Setari Cookie-uri

wizzit

buna ziua,profesional...si la ce pret???
1Decembrie
Postat pe 27 August 2009 13:31
buna. aparatul e adus din SUA, e sempirofesional, de folosit "pt acasa". eu am folosit unul asemanantor si sunt f multumita, mi-a distrus undeva la 95% din pilozitatea de pe picioare, deci eu cred k isi merita banii. se poate folosii atat pt sprancene, mustata, barbie, cat si pe mana, axila, inghinal si picioare.pretul e de 300 lei....
kyty_katy
Postat pe 27 August 2009 17:40
e cel mai idiot lucru si inutil care se putea inventa vreiodata. p langa k doare, abia dc scoate ceva si firele care sunt mai groase in nici un caz.
dairaa
Postat pe 8 Octombrie 2009 10:49
Sincera sa fiu, mi-as fi dorit sa gasesc pareri despre acest produs inainte ca eu sa-l comand. Este o mare prostie si nu-l recomand nimanui. Exceptand faptul ca dupa ce l-am comandat cu suma de 160 lei de la MediaShop Romania, am vazut pe alte site-uri acelasi produs de 3 ori mai ieftin. Am asteptat 3 saptamani acest "minunat" produs. Dupa ce l-am primit, in sfarsit, l-am incercat. De 2 bani e mult spus. Am vrut sa ma pensez cu el, dar insistam la un firicel de par cate 20-30 de secunde. N-are nicio treaba cu publicitatea facuta la tv. Pentru ca ma grabeam, am continuat sa ma pensez cu penseta si o perioada nu l-am mai folosit. Ieri, cand sa incerc sa-l folosesc din nou, SURPRIZA! Aparatul era mort. I-am schimbat bateriile si nimic. O contactez pe o lady, pe care o contactasem si cand comandasem produsul si-i zic de problema. Mi-a raspuns ca nici vorba de returnat banii pentru ca asta trebuia sa se intample in termen de 10 zile de la intrarea in posesia aparatului. A zis ca-mi vor da un alt Wizzit la schimb, dar ce sa fac cu o alta porcarie de aparat? Asta imi va fi invatatura de minte. Produsele comandate prin intermediul publicitatii la tv sunt de proasta calitate.
Alyssax
Postat pe 12 Mai 2011 01:56
probabil te referi la alt produs sau ai ceva mai de calitate decat ce se vinde la noi, prin intermediul reclamelor la tv.
Alyssax
Postat pe 12 Mai 2011 01:57

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
ViVet 2 De la: kyty_katy 27 August 2009 13:20
wizzit 36 De la: Alyssax 12 Mai 2011 01:57
centru de infrumusetare, modelare corporala si sport Denise's Timisoara 1 De la: salon_denises 14 August 2008 13:39
epilare cu ceara 12 De la: Lacra___ 20 Septembrie 2009 19:56
EPILAT INGHINAL DUPA MENSTRUATIE 2 De la: kudika514482 9 Iulie 2012 11:50