Mai multe
De la: yumalai, la data 2009-11-04 11:40:37gata, mi-a trecut, aici in cafenea e terapie curataDe la: taiko_delia, la data 2009-11-04 11:17:10am venit si eu...nervoasa, de la electrica
|
||
|
taiko_delia Postat pe 4 Noiembrie 2009 11:41 |
||
|---|---|---|
De la: cristiana_cris, la data 2009-11-04 11:40:34 haide mama-soacra la dans
|
||
|
yumy Postat pe 4 Noiembrie 2009 11:42 |
||
De la: yumalai, la data 2009-11-04 10:37:41De la: monaq, la data 2009-11-04 10:35:59chiar este simpatic....pana la proba contrarie.....
|
||
|
|
||
|
bestiutza_relouded Postat pe 4 Noiembrie 2009 11:42 |
||
helooooooooooo evrybody everybody dance now
|
||
|
cristiana_cris Postat pe 4 Noiembrie 2009 11:42 |
||
De la: yumalai, la data 2009-11-04 11:42:05De la: cristiana_cris, la data 2009-11-04 11:40:34 nora mea preferata
|
||
|
cristiana_cris Postat pe 4 Noiembrie 2009 11:43 |
||
De la: taiko_delia, la data 2009-11-04 11:41:34De la: yumalai, la data 2009-11-04 11:40:37gata, mi-a trecut, aici in cafenea e terapie curataDe la: taiko_delia, la data 2009-11-04 11:17:10am venit si eu...nervoasa, de la electrica da e cald e bine e dragoste
|
||
|
yumy Postat pe 4 Noiembrie 2009 11:43 |
||
ce frumosi sunt pufosiiiiiiiii
|
||
|
taiko_delia Postat pe 4 Noiembrie 2009 11:45 |
||
iuliiiii, ti-am furat poza
|
||
|
taiko_delia Postat pe 4 Noiembrie 2009 11:46 |
||
De la: taiko_delia, la data 2009-11-04 11:45:19ce frumosi sunt pufosiiiiiiiii da sunt si dulci
|
||
|
yumy Postat pe 4 Noiembrie 2009 11:47 |
||
|
O zi minunata tuturor! si bine v-am gasit! Un calduros "LA MULTI ANI SARBATORITILOR!" .. chiar si pe ninsoare
|
||
|
blue_angel31 Postat pe 4 Noiembrie 2009 11:48 |
||
maybe i'm invisible.....
|
||
|
greierash_is_back Postat pe 4 Noiembrie 2009 12:00 |
||
De la: greierash_is_back, la data 2009-11-04 12:00:23maybe i'm invisible.....nu esti , uite aici
|
||
|
taiko_delia Postat pe 4 Noiembrie 2009 12:02 |
||
De la: greierash_is_back, la data 2009-11-04 11:31:17neata tuturor.... buna greieras ti-ai deschis ochisorii? cum suntem in dimineta asta?
|
||
|
sstefania Postat pe 4 Noiembrie 2009 12:02 |
||
si alexandra cu ce prajiturele indulcesti azi oaspetiii?
|
||
|
sstefania Postat pe 4 Noiembrie 2009 12:04 |
||
De la: greierash_is_back, la data 2009-11-04 12:00:23maybe i'm invisible..... your not i saw you
|
||
|
sstefania Postat pe 4 Noiembrie 2009 12:05 |
||
De la: blue_angel31, la data 2009-11-04 11:48:26 O zi minunata tuturor! si bine v-am gasit!
|
||
|
bestiutza_relouded Postat pe 4 Noiembrie 2009 12:10 |
||
De la: taiko_delia, la data 2009-11-04 12:02:13De la: greierash_is_back, la data 2009-11-04 12:00:23maybe i'm invisible.....nu esti , uite aici
|
||
|
greierash_is_back Postat pe 4 Noiembrie 2009 12:10 |
||
De la: sstefania, la data 2009-11-04 12:05:19De la: greierash_is_back, la data 2009-11-04 12:00:23maybe i'm invisible..... i know u did!!!
|
||
|
greierash_is_back Postat pe 4 Noiembrie 2009 12:10 |
||
| SARBATORITI? cine? | ||
|
greierash_is_back Postat pe 4 Noiembrie 2009 12:11 |
||
ce se intampla ? toata lumea e atat de ocupata ..... nu mai scrie nimeni nimic
|
||
|
sstefania Postat pe 4 Noiembrie 2009 12:13 |
||
|
La multi ani Alexandra ! Sa ai parte de fericire si de tot binele din lume ! O zi senina tuturora in care sa aveti parte de dor si d eiubire. Privind in cafenea nici nu stiu din ce sa ma infrupt mai intii: din cafea sau din multitudinea de pupic... |
||
|
Aproape_eu Postat pe 4 Noiembrie 2009 12:14 |
||
yupiiiiiii
|
||
|
sstefania Postat pe 4 Noiembrie 2009 12:15 |
||
De la: bestiutza_relouded, la data 2009-11-04 11:40:03De la: ovidiu_42, la data 2009-11-04 11:19:45ziua buna...cafenea!!! bem dulceatza!!!....bei si tu cu mine?
|
||
|
ovidiu_42 Postat pe 4 Noiembrie 2009 12:19 |
||
merci tuturor pt urari! ma scuzati da mai dispar din cand in cand... voi serviti-va ca e din belsug!
|
||
|
missalexandra Postat pe 4 Noiembrie 2009 12:19 |
||
De la: kentfarafiltru, la data 2009-11-04 12:14:31La multi ani Alexandra ! Sa ai parte de fericire si de tot binele din lume ! un pic din fiecare
|
||
|
sstefania Postat pe 4 Noiembrie 2009 12:20 |
||
si mai e pana diseara
|
||
|
bestiutza_relouded Postat pe 4 Noiembrie 2009 12:22 |
||
| atunci e bine daca e cite un pic din fiecare, asa voi face voi sorbi un sarut si voi ...fura o gurita de...cafea ! Cu siguranta amestecul va fi mortal de....placut ! | ||
|
Aproape_eu Postat pe 4 Noiembrie 2009 12:24 |
||
De la: ovidiu_42, la data 2009-11-04 12:19:16De la: bestiutza_relouded, la data 2009-11-04 11:40:03De la: ovidiu_42, la data 2009-11-04 11:19:45ziua buna...cafenea!!! cum sa nu ne retragem la separeu
|
||
|
bestiutza_relouded Postat pe 4 Noiembrie 2009 12:24 |
||
De la: missalexandra, la data 2009-11-04 12:19:48merci tuturor pt urari! la multi ani!!!!!!!!!!!!!!!! cine mai e?? |
||
|
greierash_is_back Postat pe 4 Noiembrie 2009 12:26 |
||
mai e mai e pana diseara eu stau pana la 6 dar pt mine faptul ca vb cu voi face sa treaca timpul mai repede
|
||
|
sstefania Postat pe 4 Noiembrie 2009 12:27 |
||
| Subiect | Mesaje | Ultimul Mesaj |
|---|---|---|
| Amici | 14 | De la: Lucia38 15 Iulie 2009 18:49 |
| Relaxare in fata pc ului | 6 | De la: Full_Metal_Jacket 29 Martie 2010 21:53 |
| va rog votati!!!!un cadou pentru iubitu meu!!! | 1 | De la: kudika340749 25 Octombrie 2011 22:13 |
|
|
||
| Moniqa's caffe | 12 | De la: Caramell 8 Mai 2009 22:44 |
| Vote request | 1 | De la: paulrs 28 Ianuarie 2010 17:34 |
Site-ul Kudika.ro este creat si administrat de SC Internet Corp SRL.
Pentru propuneri de colaborare privind promovarea pe site-ul kudika.ro,
va rugam sa contactati departamentul de vanzari la [email protected]
Sediul social: Bucuresti, Str. Putul lui Zamfir nr. 28, Sector 1
Solicitarile cu privire la protectia datelor cu caracter personal pot fi trimise la email [email protected]
Termenul legal in care poti primi un raspuns din partea noastra este de 30 zile calendaristice.