Setari Cookie-uri

sexul cu animale!!!!

Mare gradina lui Dumnezeu si multi nebuni i-au sarit gardul tu esti una dintre acestia.
Vai de fundul viitorilor tai pacienti,cine stie ce tratamente le vei prescrie de auzim de vreo fundatie zoofila prin Timisoara. Ce specializare alegi?
valivieru96
Postat pe 16 Iunie 2009 12:35
hmmmmm cum sa faci sex cu un animal? da e posibil atunci cand te consideri animal.....vaca, bou, catea na.....smare tampenie mai e si asta..........
mady_puppy
Postat pe 17 Iunie 2009 11:52
De la: I_like_sex_with_dogs, la data 2009-05-17 12:17:46nu inteleg de ce majoritatea femeilor sau barbatilor ascun aceste ganduri sau aceste lucruri pe care le-au facut sau incercat.. 80% dintre femei au incercat asta si 70% au continuat dupa ce au incercat.... doar ca in romania nu nu recuosc aces lucru.. dar nu vad de ce?


Ceva noutati?????? cu ce animalutz ai mai incercat in ultima vreme?????
monaq
Postat pe 26 Iunie 2009 10:29
Bravo ! Du-te la medic fetito !
kudika033953
Postat pe 8 Iulie 2009 07:43
eu una n-as face asta
dolcik1
Postat pe 8 Iulie 2009 09:43
De la: kudika033953, la data 2009-07-08 07:43:47Bravo ! Du-te la medic fetito !

pai ea insasi este viitor medic!
redline
Postat pe 8 Iulie 2009 09:43
In primul rand trebuie sa clarificam un lucru. Tu ori nu ai fost la nici un psihiatru, si aberezi aici, ori ai fost la un incompetent. Zoofilia este incadrata in DSM IV (Sistem de clasificare al bolilor psihiatrice dupa care se ghideaza in prezent intreaga lume) ca tublurare de ordin sexual. Deci, zoofilia NU este o fantezie, ci o TULBURARE PSIHICA!!!! Cu alte cuvinte, orice psihiatru la care te-ai fi dus, te-ar fi bagat unrgent in terapie, nicidecum nu ti-ar fi spus ca nu-i bine ce faci si vezi doamne toata lumea are fantezii.
La partea cu 80% aberezi iar.
Tu acum, de fapt, incerci sa te convingi pe tine ca e ok ceea ce faci. Din pacate pentru tine, insa, nu este.
Mergi la un medic, ai grave probleme. Nu te sfatuiesc sa faci copii, pentru ca fara sa vrei iti vei revarsa tulburarile asupra lor. S-a demonstrat stiintific ca cei ca tine, cu astfel de tulburari sunt foarte predispusi si la alte tipuri de practici sexuale aberante (chiar asa sunt numite in DSMIV) cum ar fi incest, pedofilie, necrofilie, etc.
Fantezii avem cu totii, si este, intr-adevar recomandat sa le punem in practica atata timp cat partenerul este de acord, pentru a nu acumula tot felul de frustrari. Dar cand spun fantezie, ma limitez la ceea ce este oarecum acceptabil.
Daca mai spui si ca esti un viitor medic, nu inteleg cine te trece pe tine clasa, sau cu cata spaga, pentru ca se pare ca habar nu ai de un minim de educatie sexuala, ceea ce ,teroetic ar trebui sa va invete acolo.
Aroganta cu care tratezi raspunsurile celorlalti arata faptul ca esti dominata de pulsiuni agresive.
Te-a mai intrebat cineva inaintea mea, te mai intreb si eu odata: provii dintr-o familie dezorganizata? Ai fost abzuata in copilarie? Provii dintr-o familie cu unul sau ambii parinti alcoolici? In copilarie ai asistat vreodata cu sau fara voia ta, la astfel e practici? Ai fost violata in adolescenta?
Intrebarile pot fi multe. Daca totusi, raspunsul este negativ la toate, inseamna ca pentru acel psihiatru/psiholog care (sa speram) te va trata, va fi si mai greu sa te ajute sa depasesti aceasta problema. Cazurile ca tine sunt extrem derare, si de grave, de obicei in tratamentul acestor deviante se implica atat psihiatrul cat si psihologul, fiecare avand competente diferite.
Sper sa fi citit cu atentie respunsul meu, pentu ca nu e nimic care sa vrea sa te atace in el.
Inca o data MERGI LA MEDIC!!!!
Irinaenache
Postat pe 8 Iulie 2009 13:03
De la: G_Bogdan, la data 2009-05-17 12:23:17Eu am fantezii cu sirene, se ia in calcul?



Se spune ca sirena e cel mai inutil "animal".Nu poti nici s-o mananci,nici sa o f**i...
Aphrodisia
Postat pe 8 Iulie 2009 13:22
Si...sunt intru totul de acod cu Irinaenache!Nu cred ca mai trebuie spus ceva.
Aphrodisia
Postat pe 8 Iulie 2009 13:26
De la: I_like_sex_with_dogs, la data 2009-05-17 12:17:46nu inteleg de ce majoritatea femeilor sau barbatilor ascun aceste ganduri sau aceste lucruri pe care le-au facut sau incercat.. 80% dintre femei au incercat asta si 70% au continuat dupa ce au incercat.... doar ca in romania nu nu recuosc aces lucru.. dar nu vad de ce?

bai baiatu' tu esti prost?! hai ca asta e tare, 80% din femeie au pus'o de mamaliga cu animale
pe Terra exista aproximativ 7 miliarde de oameni, se stie ca sunt mai multe femei decat barbati, hai sa spunem ca sunt 4 miliarde..asa de dragul divertismentului, 80% din 4 miliarde e undeva (nu sunt matematician, asa ca doar estimez) 2,5 miliarde +. inseamna ca acest numar de femei au incercat sa aiba contact sexual cu un animal?! fugi si ia diazepamul sa te calmezi si daca tot esti acolo inghite tot tubul
felixcat
Postat pe 8 Iulie 2009 14:43
pai....zoofilie
doamne....da multi...ai mai lasat pe lume
la unison cu ceilalti MERGI LA MEDICC

inca ceva; mai bine te face veterinar,nu de alta da macar sa fi in elementul tau
Andre_Ioana
Postat pe 8 Iulie 2009 15:49

cu animale?????/dar chiar asa disperati suntem?
puyaroxy
Postat pe 8 Iulie 2009 21:53
De la: I_like_sex_with_dogs, la data 2009-05-17 12:17:46nu inteleg de ce majoritatea femeilor sau barbatilor ascun aceste ganduri sau aceste lucruri pe care le-au facut sau incercat.. 80% dintre femei au incercat asta si 70% au continuat dupa ce au incercat.... doar ca in romania nu nu recuosc aces lucru.. dar nu vad de ce?


am citit multe aberatii pe aici si asta face parte din aceeasi categorie

app: 80% din care femei?
adina_black
Postat pe 7 Noiembrie 2009 16:43
De la: un_barbat_ca_multi_altii, la data 2009-11-07 21:53:54va recomand sex-ul cu crododilii ,o 'faceti' o singura data pt ca dupa aceea va fac ei pe voi si n-o sa mai apucati sa faceti sex decit pe lumea cealalta ....acum pe bune dar nu stiu de ce dracu aud si chiar am vazut o multime de femei care si-o pun cu animalele;cîini,cai ...si alte lighioane de parca au intrat barbatii in pamint ....mai fetelor curaj nu mai fiti rusinoase ca si noi suntem ''flaminzi'' ce mama naibi!

ei lasa ca sunt si barbati care se dau la fund..ul lighioanelor...
Lucia38
Postat pe 7 Noiembrie 2009 21:57
io tot astept sa apara cineva si sa spuna ca si-a tras-o cu o albina! cu preludiu!
geo_xx
Postat pe 7 Noiembrie 2009 22:49
De la: geo_xx, la data 2009-11-07 22:49:50io tot astept sa apara cineva si sa spuna ca si-a tras-o cu o albina! cu preludiu!


fara altfel moare inainte
mitura
Postat pe 7 Noiembrie 2009 22:51
De la: mitura, la data 2009-11-07 22:51:40
De la: geo_xx, la data 2009-11-07 22:49:50io tot astept sa apara cineva si sa spuna ca si-a tras-o cu o albina! cu preludiu!


fara altfel moare inainte


i se inmoaie acu'!!
geo_xx
Postat pe 7 Noiembrie 2009 22:53
De la: I_like_sex_with_dogs, la data 2009-05-17 12:17:46nu inteleg de ce majoritatea femeilor sau barbatilor ascun aceste ganduri sau aceste lucruri pe care le-au facut sau incercat.. 80% dintre femei au incercat asta si 70% au continuat dupa ce au incercat.... doar ca in romania nu nu recuosc aces lucru.. dar nu vad de ce?




Doamne nu mi vine sa cred CUM NAIBA SA FACI ASA CEVA???????? nu cred ca esti NORMALA... ....am trait sa o aud si pe asta...in plm iti bati joc de saracele animale...mai fato ia ti naibii un barbat alintal cum vrei...cainele meu pufos....harmasurul meu ...da nu iti bate joc de caini...pacat ca in romania nu exista o politie pt animale ca pana aku ai fost in cusca... ...
mishaHeart
Postat pe 8 Noiembrie 2009 12:51
tu chiar crezi ca e un topic real? ca este vreun adevar? sunt facute la vrajeala.. paine si circ pt kudika.
felixcat
Postat pe 8 Noiembrie 2009 13:03
wow am intrat pe un site de zoofili, fratilor exista atata prostie in lumea asta!!!!!! sunt de-a dreptul scarbita.... si stiti care este marea problema?! ca poti avea acces imediat la aceste videouri si poze, fara nici un fel de restrictii. deci, mare grija parinti, copiii sunt foarte usor influentabili de ceea ce vad...nu-i de mirare ca s-a ajuns sa se spuna aproape ca-i normal sa faci sex cu animale.
i_andra
Postat pe 8 Noiembrie 2009 15:25
Nu santeti sanatosi.
kudika023770
Postat pe 8 Noiembrie 2009 18:14
Mare e gradina DOMNULUI,oare exista asemenea femei.Rominia nu e America,acoloa fost si sint numai dezechilibrati mintal.Doamne fereste..
Maris_29_vs_Ivoriana
Postat pe 8 Noiembrie 2009 20:10
Mie imi place cu...aricii! Dau o senzatie...asa...intepatoare. Iar am dureri de burta de la prea mult ras...
koph
Postat pe 9 Noiembrie 2009 10:16
De la: i_andra, la data 2009-11-08 15:25:43 wow am intrat pe un site de zoofili, fratilor exista atata prostie in lumea asta!!!!!! sunt de-a dreptul scarbita.... si stiti care este marea problema?! ca poti avea acces imediat la aceste videouri si poze, fara nici un fel de restrictii. deci, mare grija parinti, copiii sunt foarte usor influentabili de ceea ce vad...nu-i de mirare ca s-a ajuns sa se spuna aproape ca-i normal sa faci sex cu animale.


Si tu mami ce naiba credeai ca gasesti acolo? Poze si filme cu picturi celebre? Eu tot incerc sa-mi imaginez un CRETIN care babardeste o gaina!! De fapt m-am exprimat gresit...nu vreau sa mi-l imaginez, dar stiu ca se mai "practica". Intamplator mi-a picat in mail o lista "cu ce animale se mai face sex in ziua de azi", si prin multe altele era si gaina bai frate!! Cum pana mea sa faci asa ceva?
koph
Postat pe 9 Noiembrie 2009 10:20
printre* scuze, e dimineata si mi-e foame.
koph
Postat pe 9 Noiembrie 2009 10:22
astea merita fierul incins ...bagat prin toate gaurile posibile
bella28
Postat pe 9 Noiembrie 2009 10:57
unii chiar sunt bolnavi :)) nebunilor luati un hamster si bagati-l cu totul.....lollllllll.........lume bolnava
camy_doll
Postat pe 9 Noiembrie 2009 15:19
sau un porcusor de guineea....de fiecare data cand va asezati pe scaun sa chitzaie =))ahahah
camy_doll
Postat pe 9 Noiembrie 2009 15:20
hai, draga ca incepi sa faci si cu inaripatele..
kud22
Postat pe 9 Noiembrie 2009 15:32
De la: un_barbat_ca_multi_altii, la data 2009-11-07 21:53:54va recomand sex-ul cu crododilii ,o 'faceti' o singura data pt ca dupa aceea va fac ei pe voi si n-o sa mai apucati sa faceti sex decit pe lumea cealalta ....acum pe bune dar nu stiu de ce dracu aud si chiar am vazut o multime de femei care si-o pun cu animalele;cîini,cai ...si alte lighioane de parca au intrat barbatii in pamint ....mai fetelor curaj nu mai fiti rusinoase ca si noi suntem ''flaminzi'' ce mama naibi!

cristiana_cris
Postat pe 10 Noiembrie 2009 10:49

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Problema:-s 69 De la: Lilith123 20 Iulie 2009 13:56
ce parere aveti legat de sexul in timpul postului? 103 De la: felixcat 18 Decembrie 2009 12:04
ajutor disfunctii erectile 49 De la: lzak7260 14 Iunie 2013 09:54
waiting for orgasm 17 De la: kudika046295 4 Februarie 2010 11:34
Sexul in afara relatiei 50 De la: blaa 7 Decembrie 2009 23:54