Setari Cookie-uri

Free Caffe 2(un regalo ai miei amici)

De la: MITZAYO2007, la data 2009-10-31 16:07:06
De la: bestiutza_relouded, la data 2009-10-31 16:04:30
De la: MITZAYO2007, la data 2009-10-31 16:02:18bestiutzooo tu te uiti de dupa perdea???

ma pandesti?




da....pai ti am facut BAU...

doar stii k ma sperii
bestiutza_relouded
Postat pe 31 Octombrie 2009 16:12
De la: MITZAYO2007, la data 2009-10-31 16:07:57
De la: bestiutza_relouded, la data 2009-10-31 16:05:24
De la: greierash_is_back, la data 2009-10-31 16:02:02ieeeeeiiiiiiii!!!!! ai terminat de invatat??

dupa o noapte de petrcere informatia se stocheaza greu





E incarcat HARDUL.....

bestiutza_relouded
Postat pe 31 Octombrie 2009 16:14
De la: bestiutza_relouded, la data 2009-10-31 16:14:01
De la: MITZAYO2007, la data 2009-10-31 16:07:57
De la: bestiutza_relouded, la data 2009-10-31 16:05:24
De la: greierash_is_back, la data 2009-10-31 16:02:02ieeeeeiiiiiiii!!!!! ai terminat de invatat??

dupa o noapte de petrcere informatia se stocheaza greu





E incarcat HARDUL.....






MITZAYO2007
Postat pe 31 Octombrie 2009 16:26
EI DACA VAD CA NU MAI AM CU CINE STA DE VB O SA IES SI EU...ne vedem mai tirziu...pupe multe pt cine mai e pe aici...
MITZAYO2007
Postat pe 31 Octombrie 2009 16:33
salutare ce i aici?
ce i cu discutiile astea tampite?
mariushd
Postat pe 31 Octombrie 2009 16:35
De la: kudika078308, la data 2009-10-31 16:35:51salutare ce i aici?
ce i cu discutiile astea tampite?


da' cu remarca asta tampita ce-i??
greierash_is_back
Postat pe 31 Octombrie 2009 16:44
De la: kudika078308, la data 2009-10-31 16:35:51salutare ce i aici?
ce i cu discutiile astea tampite?
altu care se crede inteligent
mai sunte-ti multi?
bestiutza_relouded
Postat pe 31 Octombrie 2009 16:46
credeam ca e lume inteligenta pe aici si gasesc subiecte de discutii mult mai interesante dar m am inselat
am plecat de aici
parca a ti fi la gradinita cu povestiile voastre
mariushd
Postat pe 31 Octombrie 2009 16:51
mitoi....te plictisesti mamica?
greierash_is_back
Postat pe 31 Octombrie 2009 16:53
De la: greierash_is_back, la data 2009-10-31 16:53:52mitoi....te plictisesti mamica?





???????????????????????
MITZAYO2007
Postat pe 31 Octombrie 2009 16:56
De la: greierash_is_back, la data 2009-10-31 16:53:52mitoi....te plictisesti mamica?




ce vrei sa spui???
MITZAYO2007
Postat pe 31 Octombrie 2009 16:59
De la: MITZAYO2007, la data 2009-10-31 16:56:29
De la: greierash_is_back, la data 2009-10-31 16:53:52mitoi....te plictisesti mamica?





???????????????????????

bestiutza_relouded
Postat pe 31 Octombrie 2009 17:03
De la: bestiutza_relouded, la data 2009-10-31 17:03:47
De la: MITZAYO2007, la data 2009-10-31 16:56:29
De la: greierash_is_back, la data 2009-10-31 16:53:52mitoi....te plictisesti mamica?





???????????????????????





poti sa imi spui tu ce vroia sa zica???poate tu ai inteles...
MITZAYO2007
Postat pe 31 Octombrie 2009 17:05
De la: MITZAYO2007, la data 2009-10-31 17:05:43
De la: bestiutza_relouded, la data 2009-10-31 17:03:47
De la: MITZAYO2007, la data 2009-10-31 16:56:29
De la: greierash_is_back, la data 2009-10-31 16:53:52mitoi....te plictisesti mamica?





???????????????????????





poti sa imi spui tu ce vroia sa zica???poate tu ai inteles...

hm nu stiu
bestiutza_relouded
Postat pe 31 Octombrie 2009 17:08
De la: bestiutza_relouded, la data 2009-10-31 17:08:26
De la: MITZAYO2007, la data 2009-10-31 17:05:43
De la: bestiutza_relouded, la data 2009-10-31 17:03:47
De la: MITZAYO2007, la data 2009-10-31 16:56:29
De la: greierash_is_back, la data 2009-10-31 16:53:52mitoi....te plictisesti mamica?





???????????????????????





poti sa imi spui tu ce vroia sa zica???poate tu ai inteles...

hm nu stiu




nici eu.........
MITZAYO2007
Postat pe 31 Octombrie 2009 17:18
De la: kudika078308, la data 2009-10-31 16:51:33credeam ca e lume inteligenta pe aici si gasesc subiecte de discutii mult mai interesante dar m am inselat
am plecat de aici
parca a ti fi la gradinita cu povestiile voastre


la asta ma refeream! miroase a mitoi. care ma supara daca vine cu panarama in cafenea!
greierash_is_back
Postat pe 31 Octombrie 2009 17:20
De la: greierash_is_back, la data 2009-10-31 17:20:39
De la: kudika078308, la data 2009-10-31 16:51:33credeam ca e lume inteligenta pe aici si gasesc subiecte de discutii mult mai interesante dar m am inselat
am plecat de aici
parca a ti fi la gradinita cu povestiile voastre


la asta ma refeream! miroase a mitoi. care ma supara daca vine cu panarama in cafenea!



greieritooo credeam ca ma cunosti deja...dar vad ca nu sincer ma simt jignit....poate ca sunt persoane care fac chestii de genul asta dar nu si eu...ai gresit persoana
si incercasem sa iti scriu pe privat ca sa nu il iei in seama ca pe mine ma vizeaza deoarece a incercat sa imi ceara prietenia dar l am mirosit...chiar m ai jignit...o zi frumoasa....
MITZAYO2007
Postat pe 31 Octombrie 2009 17:25
am revenit dragii mei
yumy
Postat pe 31 Octombrie 2009 17:45
De la: yumalai, la data 2009-10-31 17:45:10am revenit dragii mei


bine ai revenit!
greierash_is_back
Postat pe 31 Octombrie 2009 17:46
De la: greierash_is_back, la data 2009-10-31 17:46:24
De la: yumalai, la data 2009-10-31 17:45:10am revenit dragii mei


bine ai revenit!
yumy
Postat pe 31 Octombrie 2009 17:54
greieritoo...pt ca m ai suparat ...am o piesa pt tine...
MITZAYO2007
Postat pe 31 Octombrie 2009 18:09
De la: MITZAYO2007, la data 2009-10-31 18:09:33greieritoo...pt ca m ai suparat ...am o piesa pt tine...


care-i piesa???
greierash_is_back
Postat pe 31 Octombrie 2009 18:10
http://www.youtube.com/watch?v=jfaCOjnotp0




uitasem sa pun link-ul
MITZAYO2007
Postat pe 31 Octombrie 2009 18:15
De la: MITZAYO2007, la data 2009-10-31 18:15:00http://www.youtube.com/watch?v=jfaCOjnotp0




uitasem sa pun link-ul


o stiu...place mult!
greierash_is_back
Postat pe 31 Octombrie 2009 18:16
pt mine nimic ?
yumy
Postat pe 31 Octombrie 2009 18:18
De la: yumalai, la data 2009-10-31 18:18:23pt mine nimic ?




esti prietena mea??? ca greierita nu vrea...
MITZAYO2007
Postat pe 31 Octombrie 2009 18:20
ba pardon! dupa lasatu' serii sunt iepurita!
greierash_is_back
Postat pe 31 Octombrie 2009 18:21
De la: greierash_is_back, la data 2009-10-31 18:21:00ba pardon! dupa lasatu' serii sunt iepurita!




m rog...cum zici tu.... as putea sa zic ca dupa lasatul serii esti
MITZAYO2007
Postat pe 31 Octombrie 2009 18:22
De la: MITZAYO2007, la data 2009-10-31 18:22:53
De la: greierash_is_back, la data 2009-10-31 18:21:00ba pardon! dupa lasatu' serii sunt iepurita!




m rog...cum zici tu.... as putea sa zic ca dupa lasatul serii esti



shhhhh!!!! undercover!!!!!!
greierash_is_back
Postat pe 31 Octombrie 2009 18:26
De la: MITZAYO2007, la data 2009-10-31 18:20:20
De la: yumalai, la data 2009-10-31 18:18:23pt mine nimic ?




esti prietena mea??? ca greierita nu vrea...

pey cum nu sunt? ca eu stiam ca sunt
yumy
Postat pe 31 Octombrie 2009 18:32

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Haideti sa vorbim despre OSHO, astept pareri ;) 200 De la: DreamHunter 9 Aprilie 2016 11:46
Hipnoza 15 De la: miss_darine 26 Aprilie 2010 21:47
RoWoW 2 De la: rashela 30 Octombrie 2010 23:00
Schimb de link-uri 1 De la: hannahmiriam 30 Noiembrie 2009 14:14
LA CAFENEUA VECHE : ) 762 De la: 31 Martie 2012 13:05