Setari Cookie-uri

Se inchide firma la care lucrez!

Tocmai ce spuneam zilele trecute ca pe mine personal nu m-a afectat criza asta inca, spuneam ca noi romanii de fapt suntem in criza demult doar ca pana acum n-a dat nimeni glas situatiei, ca eu sunt la fel de bogata respectiv la fel de necajita cum am fost si pana acum....

Dar viata parca a tinut mortis sa ma pocneasca, sa ma trezesc! Ieri am fost anuntati ca firma noastra mai functioneaza doar pana la 1 martie.

Va trebui s-o iau de la capat, desigur, insa una e cand hotarasti tu momentul sa faci asta si alta e cand hotarasc altii pt tine.

Cum sa fac sa-mi gasesc de lucru pana atunci? Chiar nu-mi permit sa nu lucrez, nici macar o zi.
darkrapt
Postat pe 18 Februarie 2009 13:28
De la: darkrapt, la data 2009-02-18 13:28:17Tocmai ce spuneam zilele trecute ca pe mine personal nu m-a afectat criza asta inca, spuneam ca noi romanii de fapt suntem in criza demult doar ca pana acum n-a dat nimeni glas situatiei, ca eu sunt la fel de bogata respectiv la fel de necajita cum am fost si pana acum....

Dar viata parca a tinut mortis sa ma pocneasca, sa ma trezesc! Ieri am fost anuntati ca firma noastra mai functioneaza doar pana la 1 martie.

Va trebui s-o iau de la capat, desigur, insa una e cand hotarasti tu momentul sa faci asta si alta e cand hotarasc altii pt tine.

Cum sa fac sa-mi gasesc de lucru pana atunci? Chiar nu-mi permit sa nu lucrez, nici macar o zi.


saracutza de tine...
tu oare nu te`ai intrebat cati altii sunt in situatia ta??
Diavolyta_
Postat pe 15 Martie 2009 11:48
Buna Darkrapt!
Esti de loc din Buzau si ai facut facultatea in Iasi??
OanaSurugiu
Postat pe 16 Martie 2009 15:08
Buna Oana,
Nu sunt din Buzau, ci din Slanic Moldova. Una din facultati am facut-o la Bacau.
darkrapt
Postat pe 17 Martie 2009 18:24
am dat din greseala peste topicul asta si spre marea mea uimire am gasit o persoana pe care am avut marea neplacere sa o cunosc....aceasta DARKRAPT e de fapt cea mai perfida persoana pe care am cunoscut-o, care s-a mutat intr-adevar din Bacau dar numai dupa ce a facut rau la foarte multe persoane prin tradare si minciuna.

s-a semnat la unul din mesajele lasate ca fiind psiholog cand ea de fapt a terminat ...cu greu facultatea de litere si asta in an suplimentar dupa ce s-a milogit pe la profesori sa o primeasca in licenta......RUSINE sa iti fie Oana ..... !!!!

si apropo nu e din Slanic moldova ci din tg ocna
kudika080546
Postat pe 6 Noiembrie 2009 15:21

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
de ce jignesc barbatii? 77 De la: Inyo 6 Decembrie 2009 11:13
Idilele in doi sunt cele mai fierbinti ? Intalnirile in trei sau in grup, sunt o metoda de ''descatusare'' a sexualitatii ?? Sunt amatori/amatoare pe-aici ? 2 De la: soraderazboi 2 Iulie 2010 11:58
Mai este ceva de facut?S-au gata...este totul pierdut desi il iubesc... 21 De la: Adella92 7 Ianuarie 2012 21:38
Cum raspundeti avansurilor nedorite ? 36 De la: darksukkubus69 7 Martie 2010 21:19
Ce sa fac..? 7 De la: 12 Iulie 2014 17:38