Setari Cookie-uri

fetelor ajutati-maaa!!

buna comunitatea kudik si toate fetele:d nu stiu daca am nimerit bine dar am nevoie de ajutorul vostru.am un barbat in viata mea care-mi da mari batai de cap.Suntem impreuna de 4 ani dar ne cunoastem de 8..e un baiat minunat(nu pot zice barbat are 22 de ani) dar e foarte imatur..l-a crescut mama fara nici o obigatie.grija..nu a fost invatat sa lupte pt nimic..crede k totul i se cuvine.tocmai d aici pleaca toaaaate problemele mele.stiu k ma iubeste mi-a demonstrat-o de mii de ori..insa modu lui de a iubi nu e asa..siropos k al meu.pt mine,el e totul..nu face nimic din ce zic eu.are mania de a merge noapte la internet pana dimineata,e dependent de jocuri video..nimic nu conteaza mai mult decat astea..nu am cum sa-i reprosez ca nu sta cu mine ca suntem de dimineata pana seara impreuna si de multe ori si noaptea..insa ma deranjeaza ca nu tine cont de mine.stie k il iubesc.e prea sigur..niciodata nu a luptat pt nimic..nu vede nici o vina la el..se crede nevinovat..nu-si cere iertare niciodata..si ma sfideaza..provocandu-ma la scandal..nici eu nu tac,si ne certam.daca e vrea sa mergem undeva trebuie sa mergem.cand e vorba de mine..zice ca mergem pana in ultimul moment dupa care se razgandeste a final..e foarte imatur..cateodata zic ca nu e norma la cap:)) am incercat sa vorbesc cu el..teorie stiu multa insa nu a dat vreun rezultat.niciodata nu are chef de discutii..iar daca vreodata il amenint ca ne despartim daca face ceva..nu ma baga in seama..stie k nu-i pot rezista si il sun ..il caut..si tocmai de accea isi permite sa faca toate astea.eu nu stiu s traiesc fara el..stand nonstop cu el sunt obisnuita ca fiecare lucru ce-l fac e sa il fac cu el.nu pot sa fiu indiferenta si sa ma despart d el macar pt o ectie de cateva zile.nu am nici prietene care sa ma sustina..sa ma ajute sa nu-l caut..nu stiu ce sa mai fac sunt disperata..il iubesc prea mult..:(:(:(chiar si acum suntem certati pt ca e are mania internetului..si azi se inchide netul unde merge de tot..mi-a zis ca sta pana la 2 noaptea dupa care vine la mine. m-am trezit la 5.nici urma de el(macar stiu sigur ca la internet merge nu la alta)....l-am sunat si el zice.."lasa iubita ,baga-te la somn ma suni tu mai tarziu si vbim"si i-am zis ca si-a taiat "craca de sub picioare cu mine"si a zis ca stie si-i pare rau..dar stiu ca nu-i pare rau cu adevarat..k lui i se pare ceva normal..si mie mi s-ar parea.atata timp cat mie mi se acorda locul cuvenit.vreau sa- constrang sa faca ceva..sa se schimbe..as face totul pt el..si as face inca mai mute pt a- face sa se schimbe.pt a se tine de cuvant.pt a-l face sa devina mai responsabil..ajutati-ma..sunt disperata..
kudika023765
Postat pe 10 Mai 2009 06:21
buna, am citit tot ceea ce ai scris si ma gandesc la problema ta... intr-adevar e greu, am trecut prin ceva oarecum asemanator.... in fine... si eu ma certam asa ca tine...cu amenintari de despartire si nici nu le baga in seama, pana intr-o zi cand am sarit calul si el a fost cel care a spus ca vrea sa ia o pauza... insa acum il vad cum se razgandeste:P pot spune ca mi-am dat seama ca daca vrei sa il schimbi pe cel de langa tine poti...trebuie numai sa vrei..cum? simplu...schimbandu-te pe tine mai intai... el va observa lucrul acesta si e imposibil sa nu reactioneze cumva...
queen_mahesha
Postat pe 10 Mai 2009 10:52

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
centrala de apartament 2 De la: carmela43 21 Ianuarie 2014 14:40
buna 14 De la: greierash_is_back 18 Octombrie 2009 16:44
MODA SECOLULUI XVI 22 De la: kudika071602 29 Septembrie 2009 19:26
tratament doctor mihai ciobanu 2 De la: cocancl 2 August 2011 17:11
il iubesc insa recent ceva ma indeparteaza de el si nu stiu ce!!! 10 De la: oudry 28 Martie 2013 17:33