Setari Cookie-uri

eu...fecioara...ea... balanta... merge?!?

Salutari. Am o relatie de ceva timp cu o balanta... la inceput "astrele" chiar nu ne-au facut probleme... dar acum... parca e din ce in ce mai greu... ne din mici prostii si le facem mari... lucruri care isi pun amprenta pe RELATIE in sine... ce ziceti ... iubirea sau astrele... :| eu sunt dispus sa fac compromisuri... dar balanta... care de fiecare data "cantareste" tot ... imi da impresia ca mai gresete... pentru ca tot ce face e pentru ea... toate balantele sunt Egoiste...
Merge sau nu
piticul_tau
Postat pe 30 Mai 2009 18:17
Mai sincer si eu sunt fecioara iar el e balanta.nici nu iti poti inchipui ce certuri si cate potentiale despartiti am fi avut noi......dar am rams impreuna...ne-am impotrivit acestei zodii.. Nu cred in ce zic astrele .fiecare persoana e in felul ei.....Depinde de trecutul si de mentalitatea fiecruia .....ca ambii sa se impace bine

Postat pe 19 Iunie 2009 16:22
si la mine eu fecioara..el balanta, merge chiar foarte bine de la o varsta,dar trebuie sa lasati de la voi,cautati o cale de mijloc atunci knd aveti pareri diferite.
mlena32_yahoo_com
Postat pe 26 Septembrie 2009 16:26
De la: , la data 2009-06-19 16:22:01Mai sincer si eu sunt fecioara iar el e balanta.nici nu iti poti inchipui ce certuri si cate potentiale despartiti am fi avut noi......dar am rams impreuna...ne-am impotrivit acestei zodii.. Nu cred in ce zic astrele .fiecare persoana e in felul ei.....Depinde de trecutul si de mentalitatea fiecruia .....ca ambii sa se impace bine


asa e...stii cum se zice: primii 5 ani sunt grei!
roxannaa
Postat pe 27 Septembrie 2009 11:26

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
parintii lui nu sunt de acord cu mine... 6 De la: kudika_pudika 23 August 2011 17:57
imi dau drumul prea repede uneori ..sfaturi?mc 15 De la: Flamed 26 Decembrie 2012 17:02
in sfarsit iubesc din nou 41 De la: Micaell 9 Iunie 2011 09:48
dragostea m-a dus la rascrucea vietii - numai pentru cei fara prejudecati 126 De la: Cristinakitty 20 Ianuarie 2010 14:29
Barbatii astia! 36 De la: alina13 23 Martie 2010 14:37