Setari Cookie-uri

ce parere aveti despre "iubitul" meu?

Suntem impreuna de 3 ani....saptamana trecuta de Paste am dormit pe canapeaua unor prieteni pentru ca nu am acceptat ca familia minunatului sa imi faca programul de Paste...din aceasta cauza nu mi-am luat 2 pastile anticonceptionale....dar fraiera cum sunt, am trecut peste tot si m-am intors acasa....aseara a terminat in mine desi ii spusesem sa nu, caci 7 zile nu sunt protejata in contextul in care nu mi-a luat 2 pastilute...si a terminat....tot ce a putut spune e un sec "imi pare rau".....dupa care s-a uitat linistit la un film si apoi la televizor...nici nu m-a bagat in seama desi eu cautat disperata tot felul de sfaturi pe forumuri si plangeam....si azi de dimineata s-a purtat de parca nu s-ar fi intamplat nimic....el se simte f bine cu el....el e minunat si eu sunt o disperata...asta e atitudinea lui. desi cel mai probabil aseara am ramas insarcinata...dar deh....el a terminat si e fericit.....voi cum vedeti lucrurile?
unghii_false_gel
Postat pe 25 Aprilie 2009 13:15
De la: valma, la data 2009-04-25 13:15:29Suntem impreuna de 3 ani....saptamana trecuta de Paste am dormit pe canapeaua unor prieteni pentru ca nu am acceptat ca familia minunatului sa imi faca programul de Paste...din aceasta cauza nu mi-am luat 2 pastile anticonceptionale....dar fraiera cum sunt, am trecut peste tot si m-am intors acasa....aseara a terminat in mine desi ii spusesem sa nu, caci 7 zile nu sunt protejata in contextul in care nu mi-a luat 2 pastilute...si a terminat....tot ce a putut spune e un sec "imi pare rau".....dupa care s-a uitat linistit la un film si apoi la televizor...nici nu m-a bagat in seama desi eu cautat disperata tot felul de sfaturi pe forumuri si plangeam....si azi de dimineata s-a purtat de parca nu s-ar fi intamplat nimic....el se simte f bine cu el....el e minunat si eu sunt o disperata...asta e atitudinea lui. desi cel mai probabil aseara am ramas insarcinata...dar deh....el a terminat si e fericit.....voi cum vedeti lucrurile?



tu nu stii ce credem despre el???
tu ce crezi despre el?
SweetHappyButterfly
Postat pe 25 Aprilie 2009 13:17
ca e un porc si ca mai rau de atat nu se putea purta.....
unghii_false_gel
Postat pe 25 Aprilie 2009 13:20
in primul rand... cand uiti sa iei o pastiluta FOLOSESTE PREZERVATIV

iar acum du-te repede la farmacie si ia-ti pastila de a doua zi

Cat despre "iubitul" tau.... prefer sa ma abtin
kitty_krieger
Postat pe 25 Aprilie 2009 13:20
De la: valma, la data 2009-04-25 13:20:02ca e un porc si ca mai rau de atat nu se putea purta.....


io vad ca te agiti ca pepsi, da' nu-mi dau seama , de ce!?

Postat pe 25 Aprilie 2009 13:23
Cred ca isi doreste sa fie tatic...

Eu chiar i-as spune ca va fi tata
ella_c
Postat pe 25 Aprilie 2009 13:23
De la: valma, la data 2009-04-25 13:15:29Suntem impreuna de 3 ani....saptamana trecuta de Paste am dormit pe canapeaua unor prieteni pentru ca nu am acceptat ca familia minunatului sa imi faca programul de Paste...din aceasta cauza nu mi-am luat 2 pastile anticonceptionale....dar fraiera cum sunt, am trecut peste tot si m-am intors acasa....aseara a terminat in mine desi ii spusesem sa nu, caci 7 zile nu sunt protejata in contextul in care nu mi-a luat 2 pastilute...si a terminat....tot ce a putut spune e un sec "imi pare rau".....dupa care s-a uitat linistit la un film si apoi la televizor...nici nu m-a bagat in seama desi eu cautat disperata tot felul de sfaturi pe forumuri si plangeam....si azi de dimineata s-a purtat de parca nu s-ar fi intamplat nimic....el se simte f bine cu el....el e minunat si eu sunt o disperata...asta e atitudinea lui. desi cel mai probabil aseara am ramas insarcinata...dar deh....el a terminat si e fericit.....voi cum vedeti lucrurile?

Din experienta iti spun k s-ar putea sa nu fi ramas gravidutza. Eu am uitat o data sa iau o saptamana pastile si nu am ramas deloc. Deci , depinde de tine si de cat timp iei pastile, de care pastile iei, etc. Dar depinde si de el, dak e "bun de samanta"....
amr2009
Postat pe 25 Aprilie 2009 13:49
De la: valma, la data 2009-04-25 13:20:02ca e un porc si ca mai rau de atat nu se putea purta.....

asa il alinti pe iubitul tau?
bestiutza_relouded
Postat pe 25 Aprilie 2009 14:03
spune-i ca oricum iti doreai un bebe si ca esti extrem de fericita ca s-a intamplat sa ramai insarcinata chiar acum, de sfintele sarbatori ! :D
googoodoll
Postat pe 25 Aprilie 2009 14:15
Eu nu inteles/digerat atitudinea lui....asta m-a deranjat la culme si de aceea aveam nevoie si de pareri obiective....si nu, nu asa il alint...dar nu sunt foarte toleranta cand vine vorba de mitocanie.....
unghii_false_gel
Postat pe 25 Aprilie 2009 16:34
Saru' mana pentru sfaturi! Pastiluta de a 2-a zi am luat-o deja....
unghii_false_gel
Postat pe 25 Aprilie 2009 16:35
Nu se ramane atat de usor insarcinata chiar daca ai uitat sa iei pastilele,iar daca ai luat-o si pe cea de a doua zi ...treaba este ca si rezolvata.
In ceea ce-l priveste pe el ,ar trebui sa stai de vorba si sa-i spui ca te deranjeaza atitudinea lui de dupa...
Nu-l condamna ....inainte de a-i spune ,pur si simplu poate nu-si da seama ca greseste
ionia
Postat pe 25 Aprilie 2009 16:45
E un porcc mistret
Aphrodite
Postat pe 30 Mai 2009 18:42
De la: valma, la data 2009-04-25 13:15:29Suntem impreuna de 3 ani....saptamana trecuta de Paste am dormit pe canapeaua unor prieteni pentru ca nu am acceptat ca familia minunatului sa imi faca programul de Paste...din aceasta cauza nu mi-am luat 2 pastile anticonceptionale....dar fraiera cum sunt, am trecut peste tot si m-am intors acasa....aseara a terminat in mine desi ii spusesem sa nu, caci 7 zile nu sunt protejata in contextul in care nu mi-a luat 2 pastilute...si a terminat....tot ce a putut spune e un sec "imi pare rau".....dupa care s-a uitat linistit la un film si apoi la televizor...nici nu m-a bagat in seama desi eu cautat disperata tot felul de sfaturi pe forumuri si plangeam....si azi de dimineata s-a purtat de parca nu s-ar fi intamplat nimic....el se simte f bine cu el....el e minunat si eu sunt o disperata...asta e atitudinea lui. desi cel mai probabil aseara am ramas insarcinata...dar deh....el a terminat si e fericit.....voi cum vedeti lucrurile?


macar ti-ai luat pilula de a doua zi?
Peony
Postat pe 30 Mai 2009 19:07
da nu stiai ca sunt pastile la farmacie ......care intrerup o eventuala sarcina de 3 zile ? ....daca nu au trecut ink 3 zile fuji repede la farmacie si intreaba :D
lucic07
Postat pe 30 Mai 2009 23:41
acum am vazut cand a fost postat topicu :-j ...too late
lucic07
Postat pe 30 Mai 2009 23:42

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Femeie tanara, Barbat matur 74 De la: Max2 16 Noiembrie 2011 21:18
cine are amant si dc? 413 De la: 20 Decembrie 2014 03:16
vise spulberate... 49 De la: stem_29 27 August 2010 13:11
Doar cu tine...sau... 10 De la: needles_and_pins 19 Aprilie 2009 22:35
putin ajuror se poate???:D 8 De la: biank__ 23 Octombrie 2010 19:45