Setari Cookie-uri

foarte najpa

De la: carmina_1989_by, la data 2009-06-08 09:37:01
De la: kudika023770, la data 2009-06-07 18:59:21Ba da, te ajuta.Te invata sa fii ordonata si sa respecti un program.Te focalizeaza asupra problemelor tale si te invata cum sa te lupti cu ele ca sa ajungi pana la capat.

da wteoretic asa e practic nu prea daca nu ai bani nu faci nici fitnes nu ai nici ce sa mananci

da' de ce? iti cere cineva bani ca sa faci flotari sau abdomene? sau sa alergi prin parc?

asta ca sa raspund strict la acest comentariu, stiu ca sunt off topic
kitty_krieger
Postat pe 8 Iunie 2009 16:32
Ba esti on topic.Daca face ce ai zis, nu este najpa.Daca nu face, e.
kudika023770
Postat pe 8 Iunie 2009 19:59
De la: carmina_1989_by, la data 2009-06-06 16:48:56am si eu o problema si nu prea m cui sa o spun cred ca mi-ar prinde cateva din parerile vostre fie bune fie si rele
problema este ca parintii mei nu accepta rel mea cu prietenul meu insa eu mi-am inceput viata sexuala cu el, insa am facut si unele poze mai compromitatoare pe care le-am descarcat in calculator, iar parintii mei le-au vazut situatia este destul de aiurea, iar rel mea cu parintii e si mai aiurea nu stiu cum sa fac si sa procedez

Si de ce ti-ai mai facut si pozele??????
camelusha83
Postat pe 9 Iunie 2009 00:20
Ca sa vada si parintii cat de nasjpa merg lucrurile cu tineretul in ziua de astazi.
kudika023770
Postat pe 9 Iunie 2009 10:32
De la: camelusha83, la data 2009-06-09 00:20:36
De la: carmina_1989_by, la data 2009-06-06 16:48:56am si eu o problema si nu prea m cui sa o spun cred ca mi-ar prinde cateva din parerile vostre fie bune fie si rele
problema este ca parintii mei nu accepta rel mea cu prietenul meu insa eu mi-am inceput viata sexuala cu el, insa am facut si unele poze mai compromitatoare pe care le-am descarcat in calculator, iar parintii mei le-au vazut situatia este destul de aiurea, iar rel mea cu parintii e si mai aiurea nu stiu cum sa fac si sa procedez

Si de ce ti-ai mai facut si pozele??????

hai ca ma bag si eu ca musca in lapte ce sport ce filozofie hai sa va zic eu ca sunt trecuta prin viata nu filozofia trebuie sa si-o schimbe ci sufletul daca acolo nu simte nici un regret ce sa mai gandeasca asa fitnes poate sa faca mereu daca capul o duce sa faca poze nu stiu toata lumea greseste dar sa fugi de responsabilitati asta mi se pare mie a fugit ba chiar si-a sters si contul deci sa auzim numai de bine lume
yumy
Postat pe 9 Iunie 2009 10:32
Sa-ti impui o regula.
NICIODATA SA NU FACI FOTOGRAFII SAU VIDEO de genul asta...
Nu stii niciodata ce se intampla,mai bine nu faci asa ceva ca sa poti dormi linistita.
Intodeuna stii cum s-a terminat situatii de genul asta,de cele mai multe ori pozele sau video-urile au ajuns pe maini gresite.
Cat despre parinti,incearca sa vb cu ei,sa le spui ca din lipsa de maturitate ai gresit si ca nu se va mai intampla.
Si incearca sa ii asculti si pe ei putin.Sunt trecuti si ei prin viata.
love_chocolate
Postat pe 9 Iunie 2009 15:57
Chiar daca uneori ti se par sacaitori si impotriva ta, in realitate ei iti vor binele.Spune si tu, parintii tai au poze sexi pe calculator?
kudika023770
Postat pe 9 Iunie 2009 17:30
De la: kudika023770, la data 2009-06-09 17:30:17Chiar daca uneori ti se par sacaitori si impotriva ta, in realitate ei iti vor binele.Spune si tu, parintii tai au poze sexi pe calculator?

hello tu cu cine mai vb ca fata si-a sters contul?
yumy
Postat pe 10 Iunie 2009 08:34
pfff pai de ce nu ai fost mai atenta cu pozele alea...? imi imaginez cum te-ai simti cand le-au vazut...Dar de ce nu-l plac pe prietenul tau? doar nu o sa stai toata viata cu ei...dar prietenul te iubeste? esti sigura de senimentele lui? inainte de a te certa cu parintii asugura-te ca baiatul merita asta...
mady_puppy
Postat pe 20 Iunie 2009 14:35

stii ideea e ca ai mei nu mai vad cale de intoarcere eu le-am zis ca am facut ceea ce am simtzit am fost cu el stiu sa ma protjez sunt mare nu mai sunt un copil si am si eu voie sa fiu cu cineva
si tin enorm de mult la el il cunosc de 2 ani si de unul suntem impreuna este un tip cu care ma inteleg din priviri nu pot sa renunt la el doar pt ca imi cer a mei[/quote].Pai ai pus punctul pe I cu asta,ai spus tot ,i-ai lamurit.Vor intelege,la un moment dat,esti copilul lor si tin la tine,chiar dak acum sunt bulversati de pozele alea.E greu pt parinti sa inteleaga ca fetita lo a trecut de la stadiul de copil in alta etapa a vietii.Oricum,timpul le rezolva pe toate...o sa vezi...Succes!
lumimari
Postat pe 24 Iunie 2009 07:48
De la: lumimari, la data 2009-06-24 07:48:50
stii ideea e ca ai mei nu mai vad cale de intoarcere eu le-am zis ca am facut ceea ce am simtzit am fost cu el stiu sa ma protjez sunt mare nu mai sunt un copil si am si eu voie sa fiu cu cineva
si tin enorm de mult la el il cunosc de 2 ani si de unul suntem impreuna este un tip cu care ma inteleg din priviri nu pot sa renunt la el doar pt ca imi cer a mei
.Pai ai pus punctul pe I cu asta,ai spus tot ,i-ai lamurit.Vor intelege,la un moment dat,esti copilul lor si tin la tine,chiar dak acum sunt bulversati de pozele alea.E greu pt parinti sa inteleaga ca fetita lo a trecut de la stadiul de copil in alta etapa a vietii.Oricum,timpul le rezolva pe toate...o sa vezi...Succes![/quote]
stii si eu sunt intr-o faza de genul, parintii care au o singura fata si sunt impotriva prietenului meu de fapt in a oricariu baiat care se apropie de mn dar pana la urma cred ca se vor obisnui cu ideea ca am crescut si nu mai sunt o fetitza
yumy
Postat pe 24 Iunie 2009 08:33
parintii tai ar trebui sa te inteleaga si sa te sprijine indiferent ce decizii ai lua tu bune sau rele .pana la urma e viata ta si dreptul tau sa hotarasti cu cine vrei sa ai o relatie.poate daca le-ai aduce anumite explicatii si argumente si poate daca ai discuta cu ei poate ar intelege cat de cat .mi se pare mie ca sunt orecum de moda veche sau ca au idei preconcepute poate ca ar trebui sa inteleaga ca tu faci parte din alta generatie si ca daca unele lucruri li se par iesite din comun de fapt nu sunt chiar asa si ca tu le vezi din alt punct de vedere.sper sa-ti rezolvi problemele si sa fie toul bn pana la urma ei sunt parintii tai iar tu esti copilul rau cu bune sau cu rele .
CKRISS
Postat pe 11 August 2009 18:24

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Anticonceptionale fara sa consulti medicul ginecolog 3 De la: Micael 7 Octombrie 2010 19:49
l-am cunoscut pe internet 50 De la: PICCKARD 10 Ianuarie 2012 11:53
ce se intampla daca faci sex pe stop 38 De la: kudika_22856 2 Ianuarie 2013 22:30
Diferenta de varsta 30 De la: Franzi 13 Noiembrie 2009 13:08
amant pacera totala dar nu mai vreu 13 De la: liza24_84 7 Februarie 2009 15:40