Setari Cookie-uri

Curiozitate : voi cum va dati seama daca un barbat vrea ceva serios de la voi, sau doar putin sex?

ma refer inainte sa va culcati cu el :D
sau va dati seama dupa ce o faceti? :))
morticia_adams
Postat pe 13 Mai 2009 22:40
Cum sa iti dai seama inainte? Numai daca insista pe acest subiect mai mult decat ar fi normal! Iar dupa, o sa afle fiecare pe pielea ei.
Laura_cute
Postat pe 13 Mai 2009 22:44
De la: joana_rise, la data 2009-05-13 22:40:23ma refer inainte sa va culcati cu el :D
sau va dati seama dupa ce o faceti? :))





ce tare ai fost "sau doar putin sex?" si cam cat de putin? cum iti dai seama? pai il bagi inainte la detectoru de minciuni sau eu mai stiu il lasi sa tio bage numai asa oleaca sa fie numai olecuta de sex
mickyyo_parintele
Postat pe 13 Mai 2009 22:48
Pai presupun ca toti isi doresc "putin sex" la inceput, iar daca persoana cu pricina ajunge sa insemne ceva pt. ei, isi doresc mai mult apoi
Caramell
Postat pe 13 Mai 2009 22:52
De la: joana_rise, la data 2009-05-13 22:40:23ma refer inainte sa va culcati cu el :D
sau va dati seama dupa ce o faceti? :))

inainte nu poti ,dupa da
SweetDadyD
Postat pe 13 Mai 2009 22:57
De la: SweetDadyD, la data 2009-05-13 22:57:03
De la: joana_rise, la data 2009-05-13 22:40:23ma refer inainte sa va culcati cu el :D
sau va dati seama dupa ce o faceti? :))

inainte nu poti ,dupa da


daca'i place ramane cu tine.. daca nu se duce la alta
Diavolyta_
Postat pe 13 Mai 2009 23:13
De la: mickyyo_parintele, la data 2009-05-13 22:48:28
De la: joana_rise, la data 2009-05-13 22:40:23ma refer inainte sa va culcati cu el :D
sau va dati seama dupa ce o faceti? :))





ce tare ai fost "sau doar putin sex?" si cam cat de putin? cum iti dai seama? pai il bagi inainte la detectoru de minciuni sau eu mai stiu il lasi sa tio bage numai asa oleaca sa fie numai olecuta de sex




taci bai ...am zis asa intentionat :))
morticia_adams
Postat pe 13 Mai 2009 23:13
De la: nattalya, la data 2009-05-13 22:44:18Cum sa iti dai seama inainte? Numai daca insista pe acest subiect mai mult decat ar fi normal! Iar dupa, o sa afle fiecare pe pielea ei.


belive me ca sunt si care nu vbesc si totusi, doar asta vor:D
morticia_adams
Postat pe 13 Mai 2009 23:14
De la: mickyyo_parintele, la data 2009-05-13 22:48:28
De la: joana_rise, la data 2009-05-13 22:40:23ma refer inainte sa va culcati cu el :D
sau va dati seama dupa ce o faceti? :))





ce tare ai fost "sau doar putin sex?" si cam cat de putin? cum iti dai seama? pai il bagi inainte la detectoru de minciuni sau eu mai stiu il lasi sa tio bage numai asa oleaca sa fie numai olecuta de sex


si tipule smart ce esti ...daca am pus o intrebare nu ins ca sunt proasta, sau ca nu am in cap un raspuns la intrebare ....doar sunt curioasa cum gandesc si altii .
morticia_adams
Postat pe 13 Mai 2009 23:15
Joana , TOTI barbati doresc doar putin sex la inceput pentru ca asa este constructia noastra .
Nu ai cum sa descoperi cat de bine intentionat este tipul decat dupa ce incepi sa ai cat de cat o relatie cu el .....ca sexul este unul din ingredientele principale ale unei relatii asta se stie nu ?

Acum daca vezi un tip caruia ii zboara ochii dupa toate fetele , care iti povesteste cum si-a tras-o cu una aseara si cat de macho se crede din cauza asta iar apoi te intreaba daca vrei sa mergi la el la o cafea ...clar iti dai seama ce cauta nu ?

Daca insa cunosti un tip cu care te intelegi bine , care este atent la ce spui , se comporta frumos , iti da impresia ca ar vrea mai mult si ajungi in pat cu el iar a doua zi iti uita numarul de telefon ....nush ce sa zic , aici e un pic mai complicat pentru ca in principiu ori face parte din prima categorie fara sa se laude cu asta ori ceva nu a mers .....

iris_4_ever
Postat pe 14 Mai 2009 05:18
De la: joana_rise, la data 2009-05-13 22:40:23ma refer inainte sa va culcati cu el :D
sau va dati seama dupa ce o faceti? :))


cum zice parintele , nu exista putin sex, ca nu baga doar putin capu'. sau doar capu'!
ioana, poti sa-i dai un test grila , inainte!
geo_x
Postat pe 14 Mai 2009 08:14
De la: joana_rise, la data 2009-05-13 22:40:23ma refer inainte sa va culcati cu el :D
sau va dati seama dupa ce o faceti? :))

in timp c.....daca se opreste repede atunci stii ca avrut doar putin...(sex, desigur)
anca0704
Postat pe 14 Mai 2009 10:23
De la: iris_4_ever, la data 2009-05-14 05:18:17Joana , TOTI barbati doresc doar putin sex la inceput pentru ca asa este constructia noastra .
Nu ai cum sa descoperi cat de bine intentionat este tipul decat dupa ce incepi sa ai cat de cat o relatie cu el .....ca sexul este unul din ingredientele principale ale unei relatii asta se stie nu ?

Acum daca vezi un tip caruia ii zboara ochii dupa toate fetele , care iti povesteste cum si-a tras-o cu una aseara si cat de macho se crede din cauza asta iar apoi te intreaba daca vrei sa mergi la el la o cafea ...clar iti dai seama ce cauta nu ?

Daca insa cunosti un tip cu care te intelegi bine , care este atent la ce spui , se comporta frumos , iti da impresia ca ar vrea mai mult si ajungi in pat cu el iar a doua zi iti uita numarul de telefon ....nush ce sa zic , aici e un pic mai complicat pentru ca in principiu ori face parte din prima categorie fara sa se laude cu asta ori ceva nu a mers .....



:D:D cred ca face parte din 1 categorie... :D
morticia_adams
Postat pe 14 Mai 2009 11:04
De la: geo_x, la data 2009-05-14 08:14:32
De la: joana_rise, la data 2009-05-13 22:40:23ma refer inainte sa va culcati cu el :D
sau va dati seama dupa ce o faceti? :))


cum zice parintele , nu exista putin sex, ca nu baga doar putin capu'. sau doar capu'!
ioana, poti sa-i dai un test grila , inainte!



asa....si nu mai fiti rai cu "putinul" ...de ironie n-ati auzit??
da.......stiam ca n-ai cum sa-ti dai seama ... ma jucam si eu un picutz:D
doar ca eram mirata cum unele care se culca din 1 cu un tip ....raman chiar si cativa ani cu el. poate se si marita....asta deocamdata ma depaseste :D
dar uite vezi? nu te mai gaseam pe nicaieri!! stiam eu ca e un scop mult mai "adanc" pt care deschid sub asta.. :))
morticia_adams
Postat pe 14 Mai 2009 11:05
Eu cred ca noi avem capacitatea sa ne dam seama de oamenii din jur, chiar si instinctiv.
Dar, daca ne-am inhibat aceste calitati( la mine functioneaza in 90% dintre cazuri)...
Exista mai multe aspecte pe care le urmaresc(d fapt, le urmaream): psihologia feței, conversatia, gestica, etc.) si bineinteles, intrebari capcana.Daca vrea doar sex o ia la fuga!!!
Ca ,de, sunt oameni simpli si vor lucruri simple!
kudikaroxi
Postat pe 14 Mai 2009 11:16
Dupa mers poti sa-ti dai seama din prima!

Postat pe 14 Mai 2009 11:19


asa....si nu mai fiti rai cu "putinul" ...de ironie n-ati auzit??
da.......stiam ca n-ai cum sa-ti dai seama ... ma jucam si eu un picutz:D
doar ca eram mirata cum unele care se culca din 1 cu un tip ....raman chiar si cativa ani cu el. poate se si marita....asta deocamdata ma depaseste :D
dar uite vezi? nu te mai gaseam pe nicaieri!! stiam eu ca e un scop mult mai "adanc" pt care deschid sub asta.. :))[/quote]

pai cea care se culca din prima cu el, stie ce vrea
si daca se mai si nimereste cu ce cauta, probabil deasta ajung sa se casatoreasca
crezi ca daca se culca la a 10 a intalnire, nu tot acolo ajung?
asa , macar nu mai pierde timpul
si sper sa nu fiu inteles gresit
_fantoma_
Postat pe 14 Mai 2009 11:21
aaaaaaa si aseara mi-a trecut prin creieras o replica tare dragutza ...pentru unul din momentele alea intime, cand baiatul vrea sa o faca cu fata. Ma uit la el cu ochisorii mei frumosi de caprioara, cu zambetul de copil nevinovat si ii spun cu glas dulce : tu chiar crezi ....ca eu nu am alta treaba decat sa ma culc cu tine?! :))))))))))))))
morticia_adams
Postat pe 14 Mai 2009 11:22
De la: kudikaroxi, la data 2009-05-14 11:16:34Eu cred ca noi avem capacitatea sa ne dam seama de oamenii din jur, chiar si instinctiv.
Dar, daca ne-am inhibat aceste calitati( la mine functioneaza in 90% dintre cazuri)...
Exista mai multe aspecte pe care le urmaresc(d fapt, le urmaream): psihologia feței, conversatia, gestica, etc.) si bineinteles, intrebari capcana.Daca vrea doar sex o ia la fuga!!!
Ca ,de, sunt oameni simpli si vor lucruri simple!


nu ai dat peste mine
_fantoma_
Postat pe 14 Mai 2009 11:22
De la: kudikaroxi, la data 2009-05-14 11:16:34Eu cred ca noi avem capacitatea sa ne dam seama de oamenii din jur, chiar si instinctiv.
Dar, daca ne-am inhibat aceste calitati( la mine functioneaza in 90% dintre cazuri)...
Exista mai multe aspecte pe care le urmaresc(d fapt, le urmaream): psihologia feței, conversatia, gestica, etc.) si bineinteles, intrebari capcana.Daca vrea doar sex o ia la fuga!!!
Ca ,de, sunt oameni simpli si vor lucruri simple!


gresit. intotdeauna avem impulsul de a complica lucrurile:D
morticia_adams
Postat pe 14 Mai 2009 11:23
oricum...am sa citez un tip...eram eu suparata anul trecut si mi-a zis ceva ce mi-am bagat tare bine in capusor sa nu cumva sa uit. si are mare dreptate : "mintea umana este f complexa si poate juca teatru atat de subtil si nenorocit incat pur si simplu nu ai dovezi clare ca acea pers avea un total alt scenariu pt tine" ...
morticia_adams
Postat pe 14 Mai 2009 11:26
De la: Roco, la data 2009-05-14 11:19:19Dupa mers poti sa-ti dai seama din prima!


ei uite ca la asta nu ma gandisem :D
ce ma fac eu fara tine dragul meu Roco ! ....esti un tip inteligent si iti multumesc.
am sa fiu atenta la mersul mau (Ca eu stiu ce vreau) ...si daca si restul merg ca mine ins ca suntem pe aceeasi lungime de unda. daca nu .... ii fac knock-out din prima
morticia_adams
Postat pe 14 Mai 2009 11:33
De la: morticia_adams, la data 2009-05-13 23:15:11
De la: mickyyo_parintele, la data 2009-05-13 22:48:28
De la: joana_rise, la data 2009-05-13 22:40:23ma refer inainte sa va culcati cu el :D
sau va dati seama dupa ce o faceti? :))





ce tare ai fost "sau doar putin sex?" si cam cat de putin? cum iti dai seama? pai il bagi inainte la detectoru de minciuni sau eu mai stiu il lasi sa tio bage numai asa oleaca sa fie numai olecuta de sex


si tipule smart ce esti ...daca am pus o intrebare nu ins ca sunt proasta, sau ca nu am in cap un raspuns la intrebare ....doar sunt curioasa cum gandesc si altii .





pai ce am zis eu ca inseamana ceva ?daca te simti cum te-ai facut e problema ta doar ca exprimarea gen "putin sex"lasa de dorit asa ca nici eu nu stiu ce sa mai cred in ceea ce te priveste...hai sa fii iubita si sa ai paret de olecuta de sex
mickyyo_parintele
Postat pe 14 Mai 2009 12:20
De la: morticia_adams, la data 2009-05-13 23:13:43
De la: mickyyo_parintele, la data 2009-05-13 22:48:28
De la: joana_rise, la data 2009-05-13 22:40:23ma refer inainte sa va culcati cu el :D
sau va dati seama dupa ce o faceti? :))





ce tare ai fost "sau doar putin sex?" si cam cat de putin? cum iti dai seama? pai il bagi inainte la detectoru de minciuni sau eu mai stiu il lasi sa tio bage numai asa oleaca sa fie numai olecuta de sex




taci bai ...am zis asa intentionat :))




la faza cu "bai" nu prea am inteles....singurele BAI termale le-am facut la BAILE FELIX deci ce treaba are BAIle cu subiectul tau?
mickyyo_parintele
Postat pe 14 Mai 2009 12:22
nu stiu de ce aveti probleme cu putin sex. hai sa ne gandim, stiti care e diferenta intre un sot si un amant? vreo 50 de minute! daca tipul vrea sex si se pricepe super, dar daca vrea si nu il tine o sa iasa "putin sex" adica ceva de 10 minute ( inclusiv dezbracat, preludiu, un cap inauntru, dus si disparut)
fata va intreaba serios, daca tipul ii ofera o noapte intreaga de senzatii tari nici nu mai conteaza ca a vrut doar sex, experienta in sine merita.
sa revin la intrebarea ei, se zice ca de ce fugi nu scapi, asa ca din punctul meu de vedere, baiatul respectiv vrea ceea ce il influentezi tu sa vrea. daca te duci cu gandul ca asta se gandeste doar la sex si de ce ma mai intalnesc cu el o sa ii faci o impresie puternica pe care o sa o uite imediat cum ai disparut din raza vizuala. dar daca tu te duci relaxata si discuti cu el cred ca sunt sanse sa il faci sa vada mai departe de patul tau. da stiu exceptii exceptii.... chestii cu barbatii sunt porci si vor doar sex sunt spuse de femei parasite. si fetele vor sex si se gandesc destul de des la tema respectiva
Flooo
Postat pe 14 Mai 2009 12:43
De la: Flooo, la data 2009-05-14 12:43:41nu stiu de ce aveti probleme cu putin sex. hai sa ne gandim, stiti care e diferenta intre un sot si un amant? vreo 50 de minute! daca tipul vrea sex si se pricepe super, dar daca vrea si nu il tine o sa iasa "putin sex" adica ceva de 10 minute ( inclusiv dezbracat, preludiu, un cap inauntru, dus si disparut)
fata va intreaba serios, daca tipul ii ofera o noapte intreaga de senzatii tari nici nu mai conteaza ca a vrut doar sex, experienta in sine merita.
sa revin la intrebarea ei, se zice ca de ce fugi nu scapi, asa ca din punctul meu de vedere, baiatul respectiv vrea ceea ce il influentezi tu sa vrea. daca te duci cu gandul ca asta se gandeste doar la sex si de ce ma mai intalnesc cu el o sa ii faci o impresie puternica pe care o sa o uite imediat cum ai disparut din raza vizuala. dar daca tu te duci relaxata si discuti cu el cred ca sunt sanse sa il faci sa vada mai departe de patul tau. da stiu exceptii exceptii.... chestii cu barbatii sunt porci si vor doar sex sunt spuse de femei parasite. si fetele vor sex si se gandesc destul de des la tema respectiva

diferenta intre sex si putin sex e de vreo 3-4 cm.
geo_x
Postat pe 14 Mai 2009 12:46
De la: geo_x, la data 2009-05-14 12:46:27
De la: Flooo, la data 2009-05-14 12:43:41nu stiu de ce aveti probleme cu putin sex. hai sa ne gandim, stiti care e diferenta intre un sot si un amant? vreo 50 de minute! daca tipul vrea sex si se pricepe super, dar daca vrea si nu il tine o sa iasa "putin sex" adica ceva de 10 minute ( inclusiv dezbracat, preludiu, un cap inauntru, dus si disparut)
fata va intreaba serios, daca tipul ii ofera o noapte intreaga de senzatii tari nici nu mai conteaza ca a vrut doar sex, experienta in sine merita.
sa revin la intrebarea ei, se zice ca de ce fugi nu scapi, asa ca din punctul meu de vedere, baiatul respectiv vrea ceea ce il influentezi tu sa vrea. daca te duci cu gandul ca asta se gandeste doar la sex si de ce ma mai intalnesc cu el o sa ii faci o impresie puternica pe care o sa o uite imediat cum ai disparut din raza vizuala. dar daca tu te duci relaxata si discuti cu el cred ca sunt sanse sa il faci sa vada mai departe de patul tau. da stiu exceptii exceptii.... chestii cu barbatii sunt porci si vor doar sex sunt spuse de femei parasite. si fetele vor sex si se gandesc destul de des la tema respectiva

diferenta intre sex si putin sex e de vreo 3-4 cm.


lasa ca pentru 3-4 cm pun 2-3 prerevative unul peste altul si se face. diferenta adevarata e de la 15 la 25
Flooo
Postat pe 14 Mai 2009 13:22
treci si posteaza la "marimea conteaza", sa nu stricam topicul
geo_x
Postat pe 14 Mai 2009 13:26
ETE_EU
Postat pe 14 Mai 2009 13:27
De la: kudikaroxi, la data 2009-05-14 11:16:34Eu cred ca noi avem capacitatea sa ne dam seama de oamenii din jur, chiar si instinctiv.
Dar, daca ne-am inhibat aceste calitati( la mine functioneaza in 90% dintre cazuri)...
Exista mai multe aspecte pe care le urmaresc(d fapt, le urmaream): psihologia feței, conversatia, gestica, etc.) si bineinteles, intrebari capcana.Daca vrea doar sex o ia la fuga!!!
Ca ,de, sunt oameni simpli si vor lucruri simple!


da ce frumos te mai minti!!!!.....
iti dai seama uneori stai o viata langa cineva si ajungi la concluzia ca nu il cunosti deloc si tu iti dai seama numa decat de om...haha..ma faci sa rad
coffeeta
Postat pe 14 Mai 2009 13:28

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
O intrebare... 8 De la: veta13 5 Ianuarie 2009 15:48
SEX=DRAGOSTE? 25 De la: sirghea 2 Septembrie 2010 16:31
CE FANTEZII SEXUALE AVETI 55 De la: contesina 14 Februarie 2011 12:05
dieta dukan 1 De la: healthy006583 21 Mai 2011 21:15
PSIHOTERAPIE 2 De la: andreea1976 15 August 2009 23:38