Mai multe
De la: danutzza_stefi, la data 2009-10-31 19:25:05buna yumy ,mona ,betiutza ,greieras ,puiu ,mitza , etta , sefa
|
||
|
bestiutza_relouded Postat pe 31 Octombrie 2009 19:27 |
||
|---|---|---|
De la: bestiutza_relouded, la data 2009-10-31 19:25:14cameleon mic pupDe la: MITZAYO2007, la data 2009-10-31 19:18:15De la: bestiutza_relouded, la data 2009-10-31 19:16:37buna seara
|
||
|
danutzza_stefi Postat pe 31 Octombrie 2009 19:27 |
||
De la: danutzza_stefi, la data 2009-10-31 19:26:22De la: Nuovamente_Robertina, la data 2009-10-31 19:24:02In seara asta voi posta o singura melodie trista ....promit! ABBA - Chiquitita.....versurile sunt deosebite!deni vin la tine sa te inveselesc .....
|
||
|
|
||
|
Nuovamente_Robertina Postat pe 31 Octombrie 2009 19:28 |
||
De la: danutzza_stefi, la data 2009-10-31 19:26:22De la: Nuovamente_Robertina, la data 2009-10-31 19:24:02In seara asta voi posta o singura melodie trista ....promit! ABBA - Chiquitita.....versurile sunt deosebite!deni vin la tine sa te inveselesc vin si eu
|
||
|
bestiutza_relouded Postat pe 31 Octombrie 2009 19:29 |
||
De la: bestiutza_relouded, la data 2009-10-31 19:29:00De la: danutzza_stefi, la data 2009-10-31 19:26:22De la: Nuovamente_Robertina, la data 2009-10-31 19:24:02In seara asta voi posta o singura melodie trista ....promit! ABBA - Chiquitita.....versurile sunt deosebite!deni vin la tine sa te inveselesc bestiuta..... ........multumesc fetelor..... |
||
|
Nuovamente_Robertina Postat pe 31 Octombrie 2009 19:30 |
||
mona ce bem iubita ....
|
||
|
danutzza_stefi Postat pe 31 Octombrie 2009 19:30 |
||
De la: monaq, la data 2009-10-31 19:17:32seara buna tuturor...... iau si eu unu pupic.... |
||
|
MITZAYO2007 Postat pe 31 Octombrie 2009 19:30 |
||
puiu ia adu tu visinata aia de la munte
|
||
|
danutzza_stefi Postat pe 31 Octombrie 2009 19:31 |
||
mona buna seara!
|
||
|
Nuovamente_Robertina Postat pe 31 Octombrie 2009 19:33 |
||
sa pup si fluturas ii las aici ca nu o vad de mult
|
||
|
danutzza_stefi Postat pe 31 Octombrie 2009 19:33 |
||
Bestiuto mona va pup
|
||
|
puiu66 Postat pe 31 Octombrie 2009 19:34 |
||
seara buna...cafenea!!!
|
||
|
ovidiu_42 Postat pe 31 Octombrie 2009 19:34 |
||
De la: danutzza_stefi, la data 2009-10-31 19:27:34De la: bestiutza_relouded, la data 2009-10-31 19:25:14cameleon mic pupDe la: MITZAYO2007, la data 2009-10-31 19:18:15De la: bestiutza_relouded, la data 2009-10-31 19:16:37buna seara
|
||
|
bestiutza_relouded Postat pe 31 Octombrie 2009 19:34 |
||
De la: Nuovamente_Robertina, la data 2009-10-31 19:30:05De la: bestiutza_relouded, la data 2009-10-31 19:29:00De la: danutzza_stefi, la data 2009-10-31 19:26:22De la: Nuovamente_Robertina, la data 2009-10-31 19:24:02In seara asta voi posta o singura melodie trista ....promit! ABBA - Chiquitita.....versurile sunt deosebite!deni vin la tine sa te inveselesc
|
||
|
bestiutza_relouded Postat pe 31 Octombrie 2009 19:36 |
||
De la: ovidiu_42, la data 2009-10-31 19:34:22seara buna...cafenea!!! buna seara ovivreau pupicii mei unici si individuali si personalizati si dulci si cum mai vrei tu
|
||
|
bestiutza_relouded Postat pe 31 Octombrie 2009 19:37 |
||
De la: puiu66, la data 2009-10-31 19:34:20Bestiuto mona va pup buna puiu
|
||
|
bestiutza_relouded Postat pe 31 Octombrie 2009 19:37 |
||
De la: danutzza_stefi, la data 2009-10-31 19:31:55puiu ia adu tu visinata aia de la munte vreau si eu pa'harel |
||
|
bestiutza_relouded Postat pe 31 Octombrie 2009 19:38 |
||
De la: ovidiu_42, la data 2009-10-31 19:34:22seara buna...cafenea!!!Buna ovidiu
|
||
|
puiu66 Postat pe 31 Octombrie 2009 19:41 |
||
De la: danutzza_stefi, la data 2009-10-31 19:31:55puiu ia adu tu visinata aia de la munteVisinata afinata tot pe acolo e
|
||
|
puiu66 Postat pe 31 Octombrie 2009 19:43 |
||
De la: bestiutza_relouded, la data 2009-10-31 19:37:04De la: ovidiu_42, la data 2009-10-31 19:34:22seara buna...cafenea!!! dulceatza...tii dau...da`...te vad in brate la cineva...si...nu vreau altercatii!! daca promiti ca...e pasnic...
|
||
|
ovidiu_42 Postat pe 31 Octombrie 2009 19:44 |
||
De la: bestiutza_relouded, la data 2009-10-31 19:38:26Pot eu sa te refuz bestiutoDe la: danutzza_stefi, la data 2009-10-31 19:31:55puiu ia adu tu visinata aia de la munte
|
||
|
puiu66 Postat pe 31 Octombrie 2009 19:46 |
||
De la: puiu66, la data 2009-10-31 19:41:46De la: ovidiu_42, la data 2009-10-31 19:34:22seara buna...cafenea!!!Buna ovidiu salutari...puiu`!!!! ....si...inca odata...LA MULTI ANI...!!!!
|
||
|
ovidiu_42 Postat pe 31 Octombrie 2009 19:46 |
||
De la: monaq, la data 2009-10-31 19:17:32seara buna tuturor......
|
||
|
yumy Postat pe 31 Octombrie 2009 19:49 |
||
De la: ovidiu_42, la data 2009-10-31 19:34:22seara buna...cafenea!!!
|
||
|
danutzza_stefi Postat pe 31 Octombrie 2009 19:50 |
||
De la: ovidiu_42, la data 2009-10-31 19:44:52De la: bestiutza_relouded, la data 2009-10-31 19:37:04De la: ovidiu_42, la data 2009-10-31 19:34:22seara buna...cafenea!!! e un vampir ....asa k stai linistit
|
||
|
bestiutza_relouded Postat pe 31 Octombrie 2009 19:51 |
||
De la: puiu66, la data 2009-10-31 19:46:29De la: bestiutza_relouded, la data 2009-10-31 19:38:26Pot eu sa te refuz bestiutoDe la: danutzza_stefi, la data 2009-10-31 19:31:55puiu ia adu tu visinata aia de la munte ms
|
||
|
bestiutza_relouded Postat pe 31 Octombrie 2009 19:52 |
||
De la: ovidiu_42, la data 2009-10-31 19:34:22seara buna...cafenea!!! ovi....
|
||
|
Nuovamente_Robertina Postat pe 31 Octombrie 2009 19:56 |
||
|
De la: danutzza_stefi, la data 2009-10-31 19:31:55 puiu ia adu tu visinata aia de la munte Visinata afinata tot pe acolo e seamana doar gustul e diferit
|
||
|
danutzza_stefi Postat pe 31 Octombrie 2009 19:56 |
||
De la: danutzza_stefi, la data 2009-10-31 19:50:23De la: ovidiu_42, la data 2009-10-31 19:34:22seara buna...cafenea!!! poop ...Danutzaaaaaaaaa
|
||
|
ovidiu_42 Postat pe 31 Octombrie 2009 19:58 |
||
De la: Nuovamente_Robertina, la data 2009-10-31 19:56:23De la: ovidiu_42, la data 2009-10-31 19:34:22seara buna...cafenea!!! pupici...shefaaaaaaaaaaaa!!!!!!!!!!!!!!! te-ai camuflat bine...ca yo mauitam dupa tricou` ala...sa-l mai intind si yo... o seara frumoasa...si tie...si la toata lumea care...are timp sa se destinda...
|
||
|
ovidiu_42 Postat pe 31 Octombrie 2009 20:01 |
||
| Subiect | Mesaje | Ultimul Mesaj |
|---|---|---|
| Cantonament de SALSA la Loga Dance SCHOOL! 13-19 Iulie 2009 | 1 | De la: logadanceschool 22 Iunie 2009 19:42 |
| Tutoriale pentru trucuri magice in limba roamana? | 1 | De la: kudika_22765 4 Februarie 2013 09:04 |
| ana | 3 | De la: iulia069834 13 Noiembrie 2009 11:41 |
|
|
||
| CAFENEAUA in care va astept sa va ziceti bucuriile si tristetile pe care le-ati avut sau aveti in dragoste | 23 | De la: bruni_eu 23 Aprilie 2009 18:00 |
| Lucreaza in videochat | 1 | De la: kudika075398 16 Iunie 2010 03:23 |
Site-ul Kudika.ro este creat si administrat de SC Internet Corp SRL.
Pentru propuneri de colaborare privind promovarea pe site-ul kudika.ro,
va rugam sa contactati departamentul de vanzari la [email protected]
Sediul social: Bucuresti, Str. Putul lui Zamfir nr. 28, Sector 1
Solicitarile cu privire la protectia datelor cu caracter personal pot fi trimise la email [email protected]
Termenul legal in care poti primi un raspuns din partea noastra este de 30 zile calendaristice.