Setari Cookie-uri

el scorpion ...eu pesti ..ar merge ??

...are o relatie de 4 ani de zile .. ..ne-am cunoscut de curand si se poarta atat de furmos cu mine ...el locuieste in alt oras cu prietena lui...aici a venit la parintii lui si ne-am cunoscut printr-un prieten comun ..cand iesim ma tine de mana in public, ma saruta , ma tine in brate , ma respecta ...are grija de mine ...e atat de finut ..trebuie sa recunosc ca m-a cucerit ...
nu stiu ce sa cred...parca nu as vrea nici sa mi fac sperante ...dar ...oare s-ar desparti de ea pt mine sau ....sunt doar o distractie ...?...hmmm..ce credeti ?
paris_love
Postat pe 17 Iunie 2009 20:45
hmm!dak un barbat e in stare sa faca asta cu atata lejeritate,in public,cum spuneai............gandeste-te ca ai putea ajunge oricand in locul femeii care il asteapta sa vina de la tine!bafta sa ai si capul sus!barbati singuri sunt o groaza pe lumea asta!
kudika040876
Postat pe 19 Iunie 2009 15:05
da...e adevarat ...m-am gandit si la varianta asta ....dar eu nu sunt fata aia ...eu sunt o alta persoana ...si cine stie , poate totusi eu sunt ceea ce cauta ...
pfff....insa intr-adevar nu cred k are rost sa mi bat capul ...daca e sa fie o sa fie ...
multumesc de raspuns ..
paris_love
Postat pe 19 Iunie 2009 19:27
De la: paris_love, la data 2009-06-17 20:45:41...are o relatie de 4 ani de zile .. ..ne-am cunoscut de curand si se poarta atat de furmos cu mine ...el locuieste in alt oras cu prietena lui...aici a venit la parintii lui si ne-am cunoscut printr-un prieten comun ..cand iesim ma tine de mana in public, ma saruta , ma tine in brate , ma respecta ...are grija de mine ...e atat de finut ..trebuie sa recunosc ca m-a cucerit ...
nu stiu ce sa cred...parca nu as vrea nici sa mi fac sperante ...dar ...oare s-ar desparti de ea pt mine sau ....sunt doar o distractie ...?...hmmm..ce credeti ?


nu despartate de el
scorpyoW
Postat pe 19 Iunie 2009 19:29
scorpyoW...poti sa mi dai ceva argumente la afirmatia ta ?
paris_love
Postat pe 19 Iunie 2009 19:48
De la: paris_love, la data 2009-06-19 19:48:09scorpyoW...poti sa mi dai ceva argumente la afirmatia ta ?


le vrei acuma???
scorpyoW
Postat pe 19 Iunie 2009 19:50
dak esti dragut ..desigur ..
paris_love
Postat pe 19 Iunie 2009 19:53
De la: paris_love, la data 2009-06-19 19:53:37dak esti dragut ..desigur ..


nu le vrei in particular?
scorpyoW
Postat pe 19 Iunie 2009 20:40
scuze...pe privat am vrut sa spun
scorpyoW
Postat pe 19 Iunie 2009 20:40
eu sunt peste si iubitul meu scorpion...ideea e ca nu e vorba de compatibilitate sau chestii din astea aici...e vb de faptul ca tu pur si simplu accepti sa fi amanta lui fara sa ceri nik in schimb ...nu e ok...pestii in general sunt altruisiti si nu prea cer nimik in schimb...daca vrei o relatie cu un scorpion care sa te multumeasca sufleteste trebuie sa inveti sa ceri si sa daraiiesti si sa-l faci sa te respecte si sa te aprecieze...daca nu il vei invata asa crede-ma ca va staorce din tine si ultima picatura de vlaga :)
oricum dupa cate cunosc eu faptul ca accepti aceasta relatie de compromis, in ochii lui nu pari decat o prada usora...scorpionii au permanent nevoia de a se simti in centrul atentiei feminine si sa vada ei ca inca pot...faptul ca e atent in public ar trebui sa te puna pe ganduri...ii cunosc f bine pe scorpioni...dar mi-e greu sa generalizez...si la fel si cu pestii...mai spune-ne ce zice el de relatia lui...poate pot sa-ti zic mai multe
ania18
Postat pe 29 Iunie 2009 12:38
hmmmm....multumesc de raspuns ania..apreciez....stii ce ...sincera sa fiu mi-am cam luat gandul de la el ...nu stiu cum sunt alti pestii dar eu ma aprind f repede si dak vad k nu mi se raspunde abandonez...si in cateva zile sunt ca "noua"...ultima oara knd ne-am vazut a fost acum 2 sapt...mi-a zis k vine prietena lui dar nu mi-a zis-o intr-un fel k sa ma atentioneze ...nu asa/./..pur si simplu discutam ..eu i-am zis k nu o sa l caut k sa nu i fac probleme ..si el a fost de acord ..si cum ziceam de atunci au trecut 2 sapt...stiu k el a plekt in orasul in kre locuieste cu ea...pt k face sport acolo la un club ..ideea e k mie mi-a trecut ...nu suport sa stau dupa cineva ...si mai ales ca ..ok, eu nu l-am mai cautat iar el nici makr un telefon sau un sms...nik ...akum vad mai bine ..inteleg ce a fost cu mine si vad ca de fapt relatia cu prietena lui e serioasa...asa k mi-am luat gandul ..si pe viitor sunt f sigura k ma va cauta, poate peste o sapt-doua...stiu sigur k o va face knd va veni aici ...dar atunci nici nu cred k ii voi mai raspunde la tel ..sau poate am s-o fac doar ca sa i explic k poate m-a inteles gresit ...k nu voi accepta niciodata locul 2 :)
paris_love
Postat pe 29 Iunie 2009 20:00
hmm nush ce sa zic sa fie cu tn dar s amai aiba si alta prietena.... eu in locul tau ias zice: ori cu mn ori cu ea nu as accepta asa ceva dar probabil ca el daca face toate aceste lucruri ....nush ce sa zic ....dar oricum totusi sa fei si cu tn si cu ea ....tiam zis trebuie sa iei o decizie in privinta asta eu zic ca totusi trebue sa decizicie in privinta asta ptr ca un baiat nu poate fi cu 2 fete deodata bn ca poate dar ma refer asa....totusi poe tn nu te deranjeaza....?!tu probabil ca il iubesti si ti la el dar....oricum acum tu decizi a fost doar o sugestie , o parere . papa poop
alexandra97
Postat pe 30 Iunie 2009 16:40
dar sigur vei lua o decizie buna mai ales in legatura cu ce ai zis tu :)
alexandra97
Postat pe 30 Iunie 2009 16:42
eu sunt pesti,prietenul meu scorpion..ne merge bine
alle_xandra
Postat pe 30 Iunie 2009 23:36
greierash_is_back
Postat pe 30 Iunie 2009 23:37
mda....ieri m-a sunat sa ne vedem ...prima oara am zis k nu ...a tot insistat ...si pana la urma am acceptat sa ne vedem doar ca sa mi explice de ce n-a mai dat nici un semn ...bineinteles k atunci knd ne-am vazut ...offf...nu stiu ..dar e o atractie extraordinara intre noi doi ..si sunt sigura ca si el simte la fel ...
am stat o noapte impreuna si ca sa fiu sincera nu am reusit noi sa vb prea mult ..
dar ideea e ca ...in sufletul meu fac tot posibilul sa l uit .. nu e usor ...insa realizez ca intr-adevar nu duce la nik bun ....e pur si simplu o atractie f puternica intre noi doi ...si atat ...mai ales ca el are pe cineva ...
offf...ce rau e cand nu poti sa fii cu persoana pe care o doresti cel mai mult ..
paris_love
Postat pe 2 Iulie 2009 08:34
De la: paris_love, la data 2009-07-02 08:34:25mda....ieri m-a sunat sa ne vedem ...prima oara am zis k nu ...a tot insistat ...si pana la urma am acceptat sa ne vedem doar ca sa mi explice de ce n-a mai dat nici un semn ...bineinteles k atunci knd ne-am vazut ...offf...nu stiu ..dar e o atractie extraordinara intre noi doi ..si sunt sigura ca si el simte la fel ...
am stat o noapte impreuna si ca sa fiu sincera nu am reusit noi sa vb prea mult ..
dar ideea e ca ...in sufletul meu fac tot posibilul sa l uit .. nu e usor ...insa realizez ca intr-adevar nu duce la nik bun ....e pur si simplu o atractie f puternica intre noi doi ...si atat ...mai ales ca el are pe cineva ...
offf...ce rau e cand nu poti sa fii cu persoana pe care o doresti cel mai mult ..

nu se va desp de oficiala....tu o sa fi doar un alt nume pe un carnetel si lista poate continua...lasa zodiile deoparte si gasesteti u tip liber numai pt tine...eu sunt leu si el balanta nicio zodie nu ne da vreao sansa si totusi suntem de vreo 6 ani impreuna....deci nu zodia e prb voastra ci faptul k el e de 4 ani cu alta....
bruneagra25
Postat pe 2 Iulie 2009 08:39
da .asa e ...am realizat asta ...akum zic ...data viitoare cand ma mai cauta nu voi mai accepta sa ma intalnesc cu el dar in sufletul meu mi-e teama ca voi fi prea slaba in fata insistentelor lui . ...

sper sa nu ma mai caute el ...asta m-ar ajuta mai mult ..
paris_love
Postat pe 2 Iulie 2009 19:33

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
albirea pielii 5 De la: gyongyi_ele 22 Mai 2011 00:15
Femeia gemenii si barbatul varsator... 4 De la: kudika113759 23 Iunie 2013 12:43
DEFECTELE FETELOR...! 49 De la: battleofwits 14 Octombrie 2010 07:51
barbatul peste 5 De la: lavyluc 26 Iunie 2010 13:31
Eu berbec,el taur!! 8 De la: imolae 10 Septembrie 2009 11:25