Setari Cookie-uri

buna tuturor!eu sunt noua pe aici si as vrea si eu un sfat!nu stiu ce sa ma fac

poi sunt cu prietenul meu de cateva luni si ne inteleg foarte bine desi suntem din orase diferite...
problema este urmatoarea...voi avea niste probleme de rezolvat la el in oras si va trebui sa merg cu mama mea iar ea..nu prea este de acord sa imi fac prieten desi sunt la varsta la care toate fetele au prieten,in schimb l-a acceptat intr-un final!acum....vreau sa ma intalnesc cu el cand voi ajunge la el in oras si imi este teama ca mama nu ma va lasa sa ne intalnim(nu vom sta decat cateva ore)
am mai incercat o data sa ma intalnesc cu el fiind cu mama in oras la el insa nu m-a lasat si a gasit scuza ca "nu ma poti lasa singura si sa pleci cu el":(:( eu vreau sa il vad si nu stiu cum sa fac sa nu o supar nici pe mama si sa il vad si pe el pt ca nu l-am mai vazut de ceva vreme

ce sa fac??voi ce idei aveti??daca mama nu ma va lasa sa ma intalnesc cu el eu cum sa mai reactionez:(
el asteapta nerabdator sa ma vada iar eu...nu stiu ce sa ii mai spun!!
nop
Postat pe 4 Septembrie 2009 17:47
Ce probleme mai au unii!!! Simplu, zi-i ca te gasesti cu o prietena care are sa iti spuna ceva personal. Daca nu iti merge, citeste o carte sa uiti de suparare!
Maddy_moo
Postat pe 13 Septembrie 2009 23:03
Du-te sa te intalnesti cu el cu tot cu maicata...poate daca o sa il cunoasca se va linistii si nu isi va mai face probleme. Cati ani ai? Si cati are prietenul tau?
byannca
Postat pe 13 Septembrie 2009 23:07
De la: byannca, la data 2009-09-13 23:07:21Du-te sa te intalnesti cu el cu tot cu maicata...poate daca o sa il cunoasca se va linistii si nu isi va mai face probleme. Cati ani ai? Si cati are prietenul tau?


impreuna au 29!
geo_x
Postat pe 13 Septembrie 2009 23:13

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Hey all 9 De la: zoredia 13 Februarie 2009 16:18
oare e iubire? 7 De la: issa12 29 Septembrie 2009 13:53
se poate sa fii rational cand iubesti? 21 De la: alic3utza 2 Februarie 2010 17:42
Prietena mea s-a combinat cu tipul de care-mi place 17 De la: Achillesluv 10 August 2014 17:55
Nu sunt fericita 13 De la: kudika_952600 25 Ianuarie 2014 11:40