Setari Cookie-uri

Free Caffe 2(un regalo ai miei amici)

Buna searaaaa!!!!!!!!!!
Pentru toate fetele de-aici.
Lucia38
Postat pe 12 Octombrie 2009 19:28
buna seara.... ...am trecut sa va pupez.....ca plec pe la fini !!.....ne mai vb mai pe ...noapte !!..... .........
etta
Postat pe 12 Octombrie 2009 19:31
seara buna cafenea!!
ovidiu_42
Postat pe 12 Octombrie 2009 20:19
buna seara, Ovi!!!!!!!!!!!
Lucia38
Postat pe 12 Octombrie 2009 20:22
De la: Lucia38, la data 2009-10-12 20:22:02buna seara, Ovi!!!!!!!!!!!





buna...lucia...si...pupici!!
ce faci tu?acasa sau...la job?
ovidiu_42
Postat pe 12 Octombrie 2009 20:25
La job. Inca putin si plec acasa...
Numai ca, pe cand ma bucuram si eu de o seara linistita, s-a gasit cineva sa mi-o... strice...
Lucia38
Postat pe 12 Octombrie 2009 20:27
buna seara ovi.,etta, lucia
yumy
Postat pe 12 Octombrie 2009 20:28
seara buna ce faceti ?
danutzza_stefi
Postat pe 12 Octombrie 2009 20:29
De la: yumalai, la data 2009-10-12 20:28:55buna seara ovi.,etta, lucia




yumyyyyy.....
ce faci tu?


ovidiu_42
Postat pe 12 Octombrie 2009 20:32
De la: yumalai, la data 2009-10-12 20:28:55buna seara ovi.,etta, lucia

Lucia38
Postat pe 12 Octombrie 2009 20:32
seara buna din nou....pt cei care au intrat mai tarziu....
monaq
Postat pe 12 Octombrie 2009 20:35
Monaq,
Lucia38
Postat pe 12 Octombrie 2009 20:40
Buna seara
puiu66
Postat pe 12 Octombrie 2009 20:43
Buna seara, Puiu!!!
In sfarsit apuc si eu sa-ti raspund prima!
Lucia38
Postat pe 12 Octombrie 2009 20:44
De la: Lucia38, la data 2009-10-12 20:40:18Monaq,


luciaaaaaaaaa de la cluj
monaq
Postat pe 12 Octombrie 2009 20:45
De la: Lucia38, la data 2009-10-12 20:44:39Buna seara, Puiu!!!
In sfarsit apuc si eu sa-ti raspund prima!
Noteaza asta in calendar Buna lucia
puiu66
Postat pe 12 Octombrie 2009 20:46
De la: puiu66, la data 2009-10-12 20:43:17Buna seara


puiuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu
monaq
Postat pe 12 Octombrie 2009 20:46
De la: monaq, la data 2009-10-12 20:35:12seara buna din nou....pt cei care au intrat mai tarziu....
pupici mona
danutzza_stefi
Postat pe 12 Octombrie 2009 20:47
De la: puiu66, la data 2009-10-12 20:46:05
De la: Lucia38, la data 2009-10-12 20:44:39Buna seara, Puiu!!!
In sfarsit apuc si eu sa-ti raspund prima!
Noteaza asta in calendar Buna lucia

Am notat...
Lucia38
Postat pe 12 Octombrie 2009 20:47
De la: monaq, la data 2009-10-12 20:46:30
De la: puiu66, la data 2009-10-12 20:43:17Buna seara


puiuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu
Buna seara mona
puiu66
Postat pe 12 Octombrie 2009 20:47
De la: ovidiu_42, la data 2009-10-12 20:19:44seara buna cafenea!!
danutzza_stefi
Postat pe 12 Octombrie 2009 20:47
De la: puiu66, la data 2009-10-12 20:43:17Buna seara
buna puiu
danutzza_stefi
Postat pe 12 Octombrie 2009 20:48
Lucia
danutzza_stefi
Postat pe 12 Octombrie 2009 20:49
De la: monaq, la data 2009-10-12 20:35:12seara buna din nou....pt cei care au intrat mai tarziu....





buna seara!!
pot sa te poop...mona?
ovidiu_42
Postat pe 12 Octombrie 2009 20:50
De la: danutzza_stefi, la data 2009-10-12 20:48:31
De la: puiu66, la data 2009-10-12 20:43:17Buna seara
buna puiu
Buna si tie danutza
puiu66
Postat pe 12 Octombrie 2009 20:51
De la: ovidiu_42, la data 2009-10-12 20:19:44seara buna cafenea!!
Buna ovidiu
puiu66
Postat pe 12 Octombrie 2009 20:53
De la: danutzza_stefi, la data 2009-10-12 20:48:31


De la: puiu66, la data 2009-10-12 20:43:17

Buna seara
buna puiu
Buna si tie danutza... esti mai bine ?...
danutzza_stefi
Postat pe 12 Octombrie 2009 20:54
De la: danutzza_stefi, la data 2009-10-12 20:47:05
De la: monaq, la data 2009-10-12 20:35:12seara buna din nou....pt cei care au intrat mai tarziu....
pupici mona


danutzaaaaaaaaaaaaa
monaq
Postat pe 12 Octombrie 2009 20:55
De la: ovidiu_42, la data 2009-10-12 20:50:31
De la: monaq, la data 2009-10-12 20:35:12seara buna din nou....pt cei care au intrat mai tarziu....





buna seara!!
pot sa te poop...mona?


te poooop eu pana ma pupi tu...........
monaq
Postat pe 12 Octombrie 2009 20:56
Buna seara
fluturas_
Postat pe 12 Octombrie 2009 20:58

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
"BAR DE NEGRI" 101 De la: broscoiu 19 Decembrie 2011 12:02
Cafeneaua lui Femeie_Sabina 281 De la: Pisoiu3 5 Martie 2010 09:04
kudika nicoll,,m am indragostit de tn 16 De la: kudika_nikole 1 Ianuarie 2012 17:53
0 prietena 21 De la: rockk 23 Martie 2011 12:31
Insomnia 53 De la: battleofwits 7 Martie 2011 21:16