Setari Cookie-uri

m-a distrus complet..

Iubita mea razbunarea nu te va face nici mai puternica si nici sa te simti mai bine nu degeaba ii si zice "mama prostilor",ignora-l si aia doare cel mai tare,lasa-l sa te caute schimbati numarul,sau restrictioneaza apelurile lui,nu uita ce e scris in coran despre femei,totusi e musulman,iar legea lui ii permite sa scape de tine usor si bani lui la fel.Tu vrei sa iti bati singura cuiele la sicriu,fugi din tara aia urgent,esti tanara si ai un viitor inainte,acu de tine depinde.Multa bafta!
Ele_ely
Postat pe 11 August 2009 21:18
daca noi,cele care iti raspundem aici si toata lumea incearca sa te ajute....macar mai spune-ne si noua ce ai mai facut....v-ati impacat..mai sunteti impreuna?sau v-ati despartit de tot?
deschizi topicul asta si apoi lasi lumea sa-si stoarca mintea pt tine sa te ajute cu un sfat si.....gata...nu mai spui nimic apoi!
danny03121984ata
Postat pe 12 August 2009 21:03
INDIFERENTA..... DOARE CEL MAI TARE....Vino in tara la parinti intr-o vacanta pana iti pui gandurile in ordine,ca o relatie ca asta nu poate sa dureze prea mult...stiu ce insemna sa iubesti dar nici sa fi calcata in picioare....fi tare,puternica...si uita-l pe baiat..parerea mea
kudika017596
Postat pe 18 August 2009 12:33
De la: papusik_bad, la data 2009-06-22 03:10:16povestea mea este putin mai ciudata...momentan locuiesc in grmania unde si muncesc dealtfel...la inceput nu ieseam in oras deoarece nu cunosteam pe nimeni dar cu timpul am inceput sa-mi fac prietenii si la insitentele uneia am iesit intr-un oarecare bar...aici l-am vazut prima data pe EL,un arab bine facut si extraordinar de frmusel...3 luni de zile am mers in fiecare week-end in acelasi bar numai sa-l vad dar niciodata nu aveam curajul sa ma duc sa-i spun ceva...dupa 3 luni intr-o seara dintr-o simpla prostie am vb cu el,mi-a cerut nr,m-a sunat ziua urmatoare,ne-am intalnit si totul era ok...dupa 3 zile eu a tb sa plec in romania pt 2 sapt,in tot acest timp m-a sunat...eram atat de fericita parca toata lumea era a mea...ulterior am aflat ca face parte dintr-o banda destul de periculoasa,fiind cu el am inceput sa cunos lume fff importanta aici dar si fff periculoasa...datorita lui niciodata nu am avut probleme si toata lumea ma respecta...dar normal am inceput sa ne certam din chestii minore...incepuse sa se poarte indiferent cu mine sa nu-mi rasp la tel cand il sunam sa nu-mi rasp la msj care el intotdeauna este cu tel in mana...stiam ca se ai intalneste cu ate fete dar eu eram cea mai importanta si pt mine asta conta...ulteror a luat barul unde l-am si cunoscut si am inceput sa-mi petrec f mult timp aici cu el...incepuse sa-l deranjez ca dansez cu prietenii mei care sunt romani si multe altele...astazi ma suna si imi zicea ca ma iubeste si maine imi zicea ca s-a terminat...nici eu nu stiam ce sa mai cred...apoi intr-o zi pur si simplu mi-a spus ca s-a terminat...o sapt am fost desp in care eu nu am mancat am slabit f mult plangeam continuu,prietenele mele nu stiau ce a-mi mai faca...i intr-o seara ma duc la el in bar si era cu alta fata...am lesinat pur si simplu acolo in bar...eram distrusa,nu s-a intalnit cu ea decat 2 zile ca si-a dat seama ca tot pe mine ma iubeste si ma punea pe mine sa o sun pe respectiva si sa-i zic ca eu sunt iubita lui si voi fi mereu...in fine totul a fost ok 2 sapt.bine..oarecum ok pt ca nu era zi sa nu plang din cauza lui dn aceleasi motive...nu rasp la tel etc etc etc...acum 2 zile vb cuel pe net imi spune ca a vazut niste poze cu mine facute cu patronul altui bar care este prieten cu mine...i-am explicat ca nu e nimic rau in asta,dar legile lui nu permit asa ceva...si pt ca m-am enerva f tare i-am spus eu lui ca s-a terminat de data asta..l-am rugat sa nu ma mai sune si sa ma lase in pace...seara prietenele mele au mers la bar iar eu urma sa merg mai tarziu si m-a sunat sa ma interbe de ce nu vin si i-am spus ca nu mai vreau...normal ca nu m-am putut abtine ca sunt prea nebuna dupa el si ma obsedeaza ..ajunsa acolo nici nu a vb cu mine,eu am incercat sa disimulez ce simt si am stat cu prietenii lui de vb ca si cum nimic nu s-ar fi intamplat...dupa ceva timp apare in bar respectiva fosta iubita cu care fusese cand s-a certat cu mine,el f politicos o invita la el la masa si s-au pus pe vb...nu am rezistat si am plecat...avand 2 pahare la bord l-am sunat si l-am jignit ff tare iar el imi spune sa-l sun urmatoare zi sa vb mai multe....zis si facut...acum surpriza desi eu am is ca s-a terminat el imi zice ca ma iubese si eu sunt viata lui iar cu respectiva nu s-a impacat doar a vb cu ea....o las balta c nu ma puteam certa cu el,pur si simplu nu ma lasa sufletul...si seara il sun din nou la care el incepe sa tipe la tel iar eu nu ziceam nimic(cred ca l-am prins intr-un moment aiurea)...imi zice ca mereu ii zic de tipa aia si ca el nu mai are nici o tb cu ea...in fine de ale lui...si sa nu-l mai sun sa-l stresez ca are multe prob si toata lumea il streseaza si nimeni nu-l in intelege...imi inchide tel si eu ii trim un msj in care ii spun ca nu-l voi mai deranja...nu-i dau nici un semn de viata si asta seara ma suna ca si cum nimic nu s-ar fi intamplat si ma intreaba daca am timp sa ma intalnesc cu el...i-amvb f rece si i-am spus ca nu am timp ...nu stiu daca a-ti inteles ceva dar nu am nevoie decat de un sfat...nu stiu ce sa fac sa renunt sau sa merg mai departe...il iubesc enorm de mult si stiu ca ma iubeste...dar este f dur si uneori f rece si indiferent...in schimb eu sunt terminata plang tot timpul,nu mai pot munci,nu mai mananc...dupa el ar tb sa fiu ceva de genul ''nici cu mine dar nici cu altul...\am uitat sa mentionez ca are aceeasi varsta cu min adica 23 de ani si din cauza ca am fost sau sunt cu el ca nici eu nu mai stiu,chiar nu mai pot fi cu nimeni din orasul asta ca nu se ma apropie nimeni de mine de parca sunt proprietate privata...toata lumea imi spune sa-l tratez cu indiferenta cum face si el...dar daca fac asta imi este teama sa nu creada ca nu-l mai iubesc..din cauza lui 6 luni de zile nu am fost acas sa-mi vad familia numai sa stau aici sa il vad pe el...stiu ca sunt nebuna...dar simt ca nu pot sa respir fara el...este exact asa cum mi-as fi dorit un barbat langa mine,nebun ca si mine,de viata...e totul pt mine acum!!!astept parerile vostre...orice sfat este bine venit...va pup si sper ca nu v-am plictisit cu povestea mea!!
si eu trec acum prin aceias situatie ca si tine azi ma vrea miine ma lasa balta dar nu putem trai fara ei cine nu a trecut prin asa ceva sa nu vorbeasca aiurea iti urez bafta multa si ai grija sa nu clachezi fii tare daca este el pentru tine se va schimba
mirabebelusa
Postat pe 10 Septembrie 2009 18:30
incearca sa vb cu el sa vezi ce vrea si sa i pui de la inceput conditii sa i spui ce vrei
dak nu reusesti lasa l ca dak o sa si dea seama ce a pierdiut se va intoarce dar avertizeaza l sa nu fie prea tarziu
ca poate pana se intoarce el u il uiti
kudika064883
Postat pe 10 Septembrie 2009 19:07
Iubita,mai traiesti? Ca fiidnd un tip periculos,ne facem griji.Ai apucat sa faci testul de sarcina?
kudika019386
Postat pe 10 Septembrie 2009 19:13
sincer ....m-am oprit din citi la cuvantul " arab"......pt ca restul nici nu mai conta , dumnezeule ...ce o fi in capul vostru?
ninushk
Postat pe 10 Septembrie 2009 22:02
sincer....e bn ce iti zic unii.....ignora-l....k e cel mai bn..nu te merita sub nicio forma....si pana la urma sa mai intrii sa ne zici si noua ce ai mai facut....daca ai facut testul de sarcina??cum a iesit?...bafta multa in continuare si fi tare,nu ii mai ceda:)
geo150291
Postat pe 12 Septembrie 2009 23:30

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Help! 8 De la: me_and_point 11 August 2012 00:23
despre efemeritatea frumusetii 13 De la: Andre_Ioana 14 August 2009 17:06
Mens sana in corpore sano 3 De la: Full_Metal_Jacket 16 Iunie 2009 22:53
Cel mai important lucru din viata aceasta ! 10 De la: Mircea63 22 Ianuarie 2014 21:36
CREDETI CA DACA AI CARTE AI PARTE ? 15 De la: EXCELENTUL 23 Februarie 2014 09:41