Mai multe
De la: greierash_is_back, la data 2009-10-31 15:33:06in urma unui test simplu am facut macabra descoperire :catelul nu este om...este chiar un catel.... greieritoooo ce patisiii iubitooooo...???? |
||
|
MITZAYO2007 Postat pe 31 Octombrie 2009 15:36 |
||
|---|---|---|
De la: MITZAYO2007, la data 2009-10-31 15:33:22De la: yumalai, la data 2009-10-31 15:31:07eu va las revin mai tarziu aveti grija de voi si va pupacesc nu ramai singur..mai is eu......si.......
|
||
|
iulia069834 Postat pe 31 Octombrie 2009 15:37 |
||
|
Sa aveti o zi frumoasa...ies ! Ne auzim mai tarziu sau maine..
|
||
|
|
||
|
fluturas_ Postat pe 31 Octombrie 2009 15:37 |
||
De la: greierash_is_back, la data 2009-10-31 15:35:14spuneam ca ii iau eu pe toti....da' Kudika cred ca e la ciclu si a luat-o iar razna.... vrei sa fii prietena mea? |
||
|
MITZAYO2007 Postat pe 31 Octombrie 2009 15:38 |
||
De la: iulia069834, la data 2009-10-31 15:37:38De la: MITZAYO2007, la data 2009-10-31 15:33:22De la: yumalai, la data 2009-10-31 15:31:07eu va las revin mai tarziu aveti grija de voi si va pupacesc mi ai facut desen?
|
||
|
MITZAYO2007 Postat pe 31 Octombrie 2009 15:40 |
||
De la: fluturas_, la data 2009-10-31 15:37:43Sa aveti o zi frumoasa...ies ! si tu pleci fluturicoooo???? |
||
|
MITZAYO2007 Postat pe 31 Octombrie 2009 15:40 |
||
De la: MITZAYO2007, la data 2009-10-31 15:38:44De la: greierash_is_back, la data 2009-10-31 15:35:14spuneam ca ii iau eu pe toti....da' Kudika cred ca e la ciclu si a luat-o iar razna.... asta de unde a aparut??
|
||
|
greierash_is_back Postat pe 31 Octombrie 2009 15:41 |
||
De la: MITZAYO2007, la data 2009-10-31 15:36:39De la: greierash_is_back, la data 2009-10-31 15:33:06in urma unui test simplu am facut macabra descoperire :catelul nu este om...este chiar un catel.... incercam ceva in privat...credeam eu inteligent....si am fost dezamagita!
|
||
|
greierash_is_back Postat pe 31 Octombrie 2009 15:42 |
||
De la: MITZAYO2007, la data 2009-10-31 15:40:03De la: iulia069834, la data 2009-10-31 15:37:38De la: MITZAYO2007, la data 2009-10-31 15:33:22De la: yumalai, la data 2009-10-31 15:31:07eu va las revin mai tarziu aveti grija de voi si va pupacesc pfoai.....ramane pe maine?acuma m-o prins o moleseala dupa gatit! |
||
|
iulia069834 Postat pe 31 Octombrie 2009 15:42 |
||
|
Ofer Extensii De Par Natural 2 Ron 55 cm- 65 cm.clip on full head 10 piese 260 ron pt lungime si desime!mai multe detalii la: id mess:extensiinaturale mail:[email protected] web site :www.extensii-naturale.com TEL :0755311999 |
||
|
extensiinaturale Postat pe 31 Octombrie 2009 15:42 |
||
De la: greierash_is_back, la data 2009-10-31 15:42:24De la: MITZAYO2007, la data 2009-10-31 15:36:39De la: greierash_is_back, la data 2009-10-31 15:33:06in urma unui test simplu am facut macabra descoperire :catelul nu este om...este chiar un catel.... imi pove si mie??vezi ca ti am cerut prietenia...
|
||
|
MITZAYO2007 Postat pe 31 Octombrie 2009 15:44 |
||
De la: greierash_is_back, la data 2009-10-31 15:41:39De la: MITZAYO2007, la data 2009-10-31 15:38:44De la: greierash_is_back, la data 2009-10-31 15:35:14spuneam ca ii iau eu pe toti....da' Kudika cred ca e la ciclu si a luat-o iar razna.... ce tampita sunt....acum am vazut. mitoi....nu te supara....nu e personal...da' prefer sa nu am sex masculin in lista! oki?
|
||
|
greierash_is_back Postat pe 31 Octombrie 2009 15:44 |
||
De la: iulia069834, la data 2009-10-31 15:37:38De la: MITZAYO2007, la data 2009-10-31 15:33:22De la: yumalai, la data 2009-10-31 15:31:07eu va las revin mai tarziu aveti grija de voi si va pupacesc si eu sunt dar retrasa
|
||
|
bestiutza_relouded Postat pe 31 Octombrie 2009 15:44 |
||
De la: iulia069834, la data 2009-10-31 15:42:45De la: MITZAYO2007, la data 2009-10-31 15:40:03De la: iulia069834, la data 2009-10-31 15:37:38De la: MITZAYO2007, la data 2009-10-31 15:33:22De la: yumalai, la data 2009-10-31 15:31:07eu va las revin mai tarziu aveti grija de voi si va pupacesc bine.nui graba...odihnestete...
|
||
|
MITZAYO2007 Postat pe 31 Octombrie 2009 15:45 |
||
De la: extensiinaturale, la data 2009-10-31 15:42:56 Ofer Extensii De Par Natural 2 Ron 55 cm- 65 cm.clip on full head 10 piese 260 ron pt lungime si desime!mai multe detalii la: FU********CK OFF!!!!!!!!!!!!!!!!! inca un pro*******st care a stricat cafeneaua!!!!!!!!!!!de unde draq scapa toti????? |
||
|
greierash_is_back Postat pe 31 Octombrie 2009 15:46 |
||
De la: MITZAYO2007, la data 2009-10-31 15:45:36De la: iulia069834, la data 2009-10-31 15:42:45De la: MITZAYO2007, la data 2009-10-31 15:40:03De la: iulia069834, la data 2009-10-31 15:37:38De la: MITZAYO2007, la data 2009-10-31 15:33:22De la: yumalai, la data 2009-10-31 15:31:07eu va las revin mai tarziu aveti grija de voi si va pupacesc ma duc sa ma relaxez citind...ies si revin...va
|
||
|
iulia069834 Postat pe 31 Octombrie 2009 15:47 |
||
De la: greierash_is_back, la data 2009-10-31 15:46:23De la: extensiinaturale, la data 2009-10-31 15:42:56 Ofer Extensii De Par Natural 2 Ron 55 cm- 65 cm.clip on full head 10 piese 260 ron pt lungime si desime!mai multe detalii la: greieritoooo...tu te ai enervat rau de tot...calmeazate ca nu iti face bine.... uite pt tine...
|
||
|
MITZAYO2007 Postat pe 31 Octombrie 2009 15:48 |
||
De la: MITZAYO2007, la data 2009-10-31 15:48:54De la: greierash_is_back, la data 2009-10-31 15:46:23De la: extensiinaturale, la data 2009-10-31 15:42:56 Ofer Extensii De Par Natural 2 Ron 55 cm- 65 cm.clip on full head 10 piese 260 ron pt lungime si desime!mai multe detalii la: m-am calmat! mutzumetzc!
|
||
|
greierash_is_back Postat pe 31 Octombrie 2009 15:50 |
||
De la: greierash_is_back, la data 2009-10-31 15:50:56De la: MITZAYO2007, la data 2009-10-31 15:48:54De la: greierash_is_back, la data 2009-10-31 15:46:23De la: extensiinaturale, la data 2009-10-31 15:42:56 Ofer Extensii De Par Natural 2 Ron 55 cm- 65 cm.clip on full head 10 piese 260 ron pt lungime si desime!mai multe detalii la: asa....
|
||
|
MITZAYO2007 Postat pe 31 Octombrie 2009 15:52 |
||
| am ramas singuri??? | ||
|
greierash_is_back Postat pe 31 Octombrie 2009 15:55 |
||
De la: greierash_is_back, la data 2009-10-31 15:55:28am ramas singuri??? vad ca da..... |
||
|
MITZAYO2007 Postat pe 31 Octombrie 2009 15:58 |
||
De la: MITZAYO2007, la data 2009-10-31 15:58:00De la: greierash_is_back, la data 2009-10-31 15:55:28am ramas singuri??? sunt si eu aici
|
||
|
bestiutza_relouded Postat pe 31 Octombrie 2009 15:59 |
||
De la: bestiutza_relouded, la data 2009-10-31 15:59:27De la: MITZAYO2007, la data 2009-10-31 15:58:00De la: greierash_is_back, la data 2009-10-31 15:55:28am ramas singuri??? e si bestiutza aiiiicccciiiiiiiiii.....
|
||
|
MITZAYO2007 Postat pe 31 Octombrie 2009 16:01 |
||
ieeeeeiiiiiiii!!!!! ai terminat de invatat??
|
||
|
greierash_is_back Postat pe 31 Octombrie 2009 16:02 |
||
| bestiutzooo tu te uiti de dupa perdea??? | ||
|
MITZAYO2007 Postat pe 31 Octombrie 2009 16:02 |
||
De la: MITZAYO2007, la data 2009-10-31 16:02:18bestiutzooo tu te uiti de dupa perdea??? ma pandesti?
|
||
|
bestiutza_relouded Postat pe 31 Octombrie 2009 16:04 |
||
De la: greierash_is_back, la data 2009-10-31 16:02:02ieeeeeiiiiiiii!!!!! ai terminat de invatat?? dupa o noapte de petrcere informatia se stocheaza greu
|
||
|
bestiutza_relouded Postat pe 31 Octombrie 2009 16:05 |
||
De la: bestiutza_relouded, la data 2009-10-31 16:04:30De la: MITZAYO2007, la data 2009-10-31 16:02:18bestiutzooo tu te uiti de dupa perdea??? da....pai ti am facut BAU... |
||
|
MITZAYO2007 Postat pe 31 Octombrie 2009 16:07 |
||
De la: bestiutza_relouded, la data 2009-10-31 16:05:24De la: greierash_is_back, la data 2009-10-31 16:02:02ieeeeeiiiiiiii!!!!! ai terminat de invatat?? E incarcat HARDUL.....
|
||
|
MITZAYO2007 Postat pe 31 Octombrie 2009 16:07 |
||
|
||
|
bestiutza_relouded Postat pe 31 Octombrie 2009 16:11 |
||
| Subiect | Mesaje | Ultimul Mesaj |
|---|---|---|
| Cantonament de SALSA la Loga Dance SCHOOL! 13-19 Iulie 2009 | 1 | De la: logadanceschool 22 Iunie 2009 19:42 |
| VA Va invit sa fim creativi lasandu-ne invaluiti de aburul aromat al unei cafele! | 9 | De la: Nolwenn 25 Septembrie 2009 19:13 |
| paypal | 3 | De la: battleofwits 2 Aprilie 2011 05:37 |
|
|
||
| PENTRU LAURA | 18 | De la: yumalai 25 Ianuarie 2010 20:16 |
| DRAGOSTEA SI IUBIREA!! | 21 | De la: amarutza 3 Iunie 2009 17:03 |
Site-ul Kudika.ro este creat si administrat de SC Internet Corp SRL.
Pentru propuneri de colaborare privind promovarea pe site-ul kudika.ro,
va rugam sa contactati departamentul de vanzari la [email protected]
Sediul social: Bucuresti, Str. Putul lui Zamfir nr. 28, Sector 1
Solicitarile cu privire la protectia datelor cu caracter personal pot fi trimise la email [email protected]
Termenul legal in care poti primi un raspuns din partea noastra este de 30 zile calendaristice.