Mai multe
De la: danutzza_stefi, la data 2009-10-25 21:34:15De la: Nuovamente_Robertina, la data 2009-10-25 21:28:33Dana...mai este nebunie la voi in cartier sau .......au amortit spiritele ce nu-mi place vata pe bat
|
||
|
fluturas_ Postat pe 25 Octombrie 2009 21:38 |
||
|---|---|---|
iar va abndinez putin....
|
||
|
bestiutza_relouded Postat pe 25 Octombrie 2009 21:39 |
||
De la: fluturas_, la data 2009-10-25 21:29:33De la: bestiutza_relouded, la data 2009-10-25 21:28:19fluturas ce avatar ai
|
||
|
|
||
|
bestiutza_relouded Postat pe 25 Octombrie 2009 21:40 |
||
De la: MITZAYO2007, la data 2009-10-25 21:32:22roberta.... cred ca vrei sa facem topul celor mai frumosi greci.....
|
||
|
Nuovamente_Robertina Postat pe 25 Octombrie 2009 21:40 |
||
De la: bestiutza_relouded, la data 2009-10-25 21:40:28De la: fluturas_, la data 2009-10-25 21:29:33De la: bestiutza_relouded, la data 2009-10-25 21:28:19fluturas ce avatar ai frisca &capsuni....
|
||
|
Nuovamente_Robertina Postat pe 25 Octombrie 2009 21:41 |
||
De la: fluturas_, la data 2009-10-25 21:29:33Sint invidioaseDe la: bestiutza_relouded, la data 2009-10-25 21:28:19fluturas ce avatar ai
|
||
|
puiu66 Postat pe 25 Octombrie 2009 21:44 |
||
|
http://www.youtube.com/watch?v=lqRY4LnPleg&feature=related Enas Theos-An Ise H Agapi-Mono Ego Sagapao |
||
|
Nuovamente_Robertina Postat pe 25 Octombrie 2009 21:46 |
||
Sandra Bullock are 45 de ani Am vazut The Proposal cu ea si arata bestial..
|
||
|
fluturas_ Postat pe 25 Octombrie 2009 21:46 |
||
De la: puiu66, la data 2009-10-25 21:44:02De la: fluturas_, la data 2009-10-25 21:29:33Sint invidioaseDe la: bestiutza_relouded, la data 2009-10-25 21:28:19fluturas ce avatar ai asa sa fie? |
||
|
fluturas_ Postat pe 25 Octombrie 2009 21:47 |
||
De la: Nuovamente_Robertina, la data 2009-10-25 21:37:29nu stiu ca, nu am fostDe la: danutzza_stefi, la data 2009-10-25 21:34:15De la: Nuovamente_Robertina, la data 2009-10-25 21:28:33Dana...mai este nebunie la voi in cartier sau .......au amortit spiritele
|
||
|
danutzza_stefi Postat pe 25 Octombrie 2009 21:48 |
||
De la: fluturas_, la data 2009-10-25 21:38:35nici mie .De la: danutzza_stefi, la data 2009-10-25 21:34:15De la: Nuovamente_Robertina, la data 2009-10-25 21:28:33Dana...mai este nebunie la voi in cartier sau .......au amortit spiritele
|
||
|
danutzza_stefi Postat pe 25 Octombrie 2009 21:49 |
||
buna searaaaaaaaaa.......... primiti si intarziati ???...........
|
||
|
etta Postat pe 25 Octombrie 2009 21:53 |
||
De la: fluturas_, la data 2009-10-25 21:46:52Sandra Bullock are 45 de ani Da,arata foarte bine.........
|
||
|
Nuovamente_Robertina Postat pe 25 Octombrie 2009 21:54 |
||
De la: etta, la data 2009-10-25 21:53:16 buna searaaaaaaaaa.......... Da,dar nu cu mana goala
|
||
|
fluturas_ Postat pe 25 Octombrie 2009 21:54 |
||
De la: etta, la data 2009-10-25 21:53:16 buna searaaaaaaaaa.......... Credeam ca ne-ai parasit Buna seara Doamna Perversa
|
||
|
Nuovamente_Robertina Postat pe 25 Octombrie 2009 21:55 |
||
De la: etta, la data 2009-10-25 21:53:16 buna searaaaaaaaaa.......... De acord ! Ca tot intarziata sunt si eu ...
|
||
|
Miruna_r Postat pe 25 Octombrie 2009 21:55 |
||
De la: fluturas_, la data 2009-10-25 21:54:52De la: etta, la data 2009-10-25 21:53:16 buna searaaaaaaaaa.......... musaca cu muraturi....si dovleac copt ....sunt bune ???.........
|
||
|
etta Postat pe 25 Octombrie 2009 21:56 |
||
De la: Miruna_r, la data 2009-10-25 21:55:06De la: etta, la data 2009-10-25 21:53:16 buna searaaaaaaaaa.......... Miruna....asa mai da
|
||
|
Nuovamente_Robertina Postat pe 25 Octombrie 2009 21:57 |
||
De la: Nuovamente_Robertina, la data 2009-10-25 21:55:03De la: etta, la data 2009-10-25 21:53:16 buna searaaaaaaaaa.......... ha....credeti voi ca scapati de mine ???.......... .......da' ce decoltata sunteti...Doamna !!...........
|
||
|
etta Postat pe 25 Octombrie 2009 21:57 |
||
De la: etta, la data 2009-10-25 21:56:45De la: fluturas_, la data 2009-10-25 21:54:52De la: etta, la data 2009-10-25 21:53:16 buna searaaaaaaaaa.......... Musaca DA....muraturi DA.....dovleac NU
|
||
|
Nuovamente_Robertina Postat pe 25 Octombrie 2009 21:58 |
||
De la: etta, la data 2009-10-25 21:56:45De la: fluturas_, la data 2009-10-25 21:54:52De la: etta, la data 2009-10-25 21:53:16 buna searaaaaaaaaa.......... musacaua da dovleacul nu |
||
|
fluturas_ Postat pe 25 Octombrie 2009 21:58 |
||
De la: Miruna_r, la data 2009-10-25 21:55:06De la: etta, la data 2009-10-25 21:53:16 buna searaaaaaaaaa.......... atunci...hai noroc......asa ca intre 2 intarziate !!.........
|
||
|
etta Postat pe 25 Octombrie 2009 21:58 |
||
Pai daca toata lumea s-a axat pe bust....
|
||
|
Nuovamente_Robertina Postat pe 25 Octombrie 2009 21:59 |
||
De la: etta, la data 2009-10-25 21:56:45buna etta ,buna toateDe la: fluturas_, la data 2009-10-25 21:54:52De la: etta, la data 2009-10-25 21:53:16 buna searaaaaaaaaa..........
|
||
|
danutzza_stefi Postat pe 25 Octombrie 2009 21:59 |
||
mamamaaaaaaaaa...voi nu stiti ce e bun....i-am pus zahar pe deasupra cand l-am bagat la cuptor...si e asa de dulce si de moaleeeeeeeeee....mmmmmmmmmm...... ...........eeeee....da' poate s-or gasi si doritori la dovleacul meu !!........
|
||
|
etta Postat pe 25 Octombrie 2009 22:00 |
||
De la: Nuovamente_Robertina, la data 2009-10-25 21:59:19Pai daca toata lumea s-a axat pe bust.... ups...asa-i.....
|
||
|
etta Postat pe 25 Octombrie 2009 22:01 |
||
De la: danutzza_stefi, la data 2009-10-25 21:59:28De la: etta, la data 2009-10-25 21:56:45buna etta ,buna toateDe la: fluturas_, la data 2009-10-25 21:54:52De la: etta, la data 2009-10-25 21:53:16 buna searaaaaaaaaa.......... Danutzaaaaaaaaaa...iote primul client ...la dovleac !!.....cine stie..cunoaste !!.......
|
||
|
etta Postat pe 25 Octombrie 2009 22:02 |
||
De la: Nuovamente_Robertina, la data 2009-10-25 21:40:41De la: MITZAYO2007, la data 2009-10-25 21:32:22roberta.... robi....inca ceva pt tine....doar spuma...adica ce e mai bun de la ei....sa imi spui daca iti place http://www.youtube.com/watch?v=CqLsByxQ6Yo http://www.youtube.com/watch?v=bY85g-RCLA8 http://www.youtube.com/watch?v=ACuTlp4-YtY |
||
|
MITZAYO2007 Postat pe 25 Octombrie 2009 22:02 |
||
etta eu nu vreau decat semintele
|
||
|
danutzza_stefi Postat pe 25 Octombrie 2009 22:03 |
||
De la: etta, la data 2009-10-25 22:02:06..De la: danutzza_stefi, la data 2009-10-25 21:59:28De la: etta, la data 2009-10-25 21:56:45buna etta ,buna toateDe la: fluturas_, la data 2009-10-25 21:54:52De la: etta, la data 2009-10-25 21:53:16 buna searaaaaaaaaa..........
|
||
|
danutzza_stefi Postat pe 25 Octombrie 2009 22:04 |
||
| Subiect | Mesaje | Ultimul Mesaj |
|---|---|---|
| ce parere aveti despre slujba la companii multi-nationale sau patroni straini? | 2 | De la: ancamts 7 Martie 2009 13:18 |
| Mary kay | 2 | De la: Lucia38 21 Februarie 2011 18:58 |
| PENTRU LAURA | 29 | De la: iulia069834 31 Ianuarie 2010 14:35 |
|
|
||
| Casa de Craciun | 3 | De la: copacelul 12 Mai 2009 10:12 |
| sa vb despre operatii | 5 | De la: lil_devil 18 Martie 2009 00:49 |
Site-ul Kudika.ro este creat si administrat de SC Internet Corp SRL.
Pentru propuneri de colaborare privind promovarea pe site-ul kudika.ro,
va rugam sa contactati departamentul de vanzari la [email protected]
Sediul social: Bucuresti, Str. Putul lui Zamfir nr. 28, Sector 1
Solicitarile cu privire la protectia datelor cu caracter personal pot fi trimise la email [email protected]
Termenul legal in care poti primi un raspuns din partea noastra este de 30 zile calendaristice.