Mai multe
De la: Fructis, la data 2009-09-28 21:46:18lume revenie pauza publicitara cu reclame la conopida ,
|
||
|
danutzza_stefi Postat pe 28 Septembrie 2009 22:07 |
||
|---|---|---|
na seara......... ......ce merge dupa..............pastrama??????????? .........mi-e o seteeeeeeeeeeeeeeeee............... .....ia sa va vad.........
|
||
|
nico1234 Postat pe 28 Septembrie 2009 22:08 |
||
sarumana dana
|
||
|
|
||
|
bestiutza_relouded Postat pe 28 Septembrie 2009 22:09 |
||
De la: nico1234, la data 2009-09-28 22:08:38na seara......... un jack
|
||
|
bestiutza_relouded Postat pe 28 Septembrie 2009 22:10 |
||
|
na seara......... ......ce merge dupa..............pastrama??????????? .........mi-e o seteeeeeeeeeeeeeeeee............... .....ia sa va vad......... buna nico un vin de crama
|
||
|
danutzza_stefi Postat pe 28 Septembrie 2009 22:11 |
||
|
||
|
bestiutza_relouded Postat pe 28 Septembrie 2009 22:17 |
||
......un jack...... .un vin........ ........nici nu stiu........ sunt conservator........din fire....... .........sunt.....la jb.........raman.......la j&b.......... .........multumesc.......oricum.....
|
||
|
nico1234 Postat pe 28 Septembrie 2009 22:18 |
||
|
ce de luuuuuummmmmmmeeeeeeeeeee!!!!!!!!!!! voi n-aveti somn?
|
||
|
ovidiu_42 Postat pe 28 Septembrie 2009 22:20 |
||
am mai intrat o fuga.......sa dau pupici celor care au plecat....sau au de gand s-o faca !!........... ..........ca mai am putin .......de stat in pauza !!..........
|
||
|
etta Postat pe 28 Septembrie 2009 22:28 |
||
am revenit si yo......cu un sut in fund.....de la etta.....am intrat direct in cafenea.....pffffffffffff da ce fum e...... buna seara celor care au venit mai tarziu...iar celor care au plecat la nani....somn usor!!!!
|
||
|
monaq Postat pe 28 Septembrie 2009 22:36 |
||
ovi nu vrei sa iti tinem de urat la job ![]()
|
||
|
bestiutza_relouded Postat pe 28 Septembrie 2009 22:37 |
||
De la: monaq, la data 2009-09-28 22:36:25am revenit si yo......cu un sut in fund.....de la etta.....am intrat direct in cafenea.....pffffffffffff da ce fum e...... buna seara mona |
||
|
bestiutza_relouded Postat pe 28 Septembrie 2009 22:41 |
||
De la: bestiutza_relouded, la data 2009-09-28 22:41:42De la: monaq, la data 2009-09-28 22:36:25am revenit si yo......cu un sut in fund.....de la etta.....am intrat direct in cafenea.....pffffffffffff da ce fum e...... besti....
|
||
|
monaq Postat pe 28 Septembrie 2009 22:42 |
||
|
De la: monaq, la data 2009-09-28 22:36:25 am revenit si yo......cu un sut in fund.....de la etta.....am intrat direct in cafenea.....pffffffffffff da ce fum e...... buna seara celor care au venit mai tarziu...iar celor care au plecat la nani....somn usor!!!! buna seara monabuna mona
|
||
|
danutzza_stefi Postat pe 28 Septembrie 2009 22:43 |
||
De la: etta, la data 2009-09-28 22:28:27 am mai intrat o fuga.......sa dau pupici celor care au plecat....sau au de gand s-o faca !!........... buna seara etta
|
||
|
bestiutza_relouded Postat pe 28 Septembrie 2009 22:43 |
||
De la: danutza_new, la data 2009-09-28 22:43:31 danutza....
|
||
|
monaq Postat pe 28 Septembrie 2009 22:44 |
||
De la: monaq, la data 2009-09-28 22:42:42De la: bestiutza_relouded, la data 2009-09-28 22:41:42De la: monaq, la data 2009-09-28 22:36:25am revenit si yo......cu un sut in fund.....de la etta.....am intrat direct in cafenea.....pffffffffffff da ce fum e...... ai vazut pozele trebuie sa mai pun zilele astea
|
||
|
bestiutza_relouded Postat pe 28 Septembrie 2009 22:46 |
||
De la: bestiutza_relouded, la data 2009-09-28 22:46:12De la: monaq, la data 2009-09-28 22:42:42De la: bestiutza_relouded, la data 2009-09-28 22:41:42De la: monaq, la data 2009-09-28 22:36:25am revenit si yo......cu un sut in fund.....de la etta.....am intrat direct in cafenea.....pffffffffffff da ce fum e...... noi asteptam.....
|
||
|
monaq Postat pe 28 Septembrie 2009 22:47 |
||
De la: bestiutza_relouded, la data 2009-09-28 22:46:12De la: monaq, la data 2009-09-28 22:42:42De la: bestiutza_relouded, la data 2009-09-28 22:41:42De la: monaq, la data 2009-09-28 22:36:25am revenit si yo......cu un sut in fund.....de la etta.....am intrat direct in cafenea.....pffffffffffff da ce fum e...... M-am uitat si eu la pozele tale... m-ai facut sa am chef sa bag si eu.Ce crezi ca numa` tu ai poze in Spania ? :P Ma apuc acum de ele :))))) |
||
|
fluturas_ Postat pe 28 Septembrie 2009 22:49 |
||
bestiuta,puiu....fructis
|
||
|
Nuovamente_Robertina Postat pe 28 Septembrie 2009 22:53 |
||
|
asa fluturas ce partioate suntem
|
||
|
bestiutza_relouded Postat pe 28 Septembrie 2009 22:54 |
||
|
asa fluturas ce partioate suntem
|
||
|
bestiutza_relouded Postat pe 28 Septembrie 2009 22:54 |
||
fluturash.....da-i o vodca de-a ta???
|
||
|
monaq Postat pe 28 Septembrie 2009 22:57 |
||
|
cum suntem bestiutza?ca n-am inteles. mona...dau orice numa sa-ti fie tie bine (nu ma pun rau cu sora mai mare) ...dar vezi cum recuperezi vodka de la denisa
|
||
|
fluturas_ Postat pe 28 Septembrie 2009 23:05 |
||
|
cum suntem bestiutza?ca n-am inteles. mona...dau orice numa sa-ti fie tie bine (nu ma pun rau cu sora mai mare) ...dar vezi cum recuperezi vodka de la denisa
|
||
|
fluturas_ Postat pe 28 Septembrie 2009 23:05 |
||
De la: fluturas_, la data 2009-09-28 23:05:58cum suntem bestiutza?ca n-am inteles. deny a zis ca e a noastra ....doar sa ma fac bine....(psihic)....deci.....aaaaaaaaaaaaa si inca ceva de la tine..... NU MA POOOPI???
|
||
|
monaq Postat pe 28 Septembrie 2009 23:09 |
||
fetelor eu ma duc la somnic va pup de n buna
|
||
|
danutzza_stefi Postat pe 28 Septembrie 2009 23:10 |
||
De la: monaq, la data 2009-09-28 23:09:00De la: fluturas_, la data 2009-09-28 23:05:58cum suntem bestiutza?ca n-am inteles. sta bine......
|
||
|
Nuovamente_Robertina Postat pe 28 Septembrie 2009 23:13 |
||
De la: danutza_new, la data 2009-09-28 23:10:48fetelor eu ma duc la somnic va pup de n buna noapte buna dana...... am ajuns duminica in 1 Mai....dar banuiesc,ca erai libera
|
||
|
Nuovamente_Robertina Postat pe 28 Septembrie 2009 23:14 |
||
ETTA............... ETAAAAAAAAAA iar ai disparut? .....ETTAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA.............................................. PE UNDE TOT UMBLA MAMICA VOASTRA DE CATEVA ZILE?
|
||
|
Nuovamente_Robertina Postat pe 28 Septembrie 2009 23:16 |
||
| Subiect | Mesaje | Ultimul Mesaj |
|---|---|---|
| Ceao la toata lumea!!!!!!!! | 11 | De la: Delyi 10 Iunie 2010 23:56 |
| Relatie toxica ! | 38 | De la: faith742011 27 Noiembrie 2011 16:20 |
| CAFENEAUA in care va astept sa va ziceti bucuriile si tristetile pe care le-ati avut sau aveti in dragoste | 23 | De la: bruni_eu 23 Aprilie 2009 18:00 |
|
|
||
| Zi ce-ti trece prin cap! | 2681 | De la: Diavolyta_ 31 Martie 2013 09:17 |
| DE MARTISOR !!! | 2 | De la: soraderazboi 1 Martie 2010 14:04 |
Site-ul Kudika.ro este creat si administrat de SC Internet Corp SRL.
Pentru propuneri de colaborare privind promovarea pe site-ul kudika.ro,
va rugam sa contactati departamentul de vanzari la [email protected]
Sediul social: Bucuresti, Str. Putul lui Zamfir nr. 28, Sector 1
Solicitarile cu privire la protectia datelor cu caracter personal pot fi trimise la email [email protected]
Termenul legal in care poti primi un raspuns din partea noastra este de 30 zile calendaristice.