Setari Cookie-uri

Free Caffe 2(un regalo ai miei amici)

De la: iulia069834, la data 2009-11-03 22:29:57eu is sa citesc ...cei din cluj bucurati-va de zapada.....va ...e maine!
Sonm usor iulia
puiu66
Postat pe 3 Noiembrie 2009 22:33
De la: puiu66, la data 2009-11-03 22:30:20
De la: bestiutza_relouded, la data 2009-11-03 22:21:55Buna seara cafenea
Buna bestiutzo nici nu te observaseam


bestiiiiiiiiiiiiiii seara buna!!!!!!!!!!!!!!!
monaq
Postat pe 3 Noiembrie 2009 22:34
De la: puiu66, la data 2009-11-03 22:32:08
De la: fluturas_, la data 2009-11-03 22:23:15Vreau si eu o vodka ... se poate ... ?
Votca sa fie fluturas




cu suc de mere
fluturas_
Postat pe 3 Noiembrie 2009 22:34
De la: iulia069834, la data 2009-11-03 22:29:57eu is sa citesc ...cei din cluj bucurati-va de zapada.....va ...e maine!


lectura placuta iulia
monaq
Postat pe 3 Noiembrie 2009 22:35
noapte buna cely, iuli arunca cu un bulgare si dupa mine noapte buna si tie
taiko_delia
Postat pe 3 Noiembrie 2009 22:35
De la: fluturas_, la data 2009-11-03 22:34:15
De la: puiu66, la data 2009-11-03 22:32:08
De la: fluturas_, la data 2009-11-03 22:23:15Vreau si eu o vodka ... se poate ... ?
Votca sa fie fluturas




cu suc de mere


pune la dublu ca vreau si yo......
monaq
Postat pe 3 Noiembrie 2009 22:36
De la: iulia069834, la data 2009-11-03 22:29:57eu is sa citesc ...cei din cluj bucurati-va de zapada.....va ...e maine!


eu inca ma bucur de soare..

o seara frumoasa
fluturas_
Postat pe 3 Noiembrie 2009 22:36
De la: etta, la data 2009-11-03 22:23:03
De la: bestiutza_relouded, la data 2009-11-03 22:21:55Buna seara cafenea


Pretyyyyyyyyyyyy......hai la mama sa te alinte......

nu refuz alintaturile
bestiutza_relouded
Postat pe 3 Noiembrie 2009 22:39
De la: C3LY, la data 2009-11-03 22:28:27va doresc o seara linistita ...va

http://www.youtube.com/watch?v=DwSNJ3vHRMs

nb
bestiutza_relouded
Postat pe 3 Noiembrie 2009 22:39
De la: monaq, la data 2009-11-03 22:36:53
De la: fluturas_, la data 2009-11-03 22:34:15
De la: puiu66, la data 2009-11-03 22:32:08
De la: fluturas_, la data 2009-11-03 22:23:15Vreau si eu o vodka ... se poate ... ?
Votca sa fie fluturas




cu suc de mere


pune la dublu ca vreau si yo......
Bineee...osa pun trei ca vreu si eu
puiu66
Postat pe 3 Noiembrie 2009 22:40
sal ce faceti?
kudika079197
Postat pe 3 Noiembrie 2009 22:40
De la: fluturas_, la data 2009-11-03 22:36:54
De la: iulia069834, la data 2009-11-03 22:29:57eu is sa citesc ...cei din cluj bucurati-va de zapada.....va ...e maine!


eu inca ma bucur de soare..

o seara frumoasa
Si la mine a inceput sa ninga
puiu66
Postat pe 3 Noiembrie 2009 22:42
De la: kudika079197, la data 2009-11-03 22:40:18sal ce faceti?


ce vrem
Tazmanian
Postat pe 3 Noiembrie 2009 22:43
De la: monaq, la data 2009-11-03 22:36:53
De la: fluturas_, la data 2009-11-03 22:34:15
De la: puiu66, la data 2009-11-03 22:32:08
De la: fluturas_, la data 2009-11-03 22:23:15Vreau si eu o vodka ... se poate ... ?
Votca sa fie fluturas




cu suc de mere


pune la dublu ca vreau si yo......


bem cu paiul dintr-un singur pahar
fluturas_
Postat pe 3 Noiembrie 2009 22:46
De la: kudika079197, la data 2009-11-03 22:40:18sal ce faceti?


buna seara!!!uite bine...multumim....cu cine avem onoarea??? un nume....poate si o foto....DSP....
monaq
Postat pe 3 Noiembrie 2009 22:46
Hai ca eu va pup ca m-a luat somnul
puiu66
Postat pe 3 Noiembrie 2009 22:47
De la: kudika079197, la data 2009-11-03 22:40:18sal ce faceti?


tacluim......bem.....radem......cam de toate.....
etta
Postat pe 3 Noiembrie 2009 22:47
De la: monaq, la data 2009-11-03 22:46:44
De la: kudika079197, la data 2009-11-03 22:40:18sal ce faceti?


buna seara!!!uite bine...multumim....cu cine avem onoarea??? un nume....poate si o foto....DSP....



ASL PLS !!
fluturas_
Postat pe 3 Noiembrie 2009 22:47
De la: fluturas_, la data 2009-11-03 22:46:02
De la: monaq, la data 2009-11-03 22:36:53
De la: fluturas_, la data 2009-11-03 22:34:15
De la: puiu66, la data 2009-11-03 22:32:08
De la: fluturas_, la data 2009-11-03 22:23:15Vreau si eu o vodka ... se poate ... ?
Votca sa fie fluturas




cu suc de mere


pune la dublu ca vreau si yo......


bem cu paiul dintr-un singur pahar


=)))))))))))))))))))))))))))))
monaq
Postat pe 3 Noiembrie 2009 22:47
De la: puiu66, la data 2009-11-03 22:42:13
De la: fluturas_, la data 2009-11-03 22:36:54
De la: iulia069834, la data 2009-11-03 22:29:57eu is sa citesc ...cei din cluj bucurati-va de zapada.....va ...e maine!


eu inca ma bucur de soare..

o seara frumoasa
Si la mine a inceput sa ninga


la mine e lapovitza.....
greierash_is_back
Postat pe 3 Noiembrie 2009 22:47
De la: puiu66, la data 2009-11-03 22:47:10Hai ca eu va pup ca m-a luat somnul


noapte buna Puiuuuuu..........in seara asta scapasi de la......rontzait !!......
etta
Postat pe 3 Noiembrie 2009 22:48
De la: puiu66, la data 2009-11-03 22:47:10Hai ca eu va pup ca m-a luat somnul


nu ai antrenament la vodka deloc..

somn usor puiu
fluturas_
Postat pe 3 Noiembrie 2009 22:48
De la: greierash_is_back, la data 2009-11-03 22:47:54
De la: puiu66, la data 2009-11-03 22:42:13
De la: fluturas_, la data 2009-11-03 22:36:54
De la: iulia069834, la data 2009-11-03 22:29:57eu is sa citesc ...cei din cluj bucurati-va de zapada.....va ...e maine!


eu inca ma bucur de soare..

o seara frumoasa
Si la mine a inceput sa ninga


la mine e lapovitza.....


la mineee.....plouaaaaaaaaaaaaa !!.............
etta
Postat pe 3 Noiembrie 2009 22:49
De la: etta, la data 2009-11-03 22:49:16
De la: greierash_is_back, la data 2009-11-03 22:47:54
De la: puiu66, la data 2009-11-03 22:42:13
De la: fluturas_, la data 2009-11-03 22:36:54
De la: iulia069834, la data 2009-11-03 22:29:57eu is sa citesc ...cei din cluj bucurati-va de zapada.....va ...e maine!


eu inca ma bucur de soare..

o seara frumoasa
Si la mine a inceput sa ninga


la mine e lapovitza.....


la mineee.....plouaaaaaaaaaaaaa !!.............


La mine nu face nimic ca ziua e soare
fluturas_
Postat pe 3 Noiembrie 2009 22:50
De la: greierash_is_back, la data 2009-11-03 22:47:54
De la: puiu66, la data 2009-11-03 22:42:13
De la: fluturas_, la data 2009-11-03 22:36:54
De la: iulia069834, la data 2009-11-03 22:29:57eu is sa citesc ...cei din cluj bucurati-va de zapada.....va ...e maine!


eu inca ma bucur de soare..

o seara frumoasa
Si la mine a inceput sa ninga


la mine e lapovitza.....


la mine e pustiu
Tazmanian
Postat pe 3 Noiembrie 2009 22:51
De la: Tazmanian, la data 2009-11-03 22:51:03
De la: greierash_is_back, la data 2009-11-03 22:47:54
De la: puiu66, la data 2009-11-03 22:42:13
De la: fluturas_, la data 2009-11-03 22:36:54
De la: iulia069834, la data 2009-11-03 22:29:57eu is sa citesc ...cei din cluj bucurati-va de zapada.....va ...e maine!


eu inca ma bucur de soare..

o seara frumoasa
Si la mine a inceput sa ninga


la mine e lapovitza.....


la mine e pustiu


in suflet ???........
etta
Postat pe 3 Noiembrie 2009 22:52
De la: fluturas_, la data 2009-11-03 22:47:32
De la: monaq, la data 2009-11-03 22:46:44
De la: kudika079197, la data 2009-11-03 22:40:18sal ce faceti?


buna seara!!!uite bine...multumim....cu cine avem onoarea??? un nume....poate si o foto....DSP....



ASL PLS !!
monaq
Postat pe 3 Noiembrie 2009 22:53
bestiutza_relouded
Postat pe 3 Noiembrie 2009 22:53
De la: bestiutza_relouded, la data 2009-11-03 22:53:11



you're still alive baby ?
fluturas_
Postat pe 3 Noiembrie 2009 22:54
De la: puiu66, la data 2009-11-03 22:47:10Hai ca eu va pup ca m-a luat somnul


somn usor puiuuuuuuuuuuuuu
monaq
Postat pe 3 Noiembrie 2009 22:54

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
M-a contactat Mos Craciun pe forum 22 De la: roz5blue6lila7 23 Decembrie 2010 11:02
Sondaj - ce fel de cumparator sunt? 11 De la: Ander 12 Iulie 2012 00:14
cafea cu aroma de femeie 16 De la: DON_LUCIANO 20 Iulie 2009 11:40
cafea cu lapte...niammmm 20 De la: DiavolytaTa 19 Aprilie 2009 02:33
Plec in Vama Veche cu cortu' 7 De la: dandanaua_reloaded 27 August 2009 12:06