Mai multe
|
Adica eu trebuie sa ma dezbrac pt o apa si restul mo9ca...bine...bine...am inteles aluzia.. Mai bine ma dezbrac prietenului meu ,imi da apa si mai mult de atat
|
||
|
fluturas_ Postat pe 12 Octombrie 2009 21:34 |
||
|---|---|---|
De la: iulia069834, la data 2009-10-12 21:32:22am facut covrigei va dau si voua si voi imi dati cafeaua...are we good?
|
||
|
Nuovamente_Robertina Postat pe 12 Octombrie 2009 21:34 |
||
De la: monaq, la data 2009-10-12 21:32:49De la: Nuovamente_Robertina, la data 2009-10-12 21:28:45Buna seara ! mona
|
||
|
|
||
|
Nuovamente_Robertina Postat pe 12 Octombrie 2009 21:35 |
||
De la: puiu66, la data 2009-10-12 21:34:00De la: Nuovamente_Robertina, la data 2009-10-12 21:28:45Buna seara !Buna roberta incerc !azi am baut doar 3 si acum mor de somn
|
||
|
Nuovamente_Robertina Postat pe 12 Octombrie 2009 21:38 |
||
|
||
|
monaq Postat pe 12 Octombrie 2009 21:40 |
||
hmmmmmmmmm ai dreptate draga,e mai convenabil sa te serveasca partenerul cu o apa rece si poate dupa aceea,sa te incalzeasca cu ceva romantik....
|
||
|
lazaroiumaria Postat pe 12 Octombrie 2009 21:41 |
||
De la: lazaroiumaria, la data 2009-10-12 21:41:37hmmmmmmmmm ai dreptate draga,e mai convenabil sa te serveasca partenerul cu o apa rece si poate dupa aceea,sa te incalzeasca cu ceva romantik....
|
||
|
fluturas_ Postat pe 12 Octombrie 2009 21:45 |
||
De la: monaq, la data 2009-10-12 21:40:00 ¿Qu� pas�? |
||
|
iulia069834 Postat pe 12 Octombrie 2009 21:45 |
||
De la: Nuovamente_Robertina, la data 2009-10-12 21:28:45Buna seara !cum sa nu
|
||
|
danutzza_stefi Postat pe 12 Octombrie 2009 21:46 |
||
De la: fluturas_, la data 2009-10-12 21:45:56De la: lazaroiumaria, la data 2009-10-12 21:41:37hmmmmmmmmm ai dreptate draga,e mai convenabil sa te serveasca partenerul cu o apa rece si poate dupa aceea,sa te incalzeasca cu ceva romantik.... BLA BLA BLA......
|
||
|
monaq Postat pe 12 Octombrie 2009 21:46 |
||
De la: Nuovamente_Robertina, la data 2009-10-12 21:38:05si mie imi cad ochii in guraDe la: puiu66, la data 2009-10-12 21:34:00De la: Nuovamente_Robertina, la data 2009-10-12 21:28:45Buna seara !Buna roberta
|
||
|
danutzza_stefi Postat pe 12 Octombrie 2009 21:47 |
||
De la: iulia069834, la data 2009-10-12 21:45:58De la: monaq, la data 2009-10-12 21:40:00 NADA..... |
||
|
monaq Postat pe 12 Octombrie 2009 21:47 |
||
Vreti clatite ??
|
||
|
fluturas_ Postat pe 12 Octombrie 2009 21:47 |
||
deni
|
||
|
danutzza_stefi Postat pe 12 Octombrie 2009 21:49 |
||
De la: monaq, la data 2009-10-12 21:47:35De la: iulia069834, la data 2009-10-12 21:45:58De la: monaq, la data 2009-10-12 21:40:00 Lasa ca stiu eu ce are |
||
|
fluturas_ Postat pe 12 Octombrie 2009 21:49 |
||
De la: danutzza_stefi, la data 2009-10-12 21:49:15deni danuta.....ce faci?eu mor de somn..... maine te sun....
|
||
|
Nuovamente_Robertina Postat pe 12 Octombrie 2009 21:51 |
||
De la: fluturas_, la data 2009-10-12 21:47:35Vreti clatite ?? TU VREI SA MA DEZBRAC MEIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIII
|
||
|
monaq Postat pe 12 Octombrie 2009 21:52 |
||
De la: fluturas_, la data 2009-10-12 21:49:19De la: monaq, la data 2009-10-12 21:47:35De la: iulia069834, la data 2009-10-12 21:45:58De la: monaq, la data 2009-10-12 21:40:00 neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee ..... nu am mai vb de ceva timp....
|
||
|
monaq Postat pe 12 Octombrie 2009 21:53 |
||
De la: Nuovamente_Robertina, la data 2009-10-12 21:51:00ok astept ,o sa iti dau nr pe privat de tel celalaltDe la: danutzza_stefi, la data 2009-10-12 21:49:15deni
|
||
|
danutzza_stefi Postat pe 12 Octombrie 2009 21:56 |
||
De la: monaq, la data 2009-10-12 21:52:16De la: fluturas_, la data 2009-10-12 21:47:35Vreti clatite ?? i-a aduti aminte ultima oara la web ce te-am pus sa faci ?? haa?? eu nu-s asa.."perversa" ca voi...dar imi vine randul si mie
|
||
|
fluturas_ Postat pe 12 Octombrie 2009 21:57 |
||
De la: danutzza_stefi, la data 2009-10-12 21:56:53De la: Nuovamente_Robertina, la data 2009-10-12 21:51:00ok astept ,o sa iti dau nr pe privat de tel celalaltDe la: danutzza_stefi, la data 2009-10-12 21:49:15deni am luat si trimitere dar.....nu a avut timp azi!
|
||
|
Nuovamente_Robertina Postat pe 12 Octombrie 2009 21:58 |
||
De la: fluturas_, la data 2009-10-12 21:57:48De la: monaq, la data 2009-10-12 21:52:16De la: fluturas_, la data 2009-10-12 21:47:35Vreti clatite ?? eram in maieu.....nu eram goala....dar m-am supus vointei tale.....
|
||
|
monaq Postat pe 12 Octombrie 2009 22:01 |
||
De la: Nuovamente_Robertina, la data 2009-10-12 21:58:33nu-i nimic sunt maine 2De la: danutzza_stefi, la data 2009-10-12 21:56:53De la: Nuovamente_Robertina, la data 2009-10-12 21:51:00ok astept ,o sa iti dau nr pe privat de tel celalaltDe la: danutzza_stefi, la data 2009-10-12 21:49:15deni
|
||
|
danutzza_stefi Postat pe 12 Octombrie 2009 22:01 |
||
De la: monaq, la data 2009-10-12 22:01:18De la: fluturas_, la data 2009-10-12 21:57:48De la: monaq, la data 2009-10-12 21:52:16De la: fluturas_, la data 2009-10-12 21:47:35Vreti clatite ??
|
||
|
puiu66 Postat pe 12 Octombrie 2009 22:03 |
||
De la: monaq, la data 2009-10-12 22:01:18vreau si eu clatite imi datiDe la: fluturas_, la data 2009-10-12 21:57:48De la: monaq, la data 2009-10-12 21:52:16De la: fluturas_, la data 2009-10-12 21:47:35Vreti clatite ?? deja nu mai am haine
|
||
|
danutzza_stefi Postat pe 12 Octombrie 2009 22:03 |
||
De la: puiu66, la data 2009-10-12 22:03:17De la: monaq, la data 2009-10-12 22:01:18De la: fluturas_, la data 2009-10-12 21:57:48De la: monaq, la data 2009-10-12 21:52:16De la: fluturas_, la data 2009-10-12 21:47:35Vreti clatite ?? da da ...dupa aia m-a pus sa-l dau jos..... si eu nu am vrut si ne am certat....
|
||
|
monaq Postat pe 12 Octombrie 2009 22:06 |
||
De la: Nuovamente_Robertina, la data 2009-10-12 21:58:33esti la jobDe la: danutzza_stefi, la data 2009-10-12 21:56:53De la: Nuovamente_Robertina, la data 2009-10-12 21:51:00ok astept ,o sa iti dau nr pe privat de tel celalaltDe la: danutzza_stefi, la data 2009-10-12 21:49:15deni
|
||
|
danutzza_stefi Postat pe 12 Octombrie 2009 22:09 |
||
De la: monaq, la data 2009-10-12 22:06:27Alta data sa fi mai ascultatoareDe la: puiu66, la data 2009-10-12 22:03:17De la: monaq, la data 2009-10-12 22:01:18De la: fluturas_, la data 2009-10-12 21:57:48De la: monaq, la data 2009-10-12 21:52:16De la: fluturas_, la data 2009-10-12 21:47:35Vreti clatite ??
|
||
|
puiu66 Postat pe 12 Octombrie 2009 22:11 |
||
De la: danutzza_stefi, la data 2009-10-12 22:09:48De la: Nuovamente_Robertina, la data 2009-10-12 21:58:33esti la jobDe la: danutzza_stefi, la data 2009-10-12 21:56:53De la: Nuovamente_Robertina, la data 2009-10-12 21:51:00ok astept ,o sa iti dau nr pe privat de tel celalaltDe la: danutzza_stefi, la data 2009-10-12 21:49:15deni nu,sunt acasa!
|
||
|
Nuovamente_Robertina Postat pe 12 Octombrie 2009 22:12 |
||
De la: monaq, la data 2009-10-12 22:06:27De la: puiu66, la data 2009-10-12 22:03:17De la: monaq, la data 2009-10-12 22:01:18De la: fluturas_, la data 2009-10-12 21:57:48De la: monaq, la data 2009-10-12 21:52:16De la: fluturas_, la data 2009-10-12 21:47:35Vreti clatite ?? Pai statea in chilotei si cu bluza pe gat??? normal ca ne-am certat..nu se potrivea
|
||
|
fluturas_ Postat pe 12 Octombrie 2009 22:13 |
||
| Subiect | Mesaje | Ultimul Mesaj |
|---|---|---|
| New game -Ce i-ai face celui de deasupra ta ????......... | 1249 | De la: vali_pc2007 26 Februarie 2010 18:31 |
| Bagarea in seama... | 406 | De la: gya29 29 Februarie 2012 22:07 |
| friends | 10 | De la: soraderazboi 5 Martie 2010 17:30 |
|
|
||
| Cafeneaua BucuresiFun | 7 | De la: Altfel 19 Iulie 2010 14:42 |
| :X:X:X | 21 | De la: andra_ale 20 August 2009 09:43 |
Site-ul Kudika.ro este creat si administrat de SC Internet Corp SRL.
Pentru propuneri de colaborare privind promovarea pe site-ul kudika.ro,
va rugam sa contactati departamentul de vanzari la [email protected]
Sediul social: Bucuresti, Str. Putul lui Zamfir nr. 28, Sector 1
Solicitarile cu privire la protectia datelor cu caracter personal pot fi trimise la email [email protected]
Termenul legal in care poti primi un raspuns din partea noastra este de 30 zile calendaristice.