Setari Cookie-uri

Dragoste

De la: , la data 2009-05-05 14:56:10 ce credeti voi despre dragoste? eu nu cred ca exista , deloc!!! cel putin asa cred eu , voi ce credeti?

mai trebuie sa cresti putin sa afli despredragoste
cristiana_cris
Postat pe 15 Septembrie 2009 14:19
De la: , la data 2009-05-05 14:56:10 ce credeti voi despre dragoste? eu nu cred ca exista , deloc!!! cel putin asa cred eu , voi ce credeti?
Daca ai facut deja ce cred eu...e si normal sa crezi ca nu exista "deloc!!!". "Olimpiezile" alea ar trebui sa ramana singura ta preocupare.
alina_pitaru
Postat pe 15 Septembrie 2009 22:55
Bine mesajul l-am dat cam tarzior..din moment ce nu mai pot accesa profilul acestei "domnisoare". Probabil s-au luat masuri ori si-a sters contul..
alina_pitaru
Postat pe 15 Septembrie 2009 23:18
Dar, la varianta ca este o fata de 11 ani si nu are cu cine sa discute te-ai gandit? Poate a simtit nevoie sa afle de la altii ce este dragostea...asta nu inseamna ca a facut ce crezi tu ca a facut.......poate ar trebui sa numai criticati atata!!!
zuraluca
Postat pe 18 Septembrie 2009 13:10
De la: , la data 2009-05-05 14:56:10 ce credeti voi despre dragoste? eu nu cred ca exista , deloc!!! cel putin asa cred eu , voi ce credeti?

imi furasi subiectul pitico
cristiana_cris
Postat pe 18 Septembrie 2009 13:25
De la: , la data 2009-05-05 14:56:10 ce credeti voi despre dragoste? eu nu cred ca exista , deloc!!! cel putin asa cred eu , voi ce credeti?


“Sã-þi spun ce este dragostea adevãratã. E credinþã oarbã, umilinþã fãrã preget, supunere desãvârºitã, încredere ºi dãruire împotriva ta însuþi, împotriva lumii întregi. Dragostea înseamnã sã îþi dai inima ºi sufletul întreg celui care þi le va zdrobi.” (Marile speranþe) Charles Dickens
emiliabeatrice
Postat pe 18 Septembrie 2009 13:51
De la: zuraluca, la data 2009-09-18 13:10:40Dar, la varianta ca este o fata de 11 ani si nu are cu cine sa discute te-ai gandit? Poate a simtit nevoie sa afle de la altii ce este dragostea...asta nu inseamna ca a facut ce crezi tu ca a facut.......poate ar trebui sa numai criticati atata!!!
Corect. Sunt de acord cu tine, poate nu a facut nimic Dar gandeste-te ca acest minor a avut acces neingradit la absolut tot ce s-a discutat aici vreodata.Cred ca sti si tu pe ce teme se discuta La varsta ei ar trebui sa fie cu gandul altundeva. Si daca a ajuns aici pentru ca nu a fost sau nu a putut fi supravegheta este de datoria noastra sa nu-i permitem sa mai aiba acces.
alina_pitaru
Postat pe 18 Septembrie 2009 22:31
Da,ai dreptate...dar totusi la intrebarea asta nu trebuie luata la misto, foarte bine toata lumea putea sa ii puna in vedere ca la 11 ani trebuie sa aiba alte ganduri...pentru ca,cum am zis...poate ca nu are cine sa ii spuna ce este dragoste si sa ii spuna ca o va cunoaste mai tarziu...e pacat..pentru ca foarte multe fete aleg un drum gresit din cauza mamelor care in loc sa discute cu fata mai bine sta la o barfa cu vecina de la 2 despre vecina de la parter.....intradevar nu trebuie sa citeasca toate discutile de pe forum...nici eu nu citesc tot pentru ca din titlu unele nu-s de nasu meu...Ceau!
zuraluca
Postat pe 19 Septembrie 2009 00:37
Lenjerie intima sexy,accesorii,babydoll,rochit e si lenjerie potrivite pentru o seara romantica cu partenerul sau pentru acele persoane care sunt mai indraznete. Vizitati siteul www.lenjerie-chic.ro


http://www.youtube.com/watch?v=jNmVL0XnucA
dudett_
Postat pe 23 Septembrie 2009 14:44
De la: cristiana_cris, la data 2009-09-15 14:19:13
De la: , la data 2009-05-05 14:56:10 ce credeti voi despre dragoste? eu nu cred ca exista , deloc!!! cel putin asa cred eu , voi ce credeti?

mai trebuie sa cresti putin sa afli despredragoste


Eu personal cred ca exista un tip de dragoste pentru fiecare varsta, eu la varsta ta sa stii, aveam o prietena si cred ca eram indragostit, era o dragoste de copil, impartasita si desi singurul lucru care il faceam era sa ne sarutam ocazional, faptul ca eram noi 2 acolo, ca ne tineam de mana si stiam unul de altul conta cel mai mult. Daca simti ca esti indragostita, incearca sa nu copiezi 'dragostea de adult' ci traieste ce simti tu.
m_user
Postat pe 13 Noiembrie 2009 09:24
existã dragoste...de multe ori, cei ce o înâlnesc rãmân alãturi de persoana iubitã sau rãmân cu durerea ºi amintirile....
catalina69
Postat pe 13 Noiembrie 2009 13:42

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Ajutati-ma cu un sfat 8 De la: adina_black 21 Octombrie 2009 00:38
...in cautarea pasaricii perfecte 106 De la: maimai_no1 28 Octombrie 2011 02:05
swingers romania 22 De la: Yharr 20 Noiembrie 2011 16:37
Care este cea mai mare diferenta de varsta dintre un partener cu care ati facut dragoste si dumneavoastra ? 76 De la: Baiat_virgin 4 Noiembrie 2013 10:38
Exista Dumnezeu? Dar Satan? Sau amandoua? 210 De la: kudika132368 17 August 2011 15:51