Setari Cookie-uri

ce se intampla cu mine? oare o sa mor in curand?

De la: ralu_zar, la data 2009-05-04 22:32:57






puppppppppppppppp raluuuuuuuuuuuuuuuu
Diavolyta_
Postat pe 4 Mai 2009 22:35
puuuup dracusoooooooooooooor mi-a fost tare dor de tine...nu mai am si eu timp de kudika
ralu_zar
Postat pe 4 Mai 2009 22:38
De la: ralu_zar, la data 2009-05-04 22:38:08puuuup dracusoooooooooooooor mi-a fost tare dor de tine...nu mai am si eu timp de kudika


si mie de tine
da' pe undi tot umbli a??
Diavolyta_
Postat pe 4 Mai 2009 22:42
eee..lasa ca-ti zic in particular...vrei sa stie toata lumea
ralu_zar
Postat pe 4 Mai 2009 22:45
Pupicei "rautacioaselor"

andreea1976
Postat pe 4 Mai 2009 22:48
De la: ralu_zar, la data 2009-05-04 22:45:06eee..lasa ca-ti zic in particular...vrei sa stie toata lumea


No bine!!!
Hai ca ti astept pi la mine
Diavolyta_
Postat pe 4 Mai 2009 22:48
De la: andreea1976, la data 2009-05-04 22:48:18Pupicei "rautacioaselor"




pupppp andreea
Diavolyta_
Postat pe 4 Mai 2009 22:49
pup andreea..da' tu pe unde umbli ha????
ralu_zar
Postat pe 4 Mai 2009 22:50
De la: ralu_zar, la data 2009-05-04 22:50:09pup andreea..da' tu pe unde umbli ha????


Nu demult am ajuns acasa de la munca.Ma gandeam sa dau o raita pe aici sa salut lumea si sa va dau pupicii...bineinteles
andreea1976
Postat pe 4 Mai 2009 22:54
haiii ralu odata ca sunt curioasa
Diavolyta_
Postat pe 4 Mai 2009 23:04
De la: ingerashu_meu, la data 2009-04-28 23:56:32locuiesc in londra de 5 ani. pt prima oara simt ca imi pierd viata. se intampla sa stau in pat pregatita de culcare . si deodata incep sa transpir simt un bratz care ma trage spre dreapta in jos ... eu sunt obisnuita sa dorm intoarsa pe partea dreapta .aseara a fost a doua oara cand am simtit asta. stau intr`o casa cu 4 etaje ...ma gandesc sa nu fie spiritele rele in casa. prietenu` meu a vazut o umbra , a vazut si un porumbel in casa, si a vazut si un om,. aseara am simtit ca cineva imi ia puterile , nu pot sa vb sau sa ma misc . abia am putut aseara sa il apuc pe prietenu meu de mana . si l`am strans . nu puteam vb. ce pot sa fac. suntem 5 persoane in casa ... si toti auzim pasi dar nu e nimeni, auzim ca cineva tranteste dar nu e nimeni,.... ce se intampla? ce e? imi este frik... ce poate sa fie?????


uau m-am intors de curand din concediul din londra..e asa de frumos acolo....si ca sa fiu la subiect...mi se intampla si mie sa simt ca imi paralizeaza tot corpul si bash in momentul acela am senzatia ca niste forte negative se napustesc asupra mea...sunt semiconstienta ..zbier dar nu ma aude nimeni..iar pana ma dezmortesc raman speriata nemiscata..asta mi se intampla ori de cate ori visez urat.., si evident cand nu gasesc o explicatie logica ..ma gandesc ca are legatura cu faptul ca bunicul meu a murit in casa mea acum 5 ani..ma deranjeaza noptile albe ..aproape ca am ajuns sa am fobie de intuneric...cu toate astea .eu cred ca e doar rezultatul procesarii de catre subconstient a informatilor si a experientelor neplacute...si cred ca ar fi o idee buna sa nu urmaresti filme sau documentare despre spirite si alte chestii de gen..cauta explicatii logice..e doar in mintea noastra....daca crezi ca exista- exista daca nu- nu...cam pe principiul asta functioneaza si credinta..pana la urma..bafta
maimutzica_sisi
Postat pe 5 Mai 2009 23:50
dracusor...gata gata sunt pe faza... abia acum am vazut
ralu_zar
Postat pe 6 Mai 2009 00:32
De la: ralu_zar, la data 2009-05-06 00:32:40dracusor...gata gata sunt pe faza... abia acum am vazut


pai hai spune toooottt
Diavolyta_
Postat pe 6 Mai 2009 00:34
dete dete mai aproape ....ca sa nu ne auda...
ralu_zar
Postat pe 6 Mai 2009 00:37
De la: ralu_zar, la data 2009-05-06 00:37:13dete dete mai aproape ....ca sa nu ne auda...



chiar asa o facut?? ce frumossssss
upsss am zis cu voce tare
Diavolyta_
Postat pe 6 Mai 2009 00:46
shtttttttttttt shttttttttt
ralu_zar
Postat pe 6 Mai 2009 00:48
m'am scapat .. ce vina am io
Diavolyta_
Postat pe 6 Mai 2009 00:50
Fantomaaaaaaaaa uite fantomaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
Diavolyta_
Postat pe 8 Mai 2009 00:46
credinta+gandire pozitiva+psiholog !!!............si doreste-ti sa nu mai patesti nimic din ceea ce patesti !!!.........DORESTE-TI CU ARDOARE SI GANDESTE-TE CA NU SE INTAMPLA NIMIC !!!.............TRAIESTE CA SI CUM TOTUL AR FI OK !!!.......... ........POZITIVEAZA-TE !!!.........
etta
Postat pe 9 Mai 2009 16:02
De la: Diavolyta_, la data 2009-05-08 00:46:25Fantomaaaaaaaaa uite fantomaaaaaaaaaaaaaaaaaaa



esti la opera ???..........sau langa Patrick Schweische ???..........
etta
Postat pe 9 Mai 2009 16:03
diavolyta despre ce vb u fato` ? am doctor privat nu platesc niciun ban pe niciun doctor am fost dar nu am nimic :P am vb cu pshihologi .....nu am nimic ...am plecat din casa insa spiritu` ala a revenit acum cateva saptamanii...posibil sa fie de la oboseala nu am visat nu nimic ...ma intorceam pe o parte si alta si tot nu puteam adormi ...simteam ca sunt agitata si de fiecare data cand ma ia senzatia aia ma ridic si ma invart prin casa .....nu mai fii asa de proasta ca nu e frumos sa critici lumea fara sa stiii toata povestea si data viitoare nu te mai sinchisi sa mai dai un rasp ...ca nu e frumos sa critici lumea ;) eu nu am criticat pe nimenii:P ms brruneta
ingerashu_meu
Postat pe 13 Septembrie 2009 12:47
De la: ingerashu_meu, la data 2009-05-01 01:03:02ma nu iau nimic....pur si simplu e a doua oara care se intampla.....iar voi imi spune`ti ca am inebunit... ce naiba....nimeni din casa nu trage pe nas se fumeaza scancs :(( am crezut ca o sa`mi dati cu parerea ...ceva adevar dar se pare ca nimeni nu ma intelege si nimenu nu ma crede..... a fost o prostie sa scriu aici!:(


afla cum se numeste imobilul,in ce an a fost construit....si cauta pe google sa vezi daca o fi murit careva pe acolo sau daca s-au intamplat diferite evenimente neplacute.....si dupa....poti lua masurile necesare....chiar mi-as dori sa fiu acolo sa traiesc aceasta senzatie....
monaq
Postat pe 13 Septembrie 2009 13:00
De la: Diavolyta_, la data 2009-04-28 23:58:48stai sa consult globu' de cristal sa vad ce zice si am sa'ti spun



=)))

vezi ceva de la fumul de la marihuana ?
fluturas_
Postat pe 18 Septembrie 2009 23:23
Eshti dulce si credula!
Spiritele oricat ar fi ele de rele sau bune... nu au cum sa te atinga. Exista consemnate apararitii ale altor entitati din lumea de dincolo si in nici una din acele cazuri nu spune ca acel spirit ar fi atins fizic... Poate gresesc eu... nush... dar nu cred ca ar trebui sa te iei dupa cele vazute in televizor in filmele horor :D.
Sfatul celor de mai sus care ti-au spus sa apelezi la un doctor nu strica sa-l pui in practica. Poate ai un dezechilibru mineral in organism ( ma refer la calciu, magneziu, potasiu) si din aceasta cauza acele sentimente de rostogolire, problema care se poate rezolva foarte ushor cu nishte pastile.
In ce priveste partea spirituala... daca crezi cu adevarat in Dumnezeu... nu inteleg de ce sa iti fie frica de nishte biete spirite care sunt pierdute intre lumi.... lasa-le in pace.. ce poti face tu e sa te rogi pentru ele sa ishi gaseasca lumina si rostul. Rugaciunea are putere pentru ca vine de la Dumnezeu.
mistiqueaniko
Postat pe 28 Septembrie 2009 09:43
eu nu cred ca sunt imaginatia ta. te cred. nu pot sa iti spun decat ca trebuie sa schimbi casa. eu am pierdut de curand barbatul si fata. ii simt langa mine mereu,dar mie imi face placere atunci cand imi mai fac glume uneori,pt ca stiu ca nu mi-ar face rau niciodata. lumea poate sa ma considere ciudata,nebuna sau mai stiu eu cum. nu ma intereseaza. tu ai in casa un spirit care nu este al tau. unul care vrea sa va alunge din casa. singura solutie este sa ii faceti pe plac. plecati de acolo,daca nu va va distruge. nu fac misto de tine crede-ma.
emy36_bv
Postat pe 28 Septembrie 2009 11:05
Daca ce ai scris nu este o gluma, atunci esti una din persoanele care te confrunti cu fostii locuitori.
Traditia romaneasca abunda de astfel de situatii si ele s-au rezolvat fara psihiatri sau psihologi care sa te faca sa te simti vinovata si deraiata. Trebuie doar sa ii rogi pe cei cu care locuiesti sa se roage la Dumnezeu Tatal si la Ingerul lor Pazitor sa va ajute pe voi toti si sa ajute si sufletele "celor care din nefericire nu si-au gasit inca odihna".
Nu sunt o fanatica din punct de vedere religios, nu frecventez bisericile decat de sarbatori dar de cate ori L-am rugat pe Ingerul meu Pazitor si pe Dumnezeu sa ma ajute, am primit raspuns foarte repede.
Cu siguranta vor fi persoane care ma vor trimite si pe mine la un control dar asta e......
charmen
Postat pe 28 Septembrie 2009 11:10
Scurt si la obiect: Mutati-va din casa aceea!
Raluca_SA
Postat pe 28 Septembrie 2009 11:21
De la: ingerashu_meu, la data 2009-04-28 23:56:32locuiesc in londra de 5 ani. pt prima oara simt ca imi pierd viata. se intampla sa stau in pat pregatita de culcare . si deodata incep sa transpir simt un bratz care ma trage spre dreapta in jos ... eu sunt obisnuita sa dorm intoarsa pe partea dreapta .aseara a fost a doua oara cand am simtit asta. stau intr`o casa cu 4 etaje ...ma gandesc sa nu fie spiritele rele in casa. prietenu` meu a vazut o umbra , a vazut si un porumbel in casa, si a vazut si un om,. aseara am simtit ca cineva imi ia puterile , nu pot sa vb sau sa ma misc . abia am putut aseara sa il apuc pe prietenu meu de mana . si l`am strans . nu puteam vb. ce pot sa fac. suntem 5 persoane in casa ... si toti auzim pasi dar nu e nimeni, auzim ca cineva tranteste dar nu e nimeni,.... ce se intampla? ce e? imi este frik... ce poate sa fie?????



mai adu si tu un popa in casa...
issa12
Postat pe 28 Septembrie 2009 13:01
De la: issa12, la data 2009-09-28 13:01:25
De la: ingerashu_meu, la data 2009-04-28 23:56:32locuiesc in londra de 5 ani. pt prima oara simt ca imi pierd viata. se intampla sa stau in pat pregatita de culcare . si deodata incep sa transpir simt un bratz care ma trage spre dreapta in jos ... eu sunt obisnuita sa dorm intoarsa pe partea dreapta .aseara a fost a doua oara cand am simtit asta. stau intr`o casa cu 4 etaje ...ma gandesc sa nu fie spiritele rele in casa. prietenu` meu a vazut o umbra , a vazut si un porumbel in casa, si a vazut si un om,. aseara am simtit ca cineva imi ia puterile , nu pot sa vb sau sa ma misc . abia am putut aseara sa il apuc pe prietenu meu de mana . si l`am strans . nu puteam vb. ce pot sa fac. suntem 5 persoane in casa ... si toti auzim pasi dar nu e nimeni, auzim ca cineva tranteste dar nu e nimeni,.... ce se intampla? ce e? imi este frik... ce poate sa fie?????



mai adu si tu un popa in casa...


Exact asta este si parerea mea , sa se faca o slujba ...dar daia de zile mari...si in repetate randuri...mai ales la zile mari...dar sa fie popa si mai bine popi cu HAR ....nu bagabontzi ...
yneedlove
Postat pe 28 Septembrie 2009 17:32
buna!si ai gasit solutia in lunile astea?
sorinadumitru
Postat pe 28 Septembrie 2009 21:52

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Cum imi pot gasi fratele? 1 De la: kudika_1035854 18 Februarie 2019 15:52
MAGIE ...pas cu pas 46 De la: AstralConfesor 16 Martie 2009 11:46
cum pot sa imi gasesc sora si mama 1 De la: kudika_1033253 30 Iunie 2018 23:06
Visele... 9 De la: kudika001700 9 Martie 2009 12:51
copiii cu dizabilitati 1 De la: julia_stancu 2 Septembrie 2012 15:02