Setari Cookie-uri

propunere indecenta...cu un peste mioritic pe post de "John Gage" -cazut in mizerie:)))

Vineri seara, Fratelli.Iesire cu fetele. Dupa o zi infernala de munca si slalom printre facturi si plati intarziate,m-au scos cu forta din casa: Madalina, Adela, Mishi, Aleha, Malina ,Cami & company.E obositor sa iesi in club. Va jur. 2 ore pregatiri. Make-up, tinuta si nervi -la mine. Chicoteli , buna dispozitie si caipiroska-la ele. In locatia de senzatie: fum, fite si energii de toate felurile. Stateam cu haina in brate si bateam nervoasa din picior, in speranta ca voi pleca acasa cat mai repede. Dupa primul campari orange, mi-am dus haina la garderoba...si a inceput distractia.In scurt timp,am uitat de tot stresul vietii mele.
Mi-am exersat din plin magnetismul(sport abandonat pe o perioada nedeterminata). Ma jucam de-a vanatorul(distractie rezervata, de obicei barbatilor) spre amuzamentul total al fetelor si al meu,
desigur. Pe scurt, alegeam "victima", din cel mai indepartat colt al clubului...il "magnetizam" cu privirea. In mai putin de cateva minute, "victima" era langa mine...moment in care hotaram "stop joc" si el devenea complet neinteresant. Alegeam un altul...si tot asa...La un moment dat, un barbat a inceput sa ma studieze cu atentie si extrem de insistent. Statura medie,burta in faza incipienta si brunetel foc.Era imbracat impecabil si incojurat de "gratii" brand-uite -incepand cu oja de pe unghia de la picior si terminand cu extensiile capilare. Tipul parea sarmant, imi zambea larg si imi monitoriza absolut toate reactiile.Imi arata palma cu degetele rasfirate...gest pe care l-am interpretat, in naivitatea mea, ca pe un salut. Daca ar fi sa ne luam dupa ce scrie in psihologia gesturilor lui Collett, tipul era deschis, plin de bunavointa si foarte interesat. "Feeling-urile" mele erau amortite de oboseala, fum si alcool. Adica nu il "scanam" pentru ca nu puteam...era prea mare aglomeratia.Fetele radeau si ii intorceau salutul tot asa, cu palma deschisa si degetele rasfirate
....numai ca...el cu mine avea ce avea. La un moment dat, il vad ca ii spune ceva barmanului, moment in care, barmanul se indreapta hotarat catre mine. Am curaj sa pariez ca nu va imaginati ce mesaj mi-a transmis barmanul!!!"Domnul doreste sa..."...si aici
aleg sa ma exprim elegant...pe scurt, dorea sa-l insotesc. Mana lui,
cu degetele frumos rasfirate exprima...nu deschidere si bunavointa ...era tariful pe care credea ca il negociaza cu mine!Aproape incredibil...eu eram cazuta din avion!!!
HeHe!!! valorez-pe piata neagra-500 de euro! N-as fi zis, jur:)!!!
Imi pare rau ca nu i-am facut o fotografie!DAR,il rog pe fotograful de la foto-monden/Utv, care a facut poze toata noaptea, sa ma ajute sa-l gasesc. Ii pun poza pe blog...fetele il recunosc usor...
Nu mi-e frica, n-are ce sa-mi faca. Daca e peste, cu atat mai rau pentru el! stiu ca asta n-o sa-i schimbe viata,dar o sa ma simt eu mai bine!!! Asa a fost...v-am povestit si voua...atentie fetelor! in ce cluburi mergeti si mai ales...la cine va face cu mana!!!:)))

Postat pe 28 Aprilie 2009 08:25

Pai hai sa iti spun cum se vede asta din exterior.
Ma duc in club, vad o femeie dezinvolta care danseaza si "magnetizeaza" un barbat pe care il trimite la plimbare dupa 5 minute. Procedura se repeta de cateva ori. Recapituland, avem o femeie care atrage in mod succesiv o serie de barbati pe care ii respinge aproape instantaneu dupa ce contactul a fost realizat. Hmm...aproape ca mi se pare destul de rezonabil sa trag concluzia ca respectiva cauta clienti care odata afland pretul pleaca dezamagiti.
Iradiatu_
Postat pe 28 Aprilie 2009 09:18
Daga agatai barbatii din 5 in 5 minute, ce ai fi vrut sa ti se intample ? Sa te invite vreunul la un muzeu ?

Postat pe 28 Aprilie 2009 09:38
De la: Iradiatu_, la data 2009-04-28 09:18:04
Pai hai sa iti spun cum se vede asta din exterior.
Ma duc in club, vad o femeie dezinvolta care danseaza si "magnetizeaza" un barbat pe care il trimite la plimbare dupa 5 minute. Procedura se repeta de cateva ori. Recapituland, avem o femeie care atrage in mod succesiv o serie de barbati pe care ii respinge aproape instantaneu dupa ce contactul a fost realizat. Hmm...aproape ca mi se pare destul de rezonabil sa trag concluzia ca respectiva cauta clienti care odata afland pretul pleaca dezamagiti.


multzam asta gandeam si eu dar am zis sa nu mai fiu rea asa ca acum acest rol ti-a revenit tie
donttouch
Postat pe 28 Aprilie 2009 09:47
lol ce faza :> eu credeam ca iti arata verigheta :))
priest
Postat pe 28 Aprilie 2009 09:56
De la: priest, la data 2009-04-28 09:56:45lol ce faza :> eu credeam ca iti arata verigheta :))


si cam cum se arata verigheta parinte? cafeaia aia o mai astept mult ca mi se lungira urechile de cand o astept?
donttouch
Postat pe 28 Aprilie 2009 10:01
De la: donttouch, la data 2009-04-28 10:01:07
De la: priest, la data 2009-04-28 09:56:45lol ce faza :> eu credeam ca iti arata verigheta :))


si cam cum se arata verigheta parinte? cafeaia aia o mai astept mult ca mi se lungira urechile de cand o astept?
vine,cu lapte ca a trecut postu :)
priest
Postat pe 28 Aprilie 2009 10:04
da si ce prietene avea , ca ii intorceau salutul si cred ca ele s-au prins care era treaba , asa ca ori vroiau ele , ori voriau sa ii de unda verde
SweetDadyD
Postat pe 28 Aprilie 2009 10:16
De la: SweetDadyD, la data 2009-04-28 10:16:44da si ce prietene avea , ca ii intorceau salutul si cred ca ele s-au prins care era treaba , asa ca ori vroiau ele , ori voriau sa ii de unda verde


io cred ca ele si-au dat seama cat ofera si vroiau sa ridice tariful
donttouch
Postat pe 28 Aprilie 2009 10:19
au tirmis oameni de stiinta acum ceva timp o sonda in spatiu cu un mesaj pentru posibilitatea intalniri cu niste extraterestri , si era simbolizat un om cu palma deschisa , tot la fel ,si cica singura interpretare este de salut , acum se poate intelege ca oameni cauta prostituate extraterestre , dar nu mai scumpe de 500 de euro
SweetDadyD
Postat pe 28 Aprilie 2009 10:19

500 de euro..scump, maica, scump..acu' pe criza asta. Ma intreb oare daca se poate plati cu bonuri de masa.
Iradiatu_
Postat pe 28 Aprilie 2009 10:20
dincolo era mai eftin
alex180
Postat pe 28 Aprilie 2009 10:23
ce cauti aia gasesti ...gasesti si fara sa cauti daramite asa ...
sugestie prieteneasca : STOP WATCHING SEX AND THE ''SITY''!
___LL___
Postat pe 28 Aprilie 2009 10:47
Ce tare!!! 500 de euro????Cam putin...eu zic ca trebuia sa dea mai mult
camelusha83
Postat pe 28 Aprilie 2009 11:36
De la: ___LL___, la data 2009-04-28 10:47:57ce cauti aia gasesti ...gasesti si fara sa cauti daramite asa ...
sugestie prieteneasca : STOP WATCHING SEX AND THE ''SITY''!
dontworibehapi
Postat pe 28 Aprilie 2009 11:38
De la: kudika015739, la data 2009-04-28 08:25:00.
Pe scurt, alegeam "victima", din cel mai indepartat colt al clubului...il "magnetizam" cu privirea. In mai putin de cateva minute, "victima" era langa mine...moment in care hotaram "stop joc" si el devenea complet neinteresant.



Mah rautaciosilor ,ce aveti cu fata fratilor ca e un joc destul de interesant ?

Nu intra in discutie cu ,,tipul'' ci doar il priveste si-l face pe om sa creada ca ea e dispusa sa alea alea,cand isi ia omu inima in dinti si se indreapta catre ea atunci fata isi muta privirea in alta parte !

E funny si face bine la orgoliu
iris_4_ever
Postat pe 28 Aprilie 2009 20:42
Poate crezi ca e bine dar... mai bine nu mai face asa poate face bine la "orgoliu" cum spune iris [sunt de acord cu ea]insa ..poate crea si o alta parere a celui care te observa despre tine... sti ce pareri genul de pareri care te face sa vrei sa-l
nebuna94
Postat pe 28 Aprilie 2009 20:55

Este dreptul tau sa ai ce parere doresti. A fost o intamplare din viata mea. Si eu AM ALES sa o scriu. Daca nu-i pe gustul tau, asta e…Altii s-au amuzat:)! Acela este un blog. Adica un fel de fereastra pe geamul careia expui tot felul de lucruri. Poate ca, nu am vrut decat sa spun lumii ce tampenie mi s-a intamplat.

Sunt umana. Dansez, rad , glumesc, pacatuiesc -din cand in cand si iubesc viata, oamenii. De-aia traiesc, respir in Bucuresti...Altfel, as pleca in Tibet. mie imi place sa ne mai "incontram", sa ne mai ciocnim unii cu altii...Din fiecare experienta invatam ceva.Chiar si din cele pe care le consideram negative. Sunt un amestec de diamante si noroi...ca noi toti.



Postat pe 3 Mai 2009 11:59
In jocul tau de a agata barbati,lui i-ai parut o fata usoara.Nu este neaparat atat el de condamnat cat si tu . Nu spune nimeni ca ar trebui sa fiti pescuite ,dar sunt unele care tocmai de asta merg in cluburi .
Am spus unele, da ? Asa ca nu-mi sariti in cap!
ionia
Postat pe 3 Mai 2009 12:05

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
nu poate uita! 31 De la: iris_4_ever 1 Aprilie 2010 19:01
ma iubeste pe mine sau banii mei? 62 De la: _dulcik_ 28 Februarie 2009 10:47
Merita sau nu? 62 De la: Lalyly 25 Decembrie 2011 20:48
un caz mai delicat... 255 De la: ironia 11 Martie 2011 10:54
E bine sa spui adevarul verde in fata? 19 De la: darksukkubus69 21 Aprilie 2010 16:22