Setari Cookie-uri

Free Caffe 2(un regalo ai miei amici)

http://www.youtube.com/watch?v=DkFgam5jJGoceva mai cald te cred delia
danutzza_stefi
Postat pe 28 Octombrie 2009 16:41
o zi buna
danutzza_stefi
Postat pe 28 Octombrie 2009 16:51
De la: fluturas_, la data 2009-10-28 16:27:07Eu asta ascult

http://www.youtube.com/watch?v=ETPo6hOo9E0




de aia fluturii traies doar 3 zile
MITZAYO2007
Postat pe 28 Octombrie 2009 17:03
De la: MITZAYO2007, la data 2009-10-28 17:03:06
De la: fluturas_, la data 2009-10-28 16:27:07Eu asta ascult

http://www.youtube.com/watch?v=ETPo6hOo9E0




de aia fluturii traies doar 3 zile


Rock on ! LIBER !
fluturas_
Postat pe 28 Octombrie 2009 17:06
PAPANASI FIERTI.....cine vrea?
iulia069834
Postat pe 28 Octombrie 2009 17:56
si multi
iulia069834
Postat pe 28 Octombrie 2009 18:00
si multi
iulia069834
Postat pe 28 Octombrie 2009 18:00
iulia069834
Postat pe 28 Octombrie 2009 18:06
http://www.youtube.com/watch?v=35H83uGn_IU am revenit
danutzza_stefi
Postat pe 28 Octombrie 2009 18:55
papanasi vreau si eu daca sunt gata ..... multumesc ptr cafea celor care se gandesc la mine
danutzza_stefi
Postat pe 28 Octombrie 2009 19:07
De la: iulia069834, la data 2009-10-28 18:00:31si multi





as vrea eu.......
MITZAYO2007
Postat pe 28 Octombrie 2009 19:25
De la: iulia069834, la data 2009-10-28 17:56:34PAPANASI FIERTI.....cine vrea?
eeeeeeeeeeeeuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu
ovi, mitza, iulia, etta, fluturash inca o data ceau si
taiko_delia
Postat pe 28 Octombrie 2009 19:35
De la: iulia069834, la data 2009-10-28 17:56:34PAPANASI FIERTI.....cine vrea?



Si eu ... si eu ... !!!

Pupici !
Miruna_r
Postat pe 28 Octombrie 2009 19:37
De la: taiko_delia, la data 2009-10-28 19:35:52
De la: iulia069834, la data 2009-10-28 17:56:34PAPANASI FIERTI.....cine vrea?
eeeeeeeeeeeeuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu
ovi, mitza, iulia, etta, fluturash inca o data ceau si





taiko,inca o data stiu ca nu o sa-i refizi...
MITZAYO2007
Postat pe 28 Octombrie 2009 19:44
refuzi am vrut sa zic....
MITZAYO2007
Postat pe 28 Octombrie 2009 19:45
De la: Miruna_r, la data 2009-10-28 19:37:46
De la: iulia069834, la data 2009-10-28 17:56:34PAPANASI FIERTI.....cine vrea?



Si eu ... si eu ... !!!

Pupici !
pup
taiko_delia
Postat pe 28 Octombrie 2009 19:48
De la: MITZAYO2007, la data 2009-10-28 19:45:11refuzi am vrut sa zic....
ce refuz?
taiko_delia
Postat pe 28 Octombrie 2009 19:48
De la: taiko_delia, la data 2009-10-28 19:35:52
De la: iulia069834, la data 2009-10-28 17:56:34PAPANASI FIERTI.....cine vrea?
eeeeeeeeeeeeuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu
ovi, mitza, iulia, etta, fluturash inca o data ceau si




multumesc delia!!!
ovidiu_42
Postat pe 28 Octombrie 2009 19:57
Buna tuturor si bine v-am regasit! Scuzati absentele prelungi,dar nu stau fantastic cu timpul!
Monaq,saru' mina pentru cafeaua la care m-ai invitat,na ca am venit!!!

Pentru toata lumea!!! Ce faceti?
AliceP
Postat pe 28 Octombrie 2009 19:58
Vreau si eu papanaaaaaasi!!!! Cu smintina
AliceP
Postat pe 28 Octombrie 2009 20:00
De la: AliceP, la data 2009-10-28 19:58:59Buna tuturor si bine v-am regasit! Scuzati absentele prelungi,dar nu stau fantastic cu timpul!
Monaq,saru' mina pentru cafeaua la care m-ai invitat,na ca am venit!!!

Pentru toata lumea!!! Ce faceti?
pupici
taiko_delia
Postat pe 28 Octombrie 2009 20:00
De la: taiko_delia, la data 2009-10-28 20:00:46
De la: AliceP, la data 2009-10-28 19:58:59Buna tuturor si bine v-am regasit! Scuzati absentele prelungi,dar nu stau fantastic cu timpul!
Monaq,saru' mina pentru cafeaua la care m-ai invitat,na ca am venit!!!

Pentru toata lumea!!! Ce faceti?
pupici


Merci Taiko.... Dar numai noi mai suntem pe aici?
AliceP
Postat pe 28 Octombrie 2009 20:18
De la: taiko_delia, la data 2009-10-28 19:48:56
De la: MITZAYO2007, la data 2009-10-28 19:45:11refuzi am vrut sa zic....
ce refuz?





ti am dat pupici...si am zis :stiu ca nu o sa-i refuzi
MITZAYO2007
Postat pe 28 Octombrie 2009 20:23
bine v-am regasit dragii si dragele mele
yumy
Postat pe 28 Octombrie 2009 20:23
De la: yumalai, la data 2009-10-28 20:23:39bine v-am regasit dragii si dragele mele


Bine ai revenit, Yumiiiiiii!!!! De cind nu ne-am auzit!
AliceP
Postat pe 28 Octombrie 2009 20:27
dau si eu cafea ca mege linga papanasi
danutzza_stefi
Postat pe 28 Octombrie 2009 20:30
De la: AliceP, la data 2009-10-28 20:27:38
De la: yumalai, la data 2009-10-28 20:23:39bine v-am regasit dragii si dragele mele


Bine ai revenit, Yumiiiiiii!!!! De cind nu ne-am auzit!

de mult timp ce dor mi-a fost de voi
yumy
Postat pe 28 Octombrie 2009 20:30
De la: yumalai, la data 2009-10-28 20:30:53
De la: AliceP, la data 2009-10-28 20:27:38
De la: yumalai, la data 2009-10-28 20:23:39bine v-am regasit dragii si dragele mele


Bine ai revenit, Yumiiiiiii!!!! De cind nu ne-am auzit!

de mult timp ce dor mi-a fost de voi


Si noua de tine scumpicaaaa!!! Ce ai mai facut?
AliceP
Postat pe 28 Octombrie 2009 20:31
Buna seara
puiu66
Postat pe 28 Octombrie 2009 20:37
Buna seara.........
Nuovamente_Robertina
Postat pe 28 Octombrie 2009 20:40

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
KudiKa de azi sau cea de altadata? 61 De la: kudika421339 21 Decembrie 2011 13:38
buna 2 De la: iulia069834 29 Ianuarie 2010 12:29
MATURITATE 12 De la: camelyta_camy 17 Iunie 2010 21:10
pls 2 De la: oonahabibi_yahoo_com 3 Aprilie 2009 08:37
plsssssssss :* 1 De la: alice_aelyen 22 Ianuarie 2010 15:48