Setari Cookie-uri

Curiozitate : voi cum va dati seama daca un barbat vrea ceva serios de la voi, sau doar putin sex?

da coffeeta ...si asta se intampla ..... complicata viata :))
morticia_adams
Postat pe 14 Mai 2009 14:15
mickkyyo ....nu ma simt asa, adik ...nimeni nu se simte asa, chiar daca e
oricum, nu stiu de ce ti-am zis aia, oricum nu ma intereseaza ce crezi tu dsp mine...iti dai seama ca am sa dorm la noapte chiar daca tu ai o parere dsp mine sau nu ...deci, poti sa nu crezi nimic
si ... multumesc pentru urare, dar ... nu cred ca stii ce vreau, asa ca ar fi mai bine sa te abtii si sa te gandesti exclusiv la ce iti doresti tu. sanatate!
morticia_adams
Postat pe 14 Mai 2009 14:20
Hei rautaciosilor , ati inteles perfect la ce se refera fata si v-ati pus cu gura pe ea
iris_4_ever
Postat pe 14 Mai 2009 16:24
pai depinde: iti da intalnire numai la ore tarzii si prea din scurt? vorbeste mult despre cuceririle lui? nu retine ceea ce-i spui sau, mai rau, nu asculta deloc? se mai intampla sa-l cauti la o ora la care de obicei e disponibil, dar nu raspunde sau are tel inchis si nici nu suna inapoi?

e clar aventurier

un tip care vrea ceva serios cu tine (parerea mea baieti, nu sariti pe mine ) iti soarbe fiecare cuvintel si este foarte atent la ce-i spui pentru a gasi indicii ca sa te impresioneze, te cauta la ore normale si din timp, iti propune intalniri adevarate (gen restaurant,) si vrea sa stie cat mai multe lucruri despre tine.
kitty_krieger
Postat pe 14 Mai 2009 16:40
oricum, cred ca ideea lui geo cu testul grila e cea mai tare si usor de corectat...
direct la tinta, ca de obicei dragul meu geo
morticia_adams
Postat pe 14 Mai 2009 16:41
De la: pisicuta_razboinica, la data 2009-05-14 16:40:27pai depinde: iti da intalnire numai la ore tarzii si prea din scurt? vorbeste mult despre cuceririle lui? nu retine ceea ce-i spui sau, mai rau, nu asculta deloc? se mai intampla sa-l cauti la o ora la care de obicei e disponibil, dar nu raspunde sau are tel inchis si nici nu suna inapoi?

e clar aventurier

un tip care vrea ceva serios cu tine (parerea mea baieti, nu sariti pe mine ) iti soarbe fiecare cuvintel si este foarte atent la ce-i spui pentru a gasi indicii ca sa te impresioneze, te cauta la ore normale si din timp, iti propune intalniri adevarate (gen restaurant,) si vrea sa stie cat mai multe lucruri despre tine.



da..............dar vezi tu, unii au o tona de teatru in ei .......sunt actori profesionisti...
morticia_adams
Postat pe 14 Mai 2009 16:42
De la: morticia_adams, la data 2009-05-14 16:42:27
De la: pisicuta_razboinica, la data 2009-05-14 16:40:27pai depinde: iti da intalnire numai la ore tarzii si prea din scurt? vorbeste mult despre cuceririle lui? nu retine ceea ce-i spui sau, mai rau, nu asculta deloc? se mai intampla sa-l cauti la o ora la care de obicei e disponibil, dar nu raspunde sau are tel inchis si nici nu suna inapoi?

e clar aventurier

un tip care vrea ceva serios cu tine (parerea mea baieti, nu sariti pe mine ) iti soarbe fiecare cuvintel si este foarte atent la ce-i spui pentru a gasi indicii ca sa te impresioneze, te cauta la ore normale si din timp, iti propune intalniri adevarate (gen restaurant,) si vrea sa stie cat mai multe lucruri despre tine.



da..............dar vezi tu, unii au o tona de teatru in ei .......sunt actori profesionisti...

mdea asa e, aici te ajuta intuitia si experienta
sa ai MEREU incredere in intuitia ta, daca ti se pare dubios tipul, tine-l in sah mai mult timp... daca vrea doar sex, o sa renunte dupa un timp sau cel putin o sa-si arate adevarata fata
kitty_krieger
Postat pe 14 Mai 2009 16:49
da, chiar ai dreptate cu intuitia :D
morticia_adams
Postat pe 14 Mai 2009 21:53
De la: kudikaroxi, la data 2009-05-14 11:16:34.Daca vrea doar sex o ia la fuga!!!

Ce sa inteleg din asta ???!!!
Le arati ceva..., le faci ceva... eh?
Pe cine o ia la fuga?

Postat pe 14 Mai 2009 23:58
Daca si femeile ar fi relaxate si ar proceda ca barbatii, cu calm, cu tact, rece, degajat, nu s-ar mai fi simti parasite ....si nu ar mai avea frustrari pe tema asta, nu ar mai suferi , ...si daca barbatul vrea putin sex ..de ce nu ar vrea si femeia putin sex ?
Care e diferenta ? Eu cred ca si femeile si barbatii sunt la fel, doar sunt din acelasi aluat ...tot se produce akolo in capshor...cum se invart rotitzele ..akolo e buba ...sexul inseamna atractie ...normal ca nu e frumos sa-ti bati joc de cineva si sa-l faci sa creada ca il iubesti cand tu de fapt vrei doar sa te folosesti de trupul lui pentru propria-ti placere ...chiar daca si persoana cealalta se simte bine .... , insa si daca spui ca doar asta vrei strici toata ''poezia'' deci cum o dai nu cazi bine ...sa invatam deci sa nu mai ne victimizam nici unii nici altii ...sexul este bun, sexul matur, consimtit, curat,mare si tare este de la foarte bun in sus ...
Nu ai cum sa-ti dai seama ...poti doar ca dupa ce ai facut-o sa nu ai mustrari de constiinta si sa o iei pur si simplu ca o experienta frumoasa si sa te doara la basca daca numai asta a vrut sau mai vrea si altceva ....doar nu va asteptati ca daca faceti sex va si ia de neveste ...sunt atatea altele mai grave in viata ...asta e un fleac ..simplifica-ti-va existenta oameni buni !
Ciaules Baules!


___LL___
Postat pe 15 Mai 2009 00:14
cred ca cea mai grava greseala la noi ramane gandirea de genul "ma culc cu el ca sa il tin langa mine". asta nu merge. nu tine. poate sa plece liber oricand. sau mai grav "ii spun ca sunt insarcinata ca sa ma ia de nevasta". nu inteleg de ce ar vrea cineva sa tina pe altcineva langa ea/el daca e nefericit/a. si eu nu cred in povesti de telenovela cum ca o sa ma iubesca in timp si o sa isi dea seama de adevaratele sentimente. poate ca nu ai cum sa iti dai seama de la inceput, decat daca spui tu de la inceput "stii eu vreau o relatie, ori imi dai in scris ca vrei si tu ori dispari" uite ce test grila bun! vrei o relatie? da sau nu? cred ca si cel mai sensibil si tandru baiat va fugi daca aude ca il dai in judecata daca nu mai vrea sa fie cu tine
Flooo
Postat pe 15 Mai 2009 11:51
De la: Flooo, la data 2009-05-15 11:51:48cred ca cea mai grava greseala la noi ramane gandirea de genul "ma culc cu el ca sa il tin langa mine". asta nu merge. nu tine. poate sa plece liber oricand. sau mai grav "ii spun ca sunt insarcinata ca sa ma ia de nevasta". nu inteleg de ce ar vrea cineva sa tina pe altcineva langa ea/el daca e nefericit/a. si eu nu cred in povesti de telenovela cum ca o sa ma iubesca in timp si o sa isi dea seama de adevaratele sentimente. poate ca nu ai cum sa iti dai seama de la inceput, decat daca spui tu de la inceput "stii eu vreau o relatie, ori imi dai in scris ca vrei si tu ori dispari" uite ce test grila bun! vrei o relatie? da sau nu? cred ca si cel mai sensibil si tandru baiat va fugi daca aude ca il dai in judecata daca nu mai vrea sa fie cu tine


bravos
_fantoma_
Postat pe 15 Mai 2009 11:55
De la: geo_x, la data 2009-05-14 12:46:27
De la: Flooo, la data 2009-05-14 12:43:41nu stiu de ce aveti probleme cu putin sex. hai sa ne gandim, stiti care e diferenta intre un sot si un amant? vreo 50 de minute! daca tipul vrea sex si se pricepe super, dar daca vrea si nu il tine o sa iasa "putin sex" adica ceva de 10 minute ( inclusiv dezbracat, preludiu, un cap inauntru, dus si disparut)
fata va intreaba serios, daca tipul ii ofera o noapte intreaga de senzatii tari nici nu mai conteaza ca a vrut doar sex, experienta in sine merita.
sa revin la intrebarea ei, se zice ca de ce fugi nu scapi, asa ca din punctul meu de vedere, baiatul respectiv vrea ceea ce il influentezi tu sa vrea. daca te duci cu gandul ca asta se gandeste doar la sex si de ce ma mai intalnesc cu el o sa ii faci o impresie puternica pe care o sa o uite imediat cum ai disparut din raza vizuala. dar daca tu te duci relaxata si discuti cu el cred ca sunt sanse sa il faci sa vada mai departe de patul tau. da stiu exceptii exceptii.... chestii cu barbatii sunt porci si vor doar sex sunt spuse de femei parasite. si fetele vor sex si se gandesc destul de des la tema respectiva

diferenta intre sex si putin sex e de vreo 3-4 cm.





bine zis geo CINE STIE CUNOASTE
mickyyo_parintele
Postat pe 15 Mai 2009 14:37
De la: morticia_adams, la data 2009-05-14 14:20:27 mickkyyo ....nu ma simt asa, adik ...nimeni nu se simte asa, chiar daca e
oricum, nu stiu de ce ti-am zis aia, oricum nu ma intereseaza ce crezi tu dsp mine...iti dai seama ca am sa dorm la noapte chiar daca tu ai o parere dsp mine sau nu ...deci, poti sa nu crezi nimic
si ... multumesc pentru urare, dar ... nu cred ca stii ce vreau, asa ca ar fi mai bine sa te abtii si sa te gandesti exclusiv la ce iti doresti tu. sanatate!




draga abtinerea poate duce la IPOTENTA asa ca nu am sa o fac deci o sa-mi dau drumu si o sa spun ce vreau....si nu mi-am facut o parere despre tine doar treaba cu "PUTIN SEX"nu a picat la inimioara mea....asa ca hai fii cuminte si intelege se putea si mai rau...
mickyyo_parintele
Postat pe 15 Mai 2009 14:40
De la: morticia_adams, la data 2009-05-14 21:53:11da, chiar ai dreptate cu intuitia :D





mai e o varianta stii au aparut masinile de spalat whirlpool cu al 6-lea simt ....bagi barbati respectiv in masina iar dupa stoarcere cred ca al 6-lea simt iti poate spune daca vrea numa :"putin sex" sau olecuta mai mult
mickyyo_parintele
Postat pe 15 Mai 2009 14:44
esti cel mai shmecher, maahhh

ma dai pe spate cu comentariile tale 'teligente
kitty_krieger
Postat pe 15 Mai 2009 14:58
De la: pisicuta_razboinica, la data 2009-05-15 14:58:03esti cel mai shmecher, maahhh

ma dai pe spate cu comentariile tale 'teligente





smecher.....nici gand ....ai mei mau botezat ortodox......iar ca sa nu cazi pe spare "bea"mai putin
mickyyo_parintele
Postat pe 15 Mai 2009 15:02
pai hai sa vdm...dak il intalnesti intr-un club e clar ca asta o sa vrea.....
dak nu...mai ai o sansa:D

sfatul meu e sa nu t culci cu el din prima....intalneste te cu el d cateva ori si o sa-ti dai singura seama ce vrea de la u;)


Mult succes;0
kkt
Postat pe 15 Mai 2009 15:06
in general se simte daca e interesat doar de partea sexuala si ...depinde si ce fel de tipa esti tu. atunci cand sunt interesati doar de sex barbati cam evita fetele cuminti pt ca isi dau seama din start ca va fi aproape imposibil sa ajunga in pat cu ele. O singura data mi s-a intamplat sa am de-a face cu un tip care urmarea doar asta si asa-zisa 'relatie" s-a rupt dupa 2-3 zile.
arhanghel
Postat pe 15 Mai 2009 15:52
Nu trebuie sa imi dau seama...il tin pe jar cat mai mult si pur si simplu imi dau seama...

Postat pe 15 Mai 2009 16:15
De la: arhanghel, la data 2009-05-15 15:52:22in general se simte daca e interesat doar de partea sexuala si ...depinde si ce fel de tipa esti tu. atunci cand sunt interesati doar de sex barbati cam evita fetele cuminti pt ca isi dau seama din start ca va fi aproape imposibil sa ajunga in pat cu ele. O singura data mi s-a intamplat sa am de-a face cu un tip care urmarea doar asta si asa-zisa 'relatie" s-a rupt dupa 2-3 zile.



condoleante
mickyyo_parintele
Postat pe 15 Mai 2009 16:41
De la: mickyyo_parintele, la data 2009-05-15 14:40:40
De la: morticia_adams, la data 2009-05-14 14:20:27 mickkyyo ....nu ma simt asa, adik ...nimeni nu se simte asa, chiar daca e
oricum, nu stiu de ce ti-am zis aia, oricum nu ma intereseaza ce crezi tu dsp mine...iti dai seama ca am sa dorm la noapte chiar daca tu ai o parere dsp mine sau nu ...deci, poti sa nu crezi nimic
si ... multumesc pentru urare, dar ... nu cred ca stii ce vreau, asa ca ar fi mai bine sa te abtii si sa te gandesti exclusiv la ce iti doresti tu. sanatate!




draga abtinerea poate duce la IPOTENTA asa ca nu am sa o fac deci o sa-mi dau drumu si o sa spun ce vreau....si nu mi-am facut o parere despre tine doar treaba cu "PUTIN SEX"nu a picat la inimioara mea....asa ca hai fii cuminte si intelege se putea si mai rau...


bine, hai, te ascult.
de ce nu a picat la inimoara ta?
morticia_adams
Postat pe 15 Mai 2009 19:51
De la: mickyyo_parintele, la data 2009-05-15 16:41:13
De la: arhanghel, la data 2009-05-15 15:52:22in general se simte daca e interesat doar de partea sexuala si ...depinde si ce fel de tipa esti tu. atunci cand sunt interesati doar de sex barbati cam evita fetele cuminti pt ca isi dau seama din start ca va fi aproape imposibil sa ajunga in pat cu ele. O singura data mi s-a intamplat sa am de-a face cu un tip care urmarea doar asta si asa-zisa 'relatie" s-a rupt dupa 2-3 zile.



condoleante



multumesc !
arhanghel
Postat pe 16 Mai 2009 18:18
De la: morticia_adams, la data 2009-05-15 19:51:43
De la: mickyyo_parintele, la data 2009-05-15 14:40:40
De la: morticia_adams, la data 2009-05-14 14:20:27 mickkyyo ....nu ma simt asa, adik ...nimeni nu se simte asa, chiar daca e
oricum, nu stiu de ce ti-am zis aia, oricum nu ma intereseaza ce crezi tu dsp mine...iti dai seama ca am sa dorm la noapte chiar daca tu ai o parere dsp mine sau nu ...deci, poti sa nu crezi nimic
si ... multumesc pentru urare, dar ... nu cred ca stii ce vreau, asa ca ar fi mai bine sa te abtii si sa te gandesti exclusiv la ce iti doresti tu. sanatate!




draga abtinerea poate duce la IPOTENTA asa ca nu am sa o fac deci o sa-mi dau drumu si o sa spun ce vreau....si nu mi-am facut o parere despre tine doar treaba cu "PUTIN SEX"nu a picat la inimioara mea....asa ca hai fii cuminte si intelege se putea si mai rau...


bine, hai, te ascult.
de ce nu a picat la inimoara ta?




pt ca suna prea proastesc lipsit de sens,,,,putin sex.ce e asta???....era suficient vor sex ....dar lasa important e ca am trecut si peste asta:P
mickyyo_parintele
Postat pe 16 Mai 2009 22:36
offffffffffff
vezi ca unii oameni nu se inteleg
am zis LA MISTO . acum intelegi ?:)
morticia_adams
Postat pe 16 Mai 2009 23:04
De la: morticia_adams, la data 2009-05-16 23:04:34offffffffffff
vezi ca unii oameni nu se inteleg
am zis LA MISTO . acum intelegi ?:)




nu .nu inteleg pt ca intrebarea ta parea destul de serioasa....deci.....cand e ceva serios nu incape ceva"LA MISTO"
mickyyo_parintele
Postat pe 16 Mai 2009 23:08
Ca sa afli, depinde cu ce il cantaresti. A ny se confunda cu termenul "calaresti" care inseamna cu totul altceva.
kudika023770
Postat pe 17 Mai 2009 07:47
da, dragul meu mickkyyo ... o fi parand intrebarea mea serioasa, dar daca mie imi place uneori sa fiu ironica ...chiar si cand e vb de trb mai serioase ca asta, pot fi. nu? ...
asa sunt eu contruita ...daca nici asta nu intelegi, ma las de explicatii ...suntem prea diferiti ...chiar nu ne potrivim
morticia_adams
Postat pe 17 Mai 2009 09:44
De la: morticia_adams, la data 2009-05-17 09:44:11da, dragul meu mickkyyo ... o fi parand intrebarea mea serioasa, dar daca mie imi place uneori sa fiu ironica ...chiar si cand e vb de trb mai serioase ca asta, pot fi. nu? ...
asa sunt eu contruita ...daca nici asta nu intelegi, ma las de explicatii ...suntem prea diferiti ...chiar nu ne potrivim




PAI nu e nevoie de explicatii cel mult de corectat treaba cu "putin sex"deci sa fii iubita ca meriti:D
mickyyo_parintele
Postat pe 19 Mai 2009 16:29
de ce crezi ca merit?
morticia_adams
Postat pe 19 Mai 2009 22:58

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
sex masturbare fotbal 21 De la: felixcat 25 Aprilie 2011 14:20
Videochat. Iar. 3 De la: one_size 22 Aprilie 2010 14:00
voi ce credeti?:D 29 De la: alisa1991 29 Ianuarie 2009 11:53
Ce va plictiseste cel mai tare in sexul cu partenerul? 46 De la: battleofwits 13 Februarie 2011 08:48
Sunt virgin la 26 ani 2 De la: kudika981930 17 Iulie 2016 13:17