Setari Cookie-uri

Studii universitare in strainatate

M-am gandit sa deschid un topic cu acest subiect, pentru ca fiica mea ar vrea sa faca studiile universitare in strainatate si foarte multe informatii despre ce cer si ce ofera facultatile din afara, nu gasesti. Si ma gandesc ca poate voi ma puteti ajuta cu ceva informatii de la cunoscuti, prieteni sau chiar de la cei apropiati.
Multumesc anticipat!
kristinaCT
Postat pe 21 Mai 2009 12:46
Vad ca nu prea prezinta interes acest subiect.
Si imi dau seama de ce...
Nu e vorba de inselat, amante, probleme sexuale... Unde toti sunt profesori.
Cam greu gasesc pe cineva cred pe acest forum sa aiba cunostinta de ceea ce am cerut.
kristinaCT
Postat pe 21 Mai 2009 13:47
Si pe mine m-ar interesa informatii legate de acest subiect.. anul acesta termin facultatea de Economie si Afaceri Internationale in Craiova insa as dori sa urmez 2 mastere, unul aici in Craiova si celalalt in Londra. Partea proasta este k intr-adevar internetul nu ofera ft multe informatii pe aceasta tema, cu atat mai putin forumurile, dar merita incercarea. Eu voi merge saptamana viitoare sa dicut cu o profesoara de la mine de la facultate si daca pot sa ajut cu cateva detalii, o voi face cu placere.
arina_rbk
Postat pe 24 Mai 2009 04:59

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Intoarcerea la munca dupa maternitate 1 De la: kudika419488 6 Mai 2017 00:59
Bãrbaþi, nu uitaþi bunele maniere! 5 De la: desteapta_si_frumoasa 11 Iunie 2009 12:11
Pungi de cadouri,plicuri....vreau sa le fac acasa.Dar de unde le iau? 2 De la: BEL_AMY1 12 Ianuarie 2011 15:34
sunt studenta la master.. si cu toate aste.. foarte greu imi gasesc un loc de munca adecvat 25 De la: cristinxxx 6 Februarie 2010 13:36
facultate 4 De la: Elyaa 16 Iulie 2011 22:26