Setari Cookie-uri

Amantele.......

scorpyow.... ulat mai volbesti!
l_diana_c
Postat pe 27 Mai 2009 20:39
De la: l_diana_c, la data 2009-05-27 20:39:09scorpyow.... ulat mai volbesti!


eeeeeeeee
asta e inceputul,problema e ca nu se pune gura in p u l a cu mine

ca atunci vezi u circ
scorpyoW
Postat pe 27 Mai 2009 20:42
Ai arunct-o la caterinca?
flor38T
Postat pe 27 Mai 2009 23:11
Imi pare rau sincer k s'a ajuns aici....yo am pus o simpla intrebare...si voi v'ati apucat si m'ati judecat...fara sa stiti ce'i cu mn...Uitasem sa specific k nu am avut decat o singura relatie ku un barbat insurat...si nu imi fug ochii dupa barbatii ku copii aksa....si este o vb..."Ce'i frumos si lui D'zeu ii place"...nu ma intereseaza partea materiala...pun pret p intelegere si p "fiori"...ca sa zik asa...M'ati judecat mult prea aspru'....si nu inteleg dc...?Parca v'as fi dat in cap...Cat despre actualul barbat insurat care ma vrea ca amanta...fie chiar si pt o seara...l'am lamurit...o sa'mi caut un baiat "single"...p care sa'l am doar pt mn...da' asta nu inseamna k regret ce'am facut...Oricum..ms pt postari...Aveti grija de voi...
p_corina18
Postat pe 27 Mai 2009 23:58
bine. atunci suntem imporiva barbatilor.ei sunt de vina..si stai linistita ca daca inseli vei fi inselata...nu acum , dar mai tarziu cand te-oi trezi inselata de sot...atunci sa iti dai seama ca ai fost si tu cu unul insurat....eu sunt impotriva acestora...si nu am accepatat niciodata sa fiu amanta cuiva......nu as putea sa ma culc cu unul care stiu ca are nevasta, sau prietena.....e ordinar

Postat pe 28 Mai 2009 15:11
l_diana_c
Postat pe 28 Mai 2009 15:13
nu as accepta nici sa insel dar nici sa fiu inselata e prea umilitor...............
kudika029282
Postat pe 28 Mai 2009 17:46
De la: p_corina18, la data 2009-05-27 23:58:11Imi pare rau sincer k s'a ajuns aici....yo am pus o simpla intrebare...si voi v'ati apucat si m'ati judecat...fara sa stiti ce'i cu mn...Uitasem sa specific k nu am avut decat o singura relatie ku un barbat insurat...si nu imi fug ochii dupa barbatii ku copii aksa....si este o vb..."Ce'i frumos si lui D'zeu ii place"...nu ma intereseaza partea materiala...pun pret p intelegere si p "fiori"...ca sa zik asa...M'ati judecat mult prea aspru'....si nu inteleg dc...?Parca v'as fi dat in cap...Cat despre actualul barbat insurat care ma vrea ca amanta...fie chiar si pt o seara...l'am lamurit...o sa'mi caut un baiat "single"...p care sa'l am doar pt mn...da' asta nu inseamna k regret ce'am facut...Oricum..ms pt postari...Aveti grija de voi...



cum se cheama astea care nu le mai ajunge pu la
scorpyoW
Postat pe 28 Mai 2009 18:21
De la: scorpyow, la data 2009-05-28 18:21:03
De la: p_corina18, la data 2009-05-27 23:58:11Imi pare rau sincer k s'a ajuns aici....yo am pus o simpla intrebare...si voi v'ati apucat si m'ati judecat...fara sa stiti ce'i cu mn...Uitasem sa specific k nu am avut decat o singura relatie ku un barbat insurat...si nu imi fug ochii dupa barbatii ku copii aksa....si este o vb..."Ce'i frumos si lui D'zeu ii place"...nu ma intereseaza partea materiala...pun pret p intelegere si p "fiori"...ca sa zik asa...M'ati judecat mult prea aspru'....si nu inteleg dc...?Parca v'as fi dat in cap...Cat despre actualul barbat insurat care ma vrea ca amanta...fie chiar si pt o seara...l'am lamurit...o sa'mi caut un baiat "single"...p care sa'l am doar pt mn...da' asta nu inseamna k regret ce'am facut...Oricum..ms pt postari...Aveti grija de voi...



cum se cheama astea care nu le mai ajunge pu la


nesatule? aaaaaaaaaaa....stai ca era un cuvant.....pfff................................................................................................................nimfomane!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
l_diana_c
Postat pe 28 Mai 2009 18:34
sau mai bine spua flamande rauuuu.............
kudika029282
Postat pe 29 Mai 2009 17:02
probabil u nu esti maritata..si nu stii qum e sa fii inselata..knd iti dai seama k tot ceai facut sa dus pe apa sambetei din cauza uneia care doar s distreaza..in timp ce cealalta sta si plange..gandestete bn...k nu e chiar asa simplu.."ce au femeile q amantele?"..poi normal k au din momenet c ele sunt cele inselate..punete si in locul celeilalte si vei vedea cum e..ai drepatate knd zici k unele s ascund si nu recunosc..dar nu toate st la fel:);)
Rodyyyyyyyyy
Postat pe 11 Iunie 2009 13:12
doamne ce intrebare stupida....se vede ca esti amanta.....ce am cu ele.....??!!!!....dar daca tu intr-o zi ai avea sot si il prinzi cu una in pat?.....ce ai face?......
pamela_1
Postat pe 11 Iunie 2009 13:32
De la: pamela_1, la data 2009-06-11 13:32:34doamne ce intrebare stupida....se vede ca esti amanta.....ce am cu ele.....??!!!!....dar daca tu intr-o zi ai avea sot si il prinzi cu una in pat?.....ce ai face?......
cred ca s ar dezbraca si sar baga langa ei
smigal
Postat pe 11 Iunie 2009 13:34
De la: Rodyyyyyyyyy, la data 2009-06-11 13:12:04probabil u nu esti maritata..si nu stii qum e sa fii inselata..knd iti dai seama k tot ceai facut sa dus pe apa sambetei din cauza uneia care doar s distreaza..in timp ce cealalta sta si plange..gandestete bn...k nu e chiar asa simplu.."ce au femeile q amantele?"..poi normal k au din momenet c ele sunt cele inselate..punete si in locul celeilalte si vei vedea cum e..ai drepatate knd zici k unele s ascund si nu recunosc..dar nu toate st la fel:);)

puisor, ai ocazia sa te faci de ras! chiar la 16 ani!
geo_x
Postat pe 11 Iunie 2009 13:37
De la: p_corina18, la data 2009-05-25 01:25:24Dc toate fetele..si femeile au ceva impotriva amantelor....?Dc nu se gandesc k poate o data...in viata..o sa ajunga si ele...in postura de amanta...si atunci o sa'si aduca aminte kum a "ironizat"...o alta femeie..care probabil stie ce face mai bn decat cea care "comenteaza"...Cine stie cate din cele care "ironizeaza"...au trecut prin asta...E un lucru' rautacios ce fac femeile in ziua de azi...Unele chiar isi ascund faptele...de rusine...nu inteleg dc tre' sa fie rusine?Eu nu am decat 20 de ani...da' ce'i drept stiu sa apreciez viata...si stiu sa mi'o traiesc...Am fost amanta...si sunt sigura ca o sa mai fiu....pt k am mai filat un barbat insurat...sau mai bn zis...m'a filat el p mn....De fapt nu e decat un one'night'stand...si cautari ku salteaua dupa...Da' n'a...am cam aberat de la subiect...Atat vreau sa stiu...Ce'au femeile ku amantele?
e niste javre tie ti ar conveni ca taicatu sa aibe o amanta si sa o vezi pe maicata stand si suferind io cred ca tu nu sti ce inseamna sa iubesti si sa respecti pe cineva imi pare rau ca astia au desfiintat chestia aia cu arsu pe rug
a si din punctu meu de vedere amanta=prostituata adica intelegi tu
smigal
Postat pe 11 Iunie 2009 13:37
Corina_cori
Postat pe 11 Iunie 2009 21:41

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Erectii foarte dese ,apetit sexual foarte mare !!!!!! 189 De la: kudika_23491 15 Februarie 2013 16:32
E cineva interesata sa incerce de uro/scat in Iasi? 1 De la: kudika_1015710 7 Iulie 2016 19:25
Bisexual 56 De la: kudika405244 28 Mai 2011 18:25
Preludiu pt o femeie 18 De la: mitura 31 Iulie 2010 19:41
sex in grup 758 De la: 24 Martie 2021 00:22