Setari Cookie-uri

Gradinita particulara ideala!!

Cum ar trebui sa fie gradinita particulara perfecta in opinia voastra??
Ce ati prefera sa intalniti intr-o astfel de gradinita?
Ce pret sunteti dispusi sa platiti?
Ce limbi straine ar trebui sa se studieze?
Ce fel de activitati sportive ati prefera pentru copilul vostru?
Ce anume luati in calcul in alegerea unei gradinite?

P.S.: `Astept cu nerabdare raspunsurile voastrel Am nevoie de ele ptr un proiect deci va rog sa nu va "sfiiti" :)):))!:*
deny_d_a
Postat pe 15 Martie 2010 23:53
Buna! Avand in vedere experienta pe care am avut-o cu fetita iti pot spune urmatoarele:
- gradinita perfecta NU EXISTA! - peste tot este personal angajat nemultumit si asta se vede in felul cum isi fac treaba;
- depinde de serviciile oferite 800-1000 RON;
- engleza/ franceza/ germana;
- teatru, dans sportiv, balet, arte martiale, inot
- programul, activitatile incluse in programa ( teatru, excursii, etc.)
Sper ca raspunsul meu sa te ajute. Mult succes!!
carmen_iordache
Postat pe 16 Martie 2010 11:50
gradinita ideala (nu neaparat particulara) e locul unde copilul meu este ingrijit asa cum trebuie. sunt constienta ca, mama fiind, vreau tot ce e mai bun pt el si am multe pretentii si exigente. din pacate gradinita particulara nu se diferentiaza de cea privata prin mare branza. doar ca sunt tarife muuult mai mari, copii mai putini in grupa, mai multe educatoare, conditii mai bune in sensul ca au mai multe bai, mai multe camere, mai multe spatii de joaca si cam atat. as vrea sa imi duc copilul la gradi si sa plec cu inima impacata ca vin peste 8 ore si il iau sanatos, bucuros, si cu ceva nou invatat. dar din pacate il iau bolnav, batut, si cu prea putine lucruri noi invatate.
Shhh
Postat pe 16 Martie 2010 12:44
Salut. sunt o mamica disperata de subiectul "gradinita". Am vazut ca tu ai copilasul dat la gradi si ma intrbam daca (poate ai mai multa experienta in gasirea uneia)ai idee unde sa ma interesez, pe alte forumuri am gasit numai aberatii si majoritatea din 2007- 2008, nimic concret sau de actualitate. Apropo despre ce gradi vb tu? e particulara? iti bat copilul?please da mi mai multe detalii.
Scuze dc m am bagat inseama aiurea
va pup si va rog cele care au mai multe inf. referitoare la gradi din iasi va rog datimi de stire.
mohaela2003
Postat pe 18 Aprilie 2010 00:04

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Când femeile pot face primul pas? 46 De la: bee_bee 19 Septembrie 2009 21:38
bãrbatul din zodia Peºti 2 De la: kudika149722 18 Aprilie 2010 12:58
Cata incredere putem avea in barbati? 477 De la: kudika195501 12 Decembrie 2010 01:22
De ce sunt barbatii/baietii atat de insensibili?:( 40 De la: kudika132368 9 Aprilie 2010 08:48
Te caut pe tine !!! 260 De la: Constantin_Alexandru_2 18 Iulie 2013 23:46