de casnicie si doi copii aaaaaaaaa si apropo de ce nu ai postat domnul pe topicul ala?
donttouch
Postat pe 23 Aprilie 2009 13:00
te chinui aiurea...daca s-a terminat mergi mai departe si gata...
_dulcik_
Postat pe 23 Aprilie 2009 13:54
De la: nicola08_08, la data 2009-04-23 12:31:45Vreau si eu o declaratie sa o fac si eu sa sufere este care~va poet bun care poate sa ma ajute Eu am stat cu cam mult timp si ma trisat dar asta sa intamplat de mult nu acum acum am aflat si am o durere mare dar asta este ca nu nu mai o data a facut vreau o declaratie frumoasa din partea unui poet bun sa io trimit sa o doara sufletu sa simta ce inseamna sa suferi sa stie ce este suferinta sa planga cum am plans si eu asa sunt unele femei ,,ms,,

sti cum se spune: ''Razbunarea e arma prostului'' asa ca treci peste si ia viatza de la capat.nu e singura femeie din lumea asta.
ETE_EU
Postat pe 23 Aprilie 2009 13:58
De la: Full_Metal_Jacket, la data 2009-04-23 12:55:26
De la: nicola08_08, la data 2009-04-23 12:31:45Vreau si eu o declaratie sa o fac si eu sa sufere este care~va poet bun care poate sa ma ajute Eu am stat cu cam mult timp si ma trisat dar asta sa intamplat de mult nu acum acum am aflat si am o durere mare dar asta este ca nu nu mai o data a facut vreau o declaratie frumoasa din partea unui poet bun sa io trimit sa o doara sufletu sa simta ce inseamna sa suferi sa stie ce este suferinta sa planga cum am plans si eu asa sunt unele femei ,,ms,,


egal ce am scrie noi aici...va vedea fata ca nu e scris de tine

Cauta pe:

http://www.e-dragoste.ro/texte-de-dragoste/Declaratii-de-dragoste/
un text care iti convine

Din solidaritate pentru inima ta parasita si trisata incep si eu sa bocesc pentru tine
nicola08_08
Postat pe 23 Aprilie 2009 14:04
da nu mai sunt cu ea cva nu pot sa red si acum sufar dar trece incet si asta
nicola08_08
Postat pe 23 Aprilie 2009 14:05
De la: nicola08_08, la data 2009-04-23 14:05:14da nu mai sunt cu ea cva nu pot sa red si acum sufar dar trece incet si asta

crezi ca ea merita suferintza ta fi Barbat si treci peste.viatza ta nu s-a oprit la ea.pe ea cred ca nici in c** nu o doare de tine.
ETE_EU
Postat pe 23 Aprilie 2009 14:08
De la: ETE_EU, la data 2009-04-23 14:08:36
De la: nicola08_08, la data 2009-04-23 14:05:14da nu mai sunt cu ea cva nu pot sa red si acum sufar dar trece incet si asta

crezi ca ea merita suferintza ta fi Barbat si treci peste.viatza ta nu s-a oprit la ea.pe ea cred ca nici in c** nu o doare de tine.


e usor sa spui treci peste.....dar timpul le va vindeca pe toate. acum simti ca vrei sa lovesti in persoana respective, maine ai s-o urasti, poimaine o sa o iubesti din nou si o sa-i simti lipsa, peste o saptamana o sa privesti altfel si iarasi o iei de la capata cu toate aceste trairi, dar intr-o zi te vei trezi un om mai calm, mai stapan pe tine si vei privii mai detasat. asta este...imi pare rau prin ce treci, dar acum da-ti timp pentru tine si sa stii ca in viata totul se plateste, intr-un fel sau altul.
cristi_nne
Postat pe 23 Aprilie 2009 14:22
este greu ..dar ai sa vezi ca odata cu timpul se vor duce si sentimentele, iti va reveni din nou zambetul pe buze si ai sa fii din nou fericit...daca s-a terminat inseamna ca asa a fost scris...nu te mai chinui aiurea
_dulcik_
Postat pe 24 Aprilie 2009 10:22
De la: _dulcik_, la data 2009-04-24 10:22:57este greu ..dar ai sa vezi ca odata cu timpul se vor duce si sentimentele, iti va reveni din nou zambetul pe buze si ai sa fii din nou fericit...daca s-a terminat inseamna ca asa a fost scris...nu te mai chinui aiurea
bestiutza_relouded
Postat pe 24 Aprilie 2009 10:39
http://www.youtube.com/watch?v=D82-Dk2haos
camelusha83
Postat pe 24 Aprilie 2009 13:43
http://www.youtube.com/watch?v=VGtc0x-b1PU
camelusha83
Postat pe 24 Aprilie 2009 13:50
nu are rost sa te amagesti...numai are rost mai bine iti vezi de viatza ta si mergi mai departe...ai sa vezi ca timpul vindeca oate ranile
_dulcik_
Postat pe 25 Aprilie 2009 10:54
Dar nu inteleg de ce toata lumea ii spune sa treaca mai departe? Ce aveti cu omul daca vrea sa lupte pt ea?

Lupta pt ea daca simti ca merita, iar razbunarea las-o in seama Celui de sus la momentul potrivit. Nu merita sa iti bati tu capul cu asta. Sa stii ca totul se plateste in viata, insa nu are sens sa astepti tu sa vezi si sa te bucuri de clipa aia. Daca vrei sa fii cu ea, fii intai sincer cu tine insuti, gandeste-te bine ce vrei si apoi mergi in directia aceea si tine-o dreapta. Numai asa vei reusi. Dar sa fii sincer cu tine insuti inainte de toate.

Si daca vrei sa ii scrii o declaratie, gandeste-te doar la ce simti (sau ai simtit) pt ea si pune in cuvinte. sinceritatea functinoeaza cel mai bine.
pisicuta_trista
Postat pe 25 Aprilie 2009 16:45
inima in piept imi plange k o coarda de vioara,unde esti iubire draga sa te am si-n asta seara?
danut_lucian
Postat pe 13 Iunie 2009 12:02
ce urat din partea ei
Diavolyta_
Postat pe 13 Iunie 2009 12:05
crezi ca daca ii scrii o declaratie...ai sa o recastigi....no way....nu se merita....dar daca te ajuta cu ceva...
Se intampla sa intalnesti in viatza partenerul alaturi de care totul pare perfect!Te simti implinit si ai senzatia ca ai gasit tot ceea ce ti-ai dorit vreodata.Dar dupa o vreme constati ca
celalalt te-a aruncat in cea mai mare disperare.Prins intre placere si suferinta,adevar si frustrare,dragoste si furie oarba...e dureros sa ramai,dar imposibil sa te desprinzi...


monaq
Postat pe 13 Iunie 2009 12:15

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Femeiile din ziua de azi..!!! 13 De la: Marius_Dragutzzu_1 2 Februarie 2014 13:17
M-am saturat...nush ce sa ma my fac!!! 3 De la: luyyzz 3 Iulie 2009 18:27
ma gandesc mereu la el.... 6 De la: Tazmanian 22 August 2010 19:36
Sunt distrusa ! 119 De la: chappy 21 Decembrie 2011 05:34
S-a despartit de mine, au trecut 2 luni insa as vrea sa ne mai acordam o sansa P.S. Are cineva ghidul lui Alex David- Cum sa-ti recastigi iubita ? 9 De la: Matei_910 5 Iulie 2015 22:46