probleme sexuale

Subiect nou
Alege alt forum  
Voteaza:
Rating curent probleme sexuale : (4 din 3 voturi)

DON_LUCIANO Avatarul lui DON_LUCIANO

984 mesaje

problema sta in erectie toata ziua as face sex cu toate ca fac cu sotia mea aproape in fiecare seara ,am 36 de ani o fi de la varst sau asa se intampla cand depasesti un prag al varstei
Raporteaza abuz de limbaj
vreau o cafea
yumy Avatarul lui yumy

26620 mesaje

da dc nu consultii in doctor ca poti vb face to face cu el si sa ii oferi mai multe detalii e mai simplu
"Orice lucru pe care îl faci în viață va fi nesemnificativ, dar este foarte important să îl faci. Deoarece nimeni nu îl va mai face", Mahatma Gandhi.
Fosta membra Kudika.ro

mama da te tine frate pai nu iti ajunge zi de zi...vrei mai mult...adi ca de 15 ori pe zi..sau cum?
UN PESIMIST VEDE DIFICULTATEA IN FIECARE PROVOCARE..UN OPTIMIST VEDE OPORTUNITATEA IN FIECARE PROVOCARE
bruneagra25 Avatarul lui bruneagra25

1978 mesaje

De la: pamela_1, la data 2009-06-24 15:24:38
mama da te tine frate pai nu iti ajunge zi de zi...vrei mai mult...adi ca de 15 ori pe zi..sau cum?

pam scumpo ai timp sa-l crezi??? punem pariu k de fapt nici macar un nr de 15 min nu poate duce zilnic???
nu mananc din palma...indiferent de meniu....
Fosta membra Kudika.ro
De la: kudika033243, la data 2009-06-22 09:27:45problema sta in erectie toata ziua as face sex cu toate ca fac cu sotia mea aproape in fiecare seara ,am 36 de ani o fi de la varst sau asa se intampla cand depasesti un prag al varstei

nu este de la tine.......................pot sa te ating
Sa fii prost, egoist si sa ai o sanatate buna sunt trei cerinte pentru a fi fericit, desi daca prostia lipseste celelalte nu mai conteaza.
Fosta membra Kudika.ro
O FI ARMASARUL SCAPAT DIN HERGHELIE? PE EL FETELORRRRRRRRRRR
UN PESIMIST VEDE DIFICULTATEA IN FIECARE PROVOCARE..UN OPTIMIST VEDE OPORTUNITATEA IN FIECARE PROVOCARE
Corina_cori Avatarul lui Corina_cori

97 mesaje

De la: pamela_1, la data 2009-06-24 15:37:45 O FI ARMASARUL SCAPAT DIN HERGHELIE? PE EL FETELORRRRRRRRRRR

chiar ca pe el! :)) iar trebui vreo 5 o data ca sa se sature