Setari Cookie-uri

mare dilema!

buna......MI-a luat ceva timp pana m-am hotarat sa scriu pe forum ...dar chiar am nevoie de cateva sfaturi....A trecut ceva timp (mai exact 2 luni) de cand nu am mai iesit in nicun club.........iar acum ca am terminat sesiunea(URA!)vreau sa incep sa ies....problema e urmatoraea....nu stiu cu ce sa ma mai imbrac......ce sa imi cumpar..... ...foarte complicat. pt mine........ ...adevarul este ca nu vreau nici sa ma imbrac exagerat de sexy...dar nici in ceva care sa ma acopere pana in gat ..credeti ca puteti sa imi dati un sfat 2?mersi frumos!
pupoaica4you
Postat pe 12 Iunie 2009 11:37
intradevar!!
alaturi de pandemie , este una din dilemele planetare!!!
geo_x
Postat pe 12 Iunie 2009 11:40
De la: pupoaica4you, la data 2009-06-12 11:37:30buna......MI-a luat ceva timp pana m-am hotarat sa scriu pe forum ...dar chiar am nevoie de cateva sfaturi....A trecut ceva timp (mai exact 2 luni) de cand nu am mai iesit in nicun club.........iar acum ca am terminat sesiunea(URA!)vreau sa incep sa ies....problema e urmatoraea....nu stiu cu ce sa ma mai imbrac......ce sa imi cumpar..... ...foarte complicat. pt mine........ ...adevarul este ca nu vreau nici sa ma imbrac exagerat de sexy...dar nici in ceva care sa ma acopere pana in gat ..credeti ca puteti sa imi dati un sfat 2?mersi frumos!


alege ceva in care sa te simtzi cat mai bine..................mai ales ca vrei sa mergi intr-un club
desteapta_si_frumoasa
Postat pe 12 Iunie 2009 11:43
Eu zic sa incerci o pereche de pantaloni scurti, gri, poate cu ceva strasuri, dar in mod sigur sa fie uni. Nu cu modele.
Un maieu gri/negru/alb cu paiete. Daca e alb, merge si o vesta cu spatele gol peste el.
Si pt efect maxim: o palarie. Nu stiu sa-ti explic exact de care, dar ceva in genul "palaria lu' tataie" gasesti la meli melo, accesorize, si alte magazine de gen. Daca ai curaj, poti sa asezonezi tinuta cu nite botine de vara sau sandale gladiator.
Distractie placuta!
breathemein
Postat pe 14 Iunie 2009 10:02
De la: geo_x, la data 2009-06-12 11:40:43intradevar!!
alaturi de pandemie , este una din dilemele planetare!!!

Nu-i dilema ci problema. Grea diferenta dintre problema si dilema...
On topic...Iti cumperi niste reviste de moda, te uiti pe net, mergi pe la magazine si vezi ce se poarta si ce-ti place si incerci cu ce iti sta bine ....
Full_Metal_Jacket
Postat pe 14 Iunie 2009 12:43
De la: Full_Metal_Jacket, la data 2009-06-14 12:43:19
De la: geo_x, la data 2009-06-12 11:40:43intradevar!!
alaturi de pandemie , este una din dilemele planetare!!!

Nu-i dilema ci problema. Grea diferenta dintre problema si dilema...
On topic...Iti cumperi niste reviste de moda, te uiti pe net, mergi pe la magazine si vezi ce se poarta si ce-ti place si incerci cu ce iti sta bine ....


dilema pandemiei consta in modul de rezolvare!
inca nu s-a creat un vaccin.
geo_x
Postat pe 14 Iunie 2009 13:09
asta da dilema! ai intr-adevar o problema
no_more
Postat pe 14 Iunie 2009 13:22
De la: breathemein, la data 2009-06-14 10:02:46Eu zic sa incerci o pereche de pantaloni scurti, gri, poate cu ceva strasuri, dar in mod sigur sa fie uni. Nu cu modele.
Un maieu gri/negru/alb cu paiete. Daca e alb, merge si o vesta cu spatele gol peste el.
Si pt efect maxim: o palarie. Nu stiu sa-ti explic exact de care, dar ceva in genul "palaria lu' tataie" gasesti la meli melo, accesorize, si alte magazine de gen. Daca ai curaj, poti sa asezonezi tinuta cu nite botine de vara sau sandale gladiator.
Distractie placuta!

io zic sa-ti mai iei si o haina groasa cu tine ca pan` ti hotarasti tu sa iesi in club vini iarna
mitura
Postat pe 23 Iunie 2009 14:54
Va multumesc tuturor .....sa stii no more ca nu o mi-am luat nicio haina groasa s nici nu am asteptat sa vina iarna sa ies i ...breathemein sa stii ca ai cam dedus cu ce m-am imbracat si nu a fost o mare mare problema pt ca m-am simtit bine ....puteam sa imi iau si o haina groasa ca tot bine ma simteam
pupoaica4you
Postat pe 23 Iunie 2009 16:42
tinind cont ca este vara...cit mai lejer...depinde ce gusturi ai....iti dau citeva likuri
http://images.google.ro/imgres?imgurl=http://www.polyvore.com/cgi/img-set/BQcDAAAAAwoDanBnAAAABC5vdXQKFmxFNEw3S0lDM2hHODFpa1llRE1NSHcAAAACaWQKAWUAAAAEc2l6ZQ.jpg&imgrefurl=http://www.fete24.info/disco-night/&usg=__7xnsYLrTVIYmoRRBgjWO7h2cTxA=&h=400&w=400&sz=30&hl=ro&start=10&um=1&tbnid=-k_mmInZmhwOEM:&tbnh=124&tbnw=124&prev=/images%3Fq%3Dtinute%2Bde%2Bvara%2Bdiscoteca%26hl%3Dro%26um%3D1
pamela_1
Postat pe 24 Iunie 2009 14:21

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
atzi face? 21 De la: yumalai 20 Mai 2009 19:12
As dori sfaturi 4 De la: Dadutza 31 Octombrie 2011 11:53
... Familia ... 52 De la: DayC 24 Ianuarie 2012 18:28
vreau s slabesc 21 De la: fisherman 5 Martie 2010 10:36
iubesk 2 baietii ...am sentimente ptr ei 23 De la: valy90 15 Noiembrie 2010 15:15