Setari Cookie-uri

m-a distrus complet..

povestea mea este putin mai ciudata...momentan locuiesc in grmania unde si muncesc dealtfel...la inceput nu ieseam in oras deoarece nu cunosteam pe nimeni dar cu timpul am inceput sa-mi fac prietenii si la insitentele uneia am iesit intr-un oarecare bar...aici l-am vazut prima data pe EL,un arab bine facut si extraordinar de frmusel...3 luni de zile am mers in fiecare week-end in acelasi bar numai sa-l vad dar niciodata nu aveam curajul sa ma duc sa-i spun ceva...dupa 3 luni intr-o seara dintr-o simpla prostie am vb cu el,mi-a cerut nr,m-a sunat ziua urmatoare,ne-am intalnit si totul era ok...dupa 3 zile eu a tb sa plec in romania pt 2 sapt,in tot acest timp m-a sunat...eram atat de fericita parca toata lumea era a mea...ulterior am aflat ca face parte dintr-o banda destul de periculoasa,fiind cu el am inceput sa cunos lume fff importanta aici dar si fff periculoasa...datorita lui niciodata nu am avut probleme si toata lumea ma respecta...dar normal am inceput sa ne certam din chestii minore...incepuse sa se poarte indiferent cu mine sa nu-mi rasp la tel cand il sunam sa nu-mi rasp la msj care el intotdeauna este cu tel in mana...stiam ca se ai intalneste cu ate fete dar eu eram cea mai importanta si pt mine asta conta...ulteror a luat barul unde l-am si cunoscut si am inceput sa-mi petrec f mult timp aici cu el...incepuse sa-l deranjez ca dansez cu prietenii mei care sunt romani si multe altele...astazi ma suna si imi zicea ca ma iubeste si maine imi zicea ca s-a terminat...nici eu nu stiam ce sa mai cred...apoi intr-o zi pur si simplu mi-a spus ca s-a terminat...o sapt am fost desp in care eu nu am mancat am slabit f mult plangeam continuu,prietenele mele nu stiau ce a-mi mai faca...i intr-o seara ma duc la el in bar si era cu alta fata...am lesinat pur si simplu acolo in bar...eram distrusa,nu s-a intalnit cu ea decat 2 zile ca si-a dat seama ca tot pe mine ma iubeste si ma punea pe mine sa o sun pe respectiva si sa-i zic ca eu sunt iubita lui si voi fi mereu...in fine totul a fost ok 2 sapt.bine..oarecum ok pt ca nu era zi sa nu plang din cauza lui dn aceleasi motive...nu rasp la tel etc etc etc...acum 2 zile vb cuel pe net imi spune ca a vazut niste poze cu mine facute cu patronul altui bar care este prieten cu mine...i-am explicat ca nu e nimic rau in asta,dar legile lui nu permit asa ceva...si pt ca m-am enerva f tare i-am spus eu lui ca s-a terminat de data asta..l-am rugat sa nu ma mai sune si sa ma lase in pace...seara prietenele mele au mers la bar iar eu urma sa merg mai tarziu si m-a sunat sa ma interbe de ce nu vin si i-am spus ca nu mai vreau...normal ca nu m-am putut abtine ca sunt prea nebuna dupa el si ma obsedeaza ..ajunsa acolo nici nu a vb cu mine,eu am incercat sa disimulez ce simt si am stat cu prietenii lui de vb ca si cum nimic nu s-ar fi intamplat...dupa ceva timp apare in bar respectiva fosta iubita cu care fusese cand s-a certat cu mine,el f politicos o invita la el la masa si s-au pus pe vb...nu am rezistat si am plecat...avand 2 pahare la bord l-am sunat si l-am jignit ff tare iar el imi spune sa-l sun urmatoare zi sa vb mai multe....zis si facut...acum surpriza desi eu am is ca s-a terminat el imi zice ca ma iubese si eu sunt viata lui iar cu respectiva nu s-a impacat doar a vb cu ea....o las balta c nu ma puteam certa cu el,pur si simplu nu ma lasa sufletul...si seara il sun din nou la care el incepe sa tipe la tel iar eu nu ziceam nimic(cred ca l-am prins intr-un moment aiurea)...imi zice ca mereu ii zic de tipa aia si ca el nu mai are nici o tb cu ea...in fine de ale lui...si sa nu-l mai sun sa-l stresez ca are multe prob si toata lumea il streseaza si nimeni nu-l in intelege...imi inchide tel si eu ii trim un msj in care ii spun ca nu-l voi mai deranja...nu-i dau nici un semn de viata si asta seara ma suna ca si cum nimic nu s-ar fi intamplat si ma intreaba daca am timp sa ma intalnesc cu el...i-amvb f rece si i-am spus ca nu am timp ...nu stiu daca a-ti inteles ceva dar nu am nevoie decat de un sfat...nu stiu ce sa fac sa renunt sau sa merg mai departe...il iubesc enorm de mult si stiu ca ma iubeste...dar este f dur si uneori f rece si indiferent...in schimb eu sunt terminata plang tot timpul,nu mai pot munci,nu mai mananc...dupa el ar tb sa fiu ceva de genul ''nici cu mine dar nici cu altul...\am uitat sa mentionez ca are aceeasi varsta cu min adica 23 de ani si din cauza ca am fost sau sunt cu el ca nici eu nu mai stiu,chiar nu mai pot fi cu nimeni din orasul asta ca nu se ma apropie nimeni de mine de parca sunt proprietate privata...toata lumea imi spune sa-l tratez cu indiferenta cum face si el...dar daca fac asta imi este teama sa nu creada ca nu-l mai iubesc..din cauza lui 6 luni de zile nu am fost acas sa-mi vad familia numai sa stau aici sa il vad pe el...stiu ca sunt nebuna...dar simt ca nu pot sa respir fara el...este exact asa cum mi-as fi dorit un barbat langa mine,nebun ca si mine,de viata...e totul pt mine acum!!!astept parerile vostre...orice sfat este bine venit...va pup si sper ca nu v-am plictisit cu povestea mea!!
papusik_bad
Postat pe 22 Iunie 2009 03:10
Eu as zice sa te muti in alt oras si sa incerci sa treci peste .....povestea pare scoasa din filmele de groaza , titlul e cat se poate de sugestiv .

Daca tot esti constienta ca ,,te-a distrus complet'' de ce mai ai dubii in privinta a ceea ce ai de facut ?

iris_4_ever
Postat pe 22 Iunie 2009 04:09
da asta ar tb sa fac....dar aici este tot ce am realizat...un loc de munca,prietenii,relatii...am reusit sa fiu cineva....credeti-ma ca mi-as vinde 1 an din viata numai sa-l uit si sa nu mai sufar atat...
papusik_bad
Postat pe 22 Iunie 2009 17:44
renunta ca te va distruge si mai rau!!!crede-ma ca stiu cum e sa ai o relatie cu un arab,eu am avut si in periioada aia ajunsesem sclava lui sentimentala
dalilascumpy
Postat pe 22 Iunie 2009 17:57
yumy
Postat pe 22 Iunie 2009 18:01
De la: yumalai, la data 2009-06-22 18:01:08


yumi
scorpyoW
Postat pe 22 Iunie 2009 18:09
offffffffffffff....doamne tot nenorociti de arabi
fugi mai fata cat mai ai timp nu'ti distruge viata de tot,esti tanara,deschide odata ochii,ei nu sunt sfinti,sunt dracu pe pamant
scorpyoW
Postat pe 22 Iunie 2009 18:12
eu cred ca ceea ce descrii tu se incadreaza la capitolul obsesie

ce-ar fi sa-ti iei o vacanta departe de toate acestea...
kitty_krieger
Postat pe 22 Iunie 2009 18:32
De la: pisicuta_razboinica, la data 2009-06-22 18:32:03eu cred ca ceea ce descrii tu se incadreaza la capitolul obsesie

ce-ar fi sa-ti iei o vacanta departe de toate acestea...


cu mine vb??????
scorpyoW
Postat pe 22 Iunie 2009 18:50
De la: scorpyoW, la data 2009-06-22 18:50:49
De la: pisicuta_razboinica, la data 2009-06-22 18:32:03eu cred ca ceea ce descrii tu se incadreaza la capitolul obsesie

ce-ar fi sa-ti iei o vacanta departe de toate acestea...


cu mine vb??????


siiiigur ca da

daca vorbeam cu tine, te citam sau ziceam ca iti este adresat tie comentariul, ce naiba
kitty_krieger
Postat pe 22 Iunie 2009 19:08
cred ca iti place sa fii chinuita , singura spui ca te-a distrus dar tot pe el il vrei
singura vei gasi un raspuns nu te poate ajuta nimeni
valivieru96
Postat pe 22 Iunie 2009 19:19
Un c--var si nici tu mai breaza.
Kathara
Postat pe 22 Iunie 2009 19:23
da ...recunosc...a devenit o obsesie....cand nu stiu nimic de el stau si ma gandesc defapt incerc sa-mi imaginez unde este si cu cine este...numai daca incerc sa-l vad cu alta ma ia durerea de cap si mi se taie cheful de viata...desi imi este greu vreau sa fiu indiferenta cu el sa vad pana unde poate merge,ce poate face...si da probabil imi tb o vacanta departe de toate astea...de aceea am si decis sa plec in romania 2 sapt...poate daca merg acasa la familie si la prietenii o sa mai uitsi cand ma voi intoarce imi va fi mai usor....dar acum imi este frica de altceva....ca pot fi insarcinata...daca e asa nu vreau sa-i spun ca se poate ridica cu pretentii...un copil tot ce imi doresc cel mai mult pe lumea asta,mai ales ca am tot ce-mi tb...si daca este de la el l-as iubii si mai mult....dar nu-mi permit sa afle el,iar daca plec si nu mai vin mai mult de 1 an isi da seama...pt ca m-a atentionat daca raman insarcinata sa-i spun...i i-am zis pai si daca plec si nu mai vin....si el a zis pai at sunt mai mult ca sg c ai ramas insarcinata si ai fugit....si ar venii dupa mine in romania....offf nu credeam ca voi fi vreodata in situatia asta rupta dintr-o drama...timpul decide pt mine acum....si un test de sarcina la fel
papusik_bad
Postat pe 23 Iunie 2009 02:34
De la: papusik_bad, la data 2009-06-23 02:34:41da ...recunosc...a devenit o obsesie..timpul decide pt mine acum....si un test de sarcina la fel


Serios?? Daca asta e concluzia ta.. stiu solutia. In varful patului, cu o lumanare in mana, asteptandu-ti sfarsitul... NImeni nu te va caina la infinit in conditiile in care afirmi. "m-a distrus, ma distruge in fiecare secunda.. dar il iubesc, nu pot trai fara el.." Fii sigura ca el va trai mult si bine fara tine.... cand vei deveni o epava.
rashela
Postat pe 23 Iunie 2009 03:25
...stiu ca nu o sa planga dupa mine...dar durerea nu o are el o am eu...si cam cum mi-ai sugera tu sa trec peste asta??? am facut tot ce depinde de mine dar nu mi-l pot scoate din cap...dincontra parca il iubesc mai mult pe zi ce trece...de aici nu pot pleca a nu pot renunta la tot ce am realizat iar alt iubit cu atat mai putin nu-mi pot face,doar sa ma ascund tot timpul...stiu ca o iubire se inlocuieste cu alta dar asta ar insemna sa plec de aici....chiar atat de mult cer,putina iubire si atentie?????bine nu poate el sa-mi ofere ...at unde sa caut daca aici e viata mea???in tara nu-mi pot face pe nimeni a nici un barbat n te asteapta sa vii tu acasa la 6 luni...deci tot aici tb sa-mi fac pe cineva...daca m-am bagat in asta tb sa ies si tb sa o fac cu cap....dar ma doare si ma doare foarte tare!!
papusik_bad
Postat pe 23 Iunie 2009 04:20
De la: papusik_bad, la data 2009-06-23 04:20:06...stiu ca nu o sa planga dupa mine...dar durerea nu o are el o am eu...si cam cum mi-ai sugera tu sa trec peste asta??? am facut tot ce depinde de mine dar nu mi-l pot scoate din cap...dincontra parca il iubesc mai mult pe zi ce trece...de aici nu pot pleca a nu pot renunta la tot ce am realizat iar alt iubit cu atat mai putin nu-mi pot face,doar sa ma ascund tot timpul...stiu ca o iubire se inlocuieste cu alta dar asta ar insemna sa plec de aici....chiar atat de mult cer,putina iubire si atentie?????bine nu poate el sa-mi ofere ...at unde sa caut daca aici e viata mea???in tara nu-mi pot face pe nimeni a nici un barbat n te asteapta sa vii tu acasa la 6 luni...deci tot aici tb sa-mi fac pe cineva...daca m-am bagat in asta tb sa ies si tb sa o fac cu cap....dar ma doare si ma doare foarte tare!!


De la: papusik_bad, la data 2009-06-22 03:10:16.ulterior am aflat ca face parte dintr-o banda destul de periculoasa,fiind cu el am inceput sa cunos lume fff importanta aici dar si fff periculoasa...datorita lui niciodata nu am avut probleme si toata lumea ma respecta...!!



Ne scuzi ca unele dintre noi nu stam sa ne gandim la ,,viata ta'' si la ce ai acumulat acolo pana acum mai sunt persoane care atunci cand citesc o poveste ca a ta incep sa se gandeasca in primul rand la siguranta personala si nici prin nu le trece sa se gandeasca la faptul ca ceri doar putina iubire si atentie.

Nimeni nu s-a gandit la o alta iubire cand ti-a zis sa pleci ,va trebui sa treci peste atunci cand vei scapa de sub influenta unui barbat periculos , a unei barbat care te trateaza ca pe zdreanta lui personala ....zdreanta pe care o iubeste dar pe care nu o respecta sub nici o forma si pe care isi permite sa o amentinte .

Nu stiu cum ai luat tu amenintarea lui cu venirea in Ro daca dispari un an de zile dar eu am luat-o ca pe o amenintare .


Poate ma insel si nu ar trebui sa trag o asa concluzie dar tind sa cred nu ma insel

iris_4_ever
Postat pe 23 Iunie 2009 04:36
De la: papusik_bad, la data 2009-06-23 04:20:06...chiar atat de mult cer,putina iubire si atentie?????

Si chiar nu realizezi ca exact asta primesti? PUTINA iubire... si PUTINA atentie... Poate daca ai cere de la un barbat si PUTIN respect.. lucrurile ar evolua (ar fi evoluat) altfel.
Cu intrebari si raspunsuri de genul..
Unde sa ma duc? ............... Peste tot e la fel.
Pe cine sa mai iubesc?................ Toti barbatii sunt la fel.
etc etc
tot la solutia pe care ti-am dat-o mai sus vei ajunge.
rashela
Postat pe 23 Iunie 2009 07:07
ca pe o amenintare al luat-o si eu...tot ce mi-ati spus aici mi-a dat mult de gandit...am facut primul pas...nu l-am sunat 2 zile si nu i-am rasp la tel...credeti-ma ca sfaturile voastre chiar ajuta...iar tu RASHELA poate chiar ai dreptate,asa gandesc ca toti sunt la fel....iar atentie primesc acum din partea vostra celor care va pasa de povestea mea....ma gandesc ca nu sunt asa ghinionista chiar sa nu trec peste si sa nu gasesc si eu pe cineva care sa ma merite...
papusik_bad
Postat pe 23 Iunie 2009 16:43
fa tot posibilul sa nu-l mai cauti si sa nu te mai interesezi de el si o sa vezi ca, in timp, se vor aseza lucrurile

kitty_krieger
Postat pe 23 Iunie 2009 16:49
De la: pisicuta_razboinica, la data 2009-06-22 19:08:41
De la: scorpyoW, la data 2009-06-22 18:50:49
De la: pisicuta_razboinica, la data 2009-06-22 18:32:03eu cred ca ceea ce descrii tu se incadreaza la capitolul obsesie

ce-ar fi sa-ti iei o vacanta departe de toate acestea...


cu mine vb??????


siiiigur ca da

daca vorbeam cu tine, te citam sau ziceam ca iti este adresat tie comentariul, ce naiba


ce usurare..multumesc
scorpyoW
Postat pe 23 Iunie 2009 18:34
loszuwerden es schneller.
R_F
Postat pe 24 Iunie 2009 00:29
:) eu asta incerc sa fac acum sa vad daca imi da el liniste si pace....sa speram ca nu ma mai cauta si pot sa-mi vad d viata linistita....vielen dank
papusik_bad
Postat pe 24 Iunie 2009 04:25
buna iubita...am citit povestea ta de viatza si vreau sa spun ca oarecum m-am regasit in asta,am avut si eu o relatie de 3 ani si jumatate cand credeam ca o sa ma marit cu un printz pe un cal alb ...totul a fost frumos timp de 3 ani dupa care a devenit din ce in ce mai neplacuta relatia,eram tot timpul nervosi ,ne certam din orice ,lucruri care pe mine ma faceau sa sufar dar nu puteam sa le opresc la momentul potrivit si el la fel...cu timpul lucrurile au luat amploare si intr-o zi m-am trezit ca nu mai eram impreuna ....eram doar eu si doar el ...el a ales sa ne despartim brusc deoarece i se pusese pata pe certuri si toate neintelegerile desi noi ne iubeam in continuare la fel de mult dar problema era ca nu ne mai respectam la fel de mult,si de aceea neam despartit! 5 luni de zile vreau sa-ti spun ca eram de nerecunoscut ...atat de tare ma afectat despartirea si am crezut ca n-o sa mai pot scapa niciodata de chinul asta !!! pana in final am avut rabdare si am incercat sami distrag atentia cu alte activitati ,prietenii ma sfatuiau si i-am ascultat ...usor usor am trecut peste !!!Acum sunt o femeie puternica ,fericita ,independenta si respactata ...si asta numai pe meritetele mele ...pt ca am luat-o de la inceput su totul si am lasat trecututl in urma!El are viatza lui eu pe a mea ,el are o fetita ,s-a casatorit ..iar eu sunt libera sa-mi cladesc o cariera puternica si nu mai am nici un fel de dubiu in ceea ce priveste asta!!! iti doresc succes in tot ceea ce faci de acum inainte si sunt sigura ca ai sa gasesti o cale de a scapa de suferintza pt ca nu duce la nimik ...mai rau te trage in jos!!!poopici!!!
gabrielaciurea
Postat pe 24 Iunie 2009 23:55
iti multumesc frumos pt sfat...o sa tin cont de ceea ce mi-ai spus...intradevar este greu sa trec peste asta dar sper ca cu timpul voi reusi....cu toate ca parca pe zi ce trece il iubesc din ce in ce mai mult...e greu...este f greu dar sper ca voi reusi pana la urma...te poop si sper ca esti bine acum ca eu mai am pana o sa fiu bine...
papusik_bad
Postat pe 25 Iunie 2009 02:48
O poveste de dragoste frumoasa dar....poate prea frumoasa ca sa se poata sfarsi frumos .Toti iubim si toti trece prin multe. Povestea ta o cunosc mai bine k toata lumea dar...degeaba...nu am nici o putere sa te ajut .Totul este in mana ta si doar tu poti sa iti usurezi durerea ,stiu k ai vrea ca M sa fie cum ai vrea tu toti am vrea sa fie persoana de langa noi la fel cum vrem noi dar NU SE POATE .Esti o femeie frumoasa ,desteapta ..poti avea lumea la picioare dar.....stiu ca totul sa oprit la M . NU UITA eu mereu voi fii langa tine si un mik sfat de la mine pe care poate til dau in fiecare zii poate ca si tu te-ai plictisit de aceeasi discutie pe care o deschid kand te vad trista si suparata gandestete la viata ta cu toata k viata ta este M scoatel din mintea si din kandul tau si punel la capitolul AMINTIRI .Fi tare in contnuare si gandeste la familie care ei si cu mine te iubim cel mai mult.Si cand t gandesti ca eu sunt intr-o situatie poate mai ciudata decat a ta siinca merg mai departe .CAPUL SUS papusika
kudika042681
Postat pe 25 Iunie 2009 16:34
te iubesc diana...tu dintre toate stii cel ma bine durerea mea..in fiecare zi te plictisesc cu acelasi subiect....probabil te-ai saturat de mine sa tot plang si sa ma enervez...stiu ca esti alaturi de mine si vei fi intotdauna dar deja simt ca incep sa cedez si parca nimic nu ma poate intari....ti-am spus fata in fata iti repet si aici...vreau sa-l fac sa regrete tot,vreau sa-l fac sa-i para rau pt fiecare lacrima pe care am varsat-o pt el...pt fiecare noapte nedormita....numai o razbunare poate sa-mi aduca linistea acum....si o reusesc,cu ajutorul tau o sa reusesc....iti multumesc pt tot!!!te poop
papusik_bad
Postat pe 25 Iunie 2009 16:51
pot sa zic ca ma simt putin mandra de mine....am aproape o sapt de cand nu l-am vazut....ma suna dar nu-i rasp,incearca sa vb cu mine dar i-am zis clar sa ma lase in pace...cred ca tot raul este spre bine...ma gandesc la el,nu mi-a trecut dar macar am puterea sa nu-l caut si sa nu-l vad....imi este teama sa ma intlnesc cu el....sunt constienta ca ii cedez daca il am in fata mea....de aceea evit...sper sa o pot face in continuare...
papusik_bad
Postat pe 2 Iulie 2009 04:32
Fata draga,
nu a murit mama barbatilor...nici ma sa nu e singura mama de baiat...
kudika019015
Postat pe 11 August 2009 08:37
buna...am citit povestea ta si comentariile si mi-am sp sa mai adaug si eu unul chiar in dimineata asta am citit un articol pe acest site... cred ca ar trebui sa-l citesti si u http://www.kudika.ro/articol/relatii/6977/Ruleta-ruseasca-a-iubirii-Totul-sau-nimic.html pana acum e bn ca ai rezistat tine-o tot asa o sa reusesti sa gasesti solutia cea mai potrivita pt tn...dupa mn...cred ca sunt cateva solutii...insa mai intai trebuie sa te gandesti ce vrei u cu adevarat...adik dak iti e mai bn cu sau fara el certurile si amenintarile nu sunt bune deloc ,iar despartirile iti fac mult rau,ca de fiecare data cand o persoana iubeste mai mult partenerul lui,iar respectivul nu-i raspunde in aceeasi cantitate...insa dak ai spus ca ai reusit sa stai departe de el o sapt fara sa te afecteze prea tare ...succes in continuare astept sa-mi sp dak ai citit articolul(nu e f mare,are vreo 2 pag) si nu se stie niciodata poate totul se va termina cu bine
d_soara_Criss
Postat pe 11 August 2009 08:43
http://www.kudika.ro/comunitate/forum/post_reply/26217.html#si eu trec prin asa ceva,exact aceelasi tip de relatie,parca mi-ai fi descris relatia ,singura diferenta e ca se petrece in romania...dar eu sunt sigura ca imi este mai bine fara el chiar daca il iubesc foarte mult...el are acum pe alcineva si imi spune ce face cu ea,si ma cauta si aseara am avut o discutie cam aprinsa pe internet si chiar nu imi doresc o persoana care sa isi bata joc de sentimentele mele in ultimul hal,crede-ma ca e la fel si la tine,daca te-ar iubi cu adevarat i-ar pasa de ceea ce simti,incearca sa iesi din cercul acela de prieteni,rupe orice legatura cu el,iesi in lume si distreaza-te,cauta dragostea in alta parte si nu uita ca ce e al tau e pus de-o parte....stiu ca e usor de zis si cam greu de facut,dar macar incearca si ai sa vezi ca o sa iti fie mai bine...iesi cu prietenele tale,dar nu te mai gandi la el....o sa fie bine...te rog nu iti face mai mult rau pentru ca barbatii ca ei nu merita dragostea noastra,noi i iubim si am face orice pentru ei,ne lasam pe noi pentru ei,ca mai apoi ei sa ne considere niste papusi pe care le pot folosii cum vor,niste carpe la care se pot intoarce oricand,sa nu crezi un cuvant cand iti spune ca tu esti de vina ca esti mult prea geloasa sau posesiva...iti doresc sa devi mai puternica si sa nu uiti ca tu esti cea mai importanta si tie trebuie sa iti fie bine in primul rand..nu lui ,nu altora...http://www.kudika.ro/comunitate/forum/post_reply/26217.html#
euana
Postat pe 11 August 2009 15:03

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
masa ouija 134 De la: tzvetociki 6 Ianuarie 2017 15:26
joc 3 De la: yumalai 17 Noiembrie 2009 09:16
Femeia asasin 34 De la: dandanaua_reloaded 2 Iulie 2009 14:45
Putin ajutor 1 De la: Kyttie 9 Noiembrie 2011 19:17
Un sfat pertinent-Mama iubitei mele. 23 De la: 30 Iunie 2014 14:58