Setari Cookie-uri

Free Caffe 2(un regalo ai miei amici)

De la: monaq, la data 2009-10-28 22:28:08
De la: bestiutza_relouded, la data 2009-10-28 22:25:57pt toata lumea


besti.... de cand ti-a atras atentia fluturash.....observ ca ai devenit si tu pupacioasa!!!!!


si vorbareata ...de cand i-am facut eu observatie !!.....
etta
Postat pe 28 Octombrie 2009 22:30
De la: monaq, la data 2009-10-28 22:20:51
De la: Nuovamente_Robertina, la data 2009-10-28 22:16:44
De la: monaq, la data 2009-10-28 22:10:51
De la: Nuovamente_Robertina, la data 2009-10-28 22:08:19Fluturas,Iulia,Taiko,Etta,Yumi,Puiu,Mona, ....am uitat pe cineva?
Cred ca in urmatoarele secunde o sa sparg telefonul....garantat


bine bine.....DAR DC????????????????????????

ca sa nu mai sune.....


inchide-l.....sau fa-te ca-l scapi.....DAR CU VITEZA.....

ador sa dau cu telefonul de pamant.....doar uneori
pe asta nu am reusit sa-l sparg!nu inca!
Nuovamente_Robertina
Postat pe 28 Octombrie 2009 22:31
De la: Nuovamente_Robertina, la data 2009-10-28 22:30:08
De la: MITZAYO2007, la data 2009-10-28 22:20:30
De la: Nuovamente_Robertina, la data 2009-10-28 22:08:19Fluturas,Iulia,Taiko,Etta,Yumi,Puiu,Mona, ....am uitat pe cineva?
Cred ca in urmatoarele secunde o sa sparg telefonul....garantat





pe mine.......



mi-ar place sa mai stau cu voi...dar ma duc sa lecturez...
iulia069834
Postat pe 28 Octombrie 2009 22:31
De la: etta, la data 2009-10-28 22:30:43
De la: monaq, la data 2009-10-28 22:28:08
De la: bestiutza_relouded, la data 2009-10-28 22:25:57pt toata lumea


besti.... de cand ti-a atras atentia fluturash.....observ ca ai devenit si tu pupacioasa!!!!!


si vorbareata ...de cand i-am facut eu observatie !!.....


bestiutza...lasa ca-mi placi mie asa cum esti
fluturas_
Postat pe 28 Octombrie 2009 22:32
De la: MITZAYO2007, la data 2009-10-28 22:29:41
De la: etta, la data 2009-10-28 22:25:59
De la: MITZAYO2007, la data 2009-10-28 22:20:30
De la: Nuovamente_Robertina, la data 2009-10-28 22:08:19Fluturas,Iulia,Taiko,Etta,Yumi,Puiu,Mona, ....am uitat pe cineva?
Cred ca in urmatoarele secunde o sa sparg telefonul....garantat





pe mine.......


Mitzulicaaaaaaaaaaa....imi fu tareeeeeeeeeeee dor di tiniiiiiiiiiiiiii !!...... ...si vad ca nu numai mie !!........






si mie imi FUTAREEEEEE dorrr de tineee dar un ultima vreme te cam culci cu gainile...ce se intimpla???ti au slabit acumulatorii???


pai gaina cuuu...gaina....nu prea mere` !!..... ...au inceput sa cante...cocosii..noaptea la mine !!..........
etta
Postat pe 28 Octombrie 2009 22:33
De la: iulia069834, la data 2009-10-28 22:31:39
De la: Nuovamente_Robertina, la data 2009-10-28 22:30:08
De la: MITZAYO2007, la data 2009-10-28 22:20:30
De la: Nuovamente_Robertina, la data 2009-10-28 22:08:19Fluturas,Iulia,Taiko,Etta,Yumi,Puiu,Mona, ....am uitat pe cineva?
Cred ca in urmatoarele secunde o sa sparg telefonul....garantat





pe mine.......



mi-ar place sa mai stau cu voi...dar ma duc sa lecturez...




tu nu ai auzit ca prea multa carte prosteste omul???
MITZAYO2007
Postat pe 28 Octombrie 2009 22:34
De la: fluturas_, la data 2009-10-28 22:20:57
De la: Nuovamente_Robertina, la data 2009-10-28 22:18:58
De la: fluturas_, la data 2009-10-28 22:13:07
De la: Nuovamente_Robertina, la data 2009-10-28 22:08:19Fluturas,Iulia,Taiko,Etta,Yumi,Puiu,Mona, ....am uitat pe cineva?
Cred ca in urmatoarele secunde o sa sparg telefonul....garantat


Tot asa suna ?

Pupici

mai rau....


Numai eu nu mai sun

mda... am vazut.........
Nuovamente_Robertina
Postat pe 28 Octombrie 2009 22:34
De la: iulia069834, la data 2009-10-28 22:31:39
De la: Nuovamente_Robertina, la data 2009-10-28 22:30:08
De la: MITZAYO2007, la data 2009-10-28 22:20:30
De la: Nuovamente_Robertina, la data 2009-10-28 22:08:19Fluturas,Iulia,Taiko,Etta,Yumi,Puiu,Mona, ....am uitat pe cineva?
Cred ca in urmatoarele secunde o sa sparg telefonul....garantat





pe mine.......



mi-ar place sa mai stau cu voi...dar ma duc sa lecturez...



va
iulia069834
Postat pe 28 Octombrie 2009 22:34
De la: Nuovamente_Robertina, la data 2009-10-28 22:31:33
De la: monaq, la data 2009-10-28 22:20:51
De la: Nuovamente_Robertina, la data 2009-10-28 22:16:44
De la: monaq, la data 2009-10-28 22:10:51
De la: Nuovamente_Robertina, la data 2009-10-28 22:08:19Fluturas,Iulia,Taiko,Etta,Yumi,Puiu,Mona, ....am uitat pe cineva?
Cred ca in urmatoarele secunde o sa sparg telefonul....garantat


bine bine.....DAR DC????????????????????????

ca sa nu mai sune.....


inchide-l.....sau fa-te ca-l scapi.....DAR CU VITEZA.....

ador sa dau cu telefonul de pamant.....doar uneori
pe asta nu am reusit sa-l sparg!nu inca!


eu ,cand n-am reusit sa sparg unul....am bagt surubelnita in el !!.....
etta
Postat pe 28 Octombrie 2009 22:35
De la: bestiutza_relouded, la data 2009-10-28 22:25:57pt toata lumea

bestiuta
Nuovamente_Robertina
Postat pe 28 Octombrie 2009 22:36
De la: etta, la data 2009-10-28 22:33:11
De la: MITZAYO2007, la data 2009-10-28 22:29:41
De la: etta, la data 2009-10-28 22:25:59
De la: MITZAYO2007, la data 2009-10-28 22:20:30
De la: Nuovamente_Robertina, la data 2009-10-28 22:08:19Fluturas,Iulia,Taiko,Etta,Yumi,Puiu,Mona, ....am uitat pe cineva?
Cred ca in urmatoarele secunde o sa sparg telefonul....garantat





pe mine.......


Mitzulicaaaaaaaaaaa....imi fu tareeeeeeeeeeee dor di tiniiiiiiiiiiiiii !!...... ...si vad ca nu numai mie !!........






si mie imi FUTAREEEEEE dorrr de tineee dar un ultima vreme te cam culci cu gainile...ce se intimpla???ti au slabit acumulatorii???


pai gaina cuuu...gaina....nu prea mere` !!..... ...au inceput sa cante...cocosii..noaptea la mine !!..........







sforaie cocosii

ioiiii ce avatar ti ai trasssss
MITZAYO2007
Postat pe 28 Octombrie 2009 22:36
De la: Nuovamente_Robertina, la data 2009-10-28 22:34:08
De la: fluturas_, la data 2009-10-28 22:20:57
De la: Nuovamente_Robertina, la data 2009-10-28 22:18:58
De la: fluturas_, la data 2009-10-28 22:13:07
De la: Nuovamente_Robertina, la data 2009-10-28 22:08:19Fluturas,Iulia,Taiko,Etta,Yumi,Puiu,Mona, ....am uitat pe cineva?
Cred ca in urmatoarele secunde o sa sparg telefonul....garantat


Tot asa suna ?

Pupici

mai rau....


Numai eu nu mai sun

mda... am vazut.........

sgur mai e intreg telefonul ala...ca poate va suna in 10 min
fluturas_
Postat pe 28 Octombrie 2009 22:36
De la: etta, la data 2009-10-28 22:35:13
De la: Nuovamente_Robertina, la data 2009-10-28 22:31:33
De la: monaq, la data 2009-10-28 22:20:51
De la: Nuovamente_Robertina, la data 2009-10-28 22:16:44
De la: monaq, la data 2009-10-28 22:10:51
De la: Nuovamente_Robertina, la data 2009-10-28 22:08:19Fluturas,Iulia,Taiko,Etta,Yumi,Puiu,Mona, ....am uitat pe cineva?
Cred ca in urmatoarele secunde o sa sparg telefonul....garantat


bine bine.....DAR DC????????????????????????

ca sa nu mai sune.....


inchide-l.....sau fa-te ca-l scapi.....DAR CU VITEZA..... :sml-
happy0009:


ador sa dau cu telefonul de pamant.....doar uneori
pe asta nu am reusit sa-l sparg!nu inca!


eu ,cand n-am reusit sa sparg unul....am bagt surubelnita in el !!.....

sa-l inchid cunosti.......nu se poate!nu e voie
surubelnita??????? nu este rea ideea......
Nuovamente_Robertina
Postat pe 28 Octombrie 2009 22:37
lectura placuta iulia
monaq
Postat pe 28 Octombrie 2009 22:37
feteleeeee,sariti cit e cald....http://www.youtube.com/watch?v=8Cuu6Jy78vc
MITZAYO2007
Postat pe 28 Octombrie 2009 22:38
De la: fluturas_, la data 2009-10-28 22:36:19
De la: Nuovamente_Robertina, la data 2009-10-28 22:34:08
De la: fluturas_, la data 2009-10-28 22:20:57
De la: Nuovamente_Robertina, la data 2009-10-28 22:18:58
De la: fluturas_, la data 2009-10-28 22:13:07
De la: Nuovamente_Robertina, la data 2009-10-28 22:08:19Fluturas,Iulia,Taiko,Etta,Yumi,Puiu,Mona, ....am uitat pe cineva?
Cred ca in urmatoarele secunde o sa sparg telefonul....garantat


Tot asa suna ?

Pupici

mai rau....


Numai eu nu mai sun

mda... am vazut.........

sgur mai e intreg telefonul ala...ca poate va suna in 10 min

inca mai poate....
din doua....
Nuovamente_Robertina
Postat pe 28 Octombrie 2009 22:38
i`m here...for all my friends!!
ovidiu_42
Postat pe 28 Octombrie 2009 22:39

pai gaina cuuu...gaina....nu prea mere` !!..... ...au inceput sa cante...cocosii..noaptea la mine !!.......... [/quote]






sforaie cocosii

ioiiii ce avatar ti ai trasssss[/quote]

oare sforaie ???..... ...sauuu..torc ??.........
etta
Postat pe 28 Octombrie 2009 22:39
De la: MITZAYO2007, la data 2009-10-28 22:34:00
De la: iulia069834, la data 2009-10-28 22:31:39
De la: Nuovamente_Robertina, la data 2009-10-28 22:30:08
De la: MITZAYO2007, la data 2009-10-28 22:20:30
De la: Nuovamente_Robertina, la data 2009-10-28 22:08:19Fluturas,Iulia,Taiko,Etta,Yumi,Puiu,Mona, ....am uitat pe cineva?
Cred ca in urmatoarele secunde o sa sparg telefonul....garantat





pe mine.......



mi-ar place sa mai stau cu voi...dar ma duc sa lecturez...




tu nu ai auzit ca prea multa carte prosteste omul???
nuuuuuu mitza, prea multa carte duce la saracie, in romania,

ceau besti
taiko_delia
Postat pe 28 Octombrie 2009 22:41

ador sa dau cu telefonul de pamant.....doar uneori
pe asta nu am reusit sa-l sparg!nu inca! [/quote]

eu ,cand n-am reusit sa sparg unul....am bagt surubelnita in el !!..... [/quote]
sa-l inchid cunosti.......nu se poate!nu e voie
surubelnita??????? nu este rea ideea......[/quote]

nu stii ca eu am solutie...pentru orice ???.........
etta
Postat pe 28 Octombrie 2009 22:41
buna seara ovi
taiko_delia
Postat pe 28 Octombrie 2009 22:42
De la: ovidiu_42, la data 2009-10-28 22:39:12i`m here...for all my friends!!


Oviiiiiiiiiiiiii....iar te vad primaaa !!..........
etta
Postat pe 28 Octombrie 2009 22:42
De la: etta, la data 2009-10-28 22:42:32
De la: ovidiu_42, la data 2009-10-28 22:39:12i`m here...for all my friends!!


Oviiiiiiiiiiiiii....iar te vad primaaa !!..........

gresit, eu am fost prima
taiko_delia
Postat pe 28 Octombrie 2009 22:43
De la: taiko_delia, la data 2009-10-28 22:42:30buna seara ovi


eeee...tu ai postat prima...ca esti mai inainte ...la catalog !!.....D e inaintea lu' E !!....
etta
Postat pe 28 Octombrie 2009 22:43
De la: taiko_delia, la data 2009-10-28 22:43:28
De la: etta, la data 2009-10-28 22:42:32
De la: ovidiu_42, la data 2009-10-28 22:39:12i`m here...for all my friends!!


Oviiiiiiiiiiiiii....iar te vad primaaa !!..........

gresit, eu am fost prima


sorryyyyyyyyyy...citeste mai sus !!......... ..ca minutul e acelasi !!.........
etta
Postat pe 28 Octombrie 2009 22:44
De la: taiko_delia, la data 2009-10-28 22:41:35
De la: MITZAYO2007, la data 2009-10-28 22:34:00
De la: iulia069834, la data 2009-10-28 22:31:39
De la: Nuovamente_Robertina, la data 2009-10-28 22:30:08
De la: MITZAYO2007, la data 2009-10-28 22:20:30
De la: Nuovamente_Robertina, la data 2009-10-28 22:08:19Fluturas,Iulia,Taiko,Etta,Yumi,Puiu,Mona, ....am uitat pe cineva?
Cred ca in urmatoarele secunde o sa sparg telefonul....garantat





pe mine.......



mi-ar place sa mai stau cu voi...dar ma duc sa lecturez...




tu nu ai auzit ca prea multa carte prosteste omul???
nuuuuuu mitza, prea multa carte duce la saracie, in romania,

ceau besti







mare dreptate mai ai tu taiko
MITZAYO2007
Postat pe 28 Octombrie 2009 22:45
De la: ovidiu_42, la data 2009-10-28 22:39:12i`m here...for all my friends!!


Salutare
fluturas_
Postat pe 28 Octombrie 2009 22:45
De la: etta, la data 2009-10-28 22:39:56
pai gaina cuuu...gaina....nu prea mere` !!..... ...au inceput sa cante...cocosii..noaptea la mine !!..........







sforaie cocosii

ioiiii ce avatar ti ai trasssss[/quote]

oare sforaie ???..... ...sauuu..torc ??......... [/quote]




MITZAYO2007
Postat pe 28 Octombrie 2009 22:47
seara buna oviiiiiiiiiiii
monaq
Postat pe 28 Octombrie 2009 22:47
De la: fluturas_, la data 2009-10-28 22:45:49
De la: ovidiu_42, la data 2009-10-28 22:39:12i`m here...for all my friends!!


Salutare






fluturash...unde te au inchis???ca venim si te scoatem noi...
MITZAYO2007
Postat pe 28 Octombrie 2009 22:48

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Ceao la toata lumea!!!!!!!! 11 De la: Delyi 10 Iunie 2010 23:56
Lucreaza in videochat 1 De la: kudika075398 16 Iunie 2010 03:23
stie cineva? 7 De la: kudika023770 7 Noiembrie 2009 19:14
vine maju meu! 11 De la: yumalai 17 Februarie 2010 07:57
Ce-am facut azi? 174 De la: angelradios 22 Septembrie 2010 02:53