Setari Cookie-uri

AJUTOOOOR:((

Am fost impreuna o saptamana! insa acum cateva zile,mi-a zis k sunt prea posesiva si naiva, totodata!plus de asta, el a suferit mult din cauza fostei care si-a batut joc de el si acum ii e frica s mai aibe incredere-n fete!va rog, ajutati-ma cu un sfat bun!ce sa fac k sa-i atrag atentia iar?el stie deja k m-am atasat de el..:(
geanina23_4_u
Postat pe 30 Mai 2009 20:35
Numai dupa saptamana,deja ti-a spus ca esti posesiva si naiva?Vrea sa scape de tine.,Nu are rost sa continui cu el.
dana_mv
Postat pe 30 Mai 2009 20:52
atunci daca u vrei sa continui relatia cu el,inseamna ca are dreptate
scorpyoW
Postat pe 30 Mai 2009 20:55
Nu stiu cat esti de posesiva, dar naiva esti cu siguranta...
O saptamana nici nu se pune.Probabil ca nu esti pe gustul lui.
O sa treaca...
ella_c
Postat pe 30 Mai 2009 21:50
Nu te vrea pe tine vrea doar sa se vindece... nu esti tu de vina... ceea ce faci tu... nu e in conformitate cu ceea ce vrea el... pentru ca pentru el... fosta e un Etalon ;) o saptamana... e mult prea putin sa te cunoasca... eu zic sa fi putin mai distanta cu el.. cat de mult te poti apropia de cinva intr-o saptamana???
piticul_tau
Postat pe 30 Mai 2009 22:51
eu zic sa stai linistita si sa nu ii mai dai atentie, asta e cel mai bun remediu la prostia lui. Indiferenta doare pe oricine!! Bafta!!
bad_ralu_k
Postat pe 18 Iunie 2009 18:36
hmm pai cum dupa o saptamana deja si-a dat seama ca esti posesiva? imposibil...prima saptamana, chiar luna e de acomodare cu o persoana...dar u ce faceai, ce ziceai de a ajuns la concluzia ca esti posesiva? dar tu ii reprosai ceva dupa o saptamana? pai nu trebuie sa ai mari pretentii de la un baiat in prima saptamana, chiar luna...Si apropo de naivitate...daca si-a dat seama ca tu te-ai atasat de el dupa numai o saptamana, e clar ca i-ai si aratat asta...iar eu cred ca nu se merita sa-ti etalezi sentimentele intr-un timp atat de scurt
mady_puppy
Postat pe 18 Iunie 2009 21:45
aaa si inca ceva...daca abia s-a despartit de fosta...e cam greu sa-ti acorde atentie, sa se ataseze de tine, poate inca sufera si cauta un fel de refugiu...chiar daca nu este usor pentru tine ar fi bine sa gandesti cu mintea, nu cu inima si sa nu-i mai acorzi atentie..
mady_puppy
Postat pe 18 Iunie 2009 21:47
altul la rand, asta traieste cu si in trecut., lasa-l sa jeleasca
no_more
Postat pe 19 Iunie 2009 07:57

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Mai poate fi ceva? 17 De la: BrOsCuTzSa 16 Iunie 2009 18:50
Cand expira o relatie? 9 De la: mkdisk 24 Septembrie 2009 10:25
Cum sa scap de cosmaruri? 8 De la: Micaell 29 Martie 2011 12:15
ceva imposibil? :(( 31 De la: crysa_tm 8 Septembrie 2010 10:59
AJUTOOOOR:(( 9 De la: no_more 19 Iunie 2009 07:57