Setari Cookie-uri

Free Caffe 2(un regalo ai miei amici)

De la: monaq, la data 2009-10-28 21:12:45buna seara cafeneaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa!!!!!!
buna seara tuturooooooooooooooooorrrrrrrrrrr!!!!!

Nuovamente_Robertina
Postat pe 28 Octombrie 2009 21:40
De la: etta, la data 2009-10-28 21:38:07 helloouuuuuuuuuuuuuuuu !!......... ...
acu' repede -repede....vreau pupici si ceva de baut !!!......
Buna seara etta
puiu66
Postat pe 28 Octombrie 2009 21:41
ettaaaa, eu nu pot sa-ti dau decat struguri, prjitura cu capsuni si
taiko_delia
Postat pe 28 Octombrie 2009 21:41
De la: puiu66, la data 2009-10-28 21:36:00
De la: yumalai, la data 2009-10-28 21:32:06
De la: puiu66, la data 2009-10-28 21:24:47
De la: taiko_delia, la data 2009-10-28 21:22:09
De la: puiu66, la data 2009-10-28 21:17:35
De la: monaq, la data 2009-10-28 21:12:45buna seara cafeneaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa!!!!!!
buna seara tuturooooooooooooooooorrrrrrrrrrr!!!!!
Buna seara mona

puiule, ai fost la chilia sf mina!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
vara asta?
Nu acolo e la chilia lui daniel sihastru de la putna

unde vreau si eu
Sa sti ca merita vizitata
sa ma duci si pe mn
yumy
Postat pe 28 Octombrie 2009 21:41
De la: yumalai, la data 2009-10-28 21:41:49
De la: puiu66, la data 2009-10-28 21:36:00
De la: yumalai, la data 2009-10-28 21:32:06
De la: puiu66, la data 2009-10-28 21:24:47
De la: taiko_delia, la data 2009-10-28 21:22:09
De la: puiu66, la data 2009-10-28 21:17:35
De la: monaq, la data 2009-10-28 21:12:45buna seara cafeneaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa!!!!!!
buna seara tuturooooooooooooooooorrrrrrrrrrr!!!!!
Buna seara mona

puiule, ai fost la chilia sf mina!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
vara asta?
Nu acolo e la chilia lui daniel sihastru de la putna

unde vreau si eu
Sa sti ca merita vizitata
sa ma duci si pe mn
Cu prima ocazie
puiu66
Postat pe 28 Octombrie 2009 21:45
De la: danutzza_stefi, la data 2009-10-28 20:30:20dau si eu cafea ca mege linga papanasi


v-au placut!? maine va fac raffaelo.acuma ma venit de la citit .am trecut sa va salut.
iulia069834
Postat pe 28 Octombrie 2009 21:47
Va spun noapte buna ca m-i s-a terminat programul la pc pe azi
puiu66
Postat pe 28 Octombrie 2009 21:47
Puiuuuuuuuuuuu...repede sa te pup...pana te bagi in pijama....
etta
Postat pe 28 Octombrie 2009 21:49
De la: iulia069834, la data 2009-10-28 21:47:12
De la: danutzza_stefi, la data 2009-10-28 20:30:20dau si eu cafea ca mege linga papanasi


v-au placut!? maine va fac raffaelo.acuma ma venit de la citit .am trecut sa va salut.


iulia draga.....hai mai cu viatza hai ca se poate!!!!!
monaq
Postat pe 28 Octombrie 2009 21:50
De la: puiu66, la data 2009-10-28 21:47:23Va spun noapte buna ca m-i s-a terminat programul la pc pe azi


somn usor puiuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu
monaq
Postat pe 28 Octombrie 2009 21:50
Dennyyyyyyyyyy....Monaaaaaaaaaa....
etta
Postat pe 28 Octombrie 2009 21:51
De la: Nuovamente_Robertina, la data 2009-10-28 21:40:32
De la: monaq, la data 2009-10-28 21:12:45buna seara cafeneaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa!!!!!!
buna seara tuturooooooooooooooooorrrrrrrrrrr!!!!!



denyyyyyyyyyyyyyyyy
monaq
Postat pe 28 Octombrie 2009 21:52
De la: taiko_delia, la data 2009-10-28 21:41:34ettaaaa, eu nu pot sa-ti dau decat struguri, prjitura cu capsuni si


mmmggggggggg..asta ...adica..inghit in sec !!.....
etta
Postat pe 28 Octombrie 2009 21:52
De la: iulia069834, la data 2009-10-28 21:47:12
De la: danutzza_stefi, la data 2009-10-28 20:30:20dau si eu cafea ca mege linga papanasi


v-au placut!? maine va fac raffaelo.acuma ma venit de la citit .am trecut sa va salut.

iuliiiiiiiiiiiiii pup io fata si asta e pt pufos
taiko_delia
Postat pe 28 Octombrie 2009 21:59
De la: puiu66, la data 2009-10-28 21:47:23Va spun noapte buna ca m-i s-a terminat programul la pc pe azi
puisor somn usor
taiko_delia
Postat pe 28 Octombrie 2009 22:00
cu ce te servesc mami etta?
taiko_delia
Postat pe 28 Octombrie 2009 22:01
Buna seara
fluturas_
Postat pe 28 Octombrie 2009 22:02
poze noi la profil...daca vreti sa va uitati!
iulia069834
Postat pe 28 Octombrie 2009 22:03
De la: fluturas_, la data 2009-10-28 22:02:07Buna seara


eettaa
iulia069834
Postat pe 28 Octombrie 2009 22:06
Fluturas,Iulia,Taiko,Etta,Yumi,Puiu,Mona, ....am uitat pe cineva?
Cred ca in urmatoarele secunde o sa sparg telefonul....garantat
Nuovamente_Robertina
Postat pe 28 Octombrie 2009 22:08
De la: fluturas_, la data 2009-10-28 22:02:07Buna seara


fluturashhhhhhhhhhhhhhhhhhhh
monaq
Postat pe 28 Octombrie 2009 22:09
De la: Nuovamente_Robertina, la data 2009-10-28 22:08:19Fluturas,Iulia,Taiko,Etta,Yumi,Puiu,Mona, ....am uitat pe cineva?
Cred ca in urmatoarele secunde o sa sparg telefonul....garantat


bine bine.....DAR DC????????????????????????
monaq
Postat pe 28 Octombrie 2009 22:10
De la: Nuovamente_Robertina, la data 2009-10-28 22:08:19Fluturas,Iulia,Taiko,Etta,Yumi,Puiu,Mona, ....am uitat pe cineva?
Cred ca in urmatoarele secunde o sa sparg telefonul....garantat


cine te-a supi....ca-i dau bataie
taiko_delia
Postat pe 28 Octombrie 2009 22:11
De la: iulia069834, la data 2009-10-28 22:03:41poze noi la profil...daca vreti sa va uitati!


sa vdm.....................
monaq
Postat pe 28 Octombrie 2009 22:11
De la: iulia069834, la data 2009-10-28 22:06:50
De la: fluturas_, la data 2009-10-28 22:02:07Buna seara


eettaa


fluturash
fluturas_
Postat pe 28 Octombrie 2009 22:11
De la: Nuovamente_Robertina, la data 2009-10-28 22:08:19Fluturas,Iulia,Taiko,Etta,Yumi,Puiu,Mona, ....am uitat pe cineva?
Cred ca in urmatoarele secunde o sa sparg telefonul....garantat


Tot asa suna ?

Pupici
fluturas_
Postat pe 28 Octombrie 2009 22:13
De la: fluturas_, la data 2009-10-28 22:11:58
De la: iulia069834, la data 2009-10-28 22:06:50
De la: fluturas_, la data 2009-10-28 22:02:07Buna seara


eettaa


fluturash


scz...oboseala... fluturash
iulia069834
Postat pe 28 Octombrie 2009 22:13
De la: fluturas_, la data 2009-10-28 22:11:58
De la: iulia069834, la data 2009-10-28 22:06:50
De la: fluturas_, la data 2009-10-28 22:02:07Buna seara


eettaa


fluturash


scz...oboseala... fluturash
iulia069834
Postat pe 28 Octombrie 2009 22:13
De la: monaq, la data 2009-10-28 22:09:56
De la: fluturas_, la data 2009-10-28 22:02:07Buna seara


fluturashhhhhhhhhhhhhhhhhhhh

Salutare
fluturas_
Postat pe 28 Octombrie 2009 22:13
nu-i nimic iulia.
Buna
fluturas_
Postat pe 28 Octombrie 2009 22:15

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Premii, concursuri, tombole 1 De la: miha_munteanu 8 Mai 2010 08:28
Regretele voastre((: 174 De la: mihailpaulcraciun 30 Iulie 2009 06:38
0 prietena 21 De la: rockk 23 Martie 2011 12:31
ajutor 4 De la: candy25 28 Octombrie 2009 19:09
radiomedeea 1 De la: radiomedeea 27 Octombrie 2009 13:57