Setari Cookie-uri

Free Caffe 2(un regalo ai miei amici)

De la: etta, la data 2009-10-22 22:40:19
De la: Nuovamente_Robertina, la data 2009-10-22 22:36:14
De la: etta, la data 2009-10-22 22:08:01 buna searaaaaaaaa.....

moaamaaaaaaaaaaaaaaaaaaa...ce de lumeeeeeeeeeee....nici nu mai am loc p-acilea !!!!!!!!........ ....

pupiceli dulci si apasate.....

Cum ma nu ai loc?????Pai si masa aia....cu rezervari? parca erai blonda acolo....



am pus desenul la avatar.....sper ca am acceptul iuliei
Nuovamente_Robertina
Postat pe 22 Octombrie 2009 22:41
http://www.youtube.com/watch?v=JnszIZfM1Ok
danutzza_stefi
Postat pe 22 Octombrie 2009 22:43
De la: Nuovamente_Robertina, la data 2009-10-22 22:40:46
De la: danutzza_stefi, la data 2009-10-22 22:39:32seara buna sa va pup si eu ca nu am apucat

Danuta............ ......
deni cand ne facem timp de un frappe
danutzza_stefi
Postat pe 22 Octombrie 2009 22:44
buna LUCIA
danutzza_stefi
Postat pe 22 Octombrie 2009 22:46
De la: bestiutza_relouded, la data 2009-10-22 22:41:19back
danutzza_stefi
Postat pe 22 Octombrie 2009 22:47
De la: Nuovamente_Robertina, la data 2009-10-22 22:39:56
De la: anka36, la data 2009-10-22 22:25:18buna va rog mult sa ma ajuati cu un vot plss http://www.zambaret.com/David-Catalin_865.html

Gata ....votul 44


votul 45....
etta
Postat pe 22 Octombrie 2009 22:47
Mona..tu sa faci fata nu eu

danutza..buna
bestiutza
fluturas_
Postat pe 22 Octombrie 2009 22:48
De la: danutzza_stefi, la data 2009-10-22 22:39:32seara buna sa va pup si eu ca nu am apucat


seara buna danutzaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
monaq
Postat pe 22 Octombrie 2009 22:48
Etta
danutzza_stefi
Postat pe 22 Octombrie 2009 22:49
De la: danutzza_stefi, la data 2009-10-22 22:44:28
De la: Nuovamente_Robertina, la data 2009-10-22 22:40:46
De la: danutzza_stefi, la data 2009-10-22 22:39:32seara buna sa va pup si eu ca nu am apucat

Danuta............ ......
deni cand ne facem timp de un frappe

Cand vrei tu!....
eu am trecut si azi pe acolo ...si i-am dat raspunsul final....NU ACUM
Nuovamente_Robertina
Postat pe 22 Octombrie 2009 22:49
De la: fluturas_, la data 2009-10-22 22:48:02Mona..tu sa faci fata nu eu

danutza..buna
bestiutza
fluturas
danutzza_stefi
Postat pe 22 Octombrie 2009 22:50
De la: fluturas_, la data 2009-10-22 22:48:02Mona..tu sa faci fata nu eu

danutza..buna
bestiutza


fluturash.....: eu nu ti-as dori vreodata ....sa ajungi sa ma cunosti.....
monaq
Postat pe 22 Octombrie 2009 22:50
De la: monaq, la data 2009-10-22 22:48:53
De la: danutzza_stefi, la data 2009-10-22 22:39:32seara buna sa va pup si eu ca nu am apucat


seara buna danutzaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
moni
danutzza_stefi
Postat pe 22 Octombrie 2009 22:50
De la: danutzza_stefi, la data 2009-10-22 22:47:29
De la: bestiutza_relouded, la data 2009-10-22 22:41:19back


pupicei pe amandoua.......
etta
Postat pe 22 Octombrie 2009 22:50
De la: monaq, la data 2009-10-22 22:50:18
De la: fluturas_, la data 2009-10-22 22:48:02Mona..tu sa faci fata nu eu

danutza..buna
bestiutza


fluturash.....: eu nu ti-as dori vreodata ....sa ajungi sa ma cunosti.....

bine..cand veneam in tara cautam sa-mi fac drum dar....daca spui tu....
fluturas_
Postat pe 22 Octombrie 2009 22:51
bestiutza_relouded
Postat pe 22 Octombrie 2009 22:51
De la: Nuovamente_Robertina, la data 2009-10-22 22:49:40
De la: danutzza_stefi, la data 2009-10-22 22:44:28
De la: Nuovamente_Robertina, la data 2009-10-22 22:40:46
De la: danutzza_stefi, la data 2009-10-22 22:39:32seara buna sa va pup si eu ca nu am apucat

Danuta............ ......
deni cand ne facem timp de un frappe

Cand vrei tu!....
eu am trecut si azi pe acolo ...si i-am dat raspunsul final....NU ACUM
cred si eu daca nu iti place e normal :
danutzza_stefi
Postat pe 22 Octombrie 2009 22:52
Eu va pup de noapte buna
puiu66
Postat pe 22 Octombrie 2009 22:52
Fetelor....http://www.youtube.com/watch?v=PK2HANwsUWg&feature=related ay ,arriba y arriba,y arriba.....
Nuovamente_Robertina
Postat pe 22 Octombrie 2009 22:52
puiu cand sa te pup si eu gata la pijama n buna
danutzza_stefi
Postat pe 22 Octombrie 2009 22:53
De la: puiu66, la data 2009-10-22 22:52:16Eu va pup de noapte buna

noapte buna, Puiu
Lucia38
Postat pe 22 Octombrie 2009 22:53
De la: danutzza_stefi, la data 2009-10-22 22:52:06
De la: Nuovamente_Robertina, la data 2009-10-22 22:49:40
De la: danutzza_stefi, la data 2009-10-22 22:44:28
De la: Nuovamente_Robertina, la data 2009-10-22 22:40:46
De la: danutzza_stefi, la data 2009-10-22 22:39:32seara buna sa va pup si eu ca nu am apucat

Danuta............ ......
deni cand ne facem timp de un frappe

Cand vrei tu!....
eu am trecut si azi pe acolo ...si i-am dat raspunsul final....NU ACUM
cred si eu daca nu iti place e normal :

Ba da...imi placea...dar nu e momentul acum..... ....mai vedem...
tu ce faci?
Nuovamente_Robertina
Postat pe 22 Octombrie 2009 22:54
De la: puiu66, la data 2009-10-22 22:52:16Eu va pup de noapte buna


somn usor
fluturas_
Postat pe 22 Octombrie 2009 22:54
iulia ,taiko ,andreea ms ptr cofee de azi si tie mona ce fete
danutzza_stefi
Postat pe 22 Octombrie 2009 22:54
De la: etta, la data 2009-10-22 22:47:49
De la: Nuovamente_Robertina, la data 2009-10-22 22:39:56
De la: anka36, la data 2009-10-22 22:25:18buna va rog mult sa ma ajuati cu un vot plss http://www.zambaret.com/David-Catalin_865.html

Gata ....votul 44


votul 45....


si cu inca 2....47
monaq
Postat pe 22 Octombrie 2009 22:54
De la: puiu66, la data 2009-10-22 22:52:16Eu va pup de noapte buna

noapte buna puiu.....
Nuovamente_Robertina
Postat pe 22 Octombrie 2009 22:54
De la: Nuovamente_Robertina, la data 2009-10-22 22:54:23
De la: danutzza_stefi, la data 2009-10-22 22:52:06
De la: Nuovamente_Robertina, la data 2009-10-22 22:49:40
De la: danutzza_stefi, la data 2009-10-22 22:44:28
De la: Nuovamente_Robertina, la data 2009-10-22 22:40:46
De la: danutzza_stefi, la data 2009-10-22 22:39:32seara buna sa va pup si eu ca nu am apucat

Danuta............ ......
deni cand ne facem timp de un frappe

Cand vrei tu!....
eu am trecut si azi pe acolo ...si i-am dat raspunsul final....NU ACUM
cred si eu daca nu iti place e normal :

Ba da...imi placea...dar nu e momentul acum..... ....mai vedem...
tu ce faci?
sunt putin
danutzza_stefi
Postat pe 22 Octombrie 2009 22:55
De la: puiu66, la data 2009-10-22 22:52:16Eu va pup de noapte buna


somn usor puiuuuuuuuuuuuuuuu
monaq
Postat pe 22 Octombrie 2009 22:58
De la: Nuovamente_Robertina, la data 2009-10-22 22:52:52Fetelor....http://www.youtube.com/watch?v=PK2HANwsUWg&feature=related ay ,arriba y arriba,y arriba.....
super
danutzza_stefi
Postat pe 22 Octombrie 2009 22:58
De la: puiu66, la data 2009-10-22 22:52:16Eu va pup de noapte buna


somn usor puiuuuuuuuuuuuuuu
monaq
Postat pe 22 Octombrie 2009 22:58

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
'neatza.... 22 De la: cocoyonela 24 Martie 2009 12:41
Bijuterii Hand Made. Bijuterii fantezie. 1 De la: BonBons 9 Septembrie 2010 16:50
Intamplari penibile din viata noastra 16 De la: roxyjustus 10 Martie 2013 18:23
Buna 2 De la: yrtdssdd 8 Iulie 2009 01:12
2011 4 De la: iubire_de_catifea 31 Decembrie 2010 22:25