Setari Cookie-uri

Free Caffe 2(un regalo ai miei amici)

"pai iesi la suprafatza.....cine te tine acolo???? "

constiinta mon cher...constiinta...
Tazmanian
Postat pe 3 Noiembrie 2009 23:26
De la: Tazmanian, la data 2009-11-03 23:26:29"pai iesi la suprafatza.....cine te tine acolo???? "

constiinta mon cher...constiinta...


cu ce-ai gresit???? cui ai facut rau???
monaq
Postat pe 3 Noiembrie 2009 23:31
De la: kentfarafiltru, la data 2009-11-03 23:24:17nopate buna tuturora si vise minunate !


o noapte linistita domnule ''GIGI KENT"
monaq
Postat pe 3 Noiembrie 2009 23:31
De la: monaq, la data 2009-11-03 23:31:05
De la: Tazmanian, la data 2009-11-03 23:26:29"pai iesi la suprafatza.....cine te tine acolo???? "

constiinta mon cher...constiinta...


cu ce-ai gresit???? cui ai facut rau???


cutiei de bere pe care tocmai am golit-o
Tazmanian
Postat pe 3 Noiembrie 2009 23:32
De la: monaq, la data 2009-11-03 23:31:58
De la: kentfarafiltru, la data 2009-11-03 23:24:17nopate buna tuturora si vise minunate !


o noapte linistita domnule ''GIGI KENT"


reao
mitura
Postat pe 3 Noiembrie 2009 23:33
De la: mitura, la data 2009-11-03 23:33:54
De la: monaq, la data 2009-11-03 23:31:58
De la: kentfarafiltru, la data 2009-11-03 23:24:17nopate buna tuturora si vise minunate !


o noapte linistita domnule ''GIGI KENT"


reao


neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee
monaq
Postat pe 3 Noiembrie 2009 23:41
bestiutza_relouded
Postat pe 3 Noiembrie 2009 23:41
noapte buna tuturor....
greierash_is_back
Postat pe 3 Noiembrie 2009 23:59
De la: Tazmanian, la data 2009-11-03 23:32:38
De la: monaq, la data 2009-11-03 23:31:05
De la: Tazmanian, la data 2009-11-03 23:26:29"pai iesi la suprafatza.....cine te tine acolo???? "

constiinta mon cher...constiinta...


cu ce-ai gresit???? cui ai facut rau???


cutiei de bere pe care tocmai am golit-o


oare dc nu te cred....
monaq
Postat pe 4 Noiembrie 2009 00:02
somn usor besti.....
somn usor greierash....
NOAPTE BUNA CAFENEA!!!!!
monaq
Postat pe 4 Noiembrie 2009 00:04
De la: monaq, la data 2009-11-04 00:04:26somn usor besti.....
somn usor greierash....
NOAPTE BUNA CAFENEA!!!!!

nb mona
bestiutza_relouded
Postat pe 4 Noiembrie 2009 00:37
'neataaaaaaaaaaaa cafenea, sa bem o cafea si un ceai fierbinte, ca afara e friiiiiigggg
taiko_delia
Postat pe 4 Noiembrie 2009 07:10
buna dimi ....brrr....cat este de frig ....dar am pupici calzi ...pt toti si pt toate
c3ly
Postat pe 4 Noiembrie 2009 07:50
neatza tuturor
_dulcik_
Postat pe 4 Noiembrie 2009 08:35
neatza
bestiutza_relouded
Postat pe 4 Noiembrie 2009 08:54
De la: bestiutza_relouded, la data 2009-11-04 08:54:56neatza

neatza
yumy
Postat pe 4 Noiembrie 2009 08:58
Voi credeti ca sunteti la gradinita si cand incepeti sa va pupati, nu va mai opriti?Ar trebui pus un semafor ca sa va ajute cand sa va pupati si cand sa va opriti.
kudika023770
Postat pe 4 Noiembrie 2009 09:02
De la: kudika023770, la data 2009-11-04 09:02:14Voi credeti ca sunteti la gradinita si cand incepeti sa va pupati, nu va mai opriti?Ar trebui pus un semafor ca sa va ajute cand sa va pupati si cand sa va opriti.

aha si cine esti tu sa ne zici stop
yumy
Postat pe 4 Noiembrie 2009 09:06
De la: kudika023770, la data 2009-11-04 09:02:14Voi credeti ca sunteti la gradinita si cand incepeti sa va pupati, nu va mai opriti?Ar trebui pus un semafor ca sa va ajute cand sa va pupati si cand sa va opriti.


opa avem aici un domn putzin cam gelos

Ovi unde estiiiiiiiiiiiiiii???????????????......................am venit sa-mi iau portzia de pupici dar pe aici bate vantul .........................sper s-o pui deoparte ca o sa trec mai tarziu...................iar pentru tine raza de soare las astia
Dontyyy
Postat pe 4 Noiembrie 2009 09:06
De la: yumalai, la data 2009-11-04 08:58:55
De la: bestiutza_relouded, la data 2009-11-04 08:54:56neatza

neatza

bestiutza_relouded
Postat pe 4 Noiembrie 2009 09:07
De la: bestiutza_relouded, la data 2009-11-04 09:07:58
De la: yumalai, la data 2009-11-04 08:58:55
De la: bestiutza_relouded, la data 2009-11-04 08:54:56neatza

neatza


ce mai faci pe la tine cum e vremea ca la mn ploua
yumy
Postat pe 4 Noiembrie 2009 09:12
De la: kudika023770, la data 2009-11-04 09:02:14Voi credeti ca sunteti la gradinita si cand incepeti sa va pupati, nu va mai opriti?Ar trebui pus un semafor ca sa va ajute cand sa va pupati si cand sa va opriti.

de asta nu poti sa dormi u noaptea?
bestiutza_relouded
Postat pe 4 Noiembrie 2009 09:12
De la: yumalai, la data 2009-11-04 09:12:06
De la: bestiutza_relouded, la data 2009-11-04 09:07:58
De la: yumalai, la data 2009-11-04 08:58:55
De la: bestiutza_relouded, la data 2009-11-04 08:54:56neatza

neatza


ce mai faci pe la tine cum e vremea ca la mn ploua

aici e bine inca ne permitem sa umblam in tricou
bestiutza_relouded
Postat pe 4 Noiembrie 2009 09:16
neatzaaaaaaaaaaaaaaaaaaa tuturor!!!!!!
monaq
Postat pe 4 Noiembrie 2009 09:17
De la: bestiutza_relouded, la data 2009-11-04 09:16:41
De la: yumalai, la data 2009-11-04 09:12:06
De la: bestiutza_relouded, la data 2009-11-04 09:07:58
De la: yumalai, la data 2009-11-04 08:58:55
De la: bestiutza_relouded, la data 2009-11-04 08:54:56neatza

neatza


ce mai faci pe la tine cum e vremea ca la mn ploua

aici e bine inca ne permitem sa umblam in tricou

pey sa ma astepti ca vin eu pe la tine
yumy
Postat pe 4 Noiembrie 2009 09:20
am sa servesc inca o gura de cafe de aici
chiar cine a pregtit-o azi k sa stiu pe cine poopcesc in mode special
bestiutza_relouded
Postat pe 4 Noiembrie 2009 09:20
De la: monaq, la data 2009-11-04 09:17:33neatzaaaaaaaaaaaaaaaaaaa tuturor!!!!!!

neatza monik
bestiutza_relouded
Postat pe 4 Noiembrie 2009 09:21
De la: yumalai, la data 2009-11-04 09:20:04
De la: bestiutza_relouded, la data 2009-11-04 09:16:41
De la: yumalai, la data 2009-11-04 09:12:06
De la: bestiutza_relouded, la data 2009-11-04 09:07:58
De la: yumalai, la data 2009-11-04 08:58:55
De la: bestiutza_relouded, la data 2009-11-04 08:54:56neatza

neatza


ce mai faci pe la tine cum e vremea ca la mn ploua

aici e bine inca ne permitem sa umblam in tricou

pey sa ma astepti ca vin eu pe la tine

hai
bestiutza_relouded
Postat pe 4 Noiembrie 2009 09:21
De la: monaq, la data 2009-11-04 09:17:33neatzaaaaaaaaaaaaaaaaaaa tuturor!!!!!!

neatza mona
yumy
Postat pe 4 Noiembrie 2009 09:22
De la: bestiutza_relouded, la data 2009-11-04 09:20:31am sa servesc inca o gura de cafe de aici
chiar cine a pregtit-o azi k sa stiu pe cine poopcesc in mode special

eu cu mona
yumy
Postat pe 4 Noiembrie 2009 09:24

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
2012 7 De la: ana18 28 August 2009 02:36
de ce sunt relatiile atat de complicate? 31 De la: kudika_nikole 23 Decembrie 2011 19:57
PORTRETE LA COMANDAAAA...vrea cineva?... 27 De la: lil_devil 18 Martie 2009 19:53
am o problema :-s!!! 6 De la: jeanpierre 5 Februarie 2010 20:28
va rog frumos dati mi un vot 1 De la: alice_oct88 15 Martie 2010 00:51