Setari Cookie-uri

ce sa fac??

buna...as vreau s eu sa stiu ce as putea face k sa ma impac k el,ne am despartit de 3 luni avand o relatie de 2 ani si 3 luni impreuna si din cauza k noi ne tot certam in ultimul timp cam des a vrut sa punem punct relatiei,dar in aceste 3 luni el mai ma sunat si pot spune k mia zis mai p ocolite k ii pare rau de ceea ce a facut k "nu stie ce a fost in capul lui de a facut lucrul asta"el este mai mic k mn k 2 ani este un motiv lucrul asta?el taur eu berbec,sincer nu stiu dc a vrut lucrul asta pt k ne iubeam ml noi 2 eram unul pt celalalt,ne spuneam orice nu aveam secrete dar dintr-o data sa schimbat fr ml a inceput sa iasa k prietenii mai ml dc sa se vada k mn s nu prea imi placea lucrul asta s din cauza asta ne certam fr ml.....akm vro 2 sapt ne am vazut s mia zis k ma iubeste si ma sarutat iar a 2 zii eu l am intrebat dc ne am impacat si suntem impreuna iar el mia rasp ca sa o luam incet ce pot intelege eu prin cuv astea?????in fiecare zii ma suna dar nu mai e cum era el inainte s de atunci nu ne am mai vz doar am vb la tel,ce as putea eu sa fac k sa fim ca inainte????oare dc nu i as mai da atata atentie as putea sa l aduc inapoi????????va rog sa mi rasp si mie!!!
andreea1089
Postat pe 17 Iunie 2009 20:16
pe o scara de la 1 la 10 cat esti de disperata ?
Tazmanian
Postat pe 17 Iunie 2009 20:19
dc?
andreea1089
Postat pe 17 Iunie 2009 20:20
De la: Tazmanian, la data 2009-06-17 20:19:44pe o scara de la 1 la 10 cat esti de disperata ?

9,99
coffeeta
Postat pe 17 Iunie 2009 20:20
De la: Tazmanian, la data 2009-06-17 20:19:44pe o scara de la 1 la 10 cat esti de disperata ?


11
scorpyoW
Postat pe 17 Iunie 2009 20:22
in primul rand incearca sa nu mai prescurtezi ca abia am inteles ce ai vrut tu sa ne explici....in al doilea rand...ce-ar fi daca data viitoare cand te suna nu ai mai fi la dispozitia lui...ai fi in oras cu fetele,chiar daca de fapt stai in casa si plangi,...incearca sa nu i te mai oferi pe tava sa aiba el senzatia ca e centrul universului tau...pune-l putin pe jar... Parerea mea!
monaq
Postat pe 17 Iunie 2009 20:23
De la: andreea1089, la data 2009-06-17 20:16:42buna...as vreau s eu sa stiu ce as putea face k sa ma impac k el,ne am despartit de 3 luni avand o relatie de 2 ani si 3 luni impreuna si din cauza k noi ne tot certam in ultimul timp cam des a vrut sa punem punct relatiei,dar in aceste 3 luni el mai ma sunat si pot spune k mia zis mai p ocolite k ii pare rau de ceea ce a facut k "nu stie ce a fost in capul lui de a facut lucrul asta"el este mai mic k mn k 2 ani este un motiv lucrul asta?el taur eu berbec,sincer nu stiu dc a vrut lucrul asta pt k ne iubeam ml noi 2 eram unul pt celalalt,ne spuneam orice nu aveam secrete dar dintr-o data sa schimbat fr ml a inceput sa iasa k prietenii mai ml dc sa se vada k mn s nu prea imi placea lucrul asta s din cauza asta ne certam fr ml.....akm vro 2 sapt ne am vazut s mia zis k ma iubeste si ma sarutat iar a 2 zii eu l am intrebat dc ne am impacat si suntem impreuna iar el mia rasp ca sa o luam incet ce pot intelege eu prin cuv astea?????in fiecare zii ma suna dar nu mai e cum era el inainte s de atunci nu ne am mai vz doar am vb la tel,ce as putea eu sa fac k sa fim ca inainte????oare dc nu i as mai da atata atentie as putea sa l aduc inapoi????????va rog sa mi rasp si mie!!!


"sa o luam incet"adica in scurt timp o sa'ti dea papuci
scorpyoW
Postat pe 17 Iunie 2009 20:25
cred ca pe romaneste ii lipsesc noptile de amor cu tine si le cauta...te suna zilnic, te atinge in puncte sensibile dar motivul e f sigur...sa ajungeti in pat...d-aia o luati usor...imi pare rau ca trebuie sa par rautacioasa dar....asta e adevarul...cred ca ar trebui sa te reorientezi...sa cauti un baiat cel putin de varsta ta...lasa-l pe el cu prietenii si cu aerele specifice...ai grija
ania18
Postat pe 24 Iunie 2009 13:52
eu zic sa vorbesti deschis cu el ...sa spui ce gandesti , si sa iti spuna si el ....poate ajungeti la ceva ..
kudika044332
Postat pe 25 Iunie 2009 23:00
daca au aparut deja certurile nu mai ai ce sa faci...
decat sa iti pierzi vremea chinuindu-te...mai bine incearca sa gasesti un alt om, langa care sa te poti bucura de viata...
adina29
Postat pe 26 Iunie 2009 10:15
De la: adina29, la data 2009-06-26 10:15:55daca au aparut deja certurile nu mai ai ce sa faci...
decat sa iti pierzi vremea chinuindu-te...mai bine incearca sa gasesti un alt om, langa care sa te poti bucura de viata...


Corect. Viata-i scurta.
valita76
Postat pe 26 Iunie 2009 10:18
De la: monaram, la data 2009-06-17 20:23:22in primul rand incearca sa nu mai prescurtezi ca abia am inteles ce ai vrut tu sa ne explici....in al doilea rand...ce-ar fi daca data viitoare cand te suna nu ai mai fi la dispozitia lui...ai fi in oras cu fetele,chiar daca de fapt stai in casa si plangi,...incearca sa nu i te mai oferi pe tava sa aiba el senzatia ca e centrul universului tau...pune-l putin pe jar... Parerea mea!


Total de acord cu tine!
Ancuuu
Postat pe 1 August 2009 18:42
UITA-L
s-a plictisit de tine, tare-tare, te mai suna, te mai cauta din obisnuinta/rutina....
cauta-ti pe cineva, prieten/prietene, uita si treci peste.
daca ti-a zis odata "pa", e cam "papa", asa ca nu o mai lungi, pastreaza o relatie de amicitie si gata.
kudik05
Postat pe 2 August 2009 10:00

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
el ma iubeste,si eu pe el..totusi ma gandesc la despartire... 23 De la: inloveangel 16 Mai 2012 11:11
cum sa fac sal uit??? al iubesc nespus de mul insa el isi bate jok 14 De la: geo_refinantat 17 Mai 2011 13:47
CARE ESTE DIFERENTA DINTRE O CARPA SI O CAPRA ? 72 De la: INVIZIBILUL2011 9 Mai 2012 16:44
Cum sa uit? 28 De la: kudika_21776 1 Decembrie 2012 00:57
am nevoie de un sfat... 82 De la: Barbie30_ 29 Iunie 2011 11:44