Setari Cookie-uri

oare am procedat bine??

Probabil ca e inca fara prea multa experiente, dar sunt extrem de multe femei care indura iesirile sotilor/iubitilor la varste la care si copii lor ar trebui sa fie maturi dar altminteri ele.
Din pacate unele intrebari nu au raspuns.

Cat despre autoarea topicului, chiar ca ai stat cam mult, dar orice experiente e o lectie pentru mai tarziu, daca vrem sa invatam ceva din ea:)
ctwmn
Postat pe 14 Iunie 2009 16:12
De la: kudika014021, la data 2009-05-19 22:06:30am avut o relatie de 7 luni si ceva la care am pus punct deoarece persoana q care eram (baiat) nu se comporta cu mine asa qm vroiam eu...in ultimul timp nu imi mai acorda atentie deloc,ma trata cu indiferentza.....el este o persoana comunicativa si vorbeste q toate fetele,lucru pe care eu nu il suport deoarece pe toate le alinta asa qm facea si q mine....imi vorbea urat si chiar a dat in mine deoarece el zicea k am gresit deoarece am iesit afara fara sa i spun...am uitat sa va spun k el nu suporta sa ies afara sau sa stau q alte persoane e vorba impunandu'mi sa stau numai in casa....ce parere avetzi???astept un sfat


Chiar daca ai 15 ani, nici tata n-are voie sa ridice mana asupra ta, darmite un ciocoflender!!!
Sa se educe pe el insusi, iar tu, deschide ochii si urechile.
La baza unei relatii sta comunicarea nu agresarea!!!!
90701
Postat pe 14 Iunie 2009 16:27
da-l in colo si fa-ti un iubit care sa te merite ;) .... cand un baiat te iuebste cu adevarat are ochi doar pentru tine , te alinta numai pe tine, are incredere in tine : te lasa afara , etc .... mie daca baiatul deja imi vorbeste urat oricat de mult as tine la el i-as zice pa ... ne trebuie un partener pentru a forma un viitor impreuna nu pentru a ni-l comanda el .... ;) asa ca lasa-l pe iubitul tau si vezi-ti de viata ta si fii mandra de tine :*:*
o_alintata_micutsa
Postat pe 14 Iunie 2009 21:56
Bine ai facut k te-ai desparit de el .. Sa nu fii suparata k nu are rost . Daca nu a stiut sa te pretuiasca inseamna k asa e mai bine . Mult succes in continuare si in viitoarea relatie!
lavinia_gabryela
Postat pe 17 Iunie 2009 12:21

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
cum poate? 10 De la: razz 30 Iulie 2011 00:58
CE TI-AI DORI SA FACI, SI N-AI AVUT CURAJUL DACA IN 2012 AR VENI APOCALIPSA 158 De la: contesina 21 Mai 2011 07:10
claudiu_20 23 De la: anca0704 17 Mai 2009 15:29
sa il iert sau nu ? 6 De la: tzvetociki 10 Iunie 2011 17:06
Azi prietena mea m-a intrebat:"cum pot scapa de barbatul al carei amanta am fost?" 7 De la: denis_roxana 5 Mai 2011 09:58