Mai multe
De la: puiu66, la data 2009-11-03 22:47:10Hai ca eu va pup ca m-a luat somnul nb puiu
|
||
|
bestiutza_relouded Postat pe 3 Noiembrie 2009 22:54 |
||
|---|---|---|
De la: monaq, la data 2009-11-03 22:53:00De la: fluturas_, la data 2009-11-03 22:47:32De la: monaq, la data 2009-11-03 22:46:44De la: kudika079197, la data 2009-11-03 22:40:18sal ce faceti? Dupa care C.N.P.-ul , nr si seria de buletin si ...gata...stim tot.
|
||
|
fluturas_ Postat pe 3 Noiembrie 2009 22:55 |
||
De la: Tazmanian, la data 2009-11-03 22:51:03De la: greierash_is_back, la data 2009-11-03 22:47:54De la: puiu66, la data 2009-11-03 22:42:13De la: fluturas_, la data 2009-11-03 22:36:54Si la mine a inceput sa ningaDe la: iulia069834, la data 2009-11-03 22:29:57eu is sa citesc ...cei din cluj bucurati-va de zapada.....va sahara sau laponia?
|
||
|
|
||
|
greierash_is_back Postat pe 3 Noiembrie 2009 22:55 |
||
De la: fluturas_, la data 2009-11-03 22:54:14De la: bestiutza_relouded, la data 2009-11-03 22:53:11 dc ma impusti
|
||
|
bestiutza_relouded Postat pe 3 Noiembrie 2009 22:55 |
||
De la: fluturas_, la data 2009-11-03 22:55:07De la: monaq, la data 2009-11-03 22:53:00De la: fluturas_, la data 2009-11-03 22:47:32De la: monaq, la data 2009-11-03 22:46:44De la: kudika079197, la data 2009-11-03 22:40:18sal ce faceti? neaaaah.....nr. contului din banca si pinu!
|
||
|
greierash_is_back Postat pe 3 Noiembrie 2009 22:56 |
||
De la: greierash_is_back, la data 2009-11-03 22:47:54De la: puiu66, la data 2009-11-03 22:42:13De la: fluturas_, la data 2009-11-03 22:36:54Si la mine a inceput sa ningaDe la: iulia069834, la data 2009-11-03 22:29:57eu is sa citesc ...cei din cluj bucurati-va de zapada.....va la mine nu e nimeni si nimic..... |
||
|
monaq Postat pe 3 Noiembrie 2009 22:56 |
||
De la: fluturas_, la data 2009-11-03 22:55:07De la: monaq, la data 2009-11-03 22:53:00De la: fluturas_, la data 2009-11-03 22:47:32De la: monaq, la data 2009-11-03 22:46:44De la: kudika079197, la data 2009-11-03 22:40:18sal ce faceti? si nr de cont
|
||
|
bestiutza_relouded Postat pe 3 Noiembrie 2009 22:56 |
||
| sara buna sa va fe ! ce mai faceti ce mai spuneti? | ||
|
Aproape_eu Postat pe 3 Noiembrie 2009 22:57 |
||
De la: greierash_is_back, la data 2009-11-03 22:55:20De la: Tazmanian, la data 2009-11-03 22:51:03De la: greierash_is_back, la data 2009-11-03 22:47:54De la: puiu66, la data 2009-11-03 22:42:13De la: fluturas_, la data 2009-11-03 22:36:54Si la mine a inceput sa ningaDe la: iulia069834, la data 2009-11-03 22:29:57eu is sa citesc ...cei din cluj bucurati-va de zapada.....va mai rau...e Tighidia
|
||
|
Tazmanian Postat pe 3 Noiembrie 2009 22:58 |
||
De la: kentfarafiltru, la data 2009-11-03 22:57:14sara buna sa va fe ! ce mai faceti ce mai spuneti? buna seara!!....facem bine...si...spunem multe ...!!...... ...cheers......
|
||
|
etta Postat pe 3 Noiembrie 2009 22:59 |
||
De la: kentfarafiltru, la data 2009-11-03 22:57:14sara buna sa va fe ! ce mai faceti ce mai spuneti? spunem multe dar ce facem nu spunem
|
||
|
bestiutza_relouded Postat pe 3 Noiembrie 2009 23:02 |
||
De la: kentfarafiltru, la data 2009-11-03 22:57:14sara buna sa va fe ! ce mai faceti ce mai spuneti? seara buna nu mai facem nimic....luam totul de-a gata!!!!!
|
||
|
monaq Postat pe 3 Noiembrie 2009 23:03 |
||
.........l-am lamurit bustean...pe bietul om !!....ce rele suntemmmmm..........
|
||
|
etta Postat pe 3 Noiembrie 2009 23:04 |
||
De la: bestiutza_relouded, la data 2009-11-03 22:55:50De la: fluturas_, la data 2009-11-03 22:54:14De la: bestiutza_relouded, la data 2009-11-03 22:53:11 topai !!
|
||
|
fluturas_ Postat pe 3 Noiembrie 2009 23:04 |
||
De la: Tazmanian, la data 2009-11-03 22:58:01De la: greierash_is_back, la data 2009-11-03 22:55:20De la: Tazmanian, la data 2009-11-03 22:51:03De la: greierash_is_back, la data 2009-11-03 22:47:54De la: puiu66, la data 2009-11-03 22:42:13De la: fluturas_, la data 2009-11-03 22:36:54Si la mine a inceput sa ningaDe la: iulia069834, la data 2009-11-03 22:29:57eu is sa citesc ...cei din cluj bucurati-va de zapada.....va stai asa sa dau un search....e tigridia? cu R? deci doar animale si flori....imi explici te rog? |
||
|
greierash_is_back Postat pe 3 Noiembrie 2009 23:04 |
||
De la: kentfarafiltru, la data 2009-11-03 22:57:14sara buna sa va fe ! ce mai faceti ce mai spuneti? Ma chinui sa fac dintr-un LM light cu filtru un Kent fara filtru
|
||
|
fluturas_ Postat pe 3 Noiembrie 2009 23:05 |
||
dragilorrr...va pupik dulce...de noapte buna .......... ..sa aveti somnice incendiare....cu vise saltarete !!......na,ca v-am urat....numai de bine !!......... .............
|
||
|
etta Postat pe 3 Noiembrie 2009 23:06 |
||
De la: fluturas_, la data 2009-11-03 23:04:29De la: bestiutza_relouded, la data 2009-11-03 22:55:50De la: fluturas_, la data 2009-11-03 22:54:14De la: bestiutza_relouded, la data 2009-11-03 22:53:11 normal cineva trebuie sa faca si putin sport
|
||
|
bestiutza_relouded Postat pe 3 Noiembrie 2009 23:06 |
||
De la: greierash_is_back, la data 2009-11-03 23:04:58De la: Tazmanian, la data 2009-11-03 22:58:01De la: greierash_is_back, la data 2009-11-03 22:55:20De la: Tazmanian, la data 2009-11-03 22:51:03De la: greierash_is_back, la data 2009-11-03 22:47:54De la: puiu66, la data 2009-11-03 22:42:13De la: fluturas_, la data 2009-11-03 22:36:54Si la mine a inceput sa ningaDe la: iulia069834, la data 2009-11-03 22:29:57eu is sa citesc ...cei din cluj bucurati-va de zapada.....va ok. Tighidia = loc intunecat, friguros, pustiu unde n-are cine sa-ti dea de mancare si de baut
|
||
|
Tazmanian Postat pe 3 Noiembrie 2009 23:08 |
||
De la: etta, la data 2009-11-03 23:06:23 dragilorrr...va pupik dulce...de noapte buna .......... nb etta
|
||
|
bestiutza_relouded Postat pe 3 Noiembrie 2009 23:09 |
||
De la: Tazmanian, la data 2009-11-03 23:08:29De la: greierash_is_back, la data 2009-11-03 23:04:58De la: Tazmanian, la data 2009-11-03 22:58:01De la: greierash_is_back, la data 2009-11-03 22:55:20De la: Tazmanian, la data 2009-11-03 22:51:03De la: greierash_is_back, la data 2009-11-03 22:47:54De la: puiu66, la data 2009-11-03 22:42:13De la: fluturas_, la data 2009-11-03 22:36:54Si la mine a inceput sa ningaDe la: iulia069834, la data 2009-11-03 22:29:57eu is sa citesc ...cei din cluj bucurati-va de zapada.....va multumesc! omu cat traieste invata!
|
||
|
greierash_is_back Postat pe 3 Noiembrie 2009 23:13 |
||
De la: etta, la data 2009-11-03 23:06:23 dragilorrr...va pupik dulce...de noapte buna .......... somn usor frumoasa doamna scumpa si perversa!!!!
|
||
|
monaq Postat pe 3 Noiembrie 2009 23:14 |
||
|
cine a spus ca sunteti rele ca il/ o alerg de nu se vede ! Fluturas ai fi reusirt sa faci transformarea daca era LM mentolat , pe cind asa... |
||
|
Aproape_eu Postat pe 3 Noiembrie 2009 23:15 |
||
De la: kentfarafiltru, la data 2009-11-03 23:15:59cine a spus ca sunteti rele ca il/ o alerg de nu se vede ! macar incearca
|
||
|
bestiutza_relouded Postat pe 3 Noiembrie 2009 23:18 |
||
| corect ! merita apreciat efortul ! | ||
|
Aproape_eu Postat pe 3 Noiembrie 2009 23:20 |
||
De la: etta, la data 2009-11-03 23:06:23 dragilorrr...va pupik dulce...de noapte buna .......... Somn usor doamna...
|
||
|
fluturas_ Postat pe 3 Noiembrie 2009 23:20 |
||
De la: Tazmanian, la data 2009-11-03 23:08:29De la: greierash_is_back, la data 2009-11-03 23:04:58De la: Tazmanian, la data 2009-11-03 22:58:01De la: greierash_is_back, la data 2009-11-03 22:55:20De la: Tazmanian, la data 2009-11-03 22:51:03De la: greierash_is_back, la data 2009-11-03 22:47:54De la: puiu66, la data 2009-11-03 22:42:13De la: fluturas_, la data 2009-11-03 22:36:54Si la mine a inceput sa ningaDe la: iulia069834, la data 2009-11-03 22:29:57eu is sa citesc ...cei din cluj bucurati-va de zapada.....va pai iesi la suprafatza.....cine te tine acolo????
|
||
|
monaq Postat pe 3 Noiembrie 2009 23:22 |
||
De la: kentfarafiltru, la data 2009-11-03 23:15:59cine a spus ca sunteti rele ca il/ o alerg de nu se vede ! Atunci nu ma mai chinui ca nu...menthol...menthol nu
|
||
|
fluturas_ Postat pe 3 Noiembrie 2009 23:23 |
||
| nopate buna tuturora si vise minunate ! | ||
|
Aproape_eu Postat pe 3 Noiembrie 2009 23:24 |
||
De la: kentfarafiltru, la data 2009-11-03 23:15:59cine a spus ca sunteti rele ca il/ o alerg de nu se vede ! io am zis...... ...ma pregatesc ...de alergare ???....si vezi,sa nu-mi pui piedica....
|
||
|
etta Postat pe 3 Noiembrie 2009 23:24 |
||
| Subiect | Mesaje | Ultimul Mesaj |
|---|---|---|
| buna | 65 | De la: etta 28 Aprilie 2009 23:32 |
| Cea mai tare inventie! Cat woman, in actiune!:) | 1 | De la: LaCafele 24 Februarie 2012 12:52 |
| castigati cu...mai nimic | 2 | De la: monaram 23 Iunie 2009 19:48 |
|
|
||
| mai bine vegetarian? | 1 | De la: Fahnell 12 Aprilie 2010 14:23 |
| TOPICUL MEU | 748 | De la: kudika_nikole 11 Ianuarie 2012 00:32 |
Site-ul Kudika.ro este creat si administrat de SC Internet Corp SRL.
Pentru propuneri de colaborare privind promovarea pe site-ul kudika.ro,
va rugam sa contactati departamentul de vanzari la [email protected]
Sediul social: Bucuresti, Str. Putul lui Zamfir nr. 28, Sector 1
Solicitarile cu privire la protectia datelor cu caracter personal pot fi trimise la email [email protected]
Termenul legal in care poti primi un raspuns din partea noastra este de 30 zile calendaristice.