Setari Cookie-uri

un sfat o parere..:(

buna..!!am citit pe forum tot felu d pareri si intrebari..am ajuns sa am si eu una.am o relatie de 3 ani cu X ..el de 6 luni este plecat dincolo.si din intamplare am aflat de o relatie pe care el o avusese inainte cu o tipa care este acolo(nu mi-a spus nimica de ea niciodata)am vorbit cu tipa si mi-a spus ca au fost impreuna cat timp el era si cu mine si au stat un an.s-au intalnit de craciun si din cate mi-a spus ea el i-a cerut sa se impace(in tot acest timp el imi spunea ca ma iubescte).ea cica l-a refuzat.acum eu nu mai am incredere deloc in el.cum sa vrea sa se impace cu ea si pe mine sa ma tina de cretina...imi vine sa mor...il iubesc enorm de mult...acum tot el este cel suparat ca am aflat eu toate astea...c sa mai fac...????un sfat...il iubesc enorm...credeti ca vrea doar sa isi bata joc de mine???sa ma tine de fraiera cat timp el ii acolo cu alta???:((....va rog o parere ...orice...
byb07
Postat pe 7 Martie 2009 18:26
De la: byb07, la data 2009-03-07 18:26:26buna..!!am citit pe forum tot felu d pareri si intrebari..am ajuns sa am si eu una.am o relatie de 3 ani cu X ..el de 6 luni este plecat dincolo.si din intamplare am aflat de o relatie pe care el o avusese inainte cu o tipa care este acolo(nu mi-a spus nimica de ea niciodata)am vorbit cu tipa si mi-a spus ca au fost impreuna cat timp el era si cu mine si au stat un an.s-au intalnit de craciun si din cate mi-a spus ea el i-a cerut sa se impace(in tot acest timp el imi spunea ca ma iubescte).ea cica l-a refuzat.acum eu nu mai am incredere deloc in el.cum sa vrea sa se impace cu ea si pe mine sa ma tina de cretina...imi vine sa mor...il iubesc enorm de mult...acum tot el este cel suparat ca am aflat eu toate astea...c sa mai fac...????un sfat...il iubesc enorm...credeti ca vrea doar sa isi bata joc de mine???sa ma tine de fraiera cat timp el ii acolo cu alta???:((....va rog o parere ...orice...

sa-ti dau un sfat ....ce pot sa-ti spun eu atata timp cat specifici ca il iubesti enorm?! ....ca sa iti spun sa-ti traiesti viata....nu m-ai lua in calcul.....ca sa iti spun ca dragoste cu forta nu se poate....m-ai acuza ca ...mai bine tac! un singur lucru este cert:relatiile la distanta sunt periculoase!
ROBERTA_BRUNI2
Postat pe 7 Martie 2009 18:35
faptul ca il iubesti ...nu iti scuza lipsa de demnitate
totul e frumos , atat cat e frumos ...si bine , insa .....cind nu mai esti dorita...invata sa te retragi
ninushk
Postat pe 7 Martie 2009 18:42
dar din moment c imi spune ca ma iubeste si el se gandeste sa se impace cu fosta???dc ma minte???daca nu aflam lucru asta cum era???traia cu 2???si timp de 3 ani cat a stat cu mine a mai avut mai multe relatii...asta vara m-a cerut in casatorie si dupa o zi am aflat ca a stat cu alta in tot acest timp.cand i-am spus ca am aflat,el m-a batut.dar tot il iubesc:((nu stiu unde sa ma mai ascund sa plang...sa fiu singura....cand ii spun ca nu mai il vreau el face p victima si ma intoarce din drum...:(((
byb07
Postat pe 7 Martie 2009 19:37
De la: byb07, la data 2009-03-07 19:37:37dar din moment c imi spune ca ma iubeste si el se gandeste sa se impace cu fosta???dc ma minte???daca nu aflam lucru asta cum era???traia cu 2???si timp de 3 ani cat a stat cu mine a mai avut mai multe relatii...asta vara m-a cerut in casatorie si dupa o zi am aflat ca a stat cu alta in tot acest timp.cand i-am spus ca am aflat,el m-a batut.dar tot il iubesc:((nu stiu unde sa ma mai ascund sa plang...sa fiu singura....cand ii spun ca nu mai il vreau el face p victima si ma intoarce din drum...:(((



nu vrea sa te piarda pana nu are siguranta ca fosta il accepta...
nu vrea sa va piarda pe amandoua si atunci procedeaza cum ai scris tu mai sus...

Dragoste cu forta nu se poate.nu e suficient doar sa-ti spuna ca te iubeste...
ella_c
Postat pe 7 Martie 2009 19:41

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Buna la toata lumea! 23 De la: _oktober_ 19 Martie 2011 20:10
Ce sa fac sa-l uit mai repede? 31 De la: DiavolytaTa 13 Aprilie 2009 21:42
Ajutor umanitar pentru o tanara profesoara 1 De la: cristianamaria81 14 Ianuarie 2011 12:36
imi e groaznic de greu 86 De la: andrea_m 17 Iulie 2011 01:31
nici macar eu nu stiu ce se intampla...:(( 3 De la: _dulcik_ 10 Februarie 2009 11:39