Setari Cookie-uri

sexul cu animale!!!!

l_diana_c
Postat pe 28 Mai 2009 15:46
deci sa mor de nu ma uimiti de zi ce trece sunteti din ce in ce mai porsti cum adica sex cu animale?suntem oameni facem cu oamenii nici makr animalele nu se imperecheaza cu alte sperii dar se pare k omu s`a plictisit de ceva normal si face lucruri anormale deci nush ar trebui sa consulti un psiholog imd ajugi sa faci sex cu calu ...cine stie :)))))poate un barbat nu te mai satisface ....pakt k nu se ramane gravida asa ai face niste catelushi fff frumosi
andra_lov3
Postat pe 28 Mai 2009 23:07
De la: I_like_sex_with_dogs, la data 2009-05-17 15:09:30Ma spus ca sunt niste fantezi pe care nu ar trebui sa le am si sa le practic... A zis ori ce persoana are fantezi. dar nu e bine.... deci probleme nu cred ca am... sunt studenta la medicina peste cativa ani veti ajunge pe mana mea.
mai fatuca tu nu ai toata tigla pe casa. ori te crezi vreo MARIA-TEREZA ori te timpisi de prea multa invatatura! ........sper sa schimbi medicina umana cu veterinara.........sint sigura ca vei iubii toti pacientii!
FRANNNCE
Postat pe 28 Mai 2009 23:29
Doamne pazeste de nebuni; ce stim despre despre zoofilie: biserica spune ca este un pacat, ( pacatele sexuale ,in general ,sunt pacate impotriva Duhului Sfant) iar medicina o incadreaza la psihopatii;
alina02
Postat pe 28 Mai 2009 23:36
mda de ce intri tu aici sa critici oameni???fiecare face ce-i place.

Postat pe 29 Mai 2009 12:33
pina la urma....ce facu fata..cu cine o fi ramas?....cu porcu?..cu calul..boul....
pamela_1
Postat pe 29 Mai 2009 14:32
De la: marius_legion_tm, la data 2009-05-29 12:33:32mda de ce intri tu aici sa critici oameni???fiecare face ce-i place.

Daca eu vreau sa trag un semnal de alarma, de ce sa nu ma lasi sa fac ce vreau? Te-am citat mai sus.... Asta este site pentru dezaxati si eu nu stiu??????
alina02
Postat pe 29 Mai 2009 16:37
I like sex with dogs, ce mai faci?
Io fac foarte bine, azi am vazut un Beagle foarte dragutz, asa cum am si la avatar, si era asaaaaa de dulsheeeee ....ca-ti venea sa-l mananci. Si l-am intrebat daca i-ar place de tine, stii ce mi-a spus? Ca nici in visele tale cele mai frumoase nu l-ai avea.
amr2009
Postat pe 29 Mai 2009 20:52
De la: amr2009, la data 2009-05-29 20:52:56I like sex with dogs, ce mai faci?
Io fac foarte bine, azi am vazut un Beagle foarte dragutz, asa cum am si la avatar, si era asaaaaa de dulsheeeee ....ca-ti venea sa-l mananci. Si l-am intrebat daca i-ar place de tine, stii ce mi-a spus? Ca nici in visele tale cele mai frumoase nu l-ai avea.


poate i se pune pata pe catelul tau de la avatar la nebuna asta....valeiii ma tem
monaq
Postat pe 29 Mai 2009 21:10
De la: monaram, la data 2009-05-29 21:10:00
De la: amr2009, la data 2009-05-29 20:52:56I like sex with dogs, ce mai faci?
Io fac foarte bine, azi am vazut un Beagle foarte dragutz, asa cum am si la avatar, si era asaaaaa de dulsheeeee ....ca-ti venea sa-l mananci. Si l-am intrebat daca i-ar place de tine, stii ce mi-a spus? Ca nici in visele tale cele mai frumoase nu l-ai avea.


poate i se pune pata pe catelul tau de la avatar la nebuna asta....valeiii ma tem


'Na Seara!
amr2009
Postat pe 29 Mai 2009 21:11
De la: amr2009, la data 2009-05-29 21:11:16
De la: monaram, la data 2009-05-29 21:10:00
De la: amr2009, la data 2009-05-29 20:52:56I like sex with dogs, ce mai faci?
Io fac foarte bine, azi am vazut un Beagle foarte dragutz, asa cum am si la avatar, si era asaaaaa de dulsheeeee ....ca-ti venea sa-l mananci. Si l-am intrebat daca i-ar place de tine, stii ce mi-a spus? Ca nici in visele tale cele mai frumoase nu l-ai avea.


poate i se pune pata pe catelul tau de la avatar la nebuna asta....valeiii ma tem


'Na Seara!


monaq
Postat pe 30 Mai 2009 17:06
De la: I_like_sex_with_dogs, la data 2009-05-17 15:09:30Ma spus ca sunt niste fantezi pe care nu ar trebui sa le am si sa le practic... A zis ori ce persoana are fantezi. dar nu e bine.... deci probleme nu cred ca am... sunt studenta la medicina peste cativa ani veti ajunge pe mana mea.

coffeeta
Postat pe 30 Mai 2009 19:53
Daca o faci tanti cu animalele inseamna ca esti trilulilu la creierash si numai exista barbati pt tine , nu stiu depaseste orice regula de gandire , iu daca esti medic , fuiii mai bine numai ziceai ce vei fi sau esti ca profesie , ok inteleg cunoasteti anatomie si fiziologie dar nici chiar in halul asta , alina 02 asta nu e site de dezaxati , ci doar cu mascote
blue07scorpion
Postat pe 30 Mai 2009 21:29


si pupici pentru fetele mele
roscatika23
Postat pe 31 Mai 2009 04:28
De la: marius_legion_tm, la data 2009-05-29 12:33:32mda de ce intri tu aici sa critici oameni???fiecare face ce-i place.

Tu erai catzelul?
Lucia1971
Postat pe 31 Mai 2009 15:36
De la: Lucia1971, la data 2009-05-31 15:36:06
De la: marius_legion_tm, la data 2009-05-29 12:33:32mda de ce intri tu aici sa critici oameni???fiecare face ce-i place.

Tu erai catzelul?


cred ca da...
monaq
Postat pe 31 Mai 2009 21:24
De la: I_like_sex_with_dogs, la data 2009-05-17 15:09:30Ma spus ca sunt niste fantezi pe care nu ar trebui sa le am si sa le practic... A zis ori ce persoana are fantezi. dar nu e bine.... deci probleme nu cred ca am... sunt studenta la medicina peste cativa ani veti ajunge pe mana mea.


Haoleo! Ce fu asta?
Fatuca, tu ce faci, scrii sau latri? Ca nu se intelege o iota!
Vezi, daca in loc sa te duci la orele de romana, alergai dupa cainii vagabonzi?
Si mai lasa faza cu "studenta la medicina", ti-am mai zis...
Dor_a
Postat pe 31 Mai 2009 21:30
nu stiu daca sa rad sau sa vaiiii...nu'mi vine sa cred ce citesc sex cu animale... " i like sex with the dogs" macar puteai sa tii pentru tine ... serios...chiar puteai ;)
inna_1688
Postat pe 31 Mai 2009 21:58
De la: I_like_sex_with_dogs, la data 2009-05-21 07:35:49
De la: mickyyo_parintele, la data 2009-05-20 16:10:50
De la: Diavolyta_, la data 2009-05-20 15:58:59
pai cum daca m'o enervat.. pe ce baza afirma ea asa ceva... auzi 80%...
draq sa o ia de zoofila




pai n u ai vazut ce iam scris si eu nenorocita dracului


Sincer puteai sa vorbesti frumos


*Da ar fi putut, insa nu a vrut
rox_rbz
Postat pe 1 Iunie 2009 21:47
Domnilor....ce sa spun,,femeia este facuta din cele 7 coaste de diavol,,,,,,am mai auzit de,,,maria tereza,,,ca si-o tragea cu calul,,,,,,,,dar acum ele si-o trage cu toate animalele,,necuvintatoare,,,,,,,,,,,,,,,,,astaaaaaa este placerea lorrrrrrrrrr,,,,,,,,
Maris_29_vs_Ivoriana
Postat pe 6 Iunie 2009 07:14
Din punct de vedere Biblic, stiam ca Eva s-a nascut din coasta lui Adam.Faptul ca Adam poate fi vazut ca Diavol, explica de ce lumea o ia de cele mai multe ori razna.In ce priveste Maria Tereza si calul, nu te-ai gandit ca poate sa fie o insinuare a rauvaitorilor? Uneori cuvintele se prind mai repede de sufletele oamenilor simpli decat faptele.
kudika023770
Postat pe 6 Iunie 2009 07:58
cu cine te-ai mai sexat fata??hai mai spune-ne ceva...mai vino cu noutati...
monaq
Postat pe 9 Iunie 2009 23:15
dadadada , ia zi ai incercat sa o faci cu o gargaritza????
blue07scorpion
Postat pe 10 Iunie 2009 09:20
De la: Dor_a, la data 2009-05-31 21:30:12
De la: I_like_sex_with_dogs, la data 2009-05-17 15:09:30Ma spus ca sunt niste fantezi pe care nu ar trebui sa le am si sa le practic... A zis ori ce persoana are fantezi. dar nu e bine.... deci probleme nu cred ca am... sunt studenta la medicina peste cativa ani veti ajunge pe mana mea.


Haoleo! Ce fu asta?
Fatuca, tu ce faci, scrii sau latri? Ca nu se intelege o iota!
Vezi, daca in loc sa te duci la orele de romana, alergai dupa cainii vagabonzi?
Si mai lasa faza cu "studenta la medicina", ti-am mai zis...

Doa- ai sa razi daca-ti spun ca am intalnit avocati care si-au uitat cratima in pantalonii/poseta cealalta?
Sau care n-au nici o noima in exprimare? Radea un judecator , odata, de o intampinare facuta de un avocat cu gura pana la urezhi; Se stramba tot- numai sa nu vada sala ca rade;
Si mai vorbesti de o 'sarmana doftoritza"; Uite- de aici se nasc fetisurile cu "infirmiera"
Pe de alta parte: Ma mira ca nimeni nu sesizeaza ca este foarte- foarte posibil ca "tipa" sa fie de fapt un pusti ( idiot- e drept) care nu are ce face acasa ( si temele la romana i se par prea grele si desuete) astfel incat a "descoperit" un loc unde, plasand cateva poze ( pentru inducere in eroare) - face haz sau - mai rau- schimba "idei" perverse cu diverse dame- poate-poate afla si el ceva nou;
Cat deste poze: e plin net-ul; ( ca si de pusti dezaxati - dealtfel)
Deci: Pustiulica- vezi-ti de temele la romana- ca maine-poimaine- cand vei face socoteala - vei constata ca eti pregatit doar pentru a fi hingher! ( sau a lucra la adapostul pentru animale VierPfoten :-) ca ingrijitor)
G_I_JOE
Postat pe 10 Iunie 2009 09:32
De la: kudika027522, la data 2009-06-06 07:14:42Domnilor....ce sa spun,,femeia este facuta din cele 7 coaste de diavol,,,,,,am mai auzit de,,,maria tereza,,,ca si-o tragea cu calul,,,,,,,,dar acum ele si-o trage cu toate animalele,,necuvintatoare,,,,,,,,,,,,,,,,,astaaaaaa este placerea lorrrrrrrrrr,,,,,,,,

da bre sa stii de ce?
ca alea nu o sa se planga de prestatia ei!
coffeeta
Postat pe 10 Iunie 2009 09:52
Sunt sigura daca ati incerca o singura data, ai mai continua,
asta_sunt
Postat pe 14 Iunie 2009 10:11
De la: G_I_JOE, la data 2009-06-10 09:32:32
De la: Dor_a, la data 2009-05-31 21:30:12
De la: I_like_sex_with_dogs, la data 2009-05-17 15:09:30Ma spus ca sunt niste fantezi pe care nu ar trebui sa le am si sa le practic... A zis ori ce persoana are fantezi. dar nu e bine.... deci probleme nu cred ca am... sunt studenta la medicina peste cativa ani veti ajunge pe mana mea.


Haoleo! Ce fu asta?
Fatuca, tu ce faci, scrii sau latri? Ca nu se intelege o iota!
Vezi, daca in loc sa te duci la orele de romana, alergai dupa cainii vagabonzi?
Si mai lasa faza cu "studenta la medicina", ti-am mai zis...

Doa- ai sa razi daca-ti spun ca am intalnit avocati care si-au uitat cratima in pantalonii/poseta cealalta?
Sau care n-au nici o noima in exprimare? Radea un judecator , odata, de o intampinare facuta de un avocat cu gura pana la urezhi; Se stramba tot- numai sa nu vada sala ca rade;
Si mai vorbesti de o 'sarmana doftoritza"; Uite- de aici se nasc fetisurile cu "infirmiera"
Pe de alta parte: Ma mira ca nimeni nu sesizeaza ca este foarte- foarte posibil ca "tipa" sa fie de fapt un pusti ( idiot- e drept) care nu are ce face acasa ( si temele la romana i se par prea grele si desuete) astfel incat a "descoperit" un loc unde, plasand cateva poze ( pentru inducere in eroare) - face haz sau - mai rau- schimba "idei" perverse cu diverse dame- poate-poate afla si el ceva nou;
Cat deste poze: e plin net-ul; ( ca si de pusti dezaxati - dealtfel)
Deci: Pustiulica- vezi-ti de temele la romana- ca maine-poimaine- cand vei face socoteala - vei constata ca eti pregatit doar pentru a fi hingher! ( sau a lucra la adapostul pentru animale VierPfoten :-) ca ingrijitor)


Hey, GIJ!
Long time no "see"...
Dor_a
Postat pe 14 Iunie 2009 10:35
ati innebunit? au disparut oamenii de pe pamant, va dati la animale?
no_more
Postat pe 14 Iunie 2009 10:42
De la: I_like_sex_with_dogs, la data 2009-06-14 10:11:44Sunt sigura daca ati incerca o singura data, ai mai continua,


Mai fata, esti bolnava. Crede-ma! Du-te de te cauta, si lasa intentiile de convingere. Asa spun toti cei ca tine (adica bolnavii): "Daca ai incerca cu mortaciuni, ti-ar placea", "daca te-ai taia cu lama in timp ce ai orgasm, ai descoperi paradisul""daca ai incerca cu calu', cu cainele sau canarul, ai descoperi senzatii nebanuite". Hai sa-ti spun ceva, mai fata: "Senzatiile" voastre "nebanuite" sunt senzatiile unor complexati la care nu se uita FIINTELE BIPEDE VII, si care isi macina faptul ca nu sunt agreate de societate in promiscuitate. Pana la urma, asta e tot: Nu ai gasit un barbat sa te vrea, si abuzezi cainii. Asta se vede si dupa pozele pe care le afisezi. Ca doar nu le-oi afisa ca sa i-o scoli lu' Grivei... E tipatul tau dupa atentie... Doar-doar s-o gasi un mascul destul de disperat sa vrea sa ti-o traga...
Dor_a
Postat pe 14 Iunie 2009 10:42
De la: inna_1688, la data 2009-05-31 21:58:14nu stiu daca sa rad sau sa vaiiii...nu'mi vine sa cred ce citesc sex cu animale... " i like sex with the dogs" macar puteai sa tii pentru tine ... serios...chiar puteai ;)

daca nu poate sa faca sex cu arbati (dupa cum ar fi normal), de ce sa poata tine pt ea (cum, din nou, ar fi normal)??!?!?
anca0704
Postat pe 14 Iunie 2009 10:45

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Aceasta este o intamplare adevarata ! Vorbeam odata cu o fata la telefon... 16 De la: Baiat_virgin 16 Iunie 2012 18:35
Sunt indragostita de seful meu.. 16 De la: kudika_964580 8 Mai 2014 15:36
totul se prabuseste... 13 De la: cckitty 17 Aprilie 2009 21:41
sunt gravida? 29 De la: greierash_is_back 4 Noiembrie 2009 16:58
anticonceptionale yasmin 29 De la: mikyraluca 22 August 2011 11:54