Setari Cookie-uri

ce faci cand un fost iubit vrea sa se impace cu tine?

despartirea a fost din cauza lui asa ca ?ce trebuie sa fac?
kudika198172
Postat pe 4 Iulie 2010 15:01
depinde de multe...de motivul pentru care v-ati despartit, de ce simti tu, de ce iti doresti cu adevarat...e greu de zis asa...
AndM
Postat pe 5 Iulie 2010 01:41
Daca ti-a papucii crezi ca nu o face si a doua oara sau ce ?
Evident , depinde de ce te-a parasit
iris_4_ever
Postat pe 5 Iulie 2010 06:44
depinde din ce cauza?
am facut asta anu trecut fata de cineva pt k am vazuto altfel
nu ma atasasem foarte mult de ia
faceam totu din obisnuinta ,
vedeam k ea tine la mine ,k ma cunoaste destul de bine,dar eu incercam sa vad aceea
lumina care sa ma apropie de ea.
ma purtam cu ea k si cum era o amica sau chear k sorumea,
dar anu asta eu am ramas mut
culmea sa schimbat asa mult incat no mai recunosc nici 5% din ce era anu trecut.spunea k nu se gandeste la nunta .k e inca tanara ,vrea sasi traiasca viata,etc
la inceput am vrut sa facem o pauza
ea era prea insistenta. iar eu nepasatoru.
nam crezut k in 3 lunii se va schima asa de mult,nu iam dat k va avea o rel mai lunga de 2 sapt cu cineva,
iar acu a intalnit pe unu si dupa nici 3 luni se logodeste.(nu inteleg ce a vazut la el)
tot ce a schimbat si sau intamplat in aceste 3 lunii ma facut sa ma atasez de ia mai mult de cat sa intamplat cand eram impreuna,
nu cred k mai exista cale de intoarcere........................
neam despartit pt k mam indragostit prea tarziu de cum era ea cu adevarat.
poate la voi e altceva....................................
alyn27
Postat pe 7 Iulie 2010 00:28
probabil k in cazul asta..e important ceea ce simti.. dar stii.. cateodata poate fii inselator sentimentul de iubire... in cazul in kre nu esti sigura de ceea ce simti..
bazeaza'te ji pe ceea ce iti spune "mintea"..:)
ji foarte important.. sa fii sigura de ce simte el pt tine:)
viper4you
Postat pe 7 Iulie 2010 13:10
pai am fost impreuna cu el 1 an ..,si acum ...am aflat ca ar vrea sa se impace cu mine..,,,....cat de cat ...mai tin la el,,,,dar ....nu stiu....ce sa fac...pentru ca ne`am despartit din cauza lui...la un bal,,,la care eu nu am fost sa sarutat cu o tipa...si daca a facut`o prima data o va mai face nu??chear daca el zice hai ca nu mai fac nimik ?
kudika198172
Postat pe 14 Iulie 2010 00:46
nu o va face neaparat, depinde de intentiile tale cu tine.. incearca-l..dupa care ia o decizie de impacare sau nu
pinkkky
Postat pe 14 Iulie 2010 00:50
dak tot vrei un sfat de la unu de la altul spune si u motivul pt cre s-a intampltat asta.....sau poate crezi u k a fost vina lui este posibil sa fie si vina ta asan k............details...
kudika149571
Postat pe 14 Iulie 2010 12:28
draga mea....unde firul se rupe nu .nu mai face nod se rupe iarasi.........asa k nu are rost.adik ce sa inteleg ...cum ai lipsit de langa el.te-a si inlocuit imediat cu alta.
kudika149571
Postat pe 14 Iulie 2010 12:30

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
CE ZICETI DE ASTIA? 51 De la: Indiana_Jones 11 Octombrie 2011 21:39
Am nevoie de un pic de ajutor..logica imi spune sa fac ceva..inima altceva ( Scuze pentru primul post ) 21 De la: freakbabe 9 Decembrie 2009 15:20
Vreau sa divortez! 95 De la: sabi_36 20 Octombrie 2010 09:09
Despãrțire 3 De la: kudika_1016079 20 Iulie 2016 09:38
de ce imi e atat de greu fara el? 38 De la: stefanant 18 Octombrie 2009 20:37