Mai multe
De la: kentfarafiltru, la data 2009-11-04 16:25:12ooo ce mi e pofta d eun strop de soare !!!! Nu trimiti d ela Timisoara un pic si spre Bucuresti ca pe aici e nor si frig si ploita !tocmai i-am zis sa treaca si pe la voi....dar a zis ca nu are loc de politicieni
|
||
|
taiko_delia Postat pe 4 Noiembrie 2009 16:28 |
||
|---|---|---|
si tu , oricum, ai soare in suflet...ca sa ajunga si pt noi cand ploua dar iti dau flori
|
||
|
taiko_delia Postat pe 4 Noiembrie 2009 16:29 |
||
|
o dupa-amiaza de vis in umbra stelelor ce se vor naste in asteptarea dorului de tine.. o zi care conduce la insomnii metafizice :)) |
||
|
|
||
|
desert_plant Postat pe 4 Noiembrie 2009 16:35 |
||
|
||
|
taiko_delia Postat pe 4 Noiembrie 2009 16:54 |
||
| multumesc pentru floricele si parca tot a aparut o raza de soare... Or fi fost politicienii plecati la pauza de tigara probabil in acel timp !Cit despre soarele in suflet acesta e bine sa existe la toti ! | ||
|
Aproape_eu Postat pe 4 Noiembrie 2009 18:07 |
||
buna searaaa.... ...azi am fost cam absenta la apel...... ...dar incerc sa recuperez de acum incolo !!..... .....si unde pui ca am pierdut si party-ul Alexandrei !!......... ....asta e....am adus cafelutzxa proaspata....... ...pupicei calzi ..... ....si caldura din sufletul meu....ca vad ca se cere !!!......
|
||
|
etta Postat pe 4 Noiembrie 2009 18:13 |
||
De la: etta, la data 2009-11-04 18:13:58 buna searaaa....ai aparut mami
|
||
|
taiko_delia Postat pe 4 Noiembrie 2009 18:15 |
||
De la: etta, la data 2009-11-04 18:13:58 buna searaaa.... etta mergi la profilul meu la poze..
|
||
|
iulia069834 Postat pe 4 Noiembrie 2009 18:15 |
||
|
Buna seara, buna seara!!!!!!!!!!!!! Va pup pe toti si ii doresc sarbatoritei LA MULTI ANI si
|
||
|
Lucia38 Postat pe 4 Noiembrie 2009 18:16 |
||
buna seara lume
|
||
|
yumy Postat pe 4 Noiembrie 2009 18:16 |
||
buna seara tuturor iepurash is back in bussines!
|
||
|
greierash_is_back Postat pe 4 Noiembrie 2009 18:19 |
||
De la: taiko_delia, la data 2009-11-04 18:15:14De la: etta, la data 2009-11-04 18:13:58 buna searaaa....ai aparut mami am....... .....dar tuuuuu.... ....nu trebuia sa fii pe undeva ????........
|
||
|
etta Postat pe 4 Noiembrie 2009 18:22 |
||
De la: Lucia38, la data 2009-11-04 18:16:39Buna seara, buna seara!!!!!!!!!!!!! Cuscraaaaaaaaaaa.....i miss youuuuuuuuuu !!!..........
|
||
|
etta Postat pe 4 Noiembrie 2009 18:23 |
||
De la: iulia069834, la data 2009-11-04 18:15:59De la: etta, la data 2009-11-04 18:13:58 buna searaaa.... acusha....ma indreptez acolo !!........... ....mai esti racita ???.........
|
||
|
etta Postat pe 4 Noiembrie 2009 18:23 |
||
yumiiii....iepuricoooo.....la grup cu voi......
|
||
|
etta Postat pe 4 Noiembrie 2009 18:24 |
||
De la: greierash_is_back, la data 2009-11-04 18:19:08buna seara tuturor
|
||
|
yumy Postat pe 4 Noiembrie 2009 18:25 |
||
De la: etta, la data 2009-11-04 18:23:53De la: iulia069834, la data 2009-11-04 18:15:59De la: etta, la data 2009-11-04 18:13:58 buna searaaa.... da ..dar nu am tuse seaca si nici febra.....deci nu-i gripa porcina.... |
||
|
iulia069834 Postat pe 4 Noiembrie 2009 18:25 |
||
De la: etta, la data 2009-11-04 18:24:43 yumiiii....iepuricoooo.....la grup cu voi...... asa imi place
|
||
|
yumy Postat pe 4 Noiembrie 2009 18:26 |
||
Iulia....vazut.....placut pozele...... ....multa sanatate !!......
|
||
|
etta Postat pe 4 Noiembrie 2009 18:29 |
||
De la: etta, la data 2009-11-04 18:22:25paaaaiiiii, cum sa spun eu, cica a intervenit ceva si a plecat spre casa mai repedeDe la: taiko_delia, la data 2009-11-04 18:15:14De la: etta, la data 2009-11-04 18:13:58 buna searaaa....ai aparut mami
|
||
|
taiko_delia Postat pe 4 Noiembrie 2009 18:29 |
||
yumi, cri cri, lucia, iuli va pup pe toate sper ca nu am uitat pe cineva
|
||
|
taiko_delia Postat pe 4 Noiembrie 2009 18:30 |
||
De la: taiko_delia, la data 2009-11-04 18:29:12De la: etta, la data 2009-11-04 18:22:25paaaaiiiii, cum sa spun eu, cica a intervenit ceva si a plecat spre casa mai repedeDe la: taiko_delia, la data 2009-11-04 18:15:14De la: etta, la data 2009-11-04 18:13:58 buna searaaa....ai aparut mami ei,na.......pacat..... ........ |
||
|
etta Postat pe 4 Noiembrie 2009 18:33 |
||
De la: taiko_delia, la data 2009-11-04 18:30:44yumi, cri cri, lucia, iuli va pup pe toate uf ce bine intre atatia pupici
|
||
|
yumy Postat pe 4 Noiembrie 2009 18:34 |
||
De la: taiko_delia, la data 2009-11-04 18:30:44yumi, cri cri, lucia, iuli va pup pe toate ca acuma stiu pe cine...
|
||
|
Lucia38 Postat pe 4 Noiembrie 2009 18:36 |
||
drlia se intoarce roata : sml-love0038: [/quote] |
||
|
iulia069834 Postat pe 4 Noiembrie 2009 18:37 |
||
stiu, dar or sa mai fie si alte ocazii
|
||
|
taiko_delia Postat pe 4 Noiembrie 2009 18:37 |
||
De la: taiko_delia, la data 2009-11-04 18:30:44yumi, cri cri, lucia, iuli va pup pe toate pe mine???......... ...desi m-ai pupacit....individual !!..........
|
||
|
etta Postat pe 4 Noiembrie 2009 18:37 |
||
De la: etta, la data 2009-11-04 18:24:43 yumiiii....iepuricoooo.....la grup cu voi...... asa...in grup cum ne place noua....simt totusi lipsa unui barbat....unde o fi mitoi?
|
||
|
greierash_is_back Postat pe 4 Noiembrie 2009 18:38 |
||
De la: taiko_delia, la data 2009-11-04 18:37:18stiu, dar or sa mai fie si alte ocazii corect.......speranta moare ultima !!.....
|
||
|
etta Postat pe 4 Noiembrie 2009 18:38 |
||
De la: iulia069834, la data 2009-11-04 18:37:11drlia se intoarce roata : sml-love0038: [/quote]se invarteeeeee, stiu, am simtit-o pe pielea mea cum se tot invarte mi se rupe sufletul ca nu pot avea unu....chiar imi plac
|
||
|
taiko_delia Postat pe 4 Noiembrie 2009 18:39 |
||
| Subiect | Mesaje | Ultimul Mesaj |
|---|---|---|
| va rog frumos dati mi un vot | 1 | De la: alice_oct88 15 Martie 2010 00:51 |
| RoWoW | 2 | De la: rashela 30 Octombrie 2010 23:00 |
| votati-ma :* | 2 | De la: freakbabe 22 Ianuarie 2010 15:41 |
|
|
||
| Cantonament de SALSA la Loga Dance SCHOOL! 13-19 Iulie 2009 | 1 | De la: logadanceschool 22 Iunie 2009 19:42 |
| buna | 11 | De la: Lacra___ 17 Septembrie 2009 15:56 |
Site-ul Kudika.ro este creat si administrat de SC Internet Corp SRL.
Pentru propuneri de colaborare privind promovarea pe site-ul kudika.ro,
va rugam sa contactati departamentul de vanzari la [email protected]
Sediul social: Bucuresti, Str. Putul lui Zamfir nr. 28, Sector 1
Solicitarile cu privire la protectia datelor cu caracter personal pot fi trimise la email [email protected]
Termenul legal in care poti primi un raspuns din partea noastra este de 30 zile calendaristice.