Setari Cookie-uri

Ce inseamna sexul oral pentru tine?Dar pentru el? Merita sa faci?

De la: kudika029282, la data 2009-06-13 13:10:08sugatoare de sexe degeaba te faci 20 de ani ca esti prea proasta pentru mileniul asta...se distreaza toti pe seama ei ..iar femeii ii face placere sa fie bataia de joc a tuturor...nu-i asa lachetitita ca daca nu ti-ar placea nu ti-ai toto schimba conturile ori de cate ori se sterge de catre administrator...ii place sa injure si sa fie injurata..iar noi cum o prindem cum o taxam....asa ca lachetitia zilelel ti-s numarate pana vei fi aruncata si de pe kudika ,te reclam la administrator sa nu mai poti injura...........


danutzo spune drept de cati ani nu mai stii cei ala secs?
asa danutzo fii dura in puii mei..
da ca fac ei sex oral cum comentezi?
coffeeta
Postat pe 15 Iunie 2009 10:13
De la: EndlessBleu, la data 2009-06-13 17:16:09
De la: kudika029282, la data 2009-06-13 13:10:08sugatoare de sexe degeaba te faci 20 de ani ca esti prea proasta pentru mileniul asta...se distreaza toti pe seama ei ..iar femeii ii face placere sa fie bataia de joc a tuturor...nu-i asa lachetitita ca daca nu ti-ar placea nu ti-ai toto schimba conturile ori de cate ori se sterge de catre administrator...ii place sa injure si sa fie injurata..iar noi cum o prindem cum o taxam....asa ca lachetitia zilelel ti-s numarate pana vei fi aruncata si de pe kudika ,te reclam la administrator sa nu mai poti injura...........



tu te ceti cu tine?tu esti lachetitia......ti-ai schimbat conturile de atatea ori incat ai si uitat.....iar acum te injuri singura


a uitat nemancata cand a incercat sa-i faca secs horal la capricornu ei...si io molfait-o de so dus ala invartindu-se
coffeeta
Postat pe 15 Iunie 2009 10:15
De la: kudika029282, la data 2009-06-14 08:30:25tu te certi cu tine?tu esti lachetitia...ti-ai schimbat conturile de atataea ori incat ai si uitat...iar acum te injuri singura esti o proasta


danutzo zi-o si p'aia cu papagalitza
coffeeta
Postat pe 15 Iunie 2009 10:16
De la: numeshte_ma_demon, la data 2009-05-06 10:45:53 Pentru mine,sexul oral este exact ca si sexul normal,ceva normal.Pentru el? Consider ca nu exista barbat care sa nu accepte sa i se faca un sex oral.Depinde de barbatul caruia vrei sa ii faci,daca este doar o aventura si stii ca nu va veti mai vedea,merita,daca este prietenul,iubitul,logodnicul,eu cred ca merita.Voi ce credeti?


pai sa vedem......sexul oral e cel in care folosesti gura
si atunci ,cand gura vei folosi ,limba va cauta ..........zeama cereasca de la ........
heaven_2906
Postat pe 15 Iunie 2009 10:21
m-am saturat cu atata sex oral , danutza asta are o prob cu sexul oral , exista tratament de ordin psihiatric , mno daca chiar doreste , m am saturat
blue07scorpion
Postat pe 15 Iunie 2009 10:34
De la: blue07scorpion, la data 2009-06-15 10:34:39m-am saturat cu atata sex oral , danutza asta are o prob cu sexul oral , exista tratament de ordin psihiatric , mno daca chiar doreste , m am saturat


ma bagi la idei blue.....cum adik te-ai saturat?



heaven_2906
Postat pe 15 Iunie 2009 10:37
De la: roses_2906, la data 2009-06-15 10:37:32
De la: blue07scorpion, la data 2009-06-15 10:34:39m-am saturat cu atata sex oral , danutza asta are o prob cu sexul oral , exista tratament de ordin psihiatric , mno daca chiar doreste , m am saturat


ma bagi la idei blue.....cum adik te-ai saturat?




adica s-o saturat si nu mai vrea secs horal
ca il ia somnu
coffeeta
Postat pe 15 Iunie 2009 10:53
m-am saturat de atata tam tam ce face danutza cu sexul oral.....atata non stop , atat inversunare impotriva unui lucru care tine de 2 oameni cand se iubesc, nush asemenea chestie ma depaseste , de ce a ales sa lupte cineva impotriva unui lucru care e firesc , ma refer strict la danutza
blue07scorpion
Postat pe 15 Iunie 2009 12:04
De la: just_me_and_you, la data 2009-05-06 10:45:53 Pentru mine,sexul oral este exact ca si sexul normal,ceva normal.Pentru el? Consider ca nu exista barbat care sa nu accepte sa i se faca un sex oral.Depinde de barbatul caruia vrei sa ii faci,daca este doar o aventura si stii ca nu va veti mai vedea,merita,daca este prietenul,iubitul,logodnicul,eu cred ca merita.Voi ce credeti?


Depinde de la persoana la persoana...

Unele persoane gasesc oralul scarbos.....altele nu...

Pt mine e ok in ambele directii....daca persoana vrea, e ok....daca ma inspira....iar e ok....

E vb sa te faca sa iti doresti asta...nu o poti face nici mecanic...indiferent cat de mult iti place..
yneedlove
Postat pe 15 Octombrie 2009 08:43
De la: just_me_and_you, la data 2009-05-06 10:45:53 Pentru mine,sexul oral este exact ca si sexul normal,ceva normal.Pentru el? Consider ca nu exista barbat care sa nu accepte sa i se faca un sex oral.Depinde de barbatul caruia vrei sa ii faci,daca este doar o aventura si stii ca nu va veti mai vedea,merita,daca este prietenul,iubitul,logodnicul,eu cred ca merita.Voi ce credeti?



Eu zic ca placerile din pat nu se discuta. Fiecare face ce-i place, atata timp cat placerea nu dauneaza partenerului. Iar daca vorbesti despre aventuri..sfatul meu ar fi ...fa ceea ce-ti place, simte-te bine, traieste, daruieste-te.
cotyca
Postat pe 15 Octombrie 2009 12:13
'Ce inseamna sexul oral pentru tine?Dar pentru el? Merita sa faci?'

Experientza, cunoastere inseamna... cunoasterea este intzelepciune, intzelegere...
Merita sa intzelegem despre ce vorbim? Merita sa traim?

Unde vrei sa ajungi cu intrebarile astea copilaresti? Trteci la actziune, experimenteaza, vezi cum e si ti-ai rezolvat problema... Sau nu ai cu cine sa experimentezi? Atunci trebuie sa pui altfel intrebarile. Ar trebui sa intrebi ceva de genul: Cine vrea sa ma ajute ? Sint curioasa (curios) de un sex oral !!!
Daca esti frumoasa , potzi sa-mi lasi adresa ca vin sa te ajut ...

denis_3d25
Postat pe 15 Octombrie 2009 12:54
mai dragelor care ati facut sex oral ...cum e si cum se face ? vreau si eu sa incerc si nu stiu cum sa incep ...vreau niste idei !
kudika005095
Postat pe 15 Octombrie 2009 13:08
De la: denis_3d25, la data 2009-10-15 12:54:56 'Ce inseamna sexul oral pentru tine?Dar pentru el? Merita sa faci?'

Experientza, cunoastere inseamna... cunoasterea este intzelepciune, intzelegere...
Merita sa intzelegem despre ce vorbim? Merita sa traim?

Unde vrei sa ajungi cu intrebarile astea copilaresti? Trteci la actziune, experimenteaza, vezi cum e si ti-ai rezolvat problema... Sau nu ai cu cine sa experimentezi? Atunci trebuie sa pui altfel intrebarile. Ar trebui sa intrebi ceva de genul: Cine vrea sa ma ajute ? Sint curioasa (curios) de un sex oral !!!
Daca esti frumoasa , potzi sa-mi lasi adresa ca vin sa te ajut ...

[/qu


cotyca
Postat pe 15 Octombrie 2009 13:10
vreau idei originale
kudika005095
Postat pe 15 Octombrie 2009 13:52
De la: cotyca, la data 2009-10-15 12:13:08
De la: just_me_and_you, la data 2009-05-06 10:45:53 Pentru mine,sexul oral este exact ca si sexul normal,ceva normal.Pentru el? Consider ca nu exista barbat care sa nu accepte sa i se faca un sex oral.Depinde de barbatul caruia vrei sa ii faci,daca este doar o aventura si stii ca nu va veti mai vedea,merita,daca este prietenul,iubitul,logodnicul,eu cred ca merita.Voi ce credeti?



Eu zic ca placerile din pat nu se discuta. Fiecare face ce-i place, atata timp cat placerea nu dauneaza partenerului. Iar daca vorbesti despre aventuri..sfatul meu ar fi ...fa ceea ce-ti place, simte-te bine, traieste, daruieste-te.

si eu sunt de aceasi parere ...placerile din pat nu se discuta aici..fiecare face tot ce-i place placerile nu se impun nu se cer...placerile se simt si vin de la sine atat timp cat sunt facute cu acordul ambilor parteneri siplacerea este reciproca
kudika029282
Postat pe 15 Octombrie 2009 16:27
De la: kudika005095, la data 2009-10-15 13:52:45 vreau idei originale


idei originale vrei tu ? Uite una originala ! Ne dam intalnire, ne facem analizele medicale ca sa demonstram ca nu sintem infectatzi , si daca totul este in regula, intram in spatziul romantic, unde ne dam jos chilotzii si trecem la actziune...
Ce zici ? Esti pregatita pt ceva original ?
denis_3d25
Postat pe 16 Octombrie 2009 04:27
denis....denis.....denis.......
kudika005095
Postat pe 16 Octombrie 2009 22:28
''merita sa faci''? intrebarea asta cred ca ai pus=o in lipsa de ocupatie.
sexul oral a devenit la fel de obisnuit ca si cel normal. daca vrei sa faci,faci daca nu, nu. pentru mine este foarte placut sa mi se faca , dar totodata sa si ofer.
daca merita sau nu nu stiu
lao_kudika
Postat pe 17 Octombrie 2009 02:29
Pentru mine personal, sexul oral nu e numai placere dar si dorinta de a simti ca partenera face totul pentru mine si poate si o usoara dorinat de a domina prin asta. In privinta femeilor, credeti-ma pe cuvant, exista femei care adora sa-i faca sex oral unui barbat, unele chiar pot avea orgasm cand fac asta. Va jur...
GeoXL
Postat pe 17 Octombrie 2009 03:05
De la: GeoXL, la data 2009-10-17 03:05:51Pentru mine personal, sexul oral nu e numai placere dar si dorinta de a simti ca partenera face totul pentru mine si poate si o usoara dorinat de a domina prin asta. In privinta femeilor, credeti-ma pe cuvant, exista femei care adora sa-i faca sex oral unui barbat, unele chiar pot avea orgasm cand fac asta. Va jur...

esti sigur ca si partenera ta simte aceasi placere ca si tine..sau numai ti se pare...probabil ca exista femei care adora sexul oral sa-l faca mai ales atunci cand primesc si o suma consistenta de bani pentru asta..atunci chiar pot avea orgasm cand fac asta
kudika029282
Postat pe 17 Octombrie 2009 19:10
De la: GeoXL, la data 2009-10-17 03:05:51Pentru mine personal, sexul oral nu e numai placere dar si dorinta de a simti ca partenera face totul pentru mine si poate si o usoara dorinat de a domina prin asta. In privinta femeilor, credeti-ma pe cuvant, exista femei care adora sa-i faca sex oral unui barbat, unele chiar pot avea orgasm cand fac asta. Va jur...


''unele chiar pot avea orgasm cand fac asta''...ai dreptate...asa e.E drept ca mi s-a intamplat o singura data, dar se poate. Numai ca unele nu prea pot percepe chestia asta, din prea multe frustrari cred.
cotyca
Postat pe 19 Octombrie 2009 10:14
De la: GeoXL, la data 2009-10-17 03:05:51Pentru mine personal, sexul oral nu e numai placere dar si dorinta de a simti ca partenera face totul pentru mine si poate si o usoara dorinat de a domina prin asta. In privinta femeilor, credeti-ma pe cuvant, exista femei care adora sa-i faca sex oral unui barbat, unele chiar pot avea orgasm cand fac asta. Va jur...



XL de la ce vine?
geo_xx
Postat pe 19 Octombrie 2009 12:35
De la: GeoXL, la data 2009-10-17 03:05:51Pentru mine personal, sexul oral nu e numai placere dar si dorinta de a simti ca partenera face totul pentru mine si poate si o usoara dorinat de a domina prin asta. In privinta femeilor, credeti-ma pe cuvant, exista femei care adora sa-i faca sex oral unui barbat, unele chiar pot avea orgasm cand fac asta. Va jur...
cristiana_cris
Postat pe 19 Octombrie 2009 12:49

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
cat de mult iubesc femeile sexul oral?? 348 De la: adyna2905 8 Aprilie 2011 09:25
Magia primului sarut 11 De la: danut_lucian 17 Iunie 2009 17:24
insarcinata sau probleme cu stomacul? 32 De la: kudika_28965 13 Februarie 2013 23:32
Ejaculare precoce 14 De la: GHEISA_ 31 Ianuarie 2012 21:03
Experienta sexuala cu un sugar daddy. Cum a fost pentru voi? 8 De la: kudika_1022385 19 Februarie 2021 03:12