Mai multe
De la: danutzza_stefi, la data 2009-10-12 22:03:19De la: monaq, la data 2009-10-12 22:01:18vreau si eu clatite imi datiDe la: fluturas_, la data 2009-10-12 21:57:48De la: monaq, la data 2009-10-12 21:52:16De la: fluturas_, la data 2009-10-12 21:47:35Vreti clatite ?? gata gata ..fara numar pt tine...daca e nevoie mai fac niste clatite bonus
|
||
|
fluturas_ Postat pe 12 Octombrie 2009 22:14 |
||
|---|---|---|
De la: Nuovamente_Robertina, la data 2009-10-12 22:12:29ok ies acum sa intre tura a2aDe la: danutzza_stefi, la data 2009-10-12 22:09:48De la: Nuovamente_Robertina, la data 2009-10-12 21:58:33esti la jobDe la: danutzza_stefi, la data 2009-10-12 21:56:53De la: Nuovamente_Robertina, la data 2009-10-12 21:51:00ok astept ,o sa iti dau nr pe privat de tel celalaltDe la: danutzza_stefi, la data 2009-10-12 21:49:15deni
|
||
|
danutzza_stefi Postat pe 12 Octombrie 2009 22:15 |
||
gata gata ..fara numar pt tine...daca e nevoie mai fac niste clatite bonus ms
|
||
|
|
||
|
danutzza_stefi Postat pe 12 Octombrie 2009 22:16 |
||
De la: danutzza_stefi, la data 2009-10-12 22:15:27De la: Nuovamente_Robertina, la data 2009-10-12 22:12:29ok ies acum sa intre tura a2aDe la: danutzza_stefi, la data 2009-10-12 22:09:48De la: Nuovamente_Robertina, la data 2009-10-12 21:58:33esti la jobDe la: danutzza_stefi, la data 2009-10-12 21:56:53De la: Nuovamente_Robertina, la data 2009-10-12 21:51:00ok astept ,o sa iti dau nr pe privat de tel celalaltDe la: danutzza_stefi, la data 2009-10-12 21:49:15deni vorbim!te pup.....
|
||
|
Nuovamente_Robertina Postat pe 12 Octombrie 2009 22:17 |
||
si eu ca intru in pauza de publicitate
|
||
|
danutzza_stefi Postat pe 12 Octombrie 2009 22:18 |
||
De la: danutzza_stefi, la data 2009-10-12 22:16:45gata gata ..fara numar pt tine...daca e nevoie mai fac niste clatite bonus pupici
|
||
|
fluturas_ Postat pe 12 Octombrie 2009 22:19 |
||
De la: puiu66, la data 2009-10-12 22:11:41De la: monaq, la data 2009-10-12 22:06:27Alta data sa fi mai ascultatoareDe la: puiu66, la data 2009-10-12 22:03:17De la: monaq, la data 2009-10-12 22:01:18De la: fluturas_, la data 2009-10-12 21:57:48De la: monaq, la data 2009-10-12 21:52:16De la: fluturas_, la data 2009-10-12 21:47:35Vreti clatite ?? DA SA TRAITI DOMN'PUIU...
|
||
|
monaq Postat pe 12 Octombrie 2009 22:20 |
||
De la: danutzza_stefi, la data 2009-10-12 22:18:55si eu ca intru in pauza de publicitate oki
|
||
|
monaq Postat pe 12 Octombrie 2009 22:24 |
||
Noapte buna cafenea!Va pup....Fluturas,Dana,Mona,Puiu,Iulia...... Pupici si pentru cei(cele) absenti (e)........ http://www.youtube.com/watch?v=21dJOEuhqtA&feature=related Se ami sai
|
||
|
Nuovamente_Robertina Postat pe 12 Octombrie 2009 22:27 |
||
Somn usor Denisa
|
||
|
fluturas_ Postat pe 12 Octombrie 2009 22:31 |
||
somn usor denyyyyyyyyyyyyyyyyyy
|
||
|
monaq Postat pe 12 Octombrie 2009 22:31 |
||
De la: Nuovamente_Robertina, la data 2009-10-12 22:27:42Noapte buna cafenea!Va pup....Fluturas,Dana,Mona,Puiu,Iulia......Somn usor
|
||
|
puiu66 Postat pe 12 Octombrie 2009 22:33 |
||
''na seara ...... am absenta nemotivata in seara asta ....sau mai pot ....sa mi-o motivez ?//....
|
||
|
etta Postat pe 12 Octombrie 2009 22:41 |
||
Hai ca va pup si eu de noapte buna
|
||
|
puiu66 Postat pe 12 Octombrie 2009 22:46 |
||
nopate buna Puiuuuuuuuu....
|
||
|
etta Postat pe 12 Octombrie 2009 22:48 |
||
Ettaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa http://www.youtube.com/watch?v=7oDuGN6K3VQ |
||
|
monaq Postat pe 12 Octombrie 2009 22:57 |
||
Mona...Mona...Monaaaa....Monnaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa.............
|
||
|
etta Postat pe 12 Octombrie 2009 23:00 |
||
De la: puiu66, la data 2009-10-12 22:46:11Hai ca va pup si eu de noapte buna somn usor puiu
|
||
|
monaq Postat pe 12 Octombrie 2009 23:13 |
||
am ajuns si eu
|
||
|
bestiutza_relouded Postat pe 12 Octombrie 2009 23:42 |
||
|
||
|
bestiutza_relouded Postat pe 13 Octombrie 2009 00:01 |
||
noapte bunaa......fetele lu'mama........pupik dulce pe obrajori !!!!!!!.........
|
||
|
etta Postat pe 13 Octombrie 2009 00:20 |
||
nb all
|
||
|
bestiutza_relouded Postat pe 13 Octombrie 2009 00:43 |
||
|
neatzaaaaaaaaaa am pregatit cafelutza si pupicii dulci de dimineata
|
||
|
bestiutza_relouded Postat pe 13 Octombrie 2009 08:53 |
||
|
||
|
bestiutza_relouded Postat pe 13 Octombrie 2009 09:18 |
||
neatza tuturor!!!
|
||
|
monaq Postat pe 13 Octombrie 2009 09:18 |
||
De la: bestiutza_relouded, la data 2009-10-13 08:53:43neatzaaaaaaaaaa bestiiiiiiiiiiiiiiii multam frumos pt cafelutza....yum yum.....
|
||
|
monaq Postat pe 13 Octombrie 2009 09:19 |
||
neatza buna cafenea!! ce tre sa fac...sa primesc si yo o cafea...?????
|
||
|
ovidiu_42 Postat pe 13 Octombrie 2009 09:26 |
||
De la: bestiutza_relouded, la data 2009-10-13 08:53:43neatzaaaaaaaaaa Eu vreau pupicii.....
|
||
|
yneedlove Postat pe 13 Octombrie 2009 09:28 |
||
De la: ovidiu_42, la data 2009-10-13 09:26:33neatza buna cafenea!! nimic ovi.....cafeaua iti este servita....de la besti pt noi toti.... pooopicii sunt de la mine....
|
||
|
monaq Postat pe 13 Octombrie 2009 09:32 |
||
De la: monaq, la data 2009-10-13 09:32:22De la: ovidiu_42, la data 2009-10-13 09:26:33neatza buna cafenea!! atunci...multumesc la besty....si...returnez ceva pupici..... ...nu ca n-ar fi gustosi...da...ma gandesc ca poate vrei si tu!!...si...te mai gandesti la gazduire...de care vb..
|
||
|
ovidiu_42 Postat pe 13 Octombrie 2009 09:39 |
||
| Subiect | Mesaje | Ultimul Mesaj |
|---|---|---|
| buna fetelor | 6 | De la: gabidari 29 August 2010 20:04 |
| Cafenea pentru fetele musulmane de pe forum | 8245 | De la: 10 Decembrie 2013 21:36 |
| Cursuri de radio si televiziune acreditate | 2 | De la: GYPSI 4 Aprilie 2010 22:10 |
|
|
||
| Confort la cele mai mici preturi | 2 | De la: FILISOARA 20 Septembrie 2009 19:32 |
| Relaxare in fata pc ului | 6 | De la: Full_Metal_Jacket 29 Martie 2010 21:53 |
Site-ul Kudika.ro este creat si administrat de SC Internet Corp SRL.
Pentru propuneri de colaborare privind promovarea pe site-ul kudika.ro,
va rugam sa contactati departamentul de vanzari la [email protected]
Sediul social: Bucuresti, Str. Putul lui Zamfir nr. 28, Sector 1
Solicitarile cu privire la protectia datelor cu caracter personal pot fi trimise la email [email protected]
Termenul legal in care poti primi un raspuns din partea noastra este de 30 zile calendaristice.