Setari Cookie-uri

olla

am si eu o intrebare...am cunoscut de ceva timp un baiat cu care am inceput o relatie la distanta, deoarece el se afla departe si vorbeam foarte des la telefon.m-am hotarat chiar s merg la el fara stirea parintilor insa nu stiu ce s-a intamplat k dupa mai mult de o luna mi-a zis k relatia noastra nu mai are rost pt k nu o sa ne putem intalnii din cauza distantei:((...totusi eu cred k nu acesta era motivul..de aceea vreau s va cer voua sfatul si va rog s ma ajutati, pt k am ajuns s tin ffff mult la el si chiar as vrea s avem o relatie serioasa....ce credeti k ar trebui s fac?sa ma insist sau sa incerc sa-l uit?el acum are o relatie cu o fata:((...astept sfaturile voastre...ms mult:*:*:*:*
mary0825
Postat pe 23 Iunie 2009 22:27
De la: mary0825, la data 2009-06-23 22:27:21am si eu o intrebare...am cunoscut de ceva timp un baiat cu care am inceput o relatie la distanta, deoarece el se afla departe si vorbeam foarte des la telefon.m-am hotarat chiar s merg la el fara stirea parintilor insa nu stiu ce s-a intamplat k dupa mai mult de o luna mi-a zis k relatia noastra nu mai are rost pt k nu o sa ne putem intalnii din cauza distantei:((...totusi eu cred k nu acesta era motivul..de aceea vreau s va cer voua sfatul si va rog s ma ajutati, pt k am ajuns s tin ffff mult la el si chiar as vrea s avem o relatie serioasa....ce credeti k ar trebui s fac?sa ma insist sau sa incerc sa-l uit?el acum are o relatie cu o fata:((...astept sfaturile voastre...ms mult:*:*:*:*



Dap...inca o Mary cea cu vino-ncoa' Si pe tine te mananca? Cata prostie,Doamneee....
bl_de
Postat pe 24 Iunie 2009 11:49
.. STAI ACASA, CONTINUA STUDIILE SI NU MAI VISA MUSTE PE PERETI ... DUMNEZEULE MARE AR TREBUI SA SCRIE PESTE TOT PE TOTI PERETII PE CESTILE DE CAFEA, PE STICLELE DE SUC ORI MAI ALES BERE... TOTI BARBATII SUNT LA FEL....SI FETELOR VA INTELEG ATUNCI CAND V-A PACALIT UN FRAIER DAR ATUNCI CAND VA INCAPATINATI SA VA PACALITI SINGURE NU MAI STIU CE SA MAI CRED...
faxy
Postat pe 24 Iunie 2009 11:56
De la: bl_de, la data 2009-06-24 11:49:35
De la: mary0825, la data 2009-06-23 22:27:21am si eu o intrebare...am cunoscut de ceva timp un baiat cu care am inceput o relatie la distanta, deoarece el se afla departe si vorbeam foarte des la telefon.m-am hotarat chiar s merg la el fara stirea parintilor insa nu stiu ce s-a intamplat k dupa mai mult de o luna mi-a zis k relatia noastra nu mai are rost pt k nu o sa ne putem intalnii din cauza distantei:((...totusi eu cred k nu acesta era motivul..de aceea vreau s va cer voua sfatul si va rog s ma ajutati, pt k am ajuns s tin ffff mult la el si chiar as vrea s avem o relatie serioasa....ce credeti k ar trebui s fac?sa ma insist sau sa incerc sa-l uit?el acum are o relatie cu o fata:((...astept sfaturile voastre...ms mult:*:*:*:*



Dap...inca o Mary cea cu vino-ncoa' Si pe tine te mananca? Cata prostie,Doamneee....


mancatu aste se pare ca devine boala generala
donttouch
Postat pe 24 Iunie 2009 11:57
De la: xxcerasela, la data 2009-06-24 11:56:08.. STAI ACASA, CONTINUA STUDIILE SI NU MAI VISA MUSTE PE PERETI ... DUMNEZEULE MARE AR TREBUI SA SCRIE PESTE TOT PE TOTI PERETII PE CESTILE DE CAFEA, PE STICLELE DE SUC ORI MAI ALES BERE... TOTI BARBATII SUNT LA FEL....SI FETELOR VA INTELEG ATUNCI CAND V-A PACALIT UN FRAIER DAR ATUNCI CAND VA INCAPATINATI SA VA PACALITI SINGURE NU MAI STIU CE SA MAI CRED...


Moamaaa, ce intzeleapta mai esti......cum iti spune....xxxcerasela...?De la ce vine xxx,de la IQ sau marimea la chilotzi?Frustrata creatura,beahhh!!!
bl_de
Postat pe 24 Iunie 2009 11:59
De la: donttouch, la data 2009-06-24 11:57:16
De la: bl_de, la data 2009-06-24 11:49:35
De la: mary0825, la data 2009-06-23 22:27:21am si eu o intrebare...am cunoscut de ceva timp un baiat cu care am inceput o relatie la distanta, deoarece el se afla departe si vorbeam foarte des la telefon.m-am hotarat chiar s merg la el fara stirea parintilor insa nu stiu ce s-a intamplat k dupa mai mult de o luna mi-a zis k relatia noastra nu mai are rost pt k nu o sa ne putem intalnii din cauza distantei:((...totusi eu cred k nu acesta era motivul..de aceea vreau s va cer voua sfatul si va rog s ma ajutati, pt k am ajuns s tin ffff mult la el si chiar as vrea s avem o relatie serioasa....ce credeti k ar trebui s fac?sa ma insist sau sa incerc sa-l uit?el acum are o relatie cu o fata:((...astept sfaturile voastre...ms mult:*:*:*:*



Dap...inca o Mary cea cu vino-ncoa' Si pe tine te mananca? Cata prostie,Doamneee....


mancatu aste se pare ca devine boala generala


Mancatu' de rahat si prostia!Apara-ne Doamneeee!!! Astia ar trebui sterilizati sa nu se umple lumea de ei!!!
bl_de
Postat pe 24 Iunie 2009 12:02
De la: mary0825, la data 2009-06-23 22:27:21am si eu o intrebare...am cunoscut de ceva timp un baiat cu care am inceput o relatie la distanta, deoarece el se afla departe si vorbeam foarte des la telefon.m-am hotarat chiar s merg la el fara stirea parintilor insa nu stiu ce s-a intamplat k dupa mai mult de o luna mi-a zis k relatia noastra nu mai are rost pt k nu o sa ne putem intalnii din cauza distantei:((...totusi eu cred k nu acesta era motivul..de aceea vreau s va cer voua sfatul si va rog s ma ajutati, pt k am ajuns s tin ffff mult la el si chiar as vrea s avem o relatie serioasa....ce credeti k ar trebui s fac?sa ma insist sau sa incerc sa-l uit?el acum are o relatie cu o fata:((...astept sfaturile voastre...ms mult:*:*:*:*


fato la cei 15 anisori ai tai ar trebui sa fii mai preocupata de scoala nu de baieti..io tot nu unteleg cum poti sa tii la cineva asa de mult fara sa-l cunosti..
rahella
Postat pe 24 Iunie 2009 12:04
De la: xxcerasela, la data 2009-06-24 11:56:08.. STAI ACASA, CONTINUA STUDIILE SI NU MAI VISA MUSTE PE PERETI ... DUMNEZEULE MARE AR TREBUI SA SCRIE PESTE TOT PE TOTI PERETII PE CESTILE DE CAFEA, PE STICLELE DE SUC ORI MAI ALES BERE... TOTI BARBATII SUNT LA FEL....SI FETELOR VA INTELEG ATUNCI CAND V-A PACALIT UN FRAIER DAR ATUNCI CAND VA INCAPATINATI SA VA PACALITI SINGURE NU MAI STIU CE SA MAI CRED...


zici cerasela si tragi apa
heaven_2906
Postat pe 24 Iunie 2009 12:10
De la: xxcerasela, la data 2009-06-24 11:56:08.. STAI ACASA, CONTINUA STUDIILE SI NU MAI VISA MUSTE PE PERETI ... DUMNEZEULE MARE AR TREBUI SA SCRIE PESTE TOT PE TOTI PERETII PE CESTILE DE CAFEA, PE STICLELE DE SUC ORI MAI ALES BERE... TOTI BARBATII SUNT LA FEL....SI FETELOR VA INTELEG ATUNCI CAND V-A PACALIT UN FRAIER DAR ATUNCI CAND VA INCAPATINATI SA VA PACALITI SINGURE NU MAI STIU CE SA MAI CRED...


zici cerasela si tragi apa
heaven_2906
Postat pe 24 Iunie 2009 12:10
De la: rahella, la data 2009-06-24 12:04:07
De la: mary0825, la data 2009-06-23 22:27:21am si eu o intrebare...am cunoscut de ceva timp un baiat cu care am inceput o relatie la distanta, deoarece el se afla departe si vorbeam foarte des la telefon.m-am hotarat chiar s merg la el fara stirea parintilor insa nu stiu ce s-a intamplat k dupa mai mult de o luna mi-a zis k relatia noastra nu mai are rost pt k nu o sa ne putem intalnii din cauza distantei:((...totusi eu cred k nu acesta era motivul..de aceea vreau s va cer voua sfatul si va rog s ma ajutati, pt k am ajuns s tin ffff mult la el si chiar as vrea s avem o relatie serioasa....ce credeti k ar trebui s fac?sa ma insist sau sa incerc sa-l uit?el acum are o relatie cu o fata:((...astept sfaturile voastre...ms mult:*:*:*:*


fato la cei 15 anisori ai tai ar trebui sa fii mai preocupata de scoala nu de baieti..io tot nu unteleg cum poti sa tii la cineva asa de mult fara sa-l cunosti..


simplu................urla hormonii in ea
donttouch
Postat pe 24 Iunie 2009 12:10
Doamne..daca "flacaul"nu te mai vrea...tu de ce te incapatanezi???Tie una ti-ar placea sa stea unul pe capul tau..sa te streseze la maxim si tu sa nu-l vrei???
Si,in plus...unde ti-e demnitatea??Te-ai dus tu dupa el,in loc sa vina el la tine!!!
Ia mai gandeste-te...merita oare el???Sau meriti tu asta???
mary_ct
Postat pe 24 Iunie 2009 12:12
DRAGUTZO AI CERUT UN SFAT PE UN FORUM CAT SE POATE DE PUBLIC, IAR TU RASPUNZI CU INJURII UNUI RAPUNS P[E CARE ,NICIODATA NU MI-A PLACUT CUM SUNA , DAR O SA-TI DAI SEAMA CAT DE CURIND DE VERIDICITATEA LUI, PENTRU LINISTEA TA SA STII CA AM NISTE FORME DE INVIDIAT DAR ASTA NU M-A IMPIEDICAT SA INTILNESC BARBATII ASA CUM SUNT EI DE FAPT.....INTERESSATI DOAR DE PROPIA SEXUALITAE...
faxy
Postat pe 24 Iunie 2009 12:13
Hello! Da, si eu am patit-o, baietii nu prea rezista la relatii de distanta... Te-a lasat pt ca si-a gasit ceva mai real si mai palpabil. Asta e, chiar daca v-ati inteles f bine, e clar ca e vroia mai mult si nu avea de gand sa mai astepte cand altcineva ii era la poarta. Nasoala faza. Fa sa-ti treaca de el, pt ca daca te iubea cu adevarat nu isi gasea pe altcineva,,,

Postat pe 25 Iunie 2009 22:20
in loc sa-tzi fie gandul la scoala shi la ce vei face pe viitor tu te gandeshti la baietzi?foarte dificila generatzia voastra....shi altele au fost ca tine...dar nu erau asha disperate frate...nuj...pushtoaicele in ziua de azi nu mai au pic de creier in cap...viseaza numai la baietzi,mashini,haine,bani..dumnezeule...revenitzi frate cu picioarele pe pamant...e de-a rasu-plansu...
lily83
Postat pe 25 Iunie 2009 22:36
uita.l acum inainte sa ajungi sa il iubesti...si din moment ce are pe altcineva, nu era de tine..distanta nu e o problema cand iti doresti pe cineva..incearca sa.ti ocupi timpul cu altceva in loc sa te mai gandesti la o pers ce nu merita
darlading
Postat pe 29 Iunie 2009 10:56
De la: xxcerasela, la data 2009-06-24 11:56:08.. STAI ACASA, CONTINUA STUDIILE SI NU MAI VISA MUSTE PE PERETI ... DUMNEZEULE MARE AR TREBUI SA SCRIE PESTE TOT PE TOTI PERETII PE CESTILE DE CAFEA, PE STICLELE DE SUC ORI MAI ALES BERE... TOTI BARBATII SUNT LA FEL....SI FETELOR VA INTELEG ATUNCI CAND V-A PACALIT UN FRAIER DAR ATUNCI CAND VA INCAPATINATI SA VA PACALITI SINGURE NU MAI STIU CE SA MAI CRED...


Esti lesbiana? (nu ca ar fi ceva rau in asta, doar intreb)
Dor_a
Postat pe 29 Iunie 2009 11:38
De la: donttouch, la data 2009-06-24 12:10:28
De la: rahella, la data 2009-06-24 12:04:07
De la: mary0825, la data 2009-06-23 22:27:21am si eu o intrebare...am cunoscut de ceva timp un baiat cu care am inceput o relatie la distanta, deoarece el se afla departe si vorbeam foarte des la telefon.m-am hotarat chiar s merg la el fara stirea parintilor insa nu stiu ce s-a intamplat k dupa mai mult de o luna mi-a zis k relatia noastra nu mai are rost pt k nu o sa ne putem intalnii din cauza distantei:((...totusi eu cred k nu acesta era motivul..de aceea vreau s va cer voua sfatul si va rog s ma ajutati, pt k am ajuns s tin ffff mult la el si chiar as vrea s avem o relatie serioasa....ce credeti k ar trebui s fac?sa ma insist sau sa incerc sa-l uit?el acum are o relatie cu o fata:((...astept sfaturile voastre...ms mult:*:*:*:*


fato la cei 15 anisori ai tai ar trebui sa fii mai preocupata de scoala nu de baieti..io tot nu unteleg cum poti sa tii la cineva asa de mult fara sa-l cunosti..


simplu................urla hormonii in ea
rahella
Postat pe 29 Iunie 2009 11:46
De la: mary0825, la data 2009-06-23 22:27:21dupa mai mult de o luna mi-a zis k relatia noastra nu mai are rost pt k nu o sa ne putem intalnii din cauza distantei:((...totusi eu cred k nu acesta era motivul..de aceea vreau s va cer voua sfatul si va rog s ma ajutati, pt k am ajuns s tin ffff mult la el si chiar as vrea s avem o relatie serioasa....ce credeti k ar trebui s fac?sa ma insist sau sa incerc sa-l uit?el acum are o relatie cu o fata:((...astept sfaturile voastre...ms mult:*:*:*:*


Baiatul are o alta relatie , de care ti-a spus ... Ti-a spus si ca relatia voastra nu mai are rost.Ce vrei mai mult? Daca intr-o luna ai ajuns sa ti "ffff mult" la el , ca sa-l uiti iti trebuie mai putin . Mai ales ca este departe
ella_c
Postat pe 29 Iunie 2009 12:06
De la: ella_c, la data 2009-06-29 12:06:55
De la: mary0825, la data 2009-06-23 22:27:21dupa mai mult de o luna mi-a zis k relatia noastra nu mai are rost pt k nu o sa ne putem intalnii din cauza distantei:((...totusi eu cred k nu acesta era motivul..de aceea vreau s va cer voua sfatul si va rog s ma ajutati, pt k am ajuns s tin ffff mult la el si chiar as vrea s avem o relatie serioasa....ce credeti k ar trebui s fac?sa ma insist sau sa incerc sa-l uit?el acum are o relatie cu o fata:((...astept sfaturile voastre...ms mult:*:*:*:*


Baiatul are o alta relatie , de care ti-a spus ... Ti-a spus si ca relatia voastra nu mai are rost.Ce vrei mai mult? Daca intr-o luna ai ajuns sa ti "ffff mult" la el , ca sa-l uiti iti trebuie mai putin . Mai ales ca este departe


cred ca i-a trecut deja ella ...............este la capitolul "next"
donttouch
Postat pe 29 Iunie 2009 12:11
De la: donttouch, la data 2009-06-29 12:11:52cred ca i-a trecut deja ella ...............este la capitolul "next"



Ai dreptate Donty !

ella_c
Postat pe 29 Iunie 2009 12:14
De la: mary0825, la data 2009-06-23 22:27:21am si eu o intrebare...am cunoscut de ceva timp un baiat cu care am inceput o relatie la distanta, deoarece el se afla departe si vorbeam foarte des la telefon.m-am hotarat chiar s merg la el fara stirea parintilor insa nu stiu ce s-a intamplat k dupa mai mult de o luna mi-a zis k relatia noastra nu mai are rost pt k nu o sa ne putem intalnii din cauza distantei:((...totusi eu cred k nu acesta era motivul..de aceea vreau s va cer voua sfatul si va rog s ma ajutati, pt k am ajuns s tin ffff mult la el si chiar as vrea s avem o relatie serioasa....ce credeti k ar trebui s fac?sa ma insist sau sa incerc sa-l uit?el acum are o relatie cu o fata:((...astept sfaturile voastre...ms mult:*:*:*:*

relatiile la distanta nu tin niciodata credema se raceste ff tare relatia
Fructis
Postat pe 9 Septembrie 2009 16:39
draga fata,si mie mi s-a intamplat sa cunosc un barbat care e la mare distanta, ne-am vorbit la telefon si pe mess,asteptam amandoi cu nerabdare momentul intalnirii. Avenit in concediu in tara dar nu mi-a cautat inca> Nu stiu ce sa mai cred.Nu suntem din acelas oras si nu am unde sa-l gasesc> Sfatul meu e sa-l uiti, acelasi lucru il fac si eu.Asta e,viata merge inainte!!!
g_ella
Postat pe 9 Septembrie 2009 22:55
ti s au urcat hormonii in cap
Aphrodite
Postat pe 9 Septembrie 2009 23:02
De la: MaraDonna, la data 2009-09-09 23:02:53ti s au urcat hormonii in cap

bine spus:))
Fructis
Postat pe 10 Septembrie 2009 16:50
De la: g_ella, la data 2009-09-09 22:55:59draga fata,si mie mi s-a intamplat sa cunosc un barbat care e la mare distanta, ne-am vorbit la telefon si pe mess,asteptam amandoi cu nerabdare momentul intalnirii. Avenit in concediu in tara dar nu mi-a cautat inca> Nu stiu ce sa mai cred.Nu suntem din acelas oras si nu am unde sa-l gasesc> Sfatul meu e sa-l uiti, acelasi lucru il fac si eu.Asta e,viata merge inainte!!!
ochi care nu se vad se uita in totdeauna
anamaria_brunetik
Postat pe 10 Septembrie 2009 16:52

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Mai astept sfaturi de la voi,cum sa cuceresti un barbat ? 14 De la: one_size 22 Ianuarie 2010 11:26
Cum sa procedez? sa-i dau o sansa? 26 De la: rashela 2 Februarie 2010 11:43
romantza á la FB. Intamplarea mea... 103 De la: kudika516536 26 Aprilie 2012 13:43
Ajutor fetelor,vreau sfaturi de lA VOI 13 De la: KlaraDolores 3 Aprilie 2014 13:09
Planuri.. 5 De la: Macika00 12 Ianuarie 2014 07:43