Setari Cookie-uri

Despre pick up artisti .....

Am urmarit un show ce se transmite pe vh1 ...The Pick Up Artist [e vorba despre un tip profesionist in a agata fete care invata niste loseri cum sa agate si cum sa devina niste tipi irezistibili ] ....si am vazut acolo cum lucreaza pick up artistii cu fetele ...la prima vedere mi se parea un show oarecum fortat ...dar urmarindu-l mi-am dat seama ca are efecte ...nu doar ca mecanismul de agatare functiona ,ci functiona de fiecare data ..As vrea niste pareri feminine si niste pareri de pick up artisti[sau cei care se cred ] ... despre aceste metode de agatat si eventual niste sfaturi :d pentru noi toti :d
lucic07
Postat pe 17 Mai 2009 17:01
cu alte cuvinte vrei sa te invatam si pe tine cum sa agati fete si sa ajungi un artist pick-up ?
Peony
Postat pe 17 Mai 2009 17:13
De la: XOXO_GG_, la data 2009-05-17 17:13:17cu alte cuvinte vrei sa te invatam si pe tine cum sa agati fete si sa ajungi un artist pick-up ?
:)) .. :)) ei .... :)) esti funny ..dar nu asta voiam sa spun .....eu am avut destul de multe relatii .... ultima de un an ...si problema e ca ma bazez prea mult pe fizic in a agata fete ..si mi se pare ca daca arati bine ,e destul /nu stiu sa imi creez o atitudine irezistibila ,recunosc:P ..... si am abordat rar o fata necunoscuta in club .,....mai ales care era intr-un grup ... si voiam eventual pareri de la unii care chiar au probat chestiile alea din show ...sau ceva similar ..... si da ...as vrea sa ma imbunatatesc ...cred ca oricine ar vrea sa stie sa agate cele mai tari tipe
:P ....dar ca sa ajungi un pick up artist tre sa fii bun ...
lucic07
Postat pe 17 Mai 2009 17:26
"si am abordat rar o fata necunoscuta in club " my mistake. .... am vrut sa zic "abordez rar fete necunoscute in club "
lucic07
Postat pe 17 Mai 2009 17:28
nu am vazut showul si nici n-as vrea imi suna a niste niste handralai care merg in club sa impinga in ispita niste fiinte feminine , gingase si suave care au venit sa bea apa plata si sa stea picior peste picior pe canapea
Peony
Postat pe 17 Mai 2009 17:40
asta e ceva ce tine de sarm.... daca nu-l ai, adios...
eu am cunoscut un tip care putea sa te si injure si tot parea cel mai fermecator tip din lume... si avea efectul asta atat asupra femeilor cat si a barbatilor (nu in sesnul ca se indragosteau barbatii de el, evident, ci ca il admirau si voiau sa fie ca el)
kitty_krieger
Postat pe 17 Mai 2009 17:42
bad boys , bad boys , what u gonna do , what u gonna do when they come for u?
Peony
Postat pe 17 Mai 2009 17:44
ok ... e alegerea ta ...sa nu vrei sa vezi show-ul ...dar sunt sigur ca fiintele alea gingase de care vorbesti , saracele .... erau acolo din intamplare :D .... si de altfel sunt sigura ca te putea agatza si pe tine un tip de ala ..... pt ca pana la urma ..... oricine ai fi ....tot te agatza cineva :)) ..pt ca fetele sunt satule de abordari obisnuite si demne de mila :d.... de asta e nevoie de ceva special .... si orice fata isi doreste sa aiba langa ea un tip interesant , cu incredere in sine ...greu de avut :P ....
lucic07
Postat pe 17 Mai 2009 17:47
sigur * scz ....graba
lucic07
Postat pe 17 Mai 2009 17:48
saracele , le plang de mila
Peony
Postat pe 17 Mai 2009 17:52
De la: pisicuta_razboinica, la data 2009-05-17 17:42:51asta e ceva ce tine de sarm.... daca nu-l ai, adios...
eu am cunoscut un tip care putea sa te si injure si tot parea cel mai fermecator tip din lume... si avea efectul asta atat asupra femeilor cat si a barbatilor (nu in sesnul ca se indragosteau barbatii de el, evident, ci ca il admirau si voiau sa fie ca el)
:)) ..ai dreptate ...da sarmul ala se mai si dobandeste ..... evident ca cel de care spui nu s-a nascut asa ... ci doar a stiut sa devina asa ..... si oricine poate avea acest sarm ....insa nu si l-a scos la suprafata .....pentru ca nu a avut incredere in sine ...pentru ca nu a fost intr-un mediu propice ......pt ca era inconjurat de loseri .....etc ....sunt multi factori ....
lucic07
Postat pe 17 Mai 2009 17:52
De la: lucic_fifa, la data 2009-05-17 17:47:53ok ... e alegerea ta ...sa nu vrei sa vezi show-ul ...dar sunt sigur ca fiintele alea gingase de care vorbesti , saracele .... erau acolo din intamplare :D .... si de altfel sunt sigura ca te putea agatza si pe tine un tip de ala ..... pt ca pana la urma ..... oricine ai fi ....tot te agatza cineva :)) ..pt ca fetele sunt satule de abordari obisnuite si demne de mila :d.... de asta e nevoie de ceva special .... si orice fata isi doreste sa aiba langa ea un tip interesant , cu incredere in sine ...greu de avut :P ....


euuuu? doamne feri sa cad in ispita , tu crezi ca as vrea un barbat interesant , frumos si cuceritor , fug de ei ca naiba de tamaie
Peony
Postat pe 17 Mai 2009 17:55
De la: XOXO_GG_, la data 2009-05-17 17:52:16saracele , le plang de mila
da ...fetele sunt asa niste fiinte adorabile si inocente manipulate de niste creaturi fara judecata , numiti barbati :))
lucic07
Postat pe 17 Mai 2009 17:55
De la: XOXO_GG_, la data 2009-05-17 17:55:17
De la: lucic_fifa, la data 2009-05-17 17:47:53ok ... e alegerea ta ...sa nu vrei sa vezi show-ul ...dar sunt sigur ca fiintele alea gingase de care vorbesti , saracele .... erau acolo din intamplare :D .... si de altfel sunt sigura ca te putea agatza si pe tine un tip de ala ..... pt ca pana la urma ..... oricine ai fi ....tot te agatza cineva :)) ..pt ca fetele sunt satule de abordari obisnuite si demne de mila :d.... de asta e nevoie de ceva special .... si orice fata isi doreste sa aiba langa ea un tip interesant , cu incredere in sine ...greu de avut :P ....


euuuu? doamne feri sa cad in ispita , tu crezi ca as vrea un barbat interesant , frumos si cuceritor , fug de ei ca naiba de tamaie

da :)) ...preferi loserii ....sper sa gasesti unul .... mult succes .... sunt foarte rari :))
lucic07
Postat pe 17 Mai 2009 17:57
De la: lucic_fifa, la data 2009-05-17 17:57:14
De la: XOXO_GG_, la data 2009-05-17 17:55:17
De la: lucic_fifa, la data 2009-05-17 17:47:53ok ... e alegerea ta ...sa nu vrei sa vezi show-ul ...dar sunt sigur ca fiintele alea gingase de care vorbesti , saracele .... erau acolo din intamplare :D .... si de altfel sunt sigura ca te putea agatza si pe tine un tip de ala ..... pt ca pana la urma ..... oricine ai fi ....tot te agatza cineva :)) ..pt ca fetele sunt satule de abordari obisnuite si demne de mila :d.... de asta e nevoie de ceva special .... si orice fata isi doreste sa aiba langa ea un tip interesant , cu incredere in sine ...greu de avut :P ....


euuuu? doamne feri sa cad in ispita , tu crezi ca as vrea un barbat interesant , frumos si cuceritor , fug de ei ca naiba de tamaie

da :)) ...preferi loserii ....sper sa gasesti unul .... mult succes .... sunt foarte rari :))


ce ai tu? sunt pe forum cat cuprinde
Peony
Postat pe 17 Mai 2009 17:58
salut! tocmai citeam ce ati scris voi pe aici... hmmm eu am patit'o de multe ori sa vreau sa fiu cu un baiat "perfect" si nu ma uitam decat la cei frumosi , cu muschi si cik inteligenti. spun cica deoarece de fiecare data sau dovedit a fi niste ratati care nu stiu sa se poarte cu fetele si asta era sg. lor placere sa arata bn doar ca sa mai agate niste tipe. consider ca nu frumusetea face tot si nu trebuie sa te bazezi doar pe asta sau sa te uiti doar la ea. e adevarat ca e bn sa ai grija de tine dar sa nu ti se urce la cap :D

Postat pe 17 Mai 2009 18:00
De la: XOXO_GG_, la data 2009-05-17 17:58:01
De la: lucic_fifa, la data 2009-05-17 17:57:14
De la: XOXO_GG_, la data 2009-05-17 17:55:17
De la: lucic_fifa, la data 2009-05-17 17:47:53ok ... e alegerea ta ...sa nu vrei sa vezi show-ul ...dar sunt sigur ca fiintele alea gingase de care vorbesti , saracele .... erau acolo din intamplare :D .... si de altfel sunt sigura ca te putea agatza si pe tine un tip de ala ..... pt ca pana la urma ..... oricine ai fi ....tot te agatza cineva :)) ..pt ca fetele sunt satule de abordari obisnuite si demne de mila :d.... de asta e nevoie de ceva special .... si orice fata isi doreste sa aiba langa ea un tip interesant , cu incredere in sine ...greu de avut :P ....


euuuu? doamne feri sa cad in ispita , tu crezi ca as vrea un barbat interesant , frumos si cuceritor , fug de ei ca naiba de tamaie

da :)) ...preferi loserii ....sper sa gasesti unul .... mult succes .... sunt foarte rari :))


ce ai tu? sunt pe forum cat cuprinde


nu , serios ? ...nu am vazut nici unul ...sunt doar niste tipi plini de sentimente profunde ..... sau altii super draguti si sarmanti care isi cauta femeia ideala si fericirea pe forumuri :))
lucic07
Postat pe 17 Mai 2009 18:01
De la: dydy_me, la data 2009-05-17 18:00:09salut! tocmai citeam ce ati scris voi pe aici... hmmm eu am patit'o de multe ori sa vreau sa fiu cu un baiat "perfect" si nu ma uitam decat la cei frumosi , cu muschi si cik inteligenti. spun cica deoarece de fiecare data sau dovedit a fi niste ratati care nu stiu sa se poarte cu fetele si asta era sg. lor placere sa arata bn doar ca sa mai agate niste tipe. consider ca nu frumusetea face tot si nu trebuie sa te bazezi doar pe asta sau sa te uiti doar la ea. e adevarat ca e bn sa ai grija de tine dar sa nu ti se urce la cap :D

tocmai asta e ideea de la care am plecat ..... nu vreau sa ma bazez numai pe cum arat ...dar totusi e bine sa te mentii curat si ingrijit :)) //....in fine ..... e super adevarat ca fetele nu cauta numai frumosi care nu stiu sa faca o femeie sa se simta bine ....eu vreau doar sa ma imbunatatesc si ...de ce nu ....poate se mai uita unul , altul pe discutia asta si sa inteleaga ceva :)) ......
lucic07
Postat pe 17 Mai 2009 18:04
De la: lucic_fifa, la data 2009-05-17 18:01:10
De la: XOXO_GG_, la data 2009-05-17 17:58:01
De la: lucic_fifa, la data 2009-05-17 17:57:14
De la: XOXO_GG_, la data 2009-05-17 17:55:17
De la: lucic_fifa, la data 2009-05-17 17:47:53ok ... e alegerea ta ...sa nu vrei sa vezi show-ul ...dar sunt sigur ca fiintele alea gingase de care vorbesti , saracele .... erau acolo din intamplare :D .... si de altfel sunt sigura ca te putea agatza si pe tine un tip de ala ..... pt ca pana la urma ..... oricine ai fi ....tot te agatza cineva :)) ..pt ca fetele sunt satule de abordari obisnuite si demne de mila :d.... de asta e nevoie de ceva special .... si orice fata isi doreste sa aiba langa ea un tip interesant , cu incredere in sine ...greu de avut :P ....


euuuu? doamne feri sa cad in ispita , tu crezi ca as vrea un barbat interesant , frumos si cuceritor , fug de ei ca naiba de tamaie

da :)) ...preferi loserii ....sper sa gasesti unul .... mult succes .... sunt foarte rari :))


ce ai tu? sunt pe forum cat cuprinde


nu , serios ? ...nu am vazut nici unul ...sunt doar niste tipi plini de sentimente profunde ..... sau altii super draguti si sarmanti care isi cauta femeia ideala si fericirea pe forumuri :))


iar ma faci sa plang
Peony
Postat pe 17 Mai 2009 18:06
De la: dydy_me, la data 2009-05-17 18:00:09salut! tocmai citeam ce ati scris voi pe aici... hmmm eu am patit'o de multe ori sa vreau sa fiu cu un baiat "perfect" si nu ma uitam decat la cei frumosi , cu muschi si cik inteligenti. spun cica deoarece de fiecare data sau dovedit a fi niste ratati care nu stiu sa se poarte cu fetele si asta era sg. lor placere sa arata bn doar ca sa mai agate niste tipe. consider ca nu frumusetea face tot si nu trebuie sa te bazezi doar pe asta sau sa te uiti doar la ea. e adevarat ca e bn sa ai grija de tine dar sa nu ti se urce la cap :D


bine zis
Peony
Postat pe 17 Mai 2009 18:06
De la: lucic_fifa, la data 2009-05-17 17:01:23Am urmarit un show ce se transmite pe vh1 ...The Pick Up Artist [e vorba despre un tip profesionist in a agata fete care invata niste loseri cum sa agate si cum sa devina niste tipi irezistibili ] ....si am vazut acolo cum lucreaza pick up artistii cu fetele ...la prima vedere mi se parea un show oarecum fortat ...dar urmarindu-l mi-am dat seama ca are efecte ...nu doar ca mecanismul de agatare functiona ,ci functiona de fiecare data ..As vrea niste pareri feminine si niste pareri de pick up artisti[sau cei care se cred ] ... despre aceste metode de agatat si eventual niste sfaturi :d pentru noi toti :d




Cu cat persoana pare mai inabordabila,cu atat devine mai atragatoare pentru sexul opus.Si am observat ca asta functioneaza atat la femei cat si la barbati .
Mie personal,imi plac barbatii care stiu sa incite o femeie si s-o tina in suspans...nu sa i se ofere deodata pe tava
OneLastBreath
Postat pe 17 Mai 2009 18:08
De la: XOXO_GG_, la data 2009-05-17 18:06:41
De la: dydy_me, la data 2009-05-17 18:00:09salut! tocmai citeam ce ati scris voi pe aici... hmmm eu am patit'o de multe ori sa vreau sa fiu cu un baiat "perfect" si nu ma uitam decat la cei frumosi , cu muschi si cik inteligenti. spun cica deoarece de fiecare data sau dovedit a fi niste ratati care nu stiu sa se poarte cu fetele si asta era sg. lor placere sa arata bn doar ca sa mai agate niste tipe. consider ca nu frumusetea face tot si nu trebuie sa te bazezi doar pe asta sau sa te uiti doar la ea. e adevarat ca e bn sa ai grija de tine dar sa nu ti se urce la cap :D


bine zis
....da foarte bine zis, ,,, dar tocmai asta e premisa de la care am plecat .... ca e bine sa stii sa faci femeia sa se simta bine .... si asta vreau sa explorez cat mai mult
lucic07
Postat pe 17 Mai 2009 18:09
De la: OneLastBreath, la data 2009-05-17 18:08:02
De la: lucic_fifa, la data 2009-05-17 17:01:23Am urmarit un show ce se transmite pe vh1 ...The Pick Up Artist [e vorba despre un tip profesionist in a agata fete care invata niste loseri cum sa agate si cum sa devina niste tipi irezistibili ] ....si am vazut acolo cum lucreaza pick up artistii cu fetele ...la prima vedere mi se parea un show oarecum fortat ...dar urmarindu-l mi-am dat seama ca are efecte ...nu doar ca mecanismul de agatare functiona ,ci functiona de fiecare data ..As vrea niste pareri feminine si niste pareri de pick up artisti[sau cei care se cred ] ... despre aceste metode de agatat si eventual niste sfaturi :d pentru noi toti :d




Cu cat persoana pare mai inabordabila,cu atat devine mai atragatoare pentru sexul opus.Si am observat ca asta functioneaza atat la femei cat si la barbati .
Mie personal,imi plac barbatii care stiu sa incite o femeie si s-o tina in suspans...nu sa i se ofere deodata pe tava



da ...desigur ....tocmai pe asta se bazau si cei din show ..... deshideau discutia cu tot grupul ....pareau neinteresati de targetul lor. ... dar erau pe cat se putea de interesanti ,inabordabili si cu optiuni ...si astea erau niste plusuri de la prima impresie ....
lucic07
Postat pe 17 Mai 2009 18:11
mah e bn ca mai sunt baietii care se gandesc cum sa faca fetele sa se simta bine dar acum chit ca sunt fata si o sa sune ca tin cu baietii ... trebuie sa ai noroc si de o fata care sa vrea asta. ca sunt destule pe interes in ziua de azi si cu capu'... din nefericire am astfel de prietene si abia ma inteleg eu cu ele care le cun. de o viatza ce sa mai cer de la saracii baietii care unii nu stiu cum sa mai faca sa le inteleaga si sa se faca intelesi

Postat pe 17 Mai 2009 18:15
De la: lucic_fifa, la data 2009-05-17 18:11:53
De la: OneLastBreath, la data 2009-05-17 18:08:02
De la: lucic_fifa, la data 2009-05-17 17:01:23Am urmarit un show ce se transmite pe vh1 ...The Pick Up Artist [e vorba despre un tip profesionist in a agata fete care invata niste loseri cum sa agate si cum sa devina niste tipi irezistibili ] ....si am vazut acolo cum lucreaza pick up artistii cu fetele ...la prima vedere mi se parea un show oarecum fortat ...dar urmarindu-l mi-am dat seama ca are efecte ...nu doar ca mecanismul de agatare functiona ,ci functiona de fiecare data ..As vrea niste pareri feminine si niste pareri de pick up artisti[sau cei care se cred ] ... despre aceste metode de agatat si eventual niste sfaturi :d pentru noi toti :d




Cu cat persoana pare mai inabordabila,cu atat devine mai atragatoare pentru sexul opus.Si am observat ca asta functioneaza atat la femei cat si la barbati .
Mie personal,imi plac barbatii care stiu sa incite o femeie si s-o tina in suspans...nu sa i se ofere deodata pe tava



da ...desigur ....tocmai pe asta se bazau si cei din show ..... deshideau discutia cu tot grupul ....pareau neinteresati de targetul lor. ... dar erau pe cat se putea de interesanti ,inabordabili si cu optiuni ...si astea erau niste plusuri de la prima impresie ....


da pe cand un show unde invata barbatii sa fie originali in declaratii de dragoste , cereri in casatorie si exprimarea sincerelor sentimente?
Peony
Postat pe 17 Mai 2009 18:15
De la: dydy_me, la data 2009-05-17 18:15:29mah e bn ca mai sunt baietii care se gandesc cum sa faca fetele sa se simta bine dar acum chit ca sunt fata si o sa sune ca tin cu baietii ... trebuie sa ai noroc si de o fata care sa vrea asta. ca sunt destule pe interes in ziua de azi si cu capu'... din nefericire am astfel de prietene si abia ma inteleg eu cu ele care le cun. de o viatza ce sa mai cer de la saracii baietii care unii nu stiu cum sa mai faca sa le inteleaga si sa se faca intelesi


si viceversa e valabila , tin eu cu fetele sa fie echilibru
Peony
Postat pe 17 Mai 2009 18:16
De la: dydy_me, la data 2009-05-17 18:15:29mah e bn ca mai sunt baietii care se gandesc cum sa faca fetele sa se simta bine dar acum chit ca sunt fata si o sa sune ca tin cu baietii ... trebuie sa ai noroc si de o fata care sa vrea asta. ca sunt destule pe interes in ziua de azi si cu capu'... din nefericire am astfel de prietene si abia ma inteleg eu cu ele care le cun. de o viatza ce sa mai cer de la saracii baietii care unii nu stiu cum sa mai faca sa le inteleaga si sa se faca intelesi


da ....pai ....daca as fi un tip cu bani ...in nici un caz nu as sta cu una care imi vaneaza doar banii ...pentru ca m-ar face cel mai nefericit om ....asa ,ca din punctul asta de vedere .... faptul ca nu am bani ..... incat sa intretin o femeie ma face fericit :)) /......si oricum ..... mai raman fetele care nu sunt pe interes ....si macar pe alea sa le facem sa se simta bine 8-> ;))
lucic07
Postat pe 17 Mai 2009 18:19
De la: XOXO_GG_, la data 2009-05-17 18:15:57
De la: lucic_fifa, la data 2009-05-17 18:11:53
De la: OneLastBreath, la data 2009-05-17 18:08:02
De la: lucic_fifa, la data 2009-05-17 17:01:23Am urmarit un show ce se transmite pe vh1 ...The Pick Up Artist [e vorba despre un tip profesionist in a agata fete care invata niste loseri cum sa agate si cum sa devina niste tipi irezistibili ] ....si am vazut acolo cum lucreaza pick up artistii cu fetele ...la prima vedere mi se parea un show oarecum fortat ...dar urmarindu-l mi-am dat seama ca are efecte ...nu doar ca mecanismul de agatare functiona ,ci functiona de fiecare data ..As vrea niste pareri feminine si niste pareri de pick up artisti[sau cei care se cred ] ... despre aceste metode de agatat si eventual niste sfaturi :d pentru noi toti :d




Cu cat persoana pare mai inabordabila,cu atat devine mai atragatoare pentru sexul opus.Si am observat ca asta functioneaza atat la femei cat si la barbati .
Mie personal,imi plac barbatii care stiu sa incite o femeie si s-o tina in suspans...nu sa i se ofere deodata pe tava



da ...desigur ....tocmai pe asta se bazau si cei din show ..... deshideau discutia cu tot grupul ....pareau neinteresati de targetul lor. ... dar erau pe cat se putea de interesanti ,inabordabili si cu optiuni ...si astea erau niste plusuri de la prima impresie ....


da pe cand un show unde invata barbatii sa fie originali in declaratii de dragoste , cereri in casatorie si exprimarea sincerelor sentimente?

:)) .... nu stiu ...sa vorbesc cu tipul de la vh1 sa ii propun ....si sa fii original nu cred ca te poate invatza nimeni
:))
lucic07
Postat pe 17 Mai 2009 18:21
si referitor la show... chiar daca s'ar face mai curand nu cred ca sunt multi dispusi sa se uite si sa mai si inveti. de ex. prietenul meu in afara de sport si cateva emisiuni de comedie nu urmareste mai nimic poate putin de animal planet ... noroc ca mai vb eu cu el una alta si ii mai explic de ce mai am eu nevoie... bine, nu ca ar da totdeauna rezultate

Postat pe 17 Mai 2009 18:21
De la: lucic_fifa, la data 2009-05-17 18:21:20
De la: XOXO_GG_, la data 2009-05-17 18:15:57
De la: lucic_fifa, la data 2009-05-17 18:11:53
De la: OneLastBreath, la data 2009-05-17 18:08:02
De la: lucic_fifa, la data 2009-05-17 17:01:23Am urmarit un show ce se transmite pe vh1 ...The Pick Up Artist [e vorba despre un tip profesionist in a agata fete care invata niste loseri cum sa agate si cum sa devina niste tipi irezistibili ] ....si am vazut acolo cum lucreaza pick up artistii cu fetele ...la prima vedere mi se parea un show oarecum fortat ...dar urmarindu-l mi-am dat seama ca are efecte ...nu doar ca mecanismul de agatare functiona ,ci functiona de fiecare data ..As vrea niste pareri feminine si niste pareri de pick up artisti[sau cei care se cred ] ... despre aceste metode de agatat si eventual niste sfaturi :d pentru noi toti :d




Cu cat persoana pare mai inabordabila,cu atat devine mai atragatoare pentru sexul opus.Si am observat ca asta functioneaza atat la femei cat si la barbati .
Mie personal,imi plac barbatii care stiu sa incite o femeie si s-o tina in suspans...nu sa i se ofere deodata pe tava



da ...desigur ....tocmai pe asta se bazau si cei din show ..... deshideau discutia cu tot grupul ....pareau neinteresati de targetul lor. ... dar erau pe cat se putea de interesanti ,inabordabili si cu optiuni ...si astea erau niste plusuri de la prima impresie ....


da pe cand un show unde invata barbatii sa fie originali in declaratii de dragoste , cereri in casatorie si exprimarea sincerelor sentimente?

:)) .... nu stiu ...sa vorbesc cu tipul de la vh1 sa ii propun ....si sa fii original nu cred ca te poate invatza nimeni
:))


pai cum ca parca ziceai ca ii invata replici de agatat si sa atraga fetele in mod original , te-ai razgandit acum?
Peony
Postat pe 17 Mai 2009 18:22

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Vreau sa o impresionez 59 De la: daniella_s 25 Septembrie 2009 13:13
Sentiment de singuratate.... 1 De la: AnnaDaSilva 9 Iunie 2011 10:44
Cum poti sa iti dai seama ca zice adevarul,atunci cind spune:TE IUBESC? 11 De la: cami_goanga10 8 Aprilie 2010 14:31
ce e de facut 4 De la: gabrielita26 1 Iulie 2011 23:26
My way 5 De la: Catalin_Sirbu_1 12 Februarie 2016 13:09